Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Teadaanne,
 
viimasele 20. juuli 2014, kl 05.56
huvi pärast küsin - kes see idioot sinu arvates eelnevatest kommijatest on? pane kellaajad ritta, siis on selge asi.
 
vastus 20. juuli 2014, kl 06.23
Ma olen alati arvanud ( teadnud), et hülgehall siin see kõige suurem troll on.
 
IP 20. juuli 2014, kl 14.09
eks vaadake IP järgi, kas räägib iseendaga ja libab iseennast?
 
jälgija 20. juuli 2014, kl 14.20
IP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks vaadake IP järgi, kas räägib iseendaga ja liba
> b iseennast?


Eks kuidagi peab ennast ju huvitavaks tegema.
 
to jälgija 20. juuli 2014, kl 14.48
ip järgi saaks ju kerge vaevaga kindlaks teha, kas hhk libab ennast ise. kas ta teeb seda?
 
LKA 20. juuli 2014, kl 15.01
to jälgija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ip järgi saaks ju kerge vaevaga kindlaks teha, kas
> hhk libab ennast ise. kas ta teeb seda?


tee siis kindlaks, saab su süda tahedaks. keda see huvitab peale sinu?
 
Tom 20. juuli 2014, kl 15.09
to jälgija, see IP värk ei ole nii lihtne, suht kerge on oma brauserile panna plugin, mis vahetuvate proxide kaudu su IP-d vahetab. mode jutu järgi teeb nii see kopi-paste pervert, kes millegipärast anaalseksi armastb. :D

mis aga sellesse siinsesse libasse puutub, siis tema on suur monoloogide armastaja küll, kõiksepäält libab ja siis sõimab ennast sama nime all libamises :D
kuna aga ta kääkiri on nii sarnane, siis pole kuigi raske teda originaalist eristada. reeglina ei suuda ta ka üle ühe-kahe lihtlause moodustada. liit- ja põimlausetest ei pruugi ta aga üldse adekvaatselt aru saada :D
 
Wanameez 20. juuli 2014, kl 20.14
Õhtust kenakesed. Ma vaatan, et teil on siin vahepeal suuremat sorti muutused toimunud. Hulk kauneid inimesi on kuhugile kaduma saanud ja nii mõndagi süüdistatakse nimemuutuses. Kuis siis nii?
Andke nüüd vanainimesele väheke teavet, et kuhu kõik see seltskond laiali jooksnud on? Mäletan, et möödund sui oli siin üks heledapäine tüdruk, kes kangesti õllesummerile tahtis minna. Kahjuks ise ei saand teda sel üritusel saata, kuna üks väga otsustav partii oli pooleli, aga nii uudishimu rahuldamiseks küsiks, et kuidas siis läks kah ja kas see aasta ka kaaslast otsiti? Pikk suvi veel ees ja hulk huvitavat juhtumas, äkki keegi igatseb kaaslast? Ma teaks mõnd ontlikku härrasmeest soovitada.
 
Liba ekspert 20. juuli 2014, kl 22.36
Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to jälgija, see IP värk ei ole nii lihtne, suht ke
> rge on oma brauserile panna plugin, mis vahetuvate
> proxide kaudu su IP-d vahetab. mode jutu järgi te
> eb nii see kopi-paste pervert, kes millegipärast a
> naalseksi armastb. :D
>
> mis aga sellesse siin
> sesse libasse puutub, siis tema on suur monoloogid
> e armastaja küll, kõiksepäält libab ja siis sõimab
> ennast sama nime all libamises :D
> kuna aga ta
> kääkiri on nii sarnane, siis pole kuigi raske teda
> originaalist eristada. reeglina ei suuda ta ka ül
> e ühe-kahe lihtlause moodustada. liit- ja põimlaus
> etest ei pruugi ta aga üldse adekvaatselt aru saad
> a :D

Minu jälgimine näitab, et libasid on siin pigem rohkem kui üks. Libamise eesmärk ei olegi ju mingite filosoofiliste teeside arendamine, vaid libatava ärritamine või temast mingi rumala kuvandi loomine. Sellest ka reeglina suht sarnane see nn käekiri, kuid kui sa hoolega süvenada viitsiksid, siis näeksid siiski teatud iseärasusi ja erisusi erinevatel libadel.
 
Hülgehall kuub 22. juuli 2014, kl 17.26
Ma nüüd reisult kah tagasi, nii et liba võib nurgast koti alt jälle välja tulla, kuigi vaatan, et ta kuramus on ikka vahepeal sõna võtnud, va suitsupörsas selline..
 
rööprähkleja 22. juuli 2014, kl 21.03
aga võib-olla oled sa ise liba? kuidas tõestad, et oled originaal?
 
mansion ghost. 22. juuli 2014, kl 21.33
Hülgehall on nii mõttetu tegelane siin, et isegi liba ei viitsi teda libada ning iseenda libamisega tegeleb ta ise.
mansion ghost 22. juuli 2014, kl 21.57
Ära ainult püüdlikkusest püksi tee :D)
 
Hülgehall kuub 22. juuli 2014, kl 22.13
Lugesin, vaatasin ja mõtlesin, et tegelt tõesti..ma oskan juba päris hästi libat järgi teha..asi siis temalgi,
 
rööprähkleja 22. juuli 2014, kl 22.22
minu küsimine on sel juhul igati õigustatud.
 
Hülgehall kuub 22. juuli 2014, kl 22.25
Kahtle kõiges, ka iseendas..alles siis võid kindel olla,
 
rööprähkleja 22. juuli 2014, kl 22.30
sa kahtled ka ise, kas oled päris või liba? :D
 
adminn 22. juuli 2014, kl 22.32
Palava ilma tõttu ma sulgen selle teema.
Te ei oska midagi tarka öelda, ainult hülgemöla ajada.
 
rööprähkleja 22. juuli 2014, kl 22.36
tõsi, olen ka märganud, et palav ilm võib mölale hävitavalt mõjuda.
 
Hülgehall kuub 22. juuli 2014, kl 22.42
,

* transtsendentaalne meditatsioon - ja juttu jätkub kauemaks,
 
rööprähkleja 22. juuli 2014, kl 22.50
isegi väga kauaks, juba jututeema veatu väljaütlemine võtab mul tubli veerandtunni.
 
irooniapõõsas´ 22. juuli 2014, kl 22.58
Hülgehall, kuidas siis kokkutulekuga jääb?
 
Hülgehall kuub 23. juuli 2014, kl 09.06
Kokkutulek on teise teise teema rida, kahjuks..mina selliste üritustega ei tegele, kui liba oma küünialust välja pakkus, tema probleem, igatahes mina tean, et seal katus suht hõre ja laseb vett läbi, koer on kuri ja alkohol ning karamellkommid on ka lavkas krdi kalliks läinud..
 
k 23. juuli 2014, kl 11.35
miks Hülgehalli üldse libatakse, kes seletaks?
 
mööda kõndija 23. juuli 2014, kl 12.56
lugesin, vaatasin ja mulle see Hülgehall kuub täitsa istub, olgu ta siis liba või ei, libagu iseennast või teisi. Kahju ainult, et Hülgehallil aadressit ei ole jäetud, sellisele Obinitsast pärit mehele kirjutaks kohe.
 
Hülgehall kuub 23. juuli 2014, kl 13.52
Aadress on täica olemas, kuid kirjade suhtes olen nac umbusklik, eriti viimasel ajal on paljud naised suht ülemeelikuks läind ja kipuvad alates teisest kirjast juba paljaid rindu näitama..
 
mööda kõndija 23. juuli 2014, kl 14.07
Nad vast tahavad ennast ja ehk ka Sind veenda, et nad on ikka Sulle sobivast soost.
 
selge 23. juuli 2014, kl 14.35
hülgehalli rinnad ei huvita, saime aru, mis mees ta on.
 
Mittekeegi Olikord 23. juuli 2014, kl 20.55
Ehk on abiks: hylgehallkuub@gmail.com

Selline aadress on teemaalgataja sinise nime varjus. Edu!
 
Pert Vere´ 23. juuli 2014, kl 22.16
Jah aga kahjuks on teemaalgataja puhul tegemist libaga!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!