Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Noormees 38, mat. kind. tutvub kena neiu või naisega
 
Ber 11. august 2011, kl 23.00
naine võiks olla 25- 40. võib ka +- variandi anda, kõik oleneb ju sellest kui noore või vanana keegi ennast tunneb. Elukoht võiks olla Tartu või Tallinn. Kui on väga ilus naine siis võib ükskõik kust pärit olla:)

bermuuda@mail.com
 
n34 11. august 2011, kl 23.19
Mingi eesmärk ka asjal on?
 
Linda 12. august 2011, kl 09.51
Kas noormees on vaba või abielus/suhtes?
 
Audi 12. august 2011, kl 15.21
kas venelanna võib ka olla???
 
Ber 13. august 2011, kl 01.26
rahvus ei ole oluline, võib ka juut olla:) mul pole ühegi rahvuse vastu midagi. noormees on vaba:P eesmärk on rahulolu ja tasakaal elus:P
 
n34 13. august 2011, kl 01.40
Bermuuda, äkki räägid endast lähemalt natuke?
 
feminaator 13. august 2011, kl 09.35
Aga miks sa veel vaba oled, oma vanuse kohta? Kas sul on mingi viga küljes? Äkki oled ikka abielus ja soovid kõrvalt võtta? Või siis on sul lapsed kuskil ilma peal laiali? Ehk soovid ainult seksi saada ja muud ei midagi? Kuidas kavatsed ilusa naise juurde jõuda, kui viimane näiteks teises Eesti otsas elab? Kas sul on ikka head kavatsused? Miks sa üldse tutvuda tahad? Kas keeegi peab jälle haiget saama? Millised on ikkagi sinu kavatsused? Kuidas sa üldse julged midagi sellist soovida? Kas kõik peavad nüüd kohe jooksma su juurde või? Kas käitud ikka naisega ilusti? Kas kuskilt mujalt siis tõesti naist ei leia?
 
Linda 13. august 2011, kl 10.05
Küll on siin ikka kibestunud tegelased. Normaalne kuulutus ju.
 
taibu 13. august 2011, kl 10.07
vanus 25-40 on naine, vanuses 38 aga noormees!?
 
Ber 13. august 2011, kl 22.50
aga miks ja miks? vanaema miks sul nii suured silmad on? et ma sind ikka paremini näeks:) vanaema miks sul nii suured käed on? et ma saaks sulle ikka suurema pai teha:) vanaema miks sul nii suur suu on? et ma saaks sind ikka paremini ära süüa:)
luban et käitun väga ilusti naistega ja ära ei söö:)
 
Marit 13. august 2011, kl 22.59
Mis sind naise juures veel huvitab,peale selle ,et ta on väga ilus?
 
Ber 14. august 2011, kl 01.00
et tal oleks oskus olla võrdne partner. nii igapäeva elus kui äris. igaüks panustab koosellu oma võimete kohaselt. ei pea olema ärinaine. siiamaani pole kohanud sellist naiste kes on ilus ja samas naine kes on inimene kes võtab meest kui võrdset patnerit. tegelikult olen küll kohanud aga siis olin ise rumal ja ei osanud seda hinnata. aga see oli 10a. tagasi ja neid aegu enam tagasi ei pööra.
 
Marit 14. august 2011, kl 01.17
Kahju siis ,et nii läks...lihtsalt huvist küsisin,mainisid ainult vanust ja välimust.Ehk leiad ootustele vastava.
 
Ber 15. august 2011, kl 15.52
tundub et hakkab selgeks saama naistekas käijate naiste seltskond. kirjutavad ainult mõistusega naised kellele loodus pole kahjuks peale mõistuse midagi kinkinud. ja kui juhtubki sekka mõni kena imelaps siis see on ainult raha peal väljas ja kõrgi olekuga. Ilusat ja inimlikku siit ei leia. Siit on ka lihtne järeldada miks need naised veel üksi on. Nagu Jüri Ratas ütleb riigikogus...olen rääkinud:)
 
Ber 15. august 2011, kl 16.42
Mis huvitab, mis huvitab... Auk huvitab! Et oleks puhas ja ei haiseks. Ja et seda pidevalt ikka kasutada saaks. Muid nõudmisi nagu polegi.
 
Linda 15. august 2011, kl 16.44
Hmmm... peab vist lõpuks ise kirjutama ja naiste au päästma. On küll ilusaid ja inimlikke eksemplare siin:) Aga vist hilja juba, sain aru, et kuningas on rääkinud:)
 
Linda 15. august 2011, kl 16.48
see sinu viimane üllitis nüüd oli küll ülearu. ilmselt üheaegselt sinuga kirjutasime... pole siiski mõtet kirjutada... närvid sul nõrgavõitu...
 
Refereerija 15. august 2011, kl 18.08
Linda, kirjuta siis hoopis mulle.
Senised sõnavõtud sinu sulest on mõjunud huvitavatena :)
 
maali43 15. august 2011, kl 18.29
Kas vembo on töökorras, kulla Berikene?
 
Linda 15. august 2011, kl 22.01
hea küll, ma olen nõus enda auku kasutada andma:)
 
Linda 15. august 2011, kl 22.03
tundub et Linda ja paljud naised ei saa et kui ei ole registreeritud kasutaja siis või sinu asemel sõna võtta ükskõik kes, kirjutad sama nime autoriks ja võid kasvõi Barac Obama ise olla:)
 
väga naljakas 15. august 2011, kl 22.32
jah - enne kirjutad autori libana ja siis mõne teiste nime all. uskumatult lõbus meelelahutus.
 
ss 16. august 2011, kl 06.49
See mees otsib siis seksi, mitte naist. Naised ärge talle kirjutage
 
oh neid mehi :) 16. august 2011, kl 12.59
see mees tahab teise kohta ka kirja teel kõike teada, enda kohta sõnagi ütlemata :D lahe tutvuja :D
 
ja-jaa 16. august 2011, kl 13.42
Seda meest huvitab eelkõige ainult naise välimus või peaks täpsustama, et fotogeenilisus. Esimene nõudmine on tal et saatku naine enda pilt. Hea mees, kui tahad näha kellega tegu siis tee ettepanek kokku saada, aga selleks vist jääb julgust puudu...
 
Ber 16. august 2011, kl 18.51
minu enesetutvustus: joon palju, suitsetan palju. Armastan laiselda. Tööl ei käi. Pikkus 195cm, kaal 120 kilo. Sporti ei tee. Rohelised silmad. Tumedad pikad juuksed. Habe.
 
imelik 16. august 2011, kl 21.15
ss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See mees otsib siis seksi, mitte naist. Naised ärg
> e talle kirjutage


Mis selles seksis küll paha võib olla - ühtpidi kiidavad, et peab palju olema ja teisiti laidetakse jälle maha nagu häbiasja
 
Kultuura 16. august 2011, kl 21.47
Olles enam-vähem 30 või rohkemgi aastat Vikerraadio kuulaja,olen tähele pannud,et asi hakkab nutuseks minema.Jube palju on pealiskaudset mula.Seepärast olen Delfis.Siin on vähemalt sisukad sõnavõtud.
 
koiliblikas 16. august 2011, kl 21.52
ja kõige sisukam on siin tutvumisrubriik. naiste kohta ei tea öelda aga mehed on siin kõik apollod, või vähemalt brad pittid. ainult lugemisest saab juba annuse antiikkultuuri ja mitmeid filmielamusi
 
tähelepanija 16. august 2011, kl 22.04
Mulle tundub samuti,st.olen täielikult viimase kommentaariga nõus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!