Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ära hirmutatud...
 
Blontu blond 17. november 2014, kl 19.13
*** Delfimeestega enam ei tutvu ega kohtu, v.a Õigega! Vabandan ebamugavussuhte tekitamise pärast!

ma parandasin Täitsa Blondi päevapakkumist.
 
ninatarkk 17. november 2014, kl 19.23
Kuidas sellest aru peab saama?
 
Cäthlyn-Klärolyn 17. november 2014, kl 19.41
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw... see on nüüd küll libateema...või oleksid pi
> danud koos volvoga pisut arunatukest ka ostma?
>
>
> ahjaa, selle chryslän-chärolyn-misiganesele sa
> ei sobi, väljalaskeaasta nõutav alates 2012.
Mitte chryslän-chärolyn-misiganes, vaid Cäthlyn-Klärolyn!
Istu tumba, kaks!
Ja volvo on üldse penskarite auto.
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 19.52
hmm, xc-seeria uuemad mudelid on minu meelest päris kobedad ja pole ka väga penskareid sellega sõitmas näinud. lisaks väljalaske-aastale on tegelikult autodel oluliselt rohkem kriteeriume ja volvol päris palju mudeleid, mis nendele minu vaatenurgast vastavad.


aga alati saab bemmi rentida, seega..ee..see chäörolün, ära kurvasta, leiad sinagi endale oma.
 
viimasele 19.41? 17. november 2014, kl 19.54
Sina ei jõua isegi penskarite autot osta? Vaid jahid rikast meest siin, kes sinule selle soetama peaks? Mine tööle ja osta omale või lennuk? Ilma mõistuseta tibi!
 
Cäthlyn-Klärolyn 17. november 2014, kl 20.52
Ja teie meelest peakski hakkama volvoga sõitma? Tööl ma olen käinud, seal oli ka täielik pettumus -kõik rikkamad mehed on juba mingite muttide poolt ära sebitud ja mida ma selle keskmist palka saavaga peale hakkan. Istume mingis kahetoalises, eluasemelaen kukil ja sööme selveri allahinnatud torti vä?
Te olete ikka maakad.
Ja teil on lihtsalt kade.
PS.Ise oled chäörolün.
 
Cäthlyn-Klärolyn 17. november 2014, kl 20.53
Ja volvo on vann, et te teaks!
 
kadakajupp 17. november 2014, kl 21.18
ok, sul on vähemalt mingisugunegi huumorimeel, see...chäroliin-tšätrin :D.

aga volvot ei pea ostma, võid trolliga sõita või siis selle seebikujulise x6-ga.
 
m30 17. november 2014, kl 22.00
Aaa... sellest Khattlin-Kairolüinist rääkisid :D. Ma olen suhteliselt kindel, et tegu on tegelikult mehega. Isegi kui ta tõesti naine on, siis sellise rumala bimbo arvamus mind küll mingil moel ei huvita.

Ma lihtsalt kartsin, et tegu on laiemalt levinud mõttelaadiga. Õnneks mõni kena inimene veenis mind ümber. Tänud!
 
emexist ärandatud autoga troll 17. november 2014, kl 22.01
Cäthlyn-Klärolyn tutvume ahhh?
ma sulle näitan mida vanniga kõike teha saab ;)
 
väike parandus 17. november 2014, kl 23.15
Mida kõike vannis teha saab? No mehed, tulge autost välja ja tehke siis tüdruk rikkaks? Tal endal võime puudub, et hea haridus hankida? K - i/ USA - st!

Ps! Õnneks on jutt selline, et pole väärt rohkem kui keskmine. Selliseid pool ilma täis ja jätkub ruumi kõigile!
 
M46 17. november 2014, kl 23.23
Kui mina nii lolli juttu tööl kuuleks, töötaja suust siis laseks kohe lahti. Kahjuks, ja kahju on...Millisest koolist sellised " püksnaised" tulevad???
 
Chärolin 17. november 2014, kl 23.49
Kui mul oleks nii loll tööandja nagu M46, siis ma tuleksin vabatahtlikult töölt ära, isegi siis ei jääks, kui palka 2x tõstetaks. Ja tööl ma üldse pükse ei kanna (mitte mingisuguseid).
 
Tõde 18. november 2014, kl 02.13
Kes on omanud Volvot või muud rootsi masinat, see teab, et
rootsi autode summutid on seest.... limased.
 
NNN 18. november 2014, kl 11.07
Kuule mees, kas sa tõesti tahad endale naist, kellel on oluline sinu automark???
 
Anne 18. november 2014, kl 14.10
Chärolin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui mul oleks nii loll tööandja nagu M46, siis ma
> tuleksin vabatahtlikult töölt ära, isegi siis ei j
> ääks, kui palka 2x tõstetaks. Ja tööl ma üldse pük
> se ei kanna (mitte mingisuguseid).


Sinusuguseid meeste vargaid ei võtagi keegi tööle.
Hale kuju, kes ei suuda elementaarsetki endale osta!
 
Harakakari 18. november 2014, kl 14.25
Teemaalgataja...
Tegelikult on nii, et kõik naised tahavad uhke autoga meest. Eranditult.
Sellel lihtne põhjus - uhke auto = meie, eesti kontekstis on see sageli hea elukvaliteet = edukus, jõukus, hakkamasaamine = naise ülalpidamine, mistõttu võib naine tegeleda rohkem hobidega, lastega, iseendaga, ja käia näiteks tööl vaid selleks, et mitte manduda.
Seda arvamust on siin rõhutanud väga-väga paljud. Ja eks see, osaliselt eranditega, ka nii on.
Paraku, kõik ei mahu marjamaale, osa jääb karjamaale. Siin, karjamaal, aga hakkab lugema juba ka sinu enda oskus end veetlevaks, atraktiivseks teha. Kui suudad olla särav naise silmis, on rohkem võimalust, et ta teeb su masina ja elukvaliteedi suhtes allahindlust.
Kui sa oled endas kindel, st enesekindel, hea huumorimeelega, et suudad naise naerma panna, käitud nagu mees, siis sõida oma kehvemapoolse autoga kasvõi treppi talle, võidad sa (99% kindlusega) naise ikka. Kui aga ei ole päris kindel, jäta masin koju või parklasse.
 
mees 18. november 2014, kl 15.39
Kas keegi teist on vaadanud ka, milline 2010 aasta volvo s60 välja näeb?

"siis sõida oma kehvemapoolse autoga kasvõi treppi talle" - päris haige kommentaar. Kõrged standardid teil kanadel siin...

http://www.carsuk.net/wp-content/gallery/volvo-s60-2010-new/volvo-s60-1.jpg
http://www.auto24.ee/used/1861922 - oleneb ka varustuse tasemest muidugi...

Teema on liba! S60 on väga norm auto ja ei tea, milline tropp sellist häbeneks...
 
phm. 18. november 2014, kl 16.14
See mees ju tahtiski oma autoga eputada ja tahtiski, et naised hakkaks kiitma, et pole su autol häda midagi. Ja tegelikult tahabki n.ö. trofeenaisi saada. Eks ta ikka nii on, et saad sellise kala, mille jaoks sööda välja paned. Ma ei näe põhjust, miks peaks esimesel kohtingul üldse oma autot näitama?
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 16.26
võib-olla mõnel polegi muud näidata, kui auto?
 
pasta 18. november 2014, kl 16.34
phm., esimesele kohtingule võiks paljajalu minna, sest kingadest loeb ka palju välja.
Auto on tarbeese ja see on teiste mure, kui nad sellest mingi näitaja teinud on.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 16.36
kusjuures - kingad on kõnekamadki, kui auto.
 
naine (31) 18. november 2014, kl 16.44
Ma ei saa aru naistest, kes esimese asjana vaatavad mehe autot. Meest ennast peaks ikka vaatama. Minule pole automark absoluutselt tähtis; vaja on, et sõidaks punktist A punkti B. Ja seest võiks olla puhas (nagu ka meest ise - nii seest kui väljast). Kui naine automargi pärast ära põlgab, siis usu mind, sa ei taha seda naist.
 
to pasta 18. november 2014, kl 17.50
Kas ma ütlesin, et autoga ei tohi minna? Miks peab kohtumise parkimisplatsil kokku leppima? Või noh, muidugi kui tahad just esineda ja kummi seal vilistada. Normaalne inimene pargib auto ära ja läheb siis kokku lepitud kohta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!