Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suurimad hirmud netitutvumisel!
 
tupele 10. aprill 2015, kl 14.28
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see ei üllata ammu, et pangaarve ja autoga tutvuta
> kse, aga kohviku/restorani sobimatuks pidamine (es
> ma)kohtinguks tundus pisut omapärane küll. kino ma
> näiteks ei pea heaks esmakohtingu kohaks - seal t
> õesti tutvud pimeda saali ja filmiga, võimalik et
> meesterahvas loodab pimeduse varjus ka mõne kehaos
> aga tutvuda, mine sa tea...

sinu puhul paneks pimedas saalis sulle tampooni tuppe.
 
kadakatupp 13. aprill 2015, kl 00.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see ei üllata ammu, et pangaarve ja autoga tutvuta
> kse, aga kohviku/restorani sobimatuks pidamine (es
> ma)kohtinguks tundus pisut omapärane küll. kino ma
> näiteks ei pea heaks esmakohtingu kohaks - seal t
> õesti tutvud pimeda saali ja filmiga, võimalik et
> meesterahvas loodab pimeduse varjus ka mõne kehaos
> aga tutvuda, mine sa tea...

no näed, mõnel hakkaski juba fantaasia vilkalt vohama.
kusjuures kino eelmängupaigana polegi kõige hullem variant. kunagi sai just coca-cola plazas ühe ammuse netisõbraga trehvatud ja pimedas saalis kõrvuti istumisest sai hiljem kohvitamine ja juba intiimsemas miljöös istumine.....päris hea mälestus, kuigi tüüp polnud päris minu maitse.

intiimset öösoundi kõigile, kellel liblikaparved kõhus meelerahu viinud, hinges igatsus ja kevad püksis
https://www.youtube.com/watch?v=UkMHddqaRhM
 
arvan et naiste puhul 13. aprill 2015, kl 01.45
see et kohale tuleb passatiga mees kui netis väitis omavat X6.

Ja meeste puhul et kohale laekub mitte nii ilus naine kui netis ei pidanud palju maha jääma Miss Worldist:)
 
suured silmad 13. aprill 2015, kl 09.35
mis sel passatil viga on?
 
idanaaber ütleb 13. aprill 2015, kl 11.52
passat na volksvagen,see viga ongi....
 
kadakatupp 13. aprill 2015, kl 13.12
pole kunagi aru saanud, miks need automargifetišistid üldse kohtamas käivad. lihtsam oleks ju autoturule masturbeerima minna....
päris avameelselt- kui oled silmini ära armunud ja kõik tundub kohe liiga hea, siis enne esimest voodimärulit kummitab alati pisike hirm, no et äkki üllatatakse makaronilaadse mikrovändaga. paar korda elus sellist asja ette tulnud ja kõvastunult pöidlapikkune tillu mõjub ikka erakordselt kirgejahutavalt.....
kõike saab muuta, mehe soengut, elustiili, isegi iseloomu- aga elutähtsa organi alamõõdulisust on üsna võimatu kompenseerida. ka universumi osavaimal keelekaprofil.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakatupp 13.04.2015 16.15.
 
kadakatupp 13. aprill 2015, kl 20.24
pisike melomaniakaalne orgasm kõrvadele...........miks mitte ka tupele. oiiiiii kui hea.
vilkaid näppe ja magusat uppumist mõnulainetesse, kanakesed, mutid ja muud delfifauna esindajad!

https://www.youtube.com/watch?v=LvgMAlJ-a4I
 
Kalju 16. aprill 2015, kl 09.15
Tore oleks mõne naiskaga tutvuda 40+
Ise olen 1,93 ning 44 aastane Harjumaalt!
 
kadakatupp 17. aprill 2015, kl 15.05
üllatav, et kõik 40+ mehed ei soovigi 14- "naiskadega" tutvuda. järelikult on veel teilgi lootust, kallid täisealised foorumlannad.

nagu mõne mehe jaoks tundub olevat üllatav naise sirgjooneline ja varjamatu soov peadpööritavat kirge kogeda....ilma igasuguse ihaluseta partneri auto, pangakaardi, maja või altari ette astumise suhtes.
 
kuldmokkadele 17. aprill 2015, kl 19.35
mitu nime selles teemas veel võtad, kõõm?
 
kuldmokkadele 17. aprill 2015, kl 20.37
mina võtan iga kord eri nime, nii kaval olen. ehk keegi ei saagi aru, milline kade tselluliidirott olen. juba 50 aastat süütu, tehke järgi:D
 
eelmisele muldmokale 18. aprill 2015, kl 00.45
Kaval võid olla, aga kadedusest roheline värv reedab, kellega tegu.
 
tutvustunud 19. aprill 2015, kl 01.40
No esmalt olek mõistlik ju pilte vahetada ja telefonitsi suhelda.ise olen nii teinud ja kohtumine naistega oli igati meeldiv.kuigi pikemat suhe siiski neist kohtingutest ei tekkinud.
 
oht 19. aprill 2015, kl 06.37
Et reageerib mingi poole aruga naine, kes ajab oma ex meest taga ja üritab sinu kaudu nuhkida või arvab, et sina oledki tema ex mehe uus naine.Neid meest mängivaid poole aruga naisi on siin ja teisteski kohtades suhteliselt palju.
 
kadakatupp 19. aprill 2015, kl 14.49
piltide vahetamine ei garanteeri iseenesest midagi. eriti kui mees näiteks 20 aastat tagasi tehtud pildi saadab- on sellist asja ette tulnud. hiljem muidugi hakkas too tüüp mind ja eesti naisi üleüldse külmuses süüdistama kui teda peale kohtumist ignoreerisin.
 
aga kui mees teeb 19. aprill 2015, kl 20.11
pildid autoplatsi X6 taustal?
 
Veel yks 09. mai 2015, kl 19.47
Sooviks teada sellest Taavist rohkem Teilt!
Mis kogemus temaga on?
 
kadakatupp 11. mai 2015, kl 21.55
mis häda teil selle taaviga on? nagu muid mehi eestis polekski, kellest huvituda.
aga võib-olla polegi.
isiklikult eelistaks iga kell patareidega armukest mingile tölli-taavile.
 
teine yks 12. mai 2015, kl 11.19
Kahjuks sattusin ka Taavi peale...
 
ettevaatust! 12. mai 2015, kl 11.37
Delfi Dates saatis keegi Taavi nimeline (tema konto on praeguseks blokeeritud) sellise sõnumi:

"Tere kena naine. Loodan et mu kiri pole liiga aus ja otsekohene aga samas miks keerutada. Olen abielus mees kes otsib endale eesti armukest kellega veeta kord kuus aega. Sinna kuuluks nii romantiline kui ka kultuurne ajaveetmine. Loomulikult tasun mina koik kulud ja valjaminekud. Loodan et ei solvanud kuidagi selle kirjaga ja kui huvi siis voiksime edasi suhelda. "

Kas on tegemist sama petturiga?
 
Chätryyn 12. mai 2015, kl 20.15
peaasi et mehel X6 oleks:)
 
kadakatupp 13. mai 2015, kl 12.38
jajah, X6 kompenseerib ka 6 cm vändapikkust, onju. ning õllekõhu, huumorimeele puudumise, piiratud silmaringi ja halva hingeõhu. imeline värk.

ei saa ikka aru, miks kõik selle petise-taavi järele hulluvad. lubad naiseks võtta, aga ei võtnud?
 
Lseld 13. mai 2015, kl 13.02
kirvelõust. koleda suure karvase tussiga, jne.
Eestis on tegelikult palju juute, aaria natse, kommuniste, kapitaliste.
Lisaks on meil välisilmast väljalõigatud tegelased puldil ja nad on väljalõigatud just teiste sama kaliibri tegelaste poolt mujalt kes naeravad ennast lõhki. Meie omad ei mõista kui väike Maailm tegelikult on. Ja siit tuleb ohtlik lõik, nimelt on nad spetsialistid.. nad on hapnema läinud ja puhtusega parandatakse oma rikutud ilm. Jah, see on individuaalne selles mõttes, et neid leidub siin foorumis ka ja nende tüüp on levinud igal-pool.
Mida nad teevad on- kisuvad ennast lendama ja et peatuda..,.. ei saagi enam! Nad ei oska vabalt võtta enam ja on ohtlikud võiks öelda. Reaalsuses võivad sellised osutuda rahulikeks.. . Ja nii nad söövad, õginud ennast suurest "isust" üle ja nüüd peavad edasi sööma, et ülesöömisprotsessi käigus hoida. Kui see lõppeb siis lõppeb elu.. ja seda nad teada saada ka ei taha.
 
kadakatupp 13. mai 2015, kl 13.09
eelmine postitaja lisas ilmselt ennast tutvustava postituse?
 
Chätryyn 13. mai 2015, kl 13.11
Ükskord pidi kohale ilmuma soliidne noormees tuttuue X6-ga kuid reaalsuses ilmus rullnokaga jorss 3-se bemmiga. See oli kui külm dush!
 
punapea 13. mai 2015, kl 13.11
jah, tundub küll nii:D ja aarja natse eestis kindlasti ei ole. juute on, on igasuguseid, aga aarja natse leidub natuke arenenumas ühiskonnas, kus mustanahalised suureks probleemiks...
 
Lseld 13. mai 2015, kl 13.16
jahei, aaria nats on siga tüüpi. Selline laisk, närib nätsu ja on ..siga ühesõnaga ilma midagi tegematagi näiteks.
 
sellest taavist 13. mai 2015, kl 13.41
Pettus ei seisne vaid lubaduste mittetäitmises, vaid selles, et tüüp fantaseerib end kellekski, kes ta pole. Näiteks 44a abielus Taaviks, kes on majanduslikult kindlustatud ja otsib armukest, kuid reaalsuses on näiteks 17aastane poisike, kes lõbustab end...
 
Lseld 13. mai 2015, kl 14.15
Miks lõbustab? Ta loeb kohe välja, et peab uue nime võtma ja uuesti alustama tänu sinu postitusele.
Ta pani oma esimeses postituses teatud eesmärgiga postituse üles. Naljakas isegi, mmh
 
sellest taavist 13. mai 2015, kl 15.09
Ta ilmselt juba ongi uue(d) nime(d) võtnud, seepärast see hoiatus, et naistutvuja peaks olema üsna tähelepanelik ilmnevate loogikavigade suhtes tutvuda sooviva mehe jutus (valetaja ei mäleta oma valesid).
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.