Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Milline siis ikkagi?
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 20.53
Arvamusi tagumikust tagumikuni, kuid milline siis on ikkagi tutvutav naine?
On ta energiline, jõuliselt edasi rammiv trullike, kelle pontsakas tagumik vänderdab kui mitte seksikalt, siis tähendusrikkalt? Kelle juures elu keeb isegi keset jäävälja, kes rääägiks isegi siis, kui ta oleks sfinks või püramiid?
Või on ta karismaatiline iseteadlikkus kombimeeritud kuninglikult kõrkide hoiakutega, sirge ja jäiga rühiga, kriipsusuuga, kelle lehvitus, käeviibe on tähendusega mitte üksikisikule, vaid kogu rahvale? Naine, kelle vaikiva pilgu all muutuks ilm ja kelle juuresolekul oleks ärevil isegi flegmaatiline parm?
Või on ta naine, keda lihtsalt jääd vaatama, kes tarretab hetke, seistes küljega peegli ees, ta tõmbab kõhu sisse, tissid tõusevad trikki ja teda on korraga näha nii eest, kui tagant? Naine, kelle selja nõgususe ja tagumiku kurvides kaotab juhitavuse ka kõike näinud piloot, tabades end mõtlemast abielust see ainus kord elus. Naine, kelle sooviks pole palju enamat, kui et keegi teda hoiaks ja temast lugu peaks. Et ikka koos vaadata, mis saab edasi. On üldse selliseid naisi? Veel?

Või siis, millised naised siin üldse tutvuvad?

*Täitsa Blond võib ka vastata
 
mõtlik 17. november 2014, kl 20.58
viimane lõik oleka nagu 16 aastase vinnilise nooruki unistus naisest, kes peab ka 50aasta pärast välja nägema nagu sel hetkel peeglis...
MEHED teavad, et see on võimatu, poisid veel ei tea.
 
Raili 17. november 2014, kl 21.12
Kui vana sa ise oled, ülekaal? õllekoht? potensi probleeme?
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 21.12
Viimane lõik on Blondist ja ta tundub olema võimalik isegi enama, kui 16a arust?
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 21.15
Raili,

see on sul endal kõik võimalik välja selgitada:-)
 
Naine 17. november 2014, kl 21.16
Et keegi hoiaks ja lugu peaks! Seda on juba enam kui kûll ..
 
Triin 17. november 2014, kl 21.19
Shrek, oi Shrek- selline sõnameister? kas muus ka nii meister?
Mine tea- võib-olla ongi:)
Mina end kiitma ei hakka, lasen seda teistel teha.
Ühte ma ütlen, et nohikmehed ei meeldi, pigem ilusa muskulatuuri ja hea rühiga. Ja oskus naist panna naisena tundma, see on olulisem!! Rohkem pole vajagi.
 
Täitsa Shrek 17. november 2014, kl 21.28
Triinusid võib siin muidugi ka mitu olla, vähemasti 1 neist rassis ise jõusaalis ja lootust teda nii eest kui tagant korraga näha vist polnud:-)
 
segadust tekitav 17. november 2014, kl 21.49
Täitsa pees, Täitsa Bond on Täitsa Shrekiks hakanud.
 
punapea 17. november 2014, kl 21.53
Täitsa Shrek, oled ikka lootusetu optimist, arvates siin tutvuvat selliseid naisi, keda viimases lõigus nii ilmekalt kirjeldad:D
 
Triin 17. november 2014, kl 22.07
Shrek, mind jah näha pole võimalik.
Aga treenitud mehed on tõesti ilusad, olgu nad siis vanad või noored.
Trenni tegevad inimesed on suure tahtejõuga kõiges, mitte ainult spordis;)
 
babe 17. november 2014, kl 22.08
Kui tutvutav tähendab tutvumisväärset, siis on see küsimus ikka sulle endale. Onju nii? Jah :)
 
võrrimees 17. november 2014, kl 22.17
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Arvamusi tagumikust tagumikuni, kuid milline siis
> on ikkagi tutvutav naine?
>..........

https://www.youtube.com/watch?v=ti0EN1wMfaM
 
Täitsa Blond 17. november 2014, kl 22.20
Täitsa Shrek Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Viimane lõik on Blondist ja ta tundub olema võimal
> ik isegi enama, kui 16a arust?

Hea, et ma märkasin veini juua, enne kui delfi lahti tegin:)
...et mina võin ka vastata...no tänan, tõsiselt armas.

Mulle jääb kahjuks segaseks, kas kõik delfi naised peavad nende kolme variandi vahel valima?

Viimane lõik on minust?:DDD
Kurb, aga mind nende hulgas pole.
Armas Shrek, kahju, aga sa jäid täna paljust ilma. Siin ilmus täna minust üksikasjalik kirjeldus, selline, mille kõrval isegi see rattaga naisterahvas oli kaunitar. Sulle oleks see kindlasti perversset naudingut pakkunud ja oleksid saanud neid "kauneid" väljendeid ka ise edaspidi kasutada.
Ju ma siis selline olengi, ei vaidlegi vastu. Mis kõige hirmsam, ma olen selliseks muutunud kõigest poole aastaga, sest enne kirjeldasid "nägijad" mind teistmoodi...ma ikka aegajalt loen neid ilusaid "naised omavahel" kirju:)

Positiivne selle asja juures on see, et õnneks on piisavalt palju väga halva maitsega mehi, kelle latt maast madalam on ja neile sobin ma suurepäraselt ja ka mind ei sega see meestega tutvumast ja kohtumast....kusjuures ise ma oma latti ei pea langetama:)
 
veel viimasest lõigust 18. november 2014, kl 00.25
Üldiselt mõjuvad nii osavad sõnasepad tutvumisel hirmutavalt.
Samas on rääkivad mehed väga sobivad tutvumiseks.
Nii lihtne see ongi.
 
Muumjik 18. november 2014, kl 00.39
K6ike nainud piloot ei kaota juhitavust, ka siis kui kaib m6te, et nyyd ja see oige. . . Kui tegudeni joutakse laheb mote ikkagi, et kustkohast saab ja kindlsti mitte selle samaga kelle seljas parasjagu ollakse :-p
 
Peletis 18. november 2014, kl 10.45
Kohtu, tutvu ja saad teada. Kasuks tuleb oskus näha tervikpilti, mitte üht kehaosa.

Triin, väga tugev on ka tahtejõud inimestel, kes söövad enda rasvunuks. Päevast päeva närides.

Üldiselt tõmbab sõnaosavus tähelepanu, hea lugeda. Hirmutavat ei ole siin midagi, kirjutamisand pole halb.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 11.33
vastaksin, aga mul pole õrna aimugi, milline siit keegi välja näeb. ilmselt on igasuguseid, supermodelle tõenäoliselt küll pole, need silkavad mööda catwalke.
 
Sid 18. november 2014, kl 11.37
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vastaksin, aga mul pole õrna aimugi, milline siit
> keegi välja näeb. ilmselt on igasuguseid, supermod
> elle tõenäoliselt küll pole, need silkavad mööda c
> atwalke.


Kusjuures mõni endisaegne (super)modell võib isegi siin olla, aga muidu selline eesi keskmine - on ilusamaid, on tavalisemaid ja kindlasti ka mõni koledam. Mis meestesse puutub, siis need on kõik Adonise kehaga tõupullid, vaatamata vanusele. :D
 
johhaidii 18. november 2014, kl 12.06
Ah, et seda kirjelduses viimast siit ei leia? Ja seda räägivad kes? Kirjelduse esimesed ja teised?
 
Täitsa Shrek 18. november 2014, kl 12.08
Mehed meesteks. Kas nad adonised on, aga kuna neid on jube vähe siin, siis nõudmised ja tahtmised keskmise riigikogulase omast ikka alla ei jää.
Mina olen lihtsalt shrek, roheline ja tahan lihtsaid, ilusaid asju. Ja ilusat naist on ju ka ilus kirjeldada, mõte läheb ainult temani ja muudkui tuleb. See ei saa ju keeruline olla, kui mõni kõnnib ka ilusami, kui ülejäänud tantsivad:-)
 
Peletis 18. november 2014, kl 12.23
Ei olegi keeruline. Jälgi oma mõtte suunda ja kuula südamehäält ning leiad oma printsessi.
 
valija 18. november 2014, kl 12.41
shrekil pole aega ju, sest kogu aur läheb blondi mõnitamisele.
 
auruvedur 18. november 2014, kl 12.52
blond vähe teisi mõnitab ja halvustab? häh, kui võimalust on, kohe hammastega küljes. kui tema kohta öeldakse, mängib kannatajat. tüüpiline penskar.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 12.59
sid - eks ikka, iseasi, kas ta just modellindusega on tegelenud, aga see polegi primaarne. olen kindel, et siin on ka ilusaid naisi ideaalse kehaga. adoniste osas olen offkoors pisut skeptiline ;).
 
vagun 18. november 2014, kl 13.04
mina pole märganud, et blond teisi mõnitab.
 
piripiiiga 18. november 2014, kl 13.06
Shrek ei tahtnud ilusaid asju. ta tahtis olla oma mädasoos, ilma, et keegi teda tülitaks. isegi naise võttis omasuguse, rohelise. sellel rohelisel ja vaalalikul naisel - tõsi küll - oli sisemine ilu olemas :D.
 
Triin 18. november 2014, kl 13.13
Nagu siin juba korduvalt öelnud, et mina tutvun reaalis.
Ja see on täiesti võimalik. Julge ja enesekindel mees julgeb ka reaalis tutvust alustada.
Naised minge sportima ja te näete, kuidas mehed ligi ise astuvad. Selleks pole ise midagi vaja teha;)

*eks elu näitab, kas jääb ainult sõprus või midagi enamat
Paraku igast tutvusest ei kujune kooselu.
 
kadakajupp 18. november 2014, kl 13.15
fiona sai ju valida, kas ta jääb printsessivälimusega või sookolli moodi - ta valis viimase.
 
muinasjutt 18. november 2014, kl 13.15
tundub, et alul sai lõpuks neist poolde selga ulatuvate juustega luuavartest villand ja on hakanud kurve hindama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!