Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teadaanne,
 
Obinitsast.. 19. juuli 2014, kl 15.52
Muidu ma üldiselt teemasi ei tee, aga kuna liba suht äksi täis ja pöörane teine (pealinna elu vist hakab tunda andma..) siis lihtsalt annan teada (fännidele ja vihkajatele), et lähipäevadel mind levis ei ole, kauaks, seda ma loomulikult öelda ei kavatse, seega kui keegi siin veel libatseb ja mõnele süütule tüdrukule külje alla ujuda kavatseb, kutsun kogukonnast kellegi välja, ise klaarigu, kinnisvaragi teisel veel ripakil ja korda tegemata..masendav,

Muidu ilusat suve kõigile ja kohustustevabu hetki soovides,

Lugupidamisega
Hülgehall kuub
 
puhh 19. juuli 2014, kl 16.01
rämedalt kõiki huvitab küll kui kauaks sa kaod vä?
 
annan teada 19. juuli 2014, kl 16.27
Täitsa savi, kes või mis sa oled ja mida ning kellega, kus-kaua oled.
 
noh 19. juuli 2014, kl 16.34
kaks eelmist, kuidas siis savi on, kui nii valuliselt reageerisite;)
 
annan teada 19. juuli 2014, kl 17.17
Vaja ju tagasisidet anda, et teema algataja ei kujutaks endale liiga palju ette
 
delfis 19. juuli 2014, kl 17.18
idioote jagub, kes mittemillestki pidevalt mingisugust valulist reageerimist välja loevad. ju neil endil mingi seletamatu valu pidevalt kusagil.
 
to delfis 19. juuli 2014, kl 17.23
Ja sina oled üks neis idiootidest :D
 
eelmisele 19. juuli 2014, kl 17.28
to delfis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja sina oled üks neis idiootidest :D

said kiviga pihta?
 
to delfis 19. juuli 2014, kl 17.38
Ei saanud kiviga, aga ühe kibestunud tegelase sõnadega küll. Ära nüüd oma p...e läinud päeva minu peal välja ela. Mul endalgi muresid piisavalt. Tundub, et sinul on seal kahe kõrva vahel midagi paigast ära. Võta üks naps ja rahune maha ning ära mine pöördesse mingi tühja asja peale. Sina alustasid ja need olid sinu enda sõnad sulle endale tagasi. Kes teisele nime annab, see ise seda on - oled ju kuulnud kõva tegelane?
 
aju_keenius 19. juuli 2014, kl 17.42
Teeme autor Kle sa pead oma pea korda saama,me teeme siin mis tahame.
 
annan teada 19. juuli 2014, kl 17.52
Kle aju_keenius, ma pole teema autor - kui midagi ei tea, siis ää kobise.
Üldse on inimesed siin liiga palju aega veetnud ja arvavad end juba kõik võimsad oma sõnadevalangutega olevat. Te ise ka aru saate, mida siia kirjutate? Te olete puhta lolliks läinud siin üksteise solvamisega.
 
mina 19. juuli 2014, kl 17.56
to delfis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei saanud kiviga, aga ühe kibestunud tegelase sõna
> dega küll. Ära nüüd oma p...e läinud päeva minu pe
> al välja ela. Mul endalgi muresid piisavalt. Tundu
> b, et sinul on seal kahe kõrva vahel midagi paigas
> t ära. Võta üks naps ja rahune maha ning ära mine
> pöördesse mingi tühja asja peale. Sina alustasid j
> a need olid sinu enda sõnad sulle endale tagasi. K
> es teisele nime annab, see ise seda on - oled ju k
> uulnud kõva tegelane?

äkki ei klähviks kui täpselt ei tea? mina ei ole kommenteerija "delfis". tema postitusega aga olen sinu näite varal täiesti päri.
 
naine 19. juuli 2014, kl 18.20
Kes hülgehall kuub on?
Kõva naistemees? ja iseloomustus
 
tarkpea 19. juuli 2014, kl 18.42
igavene südametemurdja on. naised lähevad järgemööda peast segi ja põlvist nõrgaks.
tal on salajutt mis neid murrab.
 
IRW 19. juuli 2014, kl 18.44
südametemurdjast homo?
 
Obinitsast.. 19. juuli 2014, kl 18.45
Rahu-rahu nüüd, ühest postitusest nii palju mõttetut kisa tõusnud, oli see suunatud vaid sellele, kellele vaja ja lihtsalt teistele ka teadmiseks, endast ma palju ei arva, nagu ka teistest, elage ise ja laske ka teistel elada, lihtsalt pidage piiri, eksole...:)

Lugupidamisega
Hülgehall kuub
 
noh 19. juuli 2014, kl 18.56
kellele see teade oli? miks otse ei saa öelda? vaja siin eputada kindlasti?
 
aju_keenius 19. juuli 2014, kl 19.28
Mul on kõik 50000 nime peas... Teil herned juba kasvavad puu otsas?
 
Mittekeegi Olikord 19. juuli 2014, kl 19.39
Tagasihoidlikult mainin, et oli üsna tajutav, millal kirjutas liba ja millal originaal-hülgehall. Head puhkust delfi-elust, teemaalgataja :)
 
keenijusele 19. juuli 2014, kl 20.28
aju_keenius Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on kõik 50000 nime peas... Teil herned juba ka
> svavad puu otsas?

ära paari rumala naise pärast kõiki lollideks tembelda, et nad hülgekuue iba tõsiselt võtaks.
 
kandiline pall 19. juuli 2014, kl 20.42
Teema autori kirjutises paistab läbi kergelt halvustav suhtumine pealinna. Mis on selle põhjustanud?:)
 
Obinitsast.. 19. juuli 2014, kl 20.54
Sugugi mitte, pealinn on pealinn ja halba sõna ei ütle, kui siis ehk liiga kaugel, ja Riia on jätnud siiski palju sümpaatsema mulje..

Puhkan-puhkan..:) puhake teie ka,

Lugupidamisega
Hülgehall kuub
 
kandiline pall 19. juuli 2014, kl 21.04
Kas siin üldse mingi koht on liiga kaugel? Istu vaid autosse ja paari tunniga päral oledki.:)
Riia ja Tallinn on ju mitmeski mõttes sarnased, suurus vaid erinev.
 
oleme ausad 19. juuli 2014, kl 22.04
hülgehalli tegemisi huvitab ainult ehk ühe käe sõrmedel loetud arv püsikaid. Aga kesse siis ikka koera saba kergitab...
 
Obinitsast.. 19. juuli 2014, kl 22.06
Kui üldse miski on liiga kaugel, siis on need unistused..ülejäänu on vaid motivatsiooni küsimus,

Asi pole suuruses vaid suhtumises ja asukohas - üks asi on olla logistilisel äärealal, teine aga keskpunktis,

Lugupidamisega
Hülgehall kuub
 
teet43 19. juuli 2014, kl 22.14
Joo vähem eetrit, oled arusaadavam ja leiad ehk ka naise.
 
kandiline pall 19. juuli 2014, kl 22.16
Jah, Obinitsat ja Riiat on päris raske ühele pulgale asetada.:D
 
ingel, endine vang 19. juuli 2014, kl 22.20
Sarnane on siiski asjaolu, et mõlemas kandis on idiootide hulk märkimisväärselt suur.
 
küsin 20. juuli 2014, kl 00.26
jääb täiesti arusaamatukse miks see vana ja paks kass, Obinitsast tegi endast uue teema hülgehall kuub nimega
no ei saa aru, kas ta arvab et on lahedam ja uudesm või arvab ta, et on hästi maskeerunud ja nagu mingi täiesti tuttuus inimene siin foorumis?
 
küsimus 20. juuli 2014, kl 04.58
idioodile, kes siin pidevalt iseendaga monoloogi erinevate nimede alt rebib ja teisi libab - varsti lahkuvad siit kõik, mis siis tegema hakkad? ainult iseendaga vestlema? a milleks sul üldse sel juhul vaja netti ronida? endaga võid juba praegu edukalt kodus peegli ees lamiseda.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!