Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvuja
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 18.17
"selle parima leidmisega on ikka nii, et arvad, et oled leidnud ja asud juba pikemaid plaane tegema, kui selgub, et ei olegi parim, täitsa tavaline on :)"

Aga võibolla see "täitsa tavaline" ongi parim. ;)
 
kaksik 20. juuli 2014, kl 18.25
Nii ongi, et parim kipub olema täiesti tavaline kõigi ülejäänut jaoks, eriline ainult leidjale. Nii eriline, et väikesed kiiksud võetakse omaks ja nendega lepitakse.
 
Tom 20. juuli 2014, kl 18.26
eks ta nii ole jah, et ühe mehe tavaline on teise mehe parim. maitsed on erinevad :)

*tegelt pidasin silmas seda, et ega need naised kah teistsugused põle, leiavad iga paari kuu tagant omale uue "kõige parema" :D
 
oimaeivõi 20. juuli 2014, kl 18.53
Netis ka ei tohi enam tutvuda? Mind ikka ajab muigama see soovitus, et tutvuge hobifoorumites - mul ei ole selliseid mehelikke hobisid lihtsalt, kas siis peaks alternatiivina lsaks kõik simmanid läbi kappama? On ka seal käidud tegelikult ehk siis erinevatel üriustel, aga kõik on hõivatud ju millegi muuga, kui tutvumisega. Selleks sinna reeglina ei minda.
mansion ghost 20. juuli 2014, kl 18.57
" *tegelt pidasin silmas seda, et ega need naised kah teistsugused põle, leiavad iga paari kuu tagant omale uue "kõige parema" :D "

Sihukse tõuga pole kah midagi peale akata, oia umbest ohutusse kaugusesse.
 
irooniapõõsas 20. juuli 2014, kl 19.03
No see kuskil hobifoorumis tutvumine toimiks ainult pikaajalise protsessi tulemusena. Enamasti sellised pundid korraldavad ka kokkutulekuid jms., mille käigus saad inimestega lähemalt tuttavaks, tekivad lihtsalt sõbrad ja mine tea mis veel. Muidu ei kujuta hästi ette küll, et regad ennast kuhugi näiteks ulmefännide foorumisse ja siis palud kohe vallalistel omale pildi saata v:D
 
oimaeivõi 20. juuli 2014, kl 19.06
Mhmh, aga kui hobideks, mille juurde ka oletatav foorum võiks kuuluda - on käsitöö ja kokandus? Lisaks ei külasta neid ju tutvumissoovidega inimesed ainult. Ja siis veel lisaks see, kas vanus ja sugu ja välimus ning muu sobib. Noh, eks see dilemma on nagunii, ükskõik, kus siis tutvuda.
 
sõna sekka 20. juuli 2014, kl 19.19
"Päris elus on ikka õigem, vaatad üle mehe/naise, kui välimus meeldib siis tekib juba mõte proovida lähemalt tutvuda."

Olen seda reaalis tutvumist ka näinud-vaatanud-proovinud. Reaalis võib sama palju solvanguid kaela saada kui siin. Ja milleks maksta solvangute eest, kui neid on võimalik saada ka tasuta? :P
Pubi-tutvustesse on keskeas raske uskuda, sest sealsetel meestel kipub viinaviga küljes olema või on nad lihtsalt naissoo vastu pisut üleolevad. Kes tõsimeeli tantsida tahab, sel pubisse tulles ikka partner juba olemas.
 
Triin 20. juuli 2014, kl 19.52
Täna just rääkisin oma endise töökaaslasega, et kus tema oma tulevasega tutvus? Naine 45 ja just abiellus- teine ring.
Ja ütles, et täiesti juhuslikult Kannu Kõrtsus.
Arvas ka ja oli skeptiline selle koha suhtes, nagu minagi- kuid alati ei ole eelarvamused head. Võib olla juhus, kui tullakse kellegi sünnipäevale, üritusele ja keegi jääb silma:)
 
onu Heino Mustamäelt 20. juuli 2014, kl 20.00
Nurgatagustes kõrtsides, käivad ainult parmud.
 
onu Heino Mustamäelt 20. juuli 2014, kl 20.01
Nurgatagustes kõrtsides käivad ainult parmud.
 
Triin 20. juuli 2014, kl 20.03
Mustamäe heino, aga siis tutvume Egoistis?
 
kõuts 20. juuli 2014, kl 20.04
davai delfi kaunitarid lööge pildid netti:)
 
delfi kaunitar 20. juuli 2014, kl 20.07
Olen vaba ja saadaval, vanus 40+. Kohtingule kutsuge vaid Tallinna parimasse restorani.
 
to kõuts 20. juuli 2014, kl 20.09
Millise pildi peaks eksponeerima? Kas vabas olemises ja riietuses või profil tuunitud, meigitud pidulikus vormis.
 
uudishimutsen 20. juuli 2014, kl 20.19
Kuda sa to kõuts aru ei taipa, et alati tuleb endast välja käia parim esmamulje pakett. Suurendab alati šansse.:)
 
Tibi 20. juuli 2014, kl 20.30
Mina olen Egoistis tutvumas käinud. Ainult, et samasoolisega. :D
 
mees metsast. 20. juuli 2014, kl 20.39
mina kardan linna tulla, kas mõni naine maale julgeb tulla, saaks tuttavaks?
 
M25 20. juuli 2014, kl 20.40
Oi kurat, parim koht üldse kus saab naerda. Olles ise 25-aastane, ma tõesti loodan, et ei muutu kunagi selliseks inimeseks nagu teie siin kamp keskealisi (vabandan kui kedagi solvasin), kes matterdavad vastassugupooli.
 
matter fakker 20. juuli 2014, kl 20.44
sina M25 naera, ma ka naeran. hea koht.
 
to M25 20. juuli 2014, kl 20.47
Igal oinal on oma mihklipäev.
 
Tom 20. juuli 2014, kl 21.08
egoist ei ole tutvumiseks parim koht, alati, kui mina sinna sattund olen, on sääl tühjus valitsend. kuidagi kõle on üksi kelnerite vahel olla. nüüdseks olla ta ka ingusele läind, aga vanalinnas on mõnusaid kohti teisigi, kus ka inimeste seas olla saab :)
 
onu Heino Mustamäelt 20. juuli 2014, kl 21.48
Kutsun restoraani delfinaariumi kaunitari, arve maksame fifty-fifty.
Eelmine kord ma unustasin üldse tengelpunga koju.
 
Lembit 46,a, elukutselt voorimees tutvub 20. juuli 2014, kl 22.00
Mina viin naised kohe lakka või kombainiga keset rukkipõldu päikeseloojangut vaatama.Restoranis pole eluski käinud ja linna satun vaid valimiste aegu.Vabal ajal tegelen mitmete hobidega. Suiti võtame särgid maha, joome koduõlut , maadleme niiet turjad higised ja kaotajale teeme külakuhja igavesti tore neid 20 pealise meestekuhila all puhkimas näha. Külapoe ees poliitikat arutada meeldib ka.Kõik targemad külamehed koos ja isekeskis saab kõik asjad selgeks räägitud. Talvel on palju igavam , siis kirjutan ärklitoas luuletusi.

Linaneiu tule maale, mes sa oled üksi,
mehed maal kui künnipullid, tursked suured vahvad.
Karvund käe teil panen püksi,
kiljatusest õhku ahmad.

Traktoriga teen teil sõitu,
munakoortest uhke pärja.
Et saaks armatus meist võitu,
ja et lähed märjaks.

Hommikul teil varbaid pesen, puhtaks küürin selja
metsat marju, põllult rukist , küünis pöönab siga.
Äratus on kella neljast,
Mis on elul viga.
 
no nii 20. juuli 2014, kl 22.10
Ma voorimehe sõnavara valdan, sobid mulle. Tutvume. ma 45+ ja linnast.
 
õmbluspreili linnast 20. juuli 2014, kl 22.16
tutvuks küll Lembituga, ta tundub ürgne mees olevat.
ise olen ilus, peene pihaga, õmblen ja teen peenemat näputööd.
 
no nii 20. juuli 2014, kl 22.26
Tekkis konkurss...kes pääseb trikoovooru...kurat, ma ei viitsi võistelda, äkki keegi tahab ilma konkursita?
 
eelmisele 20. juuli 2014, kl 22.50
sa vaal ei mahugi trikoosse :S
 
no nii 21. juuli 2014, kl 11.39
 
Tom 21. juuli 2014, kl 17.17
üks eilane tutvumiskatse raekoja platsilt:
situatsioon siis selline, et kaks sõbranjet klõpsivad üksteisest pilta ja et vana toomas ka pääle jääks teeb üks neist platsi sillutise lähedal jooga arjutustega sarnanevaid liigutusi. mööduvad kolm noormeest (vanuses 25-35) ja teevad nalja, küsides, et ega kivide kangutamine raske pole? läävad edasi. mõne meetri pärast siiski üks pöördub ümber ja tuleb tagasi, ning teatab, et ta 2 sõpra tahavad neiudega tutvuda. tehakse paar sõna juttu, visatakse nalja ja tutvumise mõttes ka ööldakse, kust keegi pärit on. üks noormeestest teatab, et on tartust. selle pääle mu särasilm (see, kes jooga-arjutusi tegi) teatab röemsalt, et tartu on tore linn, ülikoolilinn ju. mul ka laps lõpetas just ülikooli :)
see viimane lause oli muidugi liiast, sest noormehed pold neidude vanust adekvaatselt innand ja pääle seda akkas neil miskipärast jälle kiire kuskile. ununes ka etk tagasi tehtud kutse õhtusöögile :D

niipalju siis reaalis tutvumisest. mina eelistan iga kell netis tutvumist, saab sellisi piinlikke etki vältida :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!