Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised ei ühendu
mansion ghost 06. september 2014, kl 19.58
Ei hakka siin kedagi õhkima. Kes need biojäätmed kokku korjab ja utiliseerib :)
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 20.00
See on ikka ütlemata vahva tutvumisekoht ja siin on võrratud mees-tutvujad.
Tänu teile, armsad mehed (ja punapea:))...olen teada saanud, et olen tutvumiseks liiga paks, seksimiseks liiga vana ja üleüldse...alla 165 cm naine ei kõlbaks isegi siis, kui ta on noor, sale ja kaunis kui missuniversum.

Njahh ...räägime parem palju teil raha on ja millega sõidate:)
 
mansionil 06. september 2014, kl 20.00
mansion on raskekahurvägi, teda ühe püssipauguga ei püüa ega sabade keerutamisega ei heiduta koopast väljuma, siin oli vaja mingit eelluuret ( eelmänguga mitte segi ajada)......Ja see ütleb, et mansioni silm jääb peatuma pigem jumekal naisekiharal kui seda pakub küps viljapea, mis keerab mõned võimalused lukku aga kes see keelab armu ka kui naine tahab armuda.
 
mansion 06. september 2014, kl 20.04
Täitsa Blond, mis universum sa enam oled, rohkem sinna uunikumi suunas , kui viimatks peeglisse vaataksid saaksid ise ka aru aga no maakera on ümmargune.
mansion ghost 06. september 2014, kl 20.09
´tore on´

"Pikkus ei sobi, vanust jääb vist väheks ja IQ on liiga suur.:("

Kustkohast see IQ välja tuli? Millega võrdled?
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 20.12
Tubli, jälle nätaki...:)
Aga tead, tänu teile, kallid delfimehed, olen end peegli ees silmad punni vahtinud ja selgusele jõudnud, et kõlbab isegi rahva sekka minna:)
mansion ghost 06. september 2014, kl 20.14
Kurat küll, üks aus uunikum on kaugelt etem mingist tuunitud lehtsabast.
 
tore on 06. september 2014, kl 20.16
Minu IQ on 155 (tegelikult oli 164, pisendasin seda igaks juhks), aga sul?:))

Pealegi, pole midagi teha, kui pikkus ikka näiteks jääb 164,5 cm kanti, siis nagu yksikmehel oli, jääb igasugune diil rangelt ära.:)
 
tore on 06. september 2014, kl 20.18
Seda, et ega erilist džentelmeni sinust vist ka pole kui avalikus foorumis mõnda kommenteerivat naist maha hakkad tegema (Täitsa blondi mõtlesin siin näiteks).
mansion ghost 06. september 2014, kl 20.22
pole kunagi IQ ametlikku testi teinud aga väga loodan, et on paar numbrit suurem kui keskmisel äädikakärbsel.

Naiselik loogika(IQ 164), poole sentimeetriga hüppama hakata. Käiakse jah tollipulga ja kaaluga kedagi mõõtmas ;)
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 20.23
Jummal...no mõelge ise kui paljud mehed on selle uunikumiga sõidumõnu nautinud....:)))

tore on....ei need mehed mulle külge hakka, las hauguvad:)
 
Hülgehall kuub 06. september 2014, kl 20.26
Tõmbasin Saku Tumeda rindu.Sama tunne nagu oleks saanud naist.
 
hmmm 06. september 2014, kl 20.38
viletsad naised on sul olnud, et pudelit õlut nendega olemisega võrdled.
 
Täitsa Bond 06. september 2014, kl 20.49
Lahe. Varsti tümitate blondi nii peletiseks, et sünnib tutvuda ilma ennast häbenemata:-)
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 20.56
Bond, hilja juba...see on ammu juba selge:)
Miks ma muidu saamata ikka olen:D
 
mansionil 06. september 2014, kl 20.59
Ah, sorry, ei hakka ikkagi 47 aastase Täitsa Blondiga võistlema, kui ikka uunikumid teile tähtsamad on.Ei keela aga kahju ikkagi kui mehed eelistavad vanemaid naisi, ju siis tuleb välismaa meest nillima hakata.Edu teile, loodetavasti ei satu üks 165cm ja 50 kilogramine 36 aastane naine siia meest otsima. Kunagi sai osaletud ka Miss Estonial ja tuldud 10 hulka,siinsed otsivad sisemist ilu suuremate raskemate uunikumidest naiste juures...Ei kandideeri nii suurte ja nii vanade naistega koos.
 
Täitsa Blond 06. september 2014, kl 21.05
Vaat, siinsed pässid jõudsidki oma ime ära oodata:)
mansionil...ei hakka mina sinu õnne teel ees seisma...võta või kõik omale.
Mina ootan oma Oma ära....noore, rikka, ilusa ja seksika:D
moosimadu 06. september 2014, kl 21.08
Äh, see teema on niikuinii juba metsa aetud ... üks sisin ees või taga: kuidagi ei saa vaimusilmast pilti, et tutvumine käib võidu peale. Mehetükk hammaste vahele ja vot ei anna käest, olgu, et teised jaolised oma kihvadega jäsemeid küljest kisuvad.
Õhtune meelelahutus nagu maast leitud.
 
Peletis 07. september 2014, kl 00.15
Kuskil on piir lahkel käel jagamisel, ka mehe puhul.
 
Suht vana mees juba (31) 07. september 2014, kl 11.51
tore on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu IQ on 155 (tegelikult oli 164, pisendasin sed
> a igaks juhks), aga sul?:))

Ennast geeniuseks pidada sellise IQ puhul on igati normaalne. Kahjuks on igatsugu keenjused kooseluks kõlbmatu materjal. Seega, kui vähegi soovi on kedagi endale kaaslaseks leida, siis varja oma IQ-d ja katsu natukenegi sotsiaalsem välja näha. :D
 
muidugimõista 07. september 2014, kl 12.44
muidugi, kõik räägivad siin tõtt oma IQ ja muude parameetrite osas. naiivikud lähevad õnge ja usuvadki. mu meelest see vaid provokatsioon ja nagu näha õnnestunud. igavene tõde, et meestele meeldida, pead olema loll nagu lauajalg. muidu ei taha sind keegi. astud veel kogemata mehe mõistusest üle.
mansion ghost 07. september 2014, kl 12.58
´mansionil´
"Edu teile, loodetavasti ei satu üks 165cm ja 50 kilogramine 36 aastane naine siia meest otsima."

50 aastasel mehel poleks ka probleem hakkama saada 36 või 26 aastase naisega aga on sellel sügavat mõtet. Ei jää keegi igavesti viiekümneseks ja ükshetk avastab noorem osapool end vanuri kõrvalt. Ei soovi kellegile seda saatust, isegi kui see mõneks ajaks EGO taevastesse kõrgustesse upitaks.
Seega parim variant on ikka enamvähem omaealine ;)

"Kunagi sai osaletud ka Miss Estonial ja tuldud 10 hulka,siinsed otsivad sisemist ilu suuremate raskemate uunikumidest naiste juures..."

Sisutu ilu on täiesti kasutu/mõttetu ja selle missinduse oleks võinud mainimata jätta...

´muidugimõista´
"igavene tõde, et meestele meeldida, pead olema loll nagu lauajalg. muidu ei taha sind keegi. astud veel kogemata mehe mõistusest üle."

Arvatavasti kehtib napi mõistusega meeste puhul ja näib, et mõlemad osapooled on sealjuures õnnelikud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!