Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
sõprussait
 
s6ber 03. september 2014, kl 23.28
Kas Eestis on ka meetup.com sarnaseid saite, mille mõte ei oleks inimeste paari panek, vaid lihtsalt sõprussuhete loomine? Näiteks kui tahad kellegagi koos hakata trenni tegema, reede õhtul õlut juua, või lihtsalt kinno minna, aga pole seda kellegagi teha, siis oleks ju tore, kui selline tutvumissait ka olemas oleks.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 01.23
Ning see trennitatav, õlut joov ja kinotatav sõber peaks olema vastassugu? Sõprus ja ei enamat, eksole:-)
 
unetu 04. september 2014, kl 01.36
Bond, miks sa ei maga?
 
Naadja19 04. september 2014, kl 08.26
Sellise saidi leidsin, kus vanemad mehed saavad kingituste eest endale sõbranna. Mina kohtun kolm korda kuus ühe abielumehega ja tema maksab mu kulud, mis mul Tartus õppimisele kulub.
Kõik on õnnelikud :)
 
:D 04. september 2014, kl 09.31
Eriti rahul on selle abielumehe naine kindlasti :):)
 
Naadja19 04. september 2014, kl 09.56
pole au teda tunda
 
E 04. september 2014, kl 10.15
Mina küll sooviksin sellist sõpra, kellega ei pea püsisuhet looma vaid võib lihtsalt sõber olla. Kuulugu sinna sõprussuhte alla siis mida iganes vastavalt olukorrale vajatakse- kino, jalutuskäigud, südamepuistamised, flirt, romantika. Ühesõnaga südamlik sõprus, mis hinge puudutaks ja midagi annaks ellu juurde. Kuna olen naine, siis soovin vastassoost sõpra. See annab rohkem sära silmadesse ja huvitavamaid vaatenurkasid. Tegelikult ma ei saagi aru, miks inimesed otsivad endale kaaslast, kellega kohe püsisuhe luua ja kui inimene ei vasta püsisuhte kaaslase tingimustele, siis temaga ei vaevutagi rohkem tutvuma. Nii need asjad lörri lähevadki. Olen aru saanud, et siin elus ei saa kedagi omada. Pigem lihtsalt inimestest rõõmu tunda ja endast anda. Siis saad ka sama vastu.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 10.20
E,
Ja kuidas selline vastastikune asi siis välja võiks näha? Umbes et mees on naise ja kõige tema juurde kuuluva jaoks alati olemas ja naisel on vaid sõprus vastu pakkuda?:-)
 
E 04. september 2014, kl 11.00
naine ka valmis alati kinno minema :)
 
E 04. september 2014, kl 11.05
Mina seda viimast ei kirjutanud. Ma tõesti ei räägi kaubanduslikult kasulikust suhtest. Kui palju mina saan ja mis sina selle eest vastu saad. Ma räägin suhtest,mis mõlemat poolt rikastab. Kellegi ärakasutamine ei ole suhe, veel vähem sõprus
 
jajah 04. september 2014, kl 11.22
Seda nimetatakse platooniliseks suhteks, käid mehega vaid seal ,kus sulle meeldib, võtad ta nagu kaaslase endaga kaasa ja ta peab olema alati saadaval, kui sul mõte kuhugi minna. Naiselik soov ja väga mugav pealegi. Harvad mehed on aga nõus käima kohtades, kus talle ei meeldi ja olema lihtsalt kaaslaseks, kusjuures peab sageli selle ka kinni maksma. Aga mida ta vastu saab? Kulutab oma aega, oma raha mingi manniga kusagil käimisele, täiesti mõttetu ju. Mis huvi peaks mehel olema ,käia naisega kaasas nagu koer, naisega kes talle ei meeldi aga kui naine meeldib ja mehel pole oma naist ega perekondlikke kohustusi, siis ta soovib ikka suhet arendada ja sinna hulka käib naisega kaasas käimine kohtadesse ,kus talle ei meeldi. Sarnaste huvidega inimesed aga pole vabad ega platoonilised neile, kellega koos harrastavad oma väljaskäimisi ja hobisid. Mis sõprusest sa räägid , kui ise soovid ära kasutada kedagi, et ei peaks üksi käima. Elus on ikka nii, et hobitada saad ühingutes, sportida samuti ja matkata, tantsida, jalgrattaga sõita, muud treeningud,s elleks on muud kohad, kus leida reaalis kaaslasi.
 
jajah 04. september 2014, kl 11.23
Aga sõbrannadega saad kõike koos teha, kinos käia, trenndia, matkata, poodides kolada ja jutte ajada.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 11.30
Flirt romantika ja südamepuistamised.

Elu on näidanud, et naised neid vajadusi endas ette planeerida ega võimalustega kohandada just ei suuda. Need lihtsalt tulevad ja tekivad mingil hetkel ja siis on kohe vaja kedagi, kellega koos neid jagada. Ehk siis sõber, mees, on neil hetkil mees, kes nt saadab oma sõbrad pikalt, jätab pooleliolevad tegevused ja tormab..ainsa tõelise sõbra juurde, kes teda parasjagu vajab nagu õhku hingamiseks:-)
 
E 04. september 2014, kl 11.33
Kui suhtumine on selline nagu viimati vastanutel, siis seda te saategi. Naisi, kes teid ära kasutavad. Minu eest keegi mõelda ja tunda ei saa. Te väljendate siin ikkagi enda seisukohta. See, mis teile on sügavalt omane. Sellest kujunebki teie elu. Mina kedagi ümber veenma ei hakka, sest igaüks räägib vastavalt oma kogemustele. Ma aksepteerin seda.
 
to bond 04. september 2014, kl 11.35
Sinus räägib jälle see vana mees, kes tahab juhust kasutada, et mingi noore abikoolis käinud tipskiniga tiiba ripsutada, siis ajad sellist joba.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 11.54
Kas oma sõpradele, väljavalitud meessõpradele loeksite siis ka seda epistlit, et kui nemad nii ei mõtle nagu teie, siis polegi nad mingid sõbrad ja väärivad oma suhtumisega ei midagi ega kedagi?
Mille poolest selline värk erineb üldse suhtest, kus tavaliselt naine üritab meest ümber kasvatada?:-)
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 11.59
E,
Kuid kuidas hindad sõbrasuhte romantika ja flirdi jatkusuutlikkust, kui sinu loodetud iga nädalase annuse asemel saad sõbralt seda vaid korra kuus-ta on hõivatud inimene ja ei jaga kah sõpradega seda kõige hingelähedasemat.
Sureb sõprus välja,sest mees ei vastanud ootustele?
 
Aleksander 04. september 2014, kl 12.01
eit, kes kep*pi ei anna on prigu. Prigu on eit, keda mehed vihkavad. Nad on nagu fampiirid. Tahavad, et neile kino pilet välja teha, aga vastu ei anna midagi. Kui välja ei tee siis ikk valla.
 
E 04. september 2014, kl 14.05
Bondile
Mina usun seda, et kui inimeste vahel tekib side, siis soovitakse oma mõtteid ja tundeid tihedamini vahetada,kui korra kuus. Sideme säilitamiseks ei ole küll tingimata igapäevased kohtumised vajalikud, aga saab suhelda ka kirja teel või skype´s. Vaata, kui sa tunned ära selle, mis su hinge puudutab, siis te oletegi juba sarnased. Kindlasti on sarnaseid inimesi rohkem ja suhelda võib nende kõigiga. Jah, selles on sul õigus, kui sul ei ole aega ja sa ei taha end avada, siis ei olegi see õige ja hääbub. Ju ta peab nii minema. Ma ei taha kedagi ümber kasvatada. Tahan pigem õppida inimestelt,kellelt on midagi õppida. Suhe areneb suhtlemise käigus ja suhte alguses ei tea kunagi kuhu see välja jõuab.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 14.24
Mingi eesmärk siiski võiks Olla, et kuhu sarnaste inimeste suhtlemine viib. Sihitult selle tähe all suhelda ja ennast jagada ilmselt ei soovi keegi. Samamoodi nagu seada piir, et sõprus ja ei midagi enamat:-)
 
E 04. september 2014, kl 14.38
Vahel on hetkes olemine ka hea, kui osata selles olla. Viisaastakutel olid kunagi eesmärgid. :)
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 14.54
Sa ei tea midagi E, vegeteerimine ei ole normaalne.
 
E 04. september 2014, kl 14.57
Jäägu sulle su tõde :)))
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 15.03
Vahel on hetkes olla muidugi hea, vahel isegi rohkem, kui vahel:-)
 
E 04. september 2014, kl 15.07
No näed, hakkab juba tulema :)
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 15.16
Aga elu on nii lühike, et kui seda raisata passimisele siis võib kohe köie kaela siduda.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 15.21
Vahel on isegi bonde mitu ja mõni neist on tissidega, pikalt ilma mehe ja sõpradeta:-)
Muidu aga-mida oleks mehel õppida naiselt, sõbrana, kui too ise veel hästi ei tea või julge omale tunnistada, et kuhu sõprus viia võib?:-)
 
E 04. september 2014, kl 15.29
Igaühel meil on oma vajadused ja sisimas me teame neid kõik. Hetkes olemine ei ole passimine minu jaoks. Selles toimub palju asju. Eelkõige saad tähelepanu väliselt ära tuua iseenda sisse. Hetkes olemine on tegelikult oskus ja need sammud, mis me teeme oma vajadustst teadlik olles,viivadki järgmise hetkeni. Minu arust on päris nauditav olukord,kus inimesed suhtlevad omavahel hetkes, olles unustades kõik plaanid ja eesmärgid ning lihtsalt naudivad.
Ma arvan, et enne tuleb veetlus teisest inimesest ja siis sõprus koos veetlusega.
 
Täitsa Bond 04. september 2014, kl 15.50
No, ja veetlus siis juba tuli, et suhtleme siin?:-)
Teeme sõpruse ka peale:-)
 
E 04. september 2014, kl 15.53
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!