Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsitlus - alternatiivne tutvumislehekülg
 
Täitsa Blond 31. oktoober 2014, kl 15.26
On vaid kaks valikut...demokraatia (Delfi), kus igaüks võib suust välja ajada, mida tahab ja autokraatia (......), kus kõik räägivad seda, mida suur juht ees ütleb.
Inimsugu ei muutu iialgi, kuigi me ei väsi rahust ja üksteisearmastusest unistamast.
Aga edu...kui juhtub ime, siis ma liitun ka:)
 
Täitsa Bond 31. oktoober 2014, kl 16.05
Kadakajupikesekesele,

Kuule, peale seda, kui tuli välja, et saa hoopis naine oled, ma vb isegi saaadaks sind enda seltsis kuhugi jah, a sa ju ei soostu siin tutvuma:-)
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 16.27
no ma võin ju tutvuda ja väljas käia ajaviiteks, kui midagi etemat plaanis pole, aga mis kasu sellest oleks, kui ma suhet ei soovi?
 
Täitsa Bond 31. oktoober 2014, kl 16.43
Ei soovi minagi. Ja väljas käimiseks piisab ka otse välja minemisest, eelnev tutvumine ja kogu protseduuri võlu jäägu parem siia:-)
 
kadakajupp 31. oktoober 2014, kl 17.01
bond kardab pimekaid nagu vanakurat välku? :DD
 
Täitsa Bond 01. november 2014, kl 13.05
Kardan pimekaid?? Kle, kui neile lähen, siis alati häälestatuna, et oleks nagu seda kodaníkku ennegi näinud. Naine nagu naine ikka, eksole. Ja mingeid eelarvamusi, et suhet ei taha mingil juhul, parem ei hakka endas kujundama-pärast hakkad veel tahtma, hakka jälle endale valetama:-)
 
Täitsa Bond 01. november 2014, kl 13.07
Ahjaa, proovige kirjutada sõna kodaníkku-see pole siin lubatud:-))
 
kadakajupp 01. november 2014, kl 13.28
eelistused pole just eelarvamused. ja päris nii lihtsalt nipsust need ei muutu, kuna need koosnevad enamatest komponentidest kui lihtsalt "tahan/ei taha".
 
kypsetar 01. november 2014, kl 14.07
Pole need pimekad hullud ühti, nagu näha, siis silmanägemine täitsa alles:)
 
n55 01. november 2014, kl 19.39
tore oleks foorum, kus mitte inimesed ei käiks tutvumas, vaid kus tutvused sõlmuksid kuidagi isevoolu suhtlemise käigus. Et see toimiks, peaks sinna kuidagi peibutama piisava hulga normaalseid avatud mõtlemisega isikuid.
Kui aga foorumisse suhtutakse nagu müügikataloogi, pidevalt nurisetakse kaubavaliku ja selle üle, miks pilte pole juurde pandud, ärge imestage, miks see ei toimi.
 
Täitsa Blond 01. november 2014, kl 20.23
n55, no aga siin ongi ju avatud mõtlemine ilma illustreeriva materjalita. Mõned ainult aegajalt turtsuvad, et vähe on lakoonilisi kuulutusi....a`la emm40 otsib enn30-t, sobivusel ka kepp.
 
n55 01. november 2014, kl 20.30
täpselt, ja seepärast aegajalt käingi siin (eelmine kord 3 päeva eest). Kuid vesi voolab vaevaliselt, kipub konnatiigiks muutuma. Lõpuks pole ju ka lõputult palju neid, kes suudavad mingi keerukusastmega teksti koostada või huvituvadki sellest.
 
ewekas 01. november 2014, kl 20.34
mina soovitan ikka ratet.olen seal tutvunud kaua ja tutvun veel ning ei kahetse. varsti isadepäev ja siis soovime kõigile isadele õnne rates.
 
n55 01. november 2014, kl 20.42
eelkirjutaja on tõeline fenomen, sest suudab kaasa lüüa paljude nimede all paljudes naistefoorumites ja lisaks veel rates. Grafomaaniks peab sündima.
 
kas Agnes on alu ehk 02. november 2014, kl 05.40
Täitsa Blondi ema? Väga kahtlane igatahes! n55 vist Tomiga suguluses-tõesti miks mitte kasutada sama netti?
 
Kuido 02. november 2014, kl 05.50
kas Agnes on alu ehk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blondi ema? Väga kahtlane igatahes! n55 vis
> t Tomiga suguluses-tõesti miks mitte kasutada sama
> netti?

sul,suure emmiga chätryynil, vaseliin valmis? sõidaks täiega siss,orgut karanteeritud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!