Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvuja
 
netis tutvumine on jama 19. juuli 2014, kl 23.10
Päris elus on ikka õigem, vaatad üle mehe/naise, kui välimus meeldib siis tekib juba mõte proovida lähemalt tutvuda.
Kahjuks on see esimese sammu tegemine paljude jaoks keeruline (ka minu) ning siis proovitaksegi netis. Aga mulle tundub, et siin üritavad tutvuda hm.. mitte just kõige asjalikumad inimesed. Mõni normaalne satub nende sekka ka kindlasti aga nende teemad läbustatakse ilkujate ja igavlevate naljahammaste poolt ära.

Ning kui kellegagi ühendust võtta ja pilti näha siis kaob tahtmine edasi suhelda ära. Kuidas sa ikka ütled naisele, et tema välimus ei kutsu edasi suhtlema? Päris elus tutvudes jääk sellised asjad ära.
 
Triin 19. juuli 2014, kl 23.16
Mõnesmõttes nõus.
Sama ka naistel meestega.
Ega mehed peavad ka harjuma korve saama. Missiis ikka uuesti pea püsti ja järgmise juurde.
Eile reaalis kogetud. Eesti mees võtab end vinti ja siis julgeb läheneda väljakutusvatele naistele, et saad teda üheks ööks.
On ka mehi, kes lihtsalt istuvad õlleklaasi taga ja ei liiguta end paigast- jälgivad lihtsalt mängu.
Aga kahju, eesti naised lähevad ikka kergelt kaasa-lootes, et nüüd leidsin printsi. Kahju, tõde selgub juba kahjuks üsna varsti.
Ja kus siis tutvuda?
 
Mittekeegi Olikord 19. juuli 2014, kl 23.25
Kus tutvuda? Hobifoorumites, trennides, üritustel, laatadel, simmanitel, mere kaldal kivi otsas istudes, igal pool... :D

Selge ja julge silmavaade, naeratus suunurgas, selg sirge ja samm kindel...
 
Hehh 19. juuli 2014, kl 23.58
Ka poes hambapastat valides võib tutvuda. :D
 
phähh 20. juuli 2014, kl 00.04
netis tutvumine on jama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päris elus on ikka õigem, vaatad üle mehe/naise, k
> ui välimus meeldib siis tekib juba mõte proovida l
> ähemalt tutvuda.
> Kahjuks on see esimese sammu t
> egemine paljude jaoks keeruline (ka minu) ning sii
> s proovitaksegi netis. Aga mulle tundub, et siin ü
> ritavad tutvuda hm.. mitte just kõige asjalikumad
> inimesed. Mõni normaalne satub nende sekka ka kind
> lasti aga nende teemad läbustatakse ilkujate ja ig
> avlevate naljahammaste poolt ära.
>
> Ning kui
> kellegagi ühendust võtta ja pilti näha siis kaob t
> ahtmine edasi suhelda ära. Kuidas sa ikka ütled na
> isele, et tema välimus ei kutsu edasi suhtlema? Pä
> ris elus tutvudes jääk sellised asjad ära.


hale silmakirjalik hädapätakas, mitte mees :D no kuidas naisele öelda? no mis siin siis rasket on, nii ütledki, et sul ei tekkinud pilti vaadates tunnet, et peaks kokku saama. mida veel vaja? ilmselt oled sina üks neist troppidest, kes lihtsalt enam ei kirjuta ja vaikselt ära kaovad, jube piinlikud. ning siin pole vahet, kas naine on ilus või mitte. olen saatnud, muide, vägagi ilusa, ikkagi kaovad mehed ära, sest julgus suhelda saab otsa.
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 20. juuli 2014, kl 00.07
Saiapoes saab ka tutvuda.
Saab ennustada ka iseloomu ja tulevikku selle järgi millist saia naine ostab.
 
nooh... 20. juuli 2014, kl 00.13
Aga kui naine ei söögi saia? Mismoodi sa siis ta iseloomu ennustad?
 
Mittekeegi Olikord 20. juuli 2014, kl 00.15
Siis on ta kuivik? :D
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 20. juuli 2014, kl 00.31
Kui saia ei osta, siis tulevikus paksuks ei lähe või on juba paks ja kardab veel paksemaks minna.
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 20. juuli 2014, kl 00.32
Mina tutvun ainult saiapoes.
 
ei tohi kokku saada 20. juuli 2014, kl 00.54
nightchatis tuleb sms saata horoskoobimutile, siis tuleb õige armastus.
posti teel saab rasestada ning pärast alimente saata.
 
tiibadega kurat 20. juuli 2014, kl 07.37
Kui soov leida "kest", tuleb eelistada kindlalt reaaltutvusi. Pilte võib töödelda või olegem realistid, fotogeenilisust pole ka ühtlaselt inimestele jagatud.
--------------------------------------
Tundes veidigi huvi sisu vastu on ehk lihtsam netis tutvuda. Kirjades kajastub päris palju.
Tutvumine ei pea olema ainult ja ainult eesmärgiga leida elukaaslane. Või noh, kuidas kellegi jaoks, hindame me kõik veid erinevaid asju...
--------------------------------------

"Missiis ikka uuesti pea püsti ja järgmise juurde."

Väga hästi kajastab Sinu sisu. Kuidas trennis läheb ja kas järgmised 13 kilo on kadunud?

:)
 
naine 20. juuli 2014, kl 08.23
Aga nii ütledki, et mulle meeldis sinu sisu aga mitte kest ja rohkem ei vastagi. Ütle lihtsalt nii, sa ei meeldi mulle , ma kujutasin sind ette teistsugusena nagu ennast kirjeldasid,ilus, sale, pikkade juustega, sportlik aga pildilt ei vaata vastu selline naine . Sorry. Kui sel naisel midagi kupli all on, siis ta ei hakka sind kirjadega pommitama, kui pole siis kirjutab ja ootab vastust,või kisab mööda netti, miks mehed ära kaovad peale seda kui pilt saata või peale kahte kirja.:)))
 
capital punsihment 20. juuli 2014, kl 08.42
Ega siis nii ongi. Võta need 40 + tutvujad naised siin ja mujalgi tutvumiskothades. Pannakse ülesse 25 aastat vana mustavlge foto icc kus noored ollakse. Kui aga nüüd tädi näed kukud ehmatusest ümber. Peale selle on nende hing haiseb eelnevatest suhetest ja lollipeaga tehtud valikutest. Kes tegi elumehest joobariga lapsed ja kirub kogu meessugu, kelle mees pani vahelt kirub meessugu, kes sai mehelt peksa kirub kogu meessugu. Tädid on üsna kibestunud ja kompleksides.

Need 40+ mehed siin enamus neist on elukutselised vanapoisid või muidu kiiksuga tegelased kellele pakub kahtlast mentaalset naudingut siin omavanuste "mimmidega" mingit ümber nurga juttu ajada.Pseduo-romantika, klišee huumor ja ajuvaba lõõp. Mehed tahaks ju naisi ära krabada aga naisi põlee võtta seega siinne keskkond neile suht hea koht kuiva trenni tegemiseks.Päris elus nad ei oska, ei julge või taha naistele läheneda.
 
naine 20. juuli 2014, kl 09.49
Kokkuvõte: ei kõlba kumbki kummalegi, mahajäetud vaesed kehva haridusega ja eluvõõrad joodikutest nilbed mehikesed ega ennast täis õginud, inetu välimusega, paljude lastega ja harimatud labased naised ja nii nad siis teineteisele valetades mööda Interneti avarusi üksteist aina kohtavad ja aina valetades end üles kiidavad ja taas , taas vahelduva eduga pettuvad. Ring ringi järel.
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 10.29
Nõus kahe viimasega, valik on kesine mõlemaltpoolt vaadates. Aga miks ka imeks panna, tegu on ju kellegist ülejäänuga-sobimatuga. Nii need kulunud servadega puzzletükid püüavad kuidagiviisi sobituda, ühega ja teisega kuni päris ümaraks kuluvad ega sobi enam millegagi.
 
Tom 20. juuli 2014, kl 11.29
netis tutvumine on jama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Päris elus on ikka õigem, vaatad üle mehe/naise,
> kui välimus meeldib siis tekib juba mõte proovida
> lähemalt tutvuda.

üsna napakas suhtumine tutvumisse, peaks mainima :)
esiteks, tänaval, suvalises kohas olles, ei jää sul piisavalt aega, et üle vaadata, reageerida ja veel tutvuda. selline asi on võimalik reeglina vaid mõnes joomakohas, kus mõnda aega koos püsitakse. mina isiklikult aga endale joomakohast leitud naist ei sooviks.
teiseks, tänaval lähenetakse vaid naistele, kes on kas vastavalt riides või käituvad vastavalt (elik väljakutsuvalt). jällegi, puhtalt minu eelistus, aga väljakutsuvalt riides/käituvat naist ei soovi.
kolmandaks, kui üks tavalise välimusega mees läheb tänaval/poes/avalikul üritusel mõne meeldiva naisterahva juurde sooviga temaga tutvuda, siis üheksal juhul kümnest kaob naine kui tuul, sest arvab, et on perverdi küüsi sattund. täitsa ise sellist asja nähtud :D

järeldus, kui tahad hääd ja mõistlikku naist leida, siis tutvu netis ja pea temaga pikalt kirjavahetust. kui inime on sulle juba piisavalt omaks muutunud, siis reeglina pole ka sel välimusel enam nii suurt tähtsust. välimusega nagunii ju koos elama ei hakka, ikka selle inimesega, kellega ka miskit muud, pääle välimuse, ühist on :)
 
hmmh 20. juuli 2014, kl 11.36
seekord Tomiga isegi nõus.
 
beib 20. juuli 2014, kl 11.47
keegi Tom kriiskas siin foorumis mõni aeg tagasi, et leidis välimaa naise ja enam siia ei tule. kas sama napakas Tom
 
Tom 20. juuli 2014, kl 11.54
beib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> keegi Tom kriiskas siin foorumis mõni aeg tagasi,
> et leidis välimaa naise ja enam siia ei tule. kas
> sama napakas Tom

pisike parandus, siia foorumisse TUTVUMA ei tule ;)

aga ää muretse, sinuga ei soovi nkn keegi tutvuda :D
 
Triin 20. juuli 2014, kl 12.34
Vaidlen kindlalt vastu. Inimese välimus on ikka esmamulje ja kindlasti määrab tutvumisel suurt rolli.
Mees ei pea ilus olema, aga meeldiva välimusega ( habe aetud, hambad suus, lõhnastatud, riided ikka kaasaegsed, jne.)
Väga tähtis ka inimese seksuaalsusel- kas on üks lainepikkus naisega või mitte!
Ja kui inimene meeldiva välimusega, siis hakkame uurima sisu:)
 
:) 20. juuli 2014, kl 12.38
enamus naistele meeldib kaepäevane habe:)
 
Triin 20. juuli 2014, kl 12.40
:) - jah kui mehele sobib ja ta tundub selliselt seksikas, siis ok.
 
Mittekeegi Olikord 20. juuli 2014, kl 12.59
Minule on jäänud mulje, et see naine, keda mees tahab, ei taha teda ja mees, keda naine tahab, ei taha jällegi teda...
 
Triin 20. juuli 2014, kl 13.00
Viimasele: eksid. Vahest ikka on veel variant- et mõlemad tahavad väga, aga ei julge!!
 
Tom 20. juuli 2014, kl 13.02
Triin - sinu reaalis tutvumise õnnestumise % on kui suur? ise võin öölda, et reaalis on olnud vaid ebameeldivad kogemused, viimaste aastate kõik mu õnnestunud suhted on moel või teisel saanud alguse netist. ka särasilm on netist pärit, tõsi, temaga sai küll kohe reaali kolitud :D
 
ööliblikas 20. juuli 2014, kl 13.04
Tom Kirjutas:
-----------------------------------------------------
kui tahad hääd ja mõistlikku naist leida, siis tutvu netis ja pea temaga pikalt kirjavahetust. kui inime on sulle juba piisavalt omaks muutunud, siis reeglina pole ka sel välimusel enam nii suurt tähtsust. välimusega nagunii ju koos elama ei hakka, ikka selle inimesega, kellega ka miskit muud, pääle välimuse,ühist on :)

Mõneti on Tomil ju õigus, hea seltsilise võib sel moel leida küll. Aga, see ei garanteeri, et suhe millekski enamaks areneks. Meil kõigil on palju sõpru, kellega ühised huvid ja jutt klapib, aga ainult sellest ei piisa lähedussuhte tekkimiseks. Tõsi, välimus ei ole esmatähtis, aga kui kahe inimese vahel sädet ei teki, jääb suhe poolikuks, ma arvan. Keemia saab tekkida ikka ainult reaalis :) Mis muidugi ei tähenda, et netitutvus ei võiks olla reaalis tutvumise esimene samm.
 
Triin 20. juuli 2014, kl 13.08
Tom, aga kui suhted õnnestunud, miks siis neid nõnna palju?
siis pole ju õnnestunud, kui taas uus ja uus.
ma näiteks pole suhete koguja- ootan ikka seda ilusat tunnet, mille ära tunnen.
 
Tom 20. juuli 2014, kl 13.13
Triin, kõik suhted ei pea voodis lõppema, mõni hää suhe võib ka lihtsalt sõprussuhe olla ;)

päälegi, mina oma vanuses ja arjumustes ei soovi kedagi enda juurde elama, mulle sobib selline visiitsuhte laadne moodustis palju paremini.
 
hm 20. juuli 2014, kl 13.15
Triin siin kunagi hõiskas, et tutvus reaalis ja siis teatas, et vale mees oli.
Täiskasvanud inimesetel ei ole julgemisega probleem tutvudes. Aga hea põhjus mitte teadvustada tegelikkust ja mõelda, et iga isase suu jookseb vett nähes sind, ainult nad ei julge.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!