Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mustad mehed Tallinnas
 
Lilith 03. oktoober 2014, kl 20.26
Kas keegi oskab soovitada, millistes kohtades Tallinnas on kõige tõenäolisemalt võimalik tutvuda neegrimeestega?
 
mina tean 03. oktoober 2014, kl 20.50
Mulle on nad enamasti Hollywoodis hakanud ligi tikkuma.
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 20.51
Lilith, Tallinna kohta ei tea .. aga, Helsinki ja selle lähiümbrus .. Esponlahti jne ... seal võid leida neid igasuguseid. Sa vaata ette, kellega Sa soovid tutvuda - Ebola on garanteeritud ;)
 
Lilith 03. oktoober 2014, kl 20.57
Nunuh, sa Permis arvad, et ebola on mingi geneetiline haigus või?
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 21.09
Kui Sa nüüd just lausa nii küsid, siis täitsa võimalik - sest viirus ju levib .. Kindel on see, et Ebola levib inimeselt inimesele lähikontaktide kaudu, sh. kätlemine jne. kaudu. Ilmselt Sa tead ka seda, et tegemist on ikkagi Aafrikast alguse saanud viirusega ? Aga, Sinu oma valik juu ;)
 
haha 03. oktoober 2014, kl 21.33
On kätte jõudnud reede ja vanamutid kiimlevad aafriklaste järele. Elagu neegrid ja nende vembod!
 
kuule, permis 03. oktoober 2014, kl 21.35
ebola on viirus ja mitte rassipõhine - seega soomes elavad mustanahalised seda by default ei kanna. kui nad just hiljuti ebola-koldest ei ole tulnud, sama kehtib kelle iganes kohta.
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 21.41
Tuleb sul jah kindlasti any neeger & mustanahline ütlema, et ta tuli ebola haiguspuhangu piirkponnast ! Nii naiivne ei saa ka olla !
 
permis 03. oktoober 2014, kl 21.47
paku, kui paljud skandinaavias elavad neegrid seal kollavad statsionaarselt? enamus on paiksed ning naudivad sotsiaalabi ning ma muretseksin pigem HIV või B-hepatiidi pärast.
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 21.54
Ohhoo .. libapermis on siia tekkinud ?
Kas Sa ei arva, et neil paiksetel käivad ka sugulased & külalised kaugelt kodumaalt ? Ilmselt tead sedagi, et sellel viirusel on ka teatud peiteaeg ??
Jah, ka neid ülejäänud sinu poolt nimetatud "lisandväärtuseid" HIV'i või B-hepatiit'i ei maksa unustada ... aga, nagu sa ilmselt tead, võib neid "lisandväärtuseid" "kollektsioneerida" ka Eestis ... Mõistagi, sõltuvalt elukommetest & inimesest.
 
vabandust nimekasutuse pärast 03. oktoober 2014, kl 22.05
... aga gripp on nakkavam, kui ebola ning igal viirusnakkusel on peiteaeg, mõnel paar päeva ja mõnel nädalaid. usu, niisama ei kollaükski immigrant kodumaale viiruskoldesse, seega ma ei pea ebola-ohtu küll väga suureks riskiks. teemaalgatust silmas pidades kaldun arvama suuremateks riskideks sugulisel teel levivaid haiguseid. jah, neid saab ka eestis, aga naisterahvas tahtis mustanahalisi tarvitada selleks otstarbeks ja siiski eestis.
 
Lilith 03. oktoober 2014, kl 22.10
Just, just, püsime ikka teemas :). Kas Nimeta baari tasub minna?
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 22.21
Hea Lilith ;)

Kuna ma ei ole mustanahaline ja ka ammu Tallinnas viibinud, siis ma tõesõna ei oska vastata. Pakun, et oma silm on kuningas ;)
 
Lilith 03. oktoober 2014, kl 22.36
Eks siis tuleb katse-eksitus meetodit kasutades tõde endal välja uurida.
 
Permis 03. oktoober 2014, kl 22.38
Edu Sulle .. ja hmm .. veel midagi head ;)
 
Lilith 03. oktoober 2014, kl 22.42
jajah, äkki saangi teada, mis maitsega ebola on :)
 
vabandust nimekasutuse pärast 03. oktoober 2014, kl 22.53
no maitsta ma ei soovitaks erinevaid kehavedelikke, mitte ebola pärast, aga just muude võimalike levivate haiguste pärast, HPV näiteks. aga eks sa ise tead - teemasse kah - amigos oli viimati märkimisväärselt palju igasuguseid võõramaalai, ka mustanahalisi.
 
Mustu 06. detsember 2022, kl 16.40
https://www.youtube.com/watch?v=f7aN_2QZeRE
 
ma reaalselt ei viitsi sinuga võidu postitada aga tea ,et moded ja see foorum ei kaitse ega pääsata sind 06. detsember 2022, kl 16.53
sa kuradi loll idioot. su amatöörlikud häkkimis oskused ,et seda foorumit maha peksta ka ei tööta. tont
 
Lilith 8 aastat hiljem 29. detsember 2022, kl 03.16
Tahtsin poissi musta krabada,
hiljem laps mul sündis sabaga..
 
rama margariin 29. detsember 2022, kl 09.23
Mees leiab koju tulles naise voodist koos neegriga. "Mis see veel peab tähendama?" karjub ta vihaselt. "Tasa, tasa," rahustab naine,"see on pagulasabi poolt saadetud pagulane !"
 
eesti või 30. detsember 2022, kl 01.59
mees leiab koju tulles naise naabrimehega. Mis see veel peab tähendama? karjub lollakas mees, kes ilmselt ei saa veel aru, et naine leidis veidi enam teeniva ja seksuaalselt võimekama isendi. tasa, tasa (kes üldse sellises olukorras tasatama hakkaks, ilmselgelt mingi vene propa poolt kirjutatud nn anekdoot), see on naabrimehe firma poolt saadetud abi.
 
Pruunlane 31. detsember 2022, kl 19.51
Ma nägin ükspäev. Mõtlesin, et jope kõnnib. Aga tegelikult oli must mees :)
 
R.... 06. jaanuar 2023, kl 11.41
Samal sõnal võib eri keeltes olla üsna erinev tähendus, see on täiesti loomulik nähtus. Kui inglise keeles on sõnal neeger ajaloo käigus kujunenud halvustav tähendus, siis ei tähenda, et see meie keeles nii peaks olema. Ega olegi. Aastakümneid on kasutatud sõna neeger mustanahalise tähistamiseks ning sellel pole olnud mingeid halvustavaid lisatähendusi. See halvustamise maik on Ameerika inglise keele eeskujul meie neutraalsele sõnale nüüd viimastel aastatel vägisi külge kleeibtud nende poolt, kes arvavad, et meie alaväärtuslik keel peab iga hinna eest inglise keele prestiižset eeskuju järgima. Mina nii ei arva, meie keelekorraldus seni ka õnneks mitte. Eesti keeles on neeger täiesti neutraalne sõna, mis tõepoolest tähistab ühe konkreetse rassi liiget ja millel pole mingeid muid lisavarjundeid.
 
Džingel 13. jaanuar 2023, kl 19.41
https://s2.pictoa.com/media/galleries/287/287/2872876002515968eb9/38446066002515c28314.gif
 
Džungel 14. jaanuar 2023, kl 00.25
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks реrmanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Püha taevas 16. jaanuar 2023, kl 10.58
Džingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> https://s2.pictoa.com/media/galleries/287/287/2872
> 876002515968eb9/38446066002515c28314.gif


See ju nagu suur s..tajunn vonkleks tagumikust välja :P
 
Eks ta ole. 18. jaanuar 2023, kl 21.13
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οngi igasugune рeеsеks реrmanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Ei ta ole. 18. jaanuar 2023, kl 21.45
Kuid absoluutsеIt kõikidele NORMAALSETELE inimestele tеadaοlevalt jääb igasugune рepusеks ju sellegipoolest äärmiselt mõnusaks, erutavaks ja naudingutpakkuvaks tegevuseks, mіllega tegeleb valdav enamus heteropaaridest ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste kuivikute muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Teadjad 18. jaanuar 2023, kl 23.58
Kuid absoluutsеIt kõikidele NORMAALSETELE inimestele tеadaοlevalt jääb igasugune рeеsеks ju sellegipoolest äärmiselt іIgeks, räраseks ja tervіseοhtlikuks perνerssuseks, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!