Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurimad hirmud netitutvumisel!
 
n46 15. november 2014, kl 12.03
niisiis kardavad naised kõige enam sattuda sarimõrvari otsa ja mehed kohtumist- üllatus, üllatus- paksu südamedaamiga.
on siis nii?
nagu selgub õpetlikust neljaminutilisest videost, ei oska mehed sisemisest ilust kohe üldse lugu pidada. mõnel juhul pagevad isegi tibi eest, kes tegelikult täiesti pandav...

https://www.youtube.com/watch?v=2alnVIj1Jf8...
 
no mida 15. november 2014, kl 12.08
kas siis panemine on eesmärk? sisemine ja välimine ilu peaksid kooskõlas olema. õigemini, sisemine ilu annab ka välise ilu
 
tõesti-tõesti 15. november 2014, kl 12.14
väline ilu sisemist küll ei anna, kindlasti ei ole see vähemalt reegel. teame kõik mõnd välimuselt nromaalset naist, kes oma sisemuses on jälgim mõrd mõrdadest.
 
Täitsa Shrek 15. november 2014, kl 12.33
Milline on sellise teema ja video sõnum? Et paksuks õginud, ennast käest lasnud, ja sünnipärased tõugud polegi tegelikult paksud vaid on hoopis kenad inimesed, paistavad ainult paksudena?
Siin pole ju midagi uut, ennegi on ära tõestama asutud, et naine on hoopis liivakell,volüümikas, sipelgapiht ja mis iganes aga mitte paks ega pakkjalg,missiis, et tal isegi sukad alla rullivad:-)
 
naine 15. november 2014, kl 12.37
polegi mingit hirmu, sest nagunii ei tutvu, eriti delfi teada tuntud kompleksites vaevlevate eitmeestega.
 
üksteist 15. november 2014, kl 12.39
minu kõige suurem hirm netitutvumisel on see, kui peaks shrekiga tutvuma. õnneks tal pole aega, naiste mõnitamine võtab kogu tema vaba aja.
 
To naine 15. november 2014, kl 12.41
Eitmehed vôi mitte, oleks needki valmis tutvuma sellega, mis sul peeglist vastu vaatab?
 
naine 15. november 2014, kl 12.47
vabalt. Mul oleks kohe 4 tip-top Meest võtta, kes oleksid nõus hommepäev saksi poole sammud seadma. hehehee ennast kiitmast ma ei väsi:D Tean seda isegi kui väärt ma olen.
 
Alf 15. november 2014, kl 13.21
Mu vastus pole küll otseselt see, mida teemaalgataja küsis. Kohtamise faktile ei tuleks liiga kaugeleulatuvaid ootusi seada. Et esimene kokkusaamine tulevase elukaaslase või sekspartneriga. See võib pettumust tekitada. Kui seadagi ootuseks kaugsides mõtteid vahetatud inimesega lives tutvumine, ei ole tagasilöök selline, mis ebaviisakusele pöörab. Suhtleme ju kõik enamvähem tolerantselt oma , kolleegide, sugulaste ja naabritega olenemata nende keha parameetritest. Tuleb endas maha tampida käitumismuster, et tutvun ainult potensiaalse elukaaslase või sekspartneriga. Selleks ei kõlba, edasi , järgmine.
 
õigeõige 15. november 2014, kl 13.22
Aga kõige rohkem kui hirmu kardavad naised meest hirmutada iseendaga.
 
n46 15. november 2014, kl 13.33
see on eelkõige õppevideo neile, kes loodavad ainult sisemise iluga potentsiaalset partnerit ära võluda. paksukesega kohtumisel hakkab 9-l mehel 10-st nii kiire uttutõmbamisega, et kuidagi ei jää aega vaalatari sisemistesse väärtustesse süvenemiseks.
usutavasti on isegi ilusal sarimõrvaril rohkem lootust skoorida kui sajakilosel daamil. eeldusel, et tüübile pole otsa ette "serial killer" tätoveeritud. liigsete volüümide omanikule aga ei anta isegi võimalust kauni hinge demonstreerimiseks. life is a bitch! diskrimineeriv selline.
 
>< 15. november 2014, kl 14.55
Mis selles halba on, kui mehed soovivad partneriks nii seest kui väljast ilusat naist ja kui on näha, et välist ilu ei ole, siis ei hakkagi mingi sisemise iluga jantima? Minu arust väga mõistlik.
Ma võin paksude ja seest ilusate inimestega küll niisama rõõmsalt suhelda, aga kui asi oleks kaalsase otsimises, siis lükkaksin ise ka kohe kõik paksud/vormitud mehed peale esimest pilku kõrvale. Ei viitsiks isegi hakata uurima, äkki on nad paksudes vammustes ja tegelikult on all täitsa kobe tegelane. Esimene pilk väljanägemisele on otsustav.
 
m52 15. november 2014, kl 14.59
ei taha teiste elu nahka keerata
 
ahzooloog 15. november 2014, kl 16.00
Vaata, n46, sa ei tõesta selle videoga oma pointi. Selles videos on noormeeste pahameel ja pagemine absoluutselt õigustatud, sest deidi tegid nad neiuga, kelle profiilil olid saleda inimese fotod. Üldiselt inimestele ei meeldi, kui neile valetatakse ja sellist asja võib valetamiseks pidadad küll. Lisaks see, et eksperimendi jaoks ei tehtud neiut lihtsalt pisut ümaramaks, vaid suisa groteskselt paksuks.
 
Peletis 15. november 2014, kl 16.58
Paksus on oma karjuv laiskus.
Pandavuse teema tõstatavad naised pidevalt ise. Miks? Hirmust mitte olla pandav?
Sobivate inimeste kohtumisel ei loe parameetrid, ent vaevalt endast hooliv inimene soovib tutvuda mitte hoolivaga (loe: rasvunud keha omavaga).
 
hei 15. november 2014, kl 17.00
Aplaus saalist! Tubli oled Peletis.
 
Dziizas Kraist 15. november 2014, kl 20.42
Huvitav, linnapildis ringi vaadata, siis neid paarikesi, kus naine nagu tõrs ja mees, kui piitsavars, näeb ikka üpris tihti ja oleks siis veel üle keskea vanuste hulgas. Ei, täitsa nii kolmeküpised paarid, lasteaia lapsed käe otsas. Kas tõesti süüakse end esimestel pereaastatel ümaraks, või siiski nähakse seda sisemist ilu, mida siin eespool taga otsitakse?
 
naine 15. november 2014, kl 21.04
ei usu, et paksus on ALATI oma karjuv laiskus,
aga midagi pole teha, nii see on ja jääb,
et valitakse välimuse järgi,
ja naistele lähevad isegi vangid (vargad ja mõrtsukad)
vägagi peale,
ja veel rohkem välisele panevad rõhku naised, teile on isegi auto mark tähtis.
Nõme on seda meeste süüdistamist kuulata.
Naised, olge tasakaalukamad, kuigi n46-lt seda oodata on liiast.
 
n, 15. november 2014, kl 21.07
Naine 47
15. november 2014, kl 10.28
Tutvuks ka mõne mõistliku mehega,pikkus alates 180cm kuna ise olen ka pikka kasvu...
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 21.08
Ma ükspäev nägin kohvikus lausa mitut kätt silitavat paarikest, kus noored naisterahvad olid ikka väga jämedad ja nende kaaslased olid kenad mehed.
Ütleme nii, et minust olid nad poole jämedamad ja mina ise pole ka mingi saledake....või nagu siin öeldakse, kapsatünn.
Seega...armastus on pime:)
 
samas teemas jne 15. november 2014, kl 21.09
Naine 45
15. november 2014, kl 09.37
mina tahan oh-jahiga tutvuda, kui sa just väga lühike ei ole.
 
:) 15. november 2014, kl 22.16
TB, halvusta palju tahad, aga nad olid noored ja nad polnud üksi. Sina olid ilma käesilitajata, kuigi oled poole peenem. Teeksid järeldused?:=)
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.21
:), said minust valesti aru...vastupidi tore oli vaadata, ei vali kenad mehed ainult vibusid või on ikka sisemine ilu ka tähtis.
Aga sina said vähemalt enne ööd päeva kirja.

Ps. Ma ei olnud ka seal üksi:)
 
:) 15. november 2014, kl 22.30
TB, oled õel vanainimene, kes halvustab valimatult kõik, täiesti labiilsel kombel kaldudes ühest äärmusest teise. Lahmaki ja kõik saledad on vibud? Idioot oled vä???

Ps. unista edasi märgusest tilkudes:=)
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.38
Kas vibu on halvustav sõna? Kle, korrasta oma mõttemaailma parem, siis ei näe tonti seal, kus pole:)
 
vaatasin 15. november 2014, kl 22.48
videos see naine oli nagu L. Vahtriku koopia ( ainult topelt lõug oli liiast) muidu jube sarnane. teemast rääkides, ega petta pole ilus, kui ütled et oled peenike aga tegelikult 100 kg.
 
:) 15. november 2014, kl 22.48
Kas on halvustav maik võrrelda inimest esemega? Asjaga? Loomaga? Veeelukaga? On või ei ole?
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 22.51
Vabandust naerusuu, aga ma kasutan alati võrdlusi, see on lausa minu "firmamärk".
 
:) 15. november 2014, kl 22.53
Kehv firma sul, märk veel nirum.
 
Täitsa Blond 15. november 2014, kl 23.02
Teemasse kah...
Minu kõige suurem hirm on samuti, kui peaksin Shrekiga kogemata kohtuma...seepärast ei julge ma end 10 a isegi noormaks valetada:)
Teisel kohal on ülejäänud delfimehed....lausa foobia kohe.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.