Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naine 40+3 otsib kaaslast
 
naine 01. detsember 2011, kl 19.18
Soovin tutvuda mehega 38-48, kellel on jalad maas, oskab naerda ja tantsida, ning kellel ei ole esimeses kirjas pakkumine sexiks. Mul on olemas kodu ,töö, auto--sponsorit ei vaja. Olen rõõmsameelne, hea suhtleja ,sale amburist blondiin - ja tunnen väga puudust SELLEST ÕIGEST! Ei taha ju pühi üksi veeta aga töö kõrvalt sõpra leida ei ole alati kerge. Palun kirjutage meilile....siia vastama ei tule! Tänud ette!!!
 
uudu 01. detsember 2011, kl 19.28
Mul jalad on jalanõudes, naerda ja tantsida ei oska. Ei näkka jälle
 
ükskaks 01. detsember 2011, kl 19.35
kes need teised kolm on, raskeks läheb
 
m 01. detsember 2011, kl 19.45
millises eesti otsas asud?
 
naine 01. detsember 2011, kl 19.54
Raplamaal suuremas alevis!
 
m 01. detsember 2011, kl 20.03
kas sul hobisid ka on?
 
naine 01. detsember 2011, kl 20.10
On ikka! Vabal ajal ja ka tööl tegelen palju käsitöö ja kunstilisese tegevusega .Armastan häid filme õudukateni välja ja head muusikat . Meeldib väga tantsida, rääkida erinevatel teemadel, käiia kontserditel ja sõita autoga mööda eestit. Tavaliselt ei ole hetke, kus mul oleks igav - aga ükski hobi ei asenda kaaslast.
 
m 01. detsember 2011, kl 20.14
ohoo. mis marki autot armastad?
 
naine 01. detsember 2011, kl 20.18
Autol ei ole küll vahet.....auto on tarbeese. Jah, vastu talve peaks auto siiski soe olema ja korras....et teele ei jääks!
 
m 01. detsember 2011, kl 20.21
õige. naelad alla.
aga lapsed, palju neid on?
 
naine 01. detsember 2011, kl 20.31
kodus üks koolilaps ikka on!
 
naine 02. detsember 2011, kl 20.49
kummaline..aga tuttavaks siin ei saagi...
 
ehk 02. detsember 2011, kl 20.57
miks nii kärsitu- mõtleme, arutame. tõsi, jõulud lähenevad ja kingituste raha väheneb.
 
naine 02. detsember 2011, kl 21.40
Noo...luban, mina kingitust ei vaja...igatahes mitte selleks jõuluks. Sõprus ise oleks suurim kingitus.
 
mis ma pean tegema 02. detsember 2011, kl 21.54
Ahastus on peal, mis?
 
mees 02. detsember 2011, kl 22.06
väga kulukas elustiil sul kui armastad mööda Eestit sellise küttehinnaga niisama ringi uhada..
 
naine 02. detsember 2011, kl 22.25
Ma oskan lihtsalt elada....ja sellepärast ei ole see elustiil sugugi kulukas...sest jah, mis ma selles elus siis näen, kui istun aina kodus. Ja ma ei ahasta, vaid ma ei taha üksi olla. Või arvate,et see on nii tavaline.....kui ei ole seda ainust ja õiget!
 
yxikmees 02. detsember 2011, kl 23.15
Ma Kohilast 15km kaugusel,seega põhimõtteliselt mahuks visiitsuhte raadiusesse.põhiline,kas teema-algataja visiitsuhtest huvitatud?
 
naine 02. detsember 2011, kl 23.24
visiitsuhtel on oma raadius või? tegelikuses sõltub kõik aga inimesest , nagu tavaliselt.....sest ma ei taha siin ju sex suhet vaid kaaslast! Sexi kaaslaseid oskan lihtsamalt leida ,kui tahtmist on!
 
yxikmees 02. detsember 2011, kl 23.39
Aga kus sa siis sekssuhet otsid,ma otsiksin siis selat sind üles?
 
naine 02. detsember 2011, kl 23.52
teatud vanuses teatud tutvusringiga ei ole seda vaja otsida...lihtsalt annad teada õigel ajal ja õigele partnerile...
 
yxikmees 02. detsember 2011, kl 23.56
Selge,siis ei tule siit miskit.
 
- 03. detsember 2011, kl 12.28
Sa laiasid siin ju, et ei viitsi pelgalt seksi pärast ennast kodust välja ajadagi, nüüd lausa nuiad ja kerjad, Yxik?
Miks sa nii palju valetad, kiimakott?
 
naine 03. detsember 2011, kl 14.36
Ma olen samuti aru saanud, et härra yxik ei tea veel isegi mida tahab ...
 
yxikmees 03. detsember 2011, kl 16.11
Mina tean täpselt mida tahan.Aga paraku mulle pole määratud saatuse poolt seda saada.Soovin leida kuni 32 aastast,mittesuitsetavat,lastetut ja ülekaaluta naist,kellega luua pere.
Kuni mul seda pole siis võib olla sekssuhe(visiitsuhe),nn ajutine suhe naisega,kes ei vasta neile tingimustele.
Juhusuhetest ma huvitatud pole ja seega pelgalt seksiga mind kodunt välja ei meelita.
 
- 03. detsember 2011, kl 16.44
Juhusuhetest ma huvitatud pole ja seega pelgalt seksiga mind kodunt välja ei meelita.
-----------

Just olid justkui nõus seksi pärast proua üles otsima. Kuidas see siis pole huvi?
 
yxikmees 03. detsember 2011, kl 17.06
Visiitsuhte,mitte juhuseksi eesmärgil.Skoorimine mind ei huvita.
 
- 03. detsember 2011, kl 17.50
Ja mis neil vahe oleks? Sina ju ilma kepita ei "suhtle" ja "juhuseks" ei ole kuskil defineeritud ühekordse toiminguna.
Seega aegajalt käia kedagi kuskil panemas võib olla nii üks kui teine., kas sa ei leia?
 
yxikmees 03. detsember 2011, kl 18.16
Vahe on lihtne,visiitsuhe on selline suhe,kus on siiski teineteise ees teatud usaldus.Et mitte tuua suhtesse sisse suguhaiguseid.
Juhusuhte puhul selline usaldus puudub ja seega oht saada suguhaiguseid.Ja kuna seks kondoomiga ei ole õige seks,siis ma pigem jätan seksimata.
 
- 03. detsember 2011, kl 18.34
Mõtlesid selle jama ise välja?
Juhuseks EI VÕRDU ühekordse toiminguga. ÜHEÖÖSUHE on see, mis on üks kord. Minu arusaamine vähemalt.

Ise ju räägid, et naine peab esimesel kohtamisel voodisse langema, muidu rohkem kohtumiskordi enam ei tule (tõenäosusteooria). Aga kui see naine rohkem kohtuda ei taha ja see üks ja ainuke kord jääbki selleks, kuidas seda siis nimetada? Ja sellisel puhul ei ole "usaldust2 vaja ega hirmu suguhaiguste ees? või kujutad sa ette esimest kohtumist, kuhu paarike koguneb, arstitõendid näpus? Päriselt w?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!