Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tunnistan pattu
 
n55 12. september 2014, kl 10.39
to:m55, sul on võimalus mulle keerata, kus ja millal, selle lepime kokku eetri väliselt.
 
m55 12. september 2014, kl 16.14
Ei ühtegi patust ega isegi mitte ühtegi liba kirja. Mina juba lootsin kirgliku öö veeta :-(
 
M 40 13. september 2014, kl 10.09
Ju siis oli teema juba algatades jutuks hea ja taheti pigem reaktsiooni vaadata mitte tutvuda ega privas kirjutada.
 
m55 13. september 2014, kl 10.58
M 40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ju siis oli teema juba algatades jutuks hea ja tah
> eti pigem reaktsiooni vaadata mitte tutvuda ega pr
> ivas kirjutada.

Eks nende naistega alati nii olnud, et palju möla aga ei mingeid tegusi. On muidugi ka selliseid mehi. Näiteks meie valitsus täies koosseisus.
 
tutvuv naine 13. september 2014, kl 11.09
Tutvumisportaalid on täis mehi, kes kütavad end seal lihtsalt mõne naise arvelt ülesse ja edasi lepivad oma naisega, kes neid enam ei eruta.
 
to tutvuv naine 13. september 2014, kl 11.51
Sa oledki see, kes oma meest ei eruta ja nüüd redutad siin?
mansion ghost 13. september 2014, kl 12.02
"Sa oledki see, kes oma meest ei eruta ja nüüd redutad siin?"

Näib siiski, et ´tutvuv naine´ ei eruta ühtki meest, rääkimata oma mehest, kui see kogemata juhtub olemas olema.
 
n55 13. september 2014, kl 18.45
Tagasi paari päeva tagant (kolmap. õhtul sain võrku vist), näen rahuldusega, et teemat on vähemalt arendatud. Kuhu ja kuidas, tänud aktiivsuse eest sellegipoolest.
Kui keegi maili lisas, katsun kirjutada, kui võrk vahepeal tagant ära ei lähe.
 
n55 to allo: 13. september 2014, kl 19.38
tänud meeldetuletuse eest, juuksurisse kuluks minna enne, kui kardinad kavala silmavaate varjutavad. Ehkki keegi mees siin sarjas elukaaslast, kes iga 2 kuu takka soengut kohendamas käis ja kuuldavasti ka veega priiskas.
Muus osas vedas selgeltnägemine sind seekord alt. Aga harjuta veel, siis mine või bitvasse.
 
m55 14. september 2014, kl 11.11
Damoklese mõõk rippus juba hobusejõhvi otsas, minu pea kohal. Kuna midagi minu mailiboxi ei potsatanud, läks see karikas minust mööda ;-)
 
M 40 14. september 2014, kl 11.47
Ju siis on ikka jutuks hea ja ega erlist muud tahtmist ei ole.
 
n55 14. september 2014, kl 11.48
saadetud mail tuli tagasi. Kas ma kirjutasin aadressi valesti või juhtus midagi muud. Mul on see probleem, et kui ma sinise nime pealt sisse lähen, jookseb arvuti automaatselt mu venna gmaili, aga sealt ei taha ma miskit saata. Eks pean uuesti proovima.
 
M 40 14. september 2014, kl 11.51
..... Kes vabandust ei leia. :-p
 
to:n55 14. september 2014, kl 15.12
Ma pean sulle ikka arvutikursused korraldama.
Parema hiire klahviga klikk sinna "sinise nime" ehk hüperlingi peale. Ilmub hüpikmenüü kus valik "Kopeeri e-posti aadress." Klikid sinna ja lähed vuta, vuta oma mailide saatmise kohta. Olgu see siis mõni veebileht või programmijupp. Kleebid ehk siis "paste" see kirja saaja aadressi ribale ja nii lihtne see ongi! Maili aadress näeb välja kujul "minginimi@server.com" Kui juhtub, et seal ees on veel lisaks "mailto:" siis see kustuta ära!
Kas on piisavalt "puust ja punasex"
 
n55 14. september 2014, kl 19.44
suured tänud. Paremat klahvi peakski palju rohkem kasutama.
 
n55 to jack 14. september 2014, kl 19.56
paraku tuli minu vastus Sinu mailile tagasi märkega "Undelivered mail returned to..." Saatsin selle lihtsalt "vasta" käsuga. Kas uuesti saan saata, milles küsimus.
 
n55 15. september 2014, kl 09.25
Kulla,mehe, ärge jebige mu ajusid.Ei saa lahti enam midagi, ei ühtegi aadressi.Tulen panna punkt sellele tutvumis ja koinimisrallile.
 
n55 to: 15. september 2014, kl 12.42
liba-55, pane punkt ja punkti järele tühik ka! Räägi nagu seinale...
Aga vastus jackile tuli veelkord tagasi, m55-le jt saadetu mitte. Kes vaatab, soovikorral leiab.
 
n55 16. september 2014, kl 00.41
head inimesed, ärge kiruge, kui ma täna ei kirjuta. Võrk on vilets, kursor triivib suvaliselt...
Hommik olla õhtust pealegi targem.
 
n55 16. september 2014, kl 09.35
head inimesed, võrk toimib täna. selline on elu maapiirkonnas, ei mehi ei võrku.
 
n55 16. september 2014, kl 11.36
kusjuures toimib, aga kehvasti. Aga liba-55 on meelt parandanud vist, vähemalt tühikute osas. Ei olegi lootusetuid juhtumeid...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!