Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Diivan
 
Ülemine naaber 20. detsember 2014, kl 18.50
delfi kroonik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kolmejalgne Kirjutas:
> -------------------------
> ------------------------------
> > jälle üks tead
> ja välja ilmunud,kes teab täpselt, k
> > es keda
> ei valinud? reealsus on tavaliselt selline
> > ,m
> ille peale keegi ei tule.
>
>
> Ja mida sina
> meil delfi kuldse kolmiku vahelisest valimissõjast
> siis tead?
kroonik, palun, mis kolmnurgast juttu? Olen vist ajast maha jäänud;(
 
kopiabi 20. detsember 2014, kl 18.53
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?23,13389935,13396935#msg-13396935
 
vanasóna 20. detsember 2014, kl 18.55
Et rinnad on ripakil ja kintsud jämedad ei peagi kõiki delfinaisi kohtama.
 
to vanasõna 20. detsember 2014, kl 18.57
sul on ripakil? irww
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 19.01
ma ei jõua küll siin enam kaua olla, pikad jutud pole minu jaoks. on`s keegi temaga ka reaalis kohtunud? või ongi mingine kummitusnaine ehk kumminaine:)))
 
Saalist 20. detsember 2014, kl 19.12
Meie kõiketeadja Sid väidab et Pert tunneb teda:)
 
kogemusega 20. detsember 2014, kl 19.51
teemaalgataja, mine vaata see diivan ära :) ehk saad selgust, kellega tegu, muidu jäädki teadmatusse ja teadmatus on mõnikord päris hull :)

endalgi selline kogemus: mais 2013 kirjutas mees tutvumisportaalist, et vajab seksuaalset teenindamist, soovis koos lõunatada ja kadus. augustis saabus postkasti sama sisuga kiri ja jälle vaikus. septembris kirjutas sama mees teises portaalis ja toimus kohtumine. selgus, et vahepeal oli tal keegi n-ö lootustandev tutvus olnud...

teemaalgataja, ma arvan, et see diivanimees on turuleti ees ja valib mitme vahel :)
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 19.57
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 10.50.
 
kogemusega 20. detsember 2014, kl 20.07
jah, unustasin mainida, et minugi kogemus oli delfimehega, kellel rauad tules pea igas tutvumisportaalis :) ja seda ka, et siiamaani võtab ühendust, kui kõik teised on talle "ära öelnud"... :) mage...
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 20.35
nii saunas käidud ja ihu taas haritud.

*kohtus ja kaotas kõnevõime
*nägi ja sai šhoki
*võtab ühendust siis kui teised on ära öelnud

väga huvitav, mida võiks siinse padjaklubi kohta peale selle lugemist arvata...?

ma vist pöördun siiski reaalsusesse
 
kogemusega 20. detsember 2014, kl 20.40
süütu maapoiss, põgene, enne kui sind ära lörtsime :D siin ju ehtne pordumaja :) kuidas sa üldse siia naiste kõntsakihi hulka tee leidsid?
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 20.44
maapoiss - kas sind kohates kaoks ka kõnevõime või mõni muu võime?
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 20.53
ma ei oska enam midagi arvata, kui te siin elategi ega siis vist te ei teagi mida tähendab reaalne lähedus mehe ja naise vahel?
 
mees 20. detsember 2014, kl 20.57
teavad ikka maapoiss.

see siin on huumorinurk, aga sildaajulised sellest aru ei saa.
 
päevapäike 20. detsember 2014, kl 20.58
maapoiss, sa arvad siis, et inimene, kes regulaarselt suitsetab, pole võimeline läheduseks? delfisõltuvus on sama nagu nikotiininälg :) tundeelu jääb tundeeluks... vist.
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 21.12
kui 1 naine on pidanud ainult üle elama pettumusi meestega kohtumisel, siis ma arvan, et ta ei teagi tegelikult mida ta soovib või kuidas tema unistuste mees peab välja nägema. 2 varaianti, kas ta unustanud, et mees erineb füsioloogiliselt naisest või pole ta kunagi ühegi mehega lähemalt suhelnudki.
 
Täitsa Blond 20. detsember 2014, kl 21.20
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 10.51.
 
päevapäike 20. detsember 2014, kl 21.24
ok , olgu sigar hambus, põhiline, kui hästi mind juurid ja ma igavesti Sinu pääsulind
 
päevapäike (see õige) 20. detsember 2014, kl 21.30
päevapäike, see eelmine, kui libad, siis jälgi komade asukohti :)
 
oooooh 20. detsember 2014, kl 21.38
lasteaed! täiega lasteaed!
..või vanadekodu hoopis?:P
 
päevapäike 20. detsember 2014, kl 21.39
tunnen kuidas unelmates seto minu peput juurib...
 
päevapäike (see õige) 20. detsember 2014, kl 21.49
Ja veel :) - alustagem lauset suure algustähega, kui libate :)
 
analüütik 21. detsember 2014, kl 06.54
Miks ma pole küll kohanud 40+ meesterahvaste tehtud teemasi, küsimusi siin foorumis a la "mida see naine küll mõelda võib - kui ta nii käitub"...... Naised teie naiivsus ja "otusus" on seksikas - aga teatud piirini - kui see piir ületatakse siis leiab kasutust väljend "rumal lammas". Rumalat naist( ilu ei ole ainult vaataja silmades - rumalad naised on olemas) mees ei võta tõsiselt...härrasmees ei söanda seda ka naisele mõista anda - lihtsalt kaob!
 
Peletis 22. detsember 2014, kl 10.25
Me kõik teame, KEDA me soovime ja milline unistuste mees (või naine) välja näeb, aga teed pole lihtsalt TEMAGA veel ristunud...ma arvan.
-------------------------------------------

Endiselt blond värk :) Ei usu, et tead, keda soovid. Unelmatele reaalis kate puudub ja liikumas on luust ja lihast inimesed koos oma vigadega, paljud džiibivabad.

Kuulutustele vastajaid on ilmselt rohkem kui üks. Õigega kohtudes tõenäoliselt teistega mees-naise teemal enam ei suhelda, kui ei vajata igaksjuhuks tagavaravarianti.
Parim on otse kutsujalt küsida, kaotada ei ole midagi, saad selguse ja lähed oma eluga edasi, mitte ei oleskle unelmate hõlmas.
 
Khm-khm! 22. detsember 2014, kl 11.28
Minu elukogemus näitab, et sellise käitumise taga võib olla see, et mehel (või naisel) on korraga mitu rauda tules. Ta pole ülimalt huvitatud. Lihtsalt on ja ei ole ka. See põhjendab ka aeg-ajalt ärakadumised. Ära võta isiklikult, vaata ka ringi, kuni huvid kattuvad ja huvi on mõlemapoolselt intensiivne.
 
hm 22. detsember 2014, kl 12.02
...mis omakorda tähendab, et see, kes hetkel "tules" on võib iga hetk jäisesse ämbrisse sattuda...
 
Täitsa Blond 22. detsember 2014, kl 18.18
.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 10.45.
 
:)) 22. detsember 2014, kl 21.20
Otsi asemele mõni veel suurem lontrus:))
 
Täitsa Blond 22. detsember 2014, kl 21.43
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 03.06.2015 10.46.
 
:)) 22. detsember 2014, kl 21.49
Sa ju delfikaid ei taha:))

Pealegi, ma võin su jaoks liiga suur lontrus olla:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!