Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvuja
 
Triin 20. juuli 2014, kl 13.20
Hm, said valesti aru, aga ok.
Pole kunagi seda arvanud, mida siia kirjutasid. Olen täiesti tavaline keskmine eesti naine- ei mingeid juuksepikendusi, kunstrindasid, kunstripsmeid, pole lasknud süstida botoxit, ega püsimeiki ning pannud geelküüni.
Jah, ka reaalis võid kohata algul tunduvat väga toredat inimest ja hilejm pettuda. Ega kuskil pole ju mingit garantiid antud; nagu autole:)
 
no nii 20. juuli 2014, kl 13.23
Autodele antakse garantiid küll. Seitse aastat!
 
dr Aadu Kadakas, psihhiaater 20. juuli 2014, kl 14.59
Ainus mida garanteeritakse on haiguste ravi tablettidega kinnises asutuses.
 
naine 20. juuli 2014, kl 15.03
Triin, Tom, hmmmh ja ööliblikas- saage kokku, jumala eest olete ühesugused saage omaavhel kokku...Ja siis kui olete juba kohtunud,sarnased, minge siit minema!
 
Tom 20. juuli 2014, kl 15.16
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Triin, Tom, hmmmh ja ööliblikas- saage kokku, juma
> la eest olete ühesugused saage omaavhel kokku...Ja
> siis kui olete juba kohtunud,sarnased, minge siit
> minema!


kellega sa siis tutvuma akkad? üksi?
mida sa naine (õieti küll sootu elajas) tuled siia kamandama, kes siin võivad olla ja kes mitte?
päälegi, kui sulle siin ei meeldi, siis pane aga arvuti kinni või otsi mõni muu koht, kus oma frustratsiooni välja elada. keegi mainis mingeid öiseid helistamiskohtasid, vot sääl siis tutvugi :D
 
:) 20. juuli 2014, kl 16.19
Tom korraga kolme naisega, pole paha. Triatlon? :)
 
40+ ja avastasin just saladuse 20. juuli 2014, kl 16.38
ah siis selles ongi asi, nagu ma siit nüüd lugesin, et kuna olen 40+ ja mul on tutvumisportaalis väga ilus pilt (sale, pikkade juustega jne, mis need head asjad kõik olidki) ja no keegi ei soovi tutvuda. aga nüüd siis tean - kõik arvavad, et ju ei saa olla nii kena päriselt, et ju on vana pilt ja nüüdseks olen kindlasti juba paksuks ja koledaks läinud. vot siis, mispärast keegi ei tutvu minuga :)

p.s. mine või paksuks, vanaks ja koledaks :D
 
:))) 20. juuli 2014, kl 16.49
40+ ja avastasin just saladuse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ah siis selles ongi asi, nagu ma siit nüüd lugesin
> , et kuna olen 40+ ja mul on tutvumisportaalis väg
> a ilus pilt (sale, pikkade juustega jne, mis need
> head asjad kõik olidki) ja no keegi ei soovi tutvu
> da. aga nüüd siis tean - kõik arvavad, et ju ei sa
> a olla nii kena päriselt, et ju on vana pilt ja nü
> üdseks olen kindlasti juba paksuks ja koledaks läi
> nud. vot siis, mispärast keegi ei tutvu minuga :)
>
>
> p.s. mine või paksuks, vanaks ja koledaks
> :D

no siinsed supinahad pole küll mingid arvamusliidrid, kelle pärast paksuks minna. ole ilus ja sale edasi, küll mõni MEES su leiab.:)
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 16.58
:))), supinahad siin ja supinahad seal, kustkohast Sa neid mehi loodad õige leida? Kui neid kusagil oleks, ei kräunuks Sa siin.
Viga ei ole vist ikkagi meestes ega supinahkades.
 
kaksik 20. juuli 2014, kl 17.21
Viga on keskealiste meeste ja naiste seljataha jäänud mälestuses, nende hirmudes ja pettumustes. Otsitakse edasi õhkõrna lootuse pärast kusagil ügaval hingesopis, et ehk siiski...
 
naine 20. juuli 2014, kl 17.28
Ei taha, isegi Tom ei taha ennast näidata, siin meeldib rohkem tutvumist mängida.

mansion ghost tundub väljastpoolt olevat siia eksinud mees.ei lähe massiga kokku, omab selget mõttemaailma ja närvid ka korras.
 
to mansion ghost 20. juuli 2014, kl 17.34
:)))) Eks ikka nende supinahkade vahelt. Lihtsalt supinahad tuleb ääre poole tõugata.
Suurem häda on see, et teatavast east alates on suuresti vaid kummitused liikvel, kes muudkui targutavad, nõuavad ja muud oma olematuses panustada ei viitsigi. Ei ole sest kummitusest isegi seda mis supinahast, meheks ei sobi ta sootuks mitte.:P
 
:))) 20. juuli 2014, kl 17.39
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :))), supinahad siin ja supinahad seal, kustkohast
> Sa neid mehi loodad õige leida? Kui neid kusagil
> oleks, ei kräunuks Sa siin.
> Viga ei ole vist i
> kkagi meestes ega supinahkades.


ära hüppa, ise passid samamoodi siin, aga mina ei tohi? õige meheks läinud supinahk.
 
maroko 20. juuli 2014, kl 17.44
enamus keskealisi naisi arvavad et on ikka veel noored printsessid ning loodavad leida unelmate printsi valgel hobusel. Printsid on aga ammu võetud ja järgi jäänud vaid vilepilli puhuvad seakarjused ehk teile sigadele sobiv kaup. Nende 40-ste naiste standard on ikka üle mõistuse kõrge. Vaadake peeglisse, vananev nägu ja lössi vajnud büst ja leppige sellega mis turul saadval on.
 
kehtib 20. juuli 2014, kl 17.52
enamus keskealisi mehi arvavad et on ikka veel noored printsid ning loodavad leida unelmate printsessi. Printsessid on aga ammu võetud ja järgi jäänud vaid teile sigadele sobiv kaup. Nende 40-ste meeste standard on ikka üle mõistuse kõrge. Vaadake peeglisse, vananev nägu ja lössi vajnud noks ja leppige sellega mis turul saadaval on.
 
Triin 20. juuli 2014, kl 17.54
Mis te materdate siin. Olge ikka toleratsemad teiste suhtes.
On olemas nii naisi, kui mehi vanuses 40+ ja sealt edasi 50+, kes enda eest hoolitsevad väga heas vormis ning toredad inimesed. Ega kõike peab olema. Mõnele meeldib puhtus ja kord, mõnele pole see üldse oluline- hüppa karkudega üle. Nii on ka inimestega.
 
kaksik 20. juuli 2014, kl 17.55
Mis tulemus sellel ära panemisel oli? Vot, ei saa mõttest aru.
 
.. 20. juuli 2014, kl 17.56
Triin ise on vormis 45+?
 
kolmik 20. juuli 2014, kl 17.57
mis mees see küll on, kes sellist teksti paneb, nimetades naisi sigadeks?
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 17.58
´:)))´
"ära hüppa, ise passid samamoodi siin, aga mina ei tohi? õige meheks läinud supinahk."

Ei kummitus keela kellegil siin olla ega sõna võtta - seltsis segasem :)
Targutame koos ja üksteise vastu, küllap see õige kah ükskord kohale jõuab. Aga teisi üleolevalt supinahkadeks nimetada on liiast.

Kummitus on tegelikult vähenõudlik, piisab ka parimast :)
Aga mis on parim jätan esialgu veel omateada.
 
to vaim 20. juuli 2014, kl 18.01
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´:)))´
> "ära hüppa, ise passid samamoodi siin, a
> ga mina ei tohi? õige meheks läinud supinahk."
>
>
> Ei kummitus keela kellegil siin olla ega sõna
> võtta - seltsis segasem :)
> Targutame koos ja ük
> steise vastu, küllap see õige kah ükskord kohale j
> õuab. Aga teisi üleolevalt supinahkadeks nimetada
> on liiast.
>
> Kummitus on tegelikult vähenõudl
> ik, piisab ka parimast :)
> Aga mis on parim jät
> an esialgu veel omateada.

jah, naisi sigadeks nimetada on täitsa okei.
 
to maroko 20. juuli 2014, kl 18.03
Parem üks ilus unistus, kui ihne lojus-mees!
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 18.04
"jah, naisi sigadeks nimetada on täitsa okei"

Viide?
 
viide 20. juuli 2014, kl 18.06
enamus keskealisi naisi arvavad et on ikka veel noored printsessid ning loodavad leida unelmate printsi valgel hobusel. Printsid on aga ammu võetud ja järgi jäänud vaid vilepilli puhuvad seakarjused ehk teile sigadele sobiv kaup. Nende 40-ste naiste standard on ikka üle mõistuse kõrge. Vaadake peeglisse, vananev nägu ja lössi vajnud büst ja leppige sellega mis turul saadval on.
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 18.10
:D) kummitus nüüd küll seda omaks tunnistada ei saa.
Aga pöördu tohtrite poole, äkki on neil Sulle abi pakkuda.
 
Triin 20. juuli 2014, kl 18.11
Vastuseks Sulle, kes väga mu vormi kohta küsis.
Veel ma päris iseendaga rahul pole::)
 
naine 20. juuli 2014, kl 18.11
Sama ka meestele, ärajoodud nägu, lihaseid pole ollagi suur õllekõht ja kidurad jalad, välimus alla arvestust, leppige naistega kes end ilmutavad.
 
Tom 20. juuli 2014, kl 18.12
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kummitus on tegelikult vähenõudlik, piisab ka parimast :)

selle parima leidmisega on ikka nii, et arvad, et oled leidnud ja asud juba pikemaid plaane tegema, kui selgub, et ei olegi parim, täitsa tavaline on :)
samas ise kellelegi parimaks olla on küll mõnus :)

*naine, see, et sa minuga kohtund põle, on vaid su enda laiskus ja rumalus. kõik, kes seda soovind on, teavad mind pärisnime ja näo järgi. ja neid ei ole üldse nii vähe siin ;)
 
?????????? 20. juuli 2014, kl 18.12
kummitus pole mees, on naine?
 
.. 20. juuli 2014, kl 18.16
"On olemas nii naisi, kui mehi vanuses 40+ ja sealt edasi 50+, kes enda eest hoolitsevad väga heas vormis ning toredad inimesed. "

Ja ise ei kuulugi nende hulka :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!