Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mustad mehed Tallinnas
 
Lilian Ken 19. jaanuar 2023, kl 08.50
Most people get into a marriage with high and full spirits. They know full well what they are getting into and accept this with an open heart. While you may say that there is a lot of hype in marriages especially on the days leading up to the wedding day, it can get a bit frustrating to have a misunderstanding in your relationship. I have been through hell with my husband for a very long time. With the help of the great spell caster, I was able to resolve my marriage issue and now I finally find happiness in my marriage. For anyone going through any kind of relationship issue or you like to get back with your ex, I will suggest getting in touch with the best relationship advice specialist that will bring happiness back into your home. You can get in touch with The Great Dr.Jumba relationship and affair advisor on WhatsApp: +27651108524 or wiccalovespelltools@gmail.com . He is always ready to help people and bring back happiness into your life.

Website : https://drjumbaspellhome.wordpress.com

Lilian K.
 
M.I.B. 14. veebruar 2023, kl 21.34
https://xgifer.com/content/2021/05/18-y-o_001.gif
 
gif ei oleee 15. veebruar 2023, kl 07.26
argument teeskleja
 
argumenteerijad 15. veebruar 2023, kl 10.36
krt see ikka korralik jurakas! mõni ime, et naised neegreid eelistavad...
 
need kes neegreid eelistavad pole mingid naised 15. veebruar 2023, kl 14.15
ja sina mine sinna kust sa tulid venemeelne pede ja lapsetapja. ok potensiaalne lapse tapja ja pedofiil ja zoofiil. sind on 1 palun ära teeskle ,et sind on mitu või teised nõustuvad sinuga. see ei ole tõsi ja sa tead seda.
 
sinu teeskleja töö ei ole süüdistada mind selles 15. veebruar 2023, kl 15.49
,et naised quote on quote neegreid eelistavad. see ei ole minu süü. rahvereeturitel ei ole siin riigis ruumi ja mitte eesti maise eelistajatel ka ei. sa vist ei saa aru sa loll vaimuhaige teeskleja ,et ma olen 10 korda rohkem mees kui sina. ehk mõtle sellele ,et ehk just sinu pärast eelistavad naised -neegreid- ehk selles on sinul süüd mitte minul. sa ei saa olla nii lapsik ,et mind kõiges süüdistada. sa räägid nagu blogijad ja suunamudijad juba. iq on sul ka toatemperatuuril nagu neil tead. äraa oma vastusega kiirusta kavatsen siit foorumist pikaks lahkuda. see pole hüvastijätt vaid pikk paus. kui naasen eeldan ,et kõik on nagu enne ja ,et mind on pasa ja laimuga üle valatud . :/ .
 
nähes õhtulehe pealkirja vene lapsetapjast kes tappis 2 eesti tüdrukut 15. veebruar 2023, kl 16.00
eeldan ,et tegu on sinu sõbraga TEESKLEJA. teen ettepaneku KÕIK LAPSE TAPJAD avalikult oksa tõmmata. ma ei kutsu üles vägivallale vaid ütlen mida tuleks või võiks nendega teha. ei kutsu üles kedagi seda tegema aga ma ka ei võta vastutust kui keegi seda ka teeb. mu sõnade valik on väär eriti kui ütlen ,et teen ettepaneku. see on lihtsalt IDEE ja MÕTEE MITTE ÜLESKUTSE. ma ei nuta kui keegi lapse tapja oma valusa otsa leiab ükskõik kuidas. lapsetapjad ja PÄRIS pedofiilid väärivad karmimat karistust. mina POLE pedofiil ega lapse tapja ega katsuja. toonitan ,et mul on kalduvused aga saan selle vastu abi ja aitan ise ka end palju. adresseerin seda seepärast sest ma aiman mida TEESKLEJA JA VAIMUHAIGE siin foorumis tahab ette kaagutada ja kujutada. the end. ma ei ole vaenlane ma ei ole oht lastele ma ei ole riigireetur.
 
sa ei ole MITTE KUNAGI MITTE MIDAGI ARGUMENTEERINUD 15. veebruar 2023, kl 16.09
EGA DEBUNKIND SU SITAD VALED JA LAIM JA MANTRA JA VÄLJAMÖELDISED EI LOE . NEED EI LÄHE ARVESSE SA LOLL VAIMUHAIGE TEESKLEJA SAAD ARU-. JÕUAB SEE SU HERNE AJUSSE KOHALE KORD VÕI- LÕPETA TEESKLEMINE TANTSIMINE JA TÕMBLEMINE JA ÜKS KORD ELUS OLE PÄRIS PÄRIS INIMENE. SUUDAD SA SEDA JAH - EI.
 
sõjakuulutus siis taas . 15. veebruar 2023, kl 17.55
mina kui algaja must nõid voodo nõid preester misiganes sõnumitooja kuulutan sõja sellele SITASELE venelasele kes kaks eesti tüdrukut tappis ja sellega nüüd tõmbleb ja uhkeldab õhtulehes. kuulutan ka sõja teisele vene vitupea ja lapsetapjale kes ka kohtuniku ähvardas ja lehes tõmbles ja kõvat meest mängis. ma olen PÄRIS voodo algaja nõid misiganes ma EI OLE teeskleja MA EI OLE näitleja . ma olen real deal. ma ei ole mingi kuse ja sita aadu kes siin foorumis ärpleb ja mind üle panna üritab. see on järjekordne põhjus miks siit tagasi tõmban. mu töö nõiana. pole aega siin kuse ja sita aadude ja teesklejatega vaielda enam. pole aega samu argumente debunkida. pole aega rääkida faktidest mis lähevad teesklejal ühest kõrvast sisse ja teisest välja. pole aega seletada asju inimesele kes ILMSELGELT ei oska lugeda. juhul kui keegi tahab karjuda vjihakjõne fjassist ja jrajsist siis oodake selleka veidi. proovin leida ka varvara ivanova TEGELIKU tapja ja teda nõiana karistada. varvara ivanova oli vene tüdruk. kui ma oleks fassist või rassist oleks mul suva temast või isegi hea meel ,et ta tapeti aga pole. juhul kui ma ebaõnnestun mis on tõenäoline ei hakka ma süüdistama mingeid segajaid nõidu ega muid faktoreid vaid iseennast. ma ei ole mingi tele nõid tuleproovist. ma ei ütle oi see nõid segas mind too nõid blokkis mu võimed energia. come on see on lapsik. ma ei ole ka mingi LARPER nagu maryilin kerro. kerro sa oled nõid 24-7 ei ole see ooh nüüd nendel kellaaegadel olen nõid ja nendel olen emme ja pole nõid. politsei ega arstid ei aita sind ilmselgelt su ahistajaga. täida oma kohust vooodoo nõiana ja kaitse ise oma peret end ja lapsi. kui oled nõid oled seda 24-7 seda ei saa licalt maha keerata see ei ole larpimine . sama ütlen ka ennast täis puhund õhupallile kristi timmer. tema tütar on poole asjalikum ja oskajam ega ülbitse nagu kristi timmer ega esine faa faa ma viiendat põlve nõid faa faa ära aja mind kurjaks faa faa see on soo mächick . ka see on lapsik. see on kõik. ning teeskleja lõpeta see larpimine. voodo on tõsine asi. siin ei ole ruumi rollimängijatele ega larpijatele ja teesklejatele nagu sina. mine esine tsirkuses oma pasaga või mine esine komöödia laval oma naljadega. vaata kas keegi päriselt ka naerab. oi sorry sa ei julge sa oled ju kusik ja argpüks ja reetur.
 
see et 16. veebruar 2023, kl 02.09
sa tundud nagu konkreetne vaimuhaige. kas need teised soolapuhujad on samasugused?
 
teeskle edasi ma ei ole soolapuhuja ma olen 16. veebruar 2023, kl 07.14
tõeline ja päris. mina ei kirjuta mingeid raamatuid eksole selgeltnägemis teemadel. ma ei kirjuta sellest kuida raha teenida või juurde tõmmata. ma ei osale mingites võlts selgeltnägija saadetes. vaata teeskleja ma ei pea ei sulle ega kellegile oma võimeid tõestama. ma EI OLE selgelt nägija ma OLEN ALGAJA AL GA JA VOODOO NÕID. saad aru mis tähendab sõna algaja või ei. :/ ainus vaimuhaige siin oled sina. mina ei räägi teiste soolapuhujate eest sest ma ei ole soolapuhuja.
 
sorry kui sa oled argpüks 16. veebruar 2023, kl 07.15
sorry kui sa ei julge võidelda sorry kui sa ei usu sorry kui sa oled andnud alla teeskleja. mina aga ei ole alistund erinevalt sinust.
 
järvamaa libaprohvet 26. veebruar 2023, kl 23.06
https://xxgasm.com/wp-content/upload/2017/08/cute_painful-2105.gif
 
mitu korda ma pean ütlema sulle teeskleja 27. veebruar 2023, kl 07.23
1 sa ei ole mina. sa ei saa iialgi minuks. 2 ma ei ole mingi prohvet . 3 sa ei hirmuta mind teades kus maakonnas ma elan. 4 olen sind mitu korda duellile kutsund neti hiiroo. igal ajal igas kohas ole mees ja leia mind. 5 tean ,et sa oled seetähendab usun ,et oled pedofiilist vägistajast ja zoofilist riigi ja kogukonna reetur seega mine sinna kust sa tulid. see ei ole enam sinu riik vaid see on minu minu riik . 6 sa oled vist vihane ,et said eile verbaalselt molli. ma ütlesin ju kui tuult külvad lõikad tormi ja kui sõda tahad saad selle.
 
sorry teeesklejaaaaa 27. veebruar 2023, kl 07.24
sorry kui sa ei julge võidelda sorry kui sa ei usu sorry kui sa oled andnud alla teeskleja. mina aga ei ole alistund erinevalt sinust. sorry kui sa ei julge võidelda sorry kui sa ei usu sorry kui sa oled andnud alla teeskleja. mina aga ei ole alistund erinevalt sinust. sorry kui sa ei julge võidelda sorry kui sa ei usu sorry kui sa oled andnud alla teeskleja. mina aga ei ole alistund erinevalt sinust. sorry kui sa ei julge võidelda sorry kui sa ei usu sorry kui sa oled andnud alla teeskleja. mina aga ei ole alistund erinevalt sinust.
 
finalo tiempo 27. veebruar 2023, kl 07.39
mind ei huvita anaal ma ei ole sita fetishist ja ma ei ole piider. ma ei ole ühe triki ja teema poni ega teie FUCKING prohvet. prohvetiks ei saada nii kui sa loed mingit lolli kommentaari ja kui su video klipp varastatakse ja kontekstist välja võetakse. see ei tööta nii. lisaks mind ei huvita mingid mustad mingid sinised punased ega kollased mehed ei talllinnas ei tartumaaal ega ei tea kus kohas. ma ei vaata neid. ma ei ole isamaaa reetur ega üldse reetur. mina eelistan eestimaist. punkt. ma ei räägi enam surnud teemadel.
 
tempo magnifico 27. veebruar 2023, kl 12.04
kui sulle ikka suur neeger peeru vahele kütab, siis räägid teist juttu! :-)
 
oi kui nunnu teeskleja üritab mu pealkirja ahvida 27. veebruar 2023, kl 13.17
ei räägi ma eelistan eestimaist. kahju ,et sa oled ühe teema ja triki poni. kahju ,et oled reetur ja piider. mine sinna kust sa tulid. ma ei hakka kunagi mingit sorry to say that word neegrit eelistama. ma pigem supleks etna vulkaanis kui sellel juhtuda lasen. minust ei saa kunagi ühe teema ponit pedet ega sita fetishisti. deal with it. kui ma su emale panen räägib ta kolmandat juttu. las ma arvan sellele ema naljale järgneb järjekordne tühi ähvardus . :/ . mina eelistan eestimaist. ma ei vaata teisi rahvuseid ma ei ole riigireetur ning mitte miski ega keegi siin ilmas ei saa seda muuta. saa aru juba.
 
Selles suhtes õigus, et... 28. veebruar 2023, kl 19.18
Kui ihaldate brutaalset, loomalikku persse panemist, siis neeger on ainuõige valik!
 
taaskord ei ihalda ma seda ja see teema 01. märts 2023, kl 07.13
ei huvita mind. ma ei taha olla ühe teema poni koopa inimene ega piider. mulle meeldivad naised saad sa aru või ei.
 
B & W 02. märts 2023, kl 11.50
https://analporngifs.com/content/2020/10/so-deep_001.gif
 
gif pole argument saa aru vaimuhaige 29. juuli 2023, kl 14.16
see pole ega saa argumendiks
 
miks?? 31. juuli 2023, kl 02.32
sa ravile ei lähe?
 
a miks sa vangi ja ravile ise ei lähe 31. juuli 2023, kl 06.49
sa roojane pedofiil ahistaja jälitaja laimaja riigi ja kogukonna reetur. miks sa ise sinna ei lähe. miks ma peaks minema. kellele ja millal ma midagi teind olen. sinu ja su pedo sõprade tunnete haavamine ei ole kuri ega väärtegu. jah ma vahel trollin siin aga rohkemm kummutan teie valesi . trollimine pole ka kuri ega väärtegu. minu trollimine pole mingi anaalitamine ega rõvetsemine sest ma pole 1 teema poni mclluuser nagu sa ja su sõbrad.
 
kes teisele ütleb... 02. august 2023, kl 03.56
sa siis oled roojane pedofiil, ahistaha, jälitaja, laimaja, riigi ja kogukonna reetur.

eks sind nagunii varsti hullarisse topitakse, seega kogu siin komprat
 
sa oled ju kõiki neid asju 02. august 2023, kl 07.14
sa siis oled roojane pedofiil, ahistaha, jälitaja, laimaja, riigi ja kogukonna reetur.

eks sind nagunii varsti hullarisse topitakse, seega kogu siin komprat

viimast korda mul pole mingit plaani hullumajja minna. mis komprat. mis asja sa ajad üldse vaimuhaige. ainus kes hullarisse kuulub oled sina oma riigireeturitest sõpradega. tõe ja faktide rääkimise ja valede kummutamise eest ei panda kinni. me ei ela enam nõuka ajal. ma tean ,et sa igatsed seda aega taga aga see aeg on ammu möödas sa venemeelne reetur.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!