Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mis need mehed tahavad?
 
Hurmur Urmas 29. august 2014, kl 13.05
Ma veel kogu seda kohalikku kogukonda ei tunne, seepärast ehk ka see möödarääkimine. Kui aga sul metsad ja jõgi ümberringi, siis polegi ju muud tutvumise võimalust, kui internet. Mul õnneks linn oma ahvatlustega otse välisukse taga ja seepärast ka vähekene teised eelistused.
 
hurmurile 29. august 2014, kl 13.10
Hurmur Urmas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma veel kogu seda kohalikku kogukonda ei tunne, se
> epärast ehk ka see möödarääkimine. Kui aga sul met
> sad ja jõgi ümberringi, siis polegi ju muud tutvum
> ise võimalust, kui internet. Mul õnneks linn oma a
> hvatlustega otse välisukse taga ja seepärast ka vä
> hekene teised eelistused.

usud seda hülgemöla?
 
üksik-- mees,,aga maalt, 29. august 2014, kl 14.16
tutvuv naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jututoad on selliseid mölalõugasid otsast otsani t
> äis. Reaalse seksi reaalse naisega on need äbariku
> d juba ammu unustanud.
KUHU peaks mees tulema ,,olen valmis
reaalseks seksiks
 
tutvuv naine 29. august 2014, kl 14.58
Ma tahan linnameest.
 
seda et 29. august 2014, kl 18.58
Ei saa teemaalgataja probleemist tegelikult aru, et miks sind need pysisuhtes mehed niivaga huvitavad ja millist lahenemist sa siis tegelikult ootaksid nende poolt, kas kiiret tegutsemist voi pikka jahti?
 
iilepunkt 29. august 2014, kl 19.31
tutvuv naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tahan linnameest.

Miks peab "linnamees" just olema? Kas on oluline üürikorter ja kesklinn? (kui jutt Tallinnast) Minu arust seks on seks. Vahet pole kas üürikorter või eramaja. Peaasi, et mugav on.
 
naistutvuja - teemaalgataja 29. august 2014, kl 22.35
seda et: Küsimus tekkis mul seetõttu, et minuga on trehvanud viimasel ajal tutvust otsima mõned abielumehed, kes kirjutavad toredaid kirju ja kutsuvad kohvile ja jalutama ja kuud pildistama jne. Mingil hetkel aga selgub, et asja taga on ikka seksihuvi. Aga kuna ma ise olen vaba inimene ja meeleldi tutvuksin ka teise vaba inimesega, siis olen segaduses, et mida need suhtes mehed siis õieti tahavad... Mulle ei meeldi olla kellegi salaarmuke ja hingehoidja rolli tahaksin ka täita vaid siis, kui see inimene kõigega mulle kuulub. Vat seesugused egoistlikud plaanid mul ...
 
Täitsa Bond 29. august 2014, kl 23.07
Et.kuhu sa selle teemaga siis jõuda ka tahad? Pühendunud meesteni, kellega kuupaistel suudelda ja ühe teatud koerani, keda vahelduseks omada?

Jajaa, muidugi oled eriline naine, keda kätel kanda:-)
mansion ghost 29. august 2014, kl 23.21
"Küsimus tekkis mul seetõttu, et minuga on trehvanud viimasel ajal tutvust otsima mõned abielumehed, kes kirjutavad toredaid kirju ja kutsuvad kohvile ja jalutama ja kuud pildistama jne. Mingil hetkel aga selgub, et asja taga on ikka seksihuvi."

Ise küsid - ise vastad. :D)

Ilmselgelt otsitakse paralleelsuhet. Erinevalt esmalt kirjeldatud kepijukudest, kes tulevad ja lähevad, püüavad need tüübid midagi haaremi taolist organiseerida.
 
diivanikaunistus 30. august 2014, kl 13.12
eks paljude keskpäraste kepijukude unistuseks oleks oma haarem luua. mis sellest, et ei jätku rahalist ega seksuaalset võimekust naistekarjaga hakkama saada. hea kui reaalselt saab üheainsagi naise vajadused rahuldatud.
 
Madis 31. august 2014, kl 10.50
Mehed tahavad: austust, usaldust, armastust, vaimset klappi ja füüsilist klappi.
Järjekord ei ole oluline.
M.O.T.T.
 
to Madis 31. august 2014, kl 11.09
On Sul see kõik olemas, järjekord ei ole oluline :)
 
Madis 31. august 2014, kl 11.31
Loomulikult on, räägin ikka ja ainult enda kogemustest.
 
kukeke 31. august 2014, kl 11.40
Kahekesi on vahel lõbusam ja saab koos mahetoodangut kasvatada kui pensionil.
 
to mansion gost 31. august 2014, kl 14.41
Ja mida sina siit otsid, sul ju naine olemas, lapsed olemas, varsti saad vanaisaks, mis sinu peed siin torgib, kus on üksikuid inimesi murdu.Otsid paralleelsuhet, siis ütlen otse, kao uttu, ela naisega kellega elad ja ära vahi siin ennast kiites, ära hakkad juba tüütama! lahuta kui elatud ei saa.
mansion ghost 31. august 2014, kl 14.54
Sa vaene totutaja, ei tea küll mis Sind nii ehmatas ja endast välja viis :D)
 
to to to tootaja 31. august 2014, kl 15.20
to mansion gost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja mida sina siit otsid, sul ju naine olemas, laps
> ed olemas, varsti saad vanaisaks, mis sinu peed si
> in torgib, kus on üksikuid inimesi murdu.Otsid par
> alleelsuhet, siis ütlen otse, kao uttu, ela naiseg
> a kellega elad ja ära vahi siin ennast kiites, ära
> hakkad juba tüütama! lahuta kui elatud ei saa.

Mitme üksikuga sa siit kohtunud oled, et tead neid siin murdu olevat?
Kas sa üldse oled lugenud, mida 'mansion ghost' siin kirjutanud on?
Kui sa tutvutud ei saa, siis otsi peegel ja uuri seda, miks see nii on!

PS. lisaks 9 mittetutvuvale püsikale on siin foorumis veel 11 tutvujat ja 14 juhuslikku lugejat, kus sa neid murde näed? :D
 
Naine 31. august 2014, kl 16.00
Tahaks kohe loenduse korraldad. Vaatame kas saame 9 mittetutvujat, 11 tutvujat ja 14 lugejat.
Ma ise peaksin linnukese tegema igasse lahtrisse, vastavalt meeleolule.
 
Elmar 31. august 2014, kl 17.04
Loenduse jätkuks minult kah linnuke igasse lahtrisse:
igavate inimestega ei tutvu
huvitavate inimestega tutvun
lahedaid lõõpimisteemasid loen ja kirjutan
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!