Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
otsin kenat neidu kellega jutelda ja veini juua
 
Margus 14. aprill 2012, kl 18.19
On mõni selline veel kuskil olemas?
 
Gika 14. aprill 2012, kl 18.25
Miks peab jutlemiseks ilus olema?

Sul vist suuremad plaanid, või mis? ;)
 
Margus 14. aprill 2012, kl 19.01
See sõltub neiust...
 
kahvatu 14. aprill 2012, kl 19.03
mis su lemmik veinimark on?
 
Margus 14. aprill 2012, kl 19.09
 
Margus 14. aprill 2012, kl 19.13
kellegil on ilmselt igav et minu nime all kirjutab, ja kirjutatakse "troinoi", veinidest on lemmikud enamus mis on zinfandel viinamarjast tehtud
 
to margus 14. aprill 2012, kl 19.34
Mine joo üksi. Joomine kaotab ilu, kenaduse ja tarkuse. Kui ma jooksin, kaotaksin kõik mis mul on. Ma ei soovi juua. Alkoholi juues muutuvad inimesed labaseks ja hakkavad peale teatud koguse joomist lollusi tegema.
 
Margus 14. aprill 2012, kl 19.55
ma arvan et see on ikka inimeses kinni
 
Veel üks 14. aprill 2012, kl 19.55
Ma läheneks asjale hoopis sellest küljest, et kui nii ehk naa joomiseks läheb, siis pole vaja ju väga ilus olla.Jood lihtsalt ilusaks. :)
 
margus 14. aprill 2012, kl 20.01
nii oleks ju väga lihtne, kahjuks osasid ei ole võimalik ilusaks juua
 
Veel üks 14. aprill 2012, kl 20.10
Nõrk oled, kui juua ei jaksa. ;) Milleks siis üldse push'ida? Kutsu parem mõni kena tütarlaps vihmaga jalutama.Kui külm hakkab, paku võimalust minna kuskile hubasesse kohvikusse sooja teed jooma jne. Ma lihtsalt ei usu, et ükski endast lugupidav ja kena neiu/naine on nõus tulema ühe võõra mehe korterisse lihtsalt jooma. :) Aga mine sa tea muidugi.
 
margus 14. aprill 2012, kl 20.28
ma ju ei öelnud et tingimatta koju, võib ju ka väljas istuda või miks ka mitte tõepoolest jalutada
 
jee 14. aprill 2012, kl 23.33
olin juba vastamas, kuid viimane postitud tõmbas mehele vee peale: kuidas on võimalik kirjutada tingimaTTa? kahe t-ga? mingi elementaarne kooliharidus võiks ju ometigi olemas olla inimesel?
lihtsalt häbi kohe :(
 
sama siin... 14. aprill 2012, kl 23.35
sama siin...
 
Kevadekuulutaja 15. aprill 2012, kl 11.13
Teate, kui üldiselt kirjutab inimene kenasti, siis vahel võib lihtsalt ka klaviatuur vempe visata.
Lisaks on minul päris mitu kõrgharidusega sõpra, kes tõesti kirjutavad osad sõnad (ja alati) vigaselt. See ei tähenda, et nad sõpradena-partneritena ei oleks suurepärased inimesed.
Üldiselt eestlased ei pidanudki väga silmapaistma suurepärase õigekirjaga, nii et selle põhjal lõplikult midagi lukku panna, ei tasuks:)
Avatud meelt, kaaskodanikud:)
 
Veel üks 15. aprill 2012, kl 11.19
Üldiselt Kevadekuulutajaga nõus.Aga vahest lihtsalt tuleb osade asjade puhul plokk ette ja ei saa mitte midagi teha.Kui eelnevaid vastajaid see "T" häiris, siis on see nende valik.Samas kindlasti leidub neid, keda see ei häirinud.
Ma uuriksin hoopis, et kuidas Marguse pea on? Pohmelli ei ole? Eilne õhtu oli ok? Leidsid seltskonda? :)
 
Ka 15. aprill 2012, kl 11.33
Kevadekuulutajaga täiesti nõus! Olen ise ka üldiselt üsna hea keeletunnetusega ning teiste vead jäävad kohe silma. Samas, endal tuleb ka vahel vigu ette, mis parata. Mul on ka üks sõber (kirjasõber), kes on kõrgharidusega, ülihea huumorimeelega ja üldse väga tore inimene, ainult kirjutab vahel ikka mõnusate vigadega, mis ei saa olla juhused :)
Igatahes, veini joomine on pigem tore ajaviide kui lihtsalt 'joomine'. Enamik mõtleb selle all kohe ei tea mida. Edu Margusele! ;)
 
gurmee 17. aprill 2012, kl 07.59
Miks mitte, ausalt öelda, saada kokku ja juua klaasike veini kuskil vinoteegis. Kui vana Sa teemaalgataja oled?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!