Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Diivan
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 13.59
ah et sulesepad - neid sapipritse mõtlesite ikka või? ok, mõni üksik erand sekka.

see šokk, mis verbaalsete võimete kadu põhjustab, peab ikka päris sügav olema ja ilmselt vajaks meditsiinilist sekkumist. ei usu, et lihtne kohting normaalse psüühikaga inimestel sellist seisundit põhjustab.

(kuigi - korra ilmus kohtingule värvitud ripsmetega mees, ripsmetuššiga värvitud. šokki ei saanud, aga üllatav avastus oli tõesti)
 
vaikne maapoiss 20. detsember 2014, kl 14.17
no kui pesuehtne krokodill kohtumisel otsa vaatab, tõmbab ikka kinni kyll.
 
alligaator 20. detsember 2014, kl 14.21
eks sa ikka ise ka veidike süüdi, et krokodillidega tegemist teed. tark mees teeb enne kindlaks, mis loomaga tegemist ja siis alles tõttab kohtingule.;)
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 14.21
oo, nii intelligentseid krokodille on olemas? ma pidasin reptiiliaju kirjutamise ja kohtingule tulemise jaoks vähevõimekaks :D.

ok, see selleks.... aga miks siis jooksed kohtama pärast kahte lauset? vaheta pilte ja võta vaevaks rohkem, kui paar rida kirjutada.

/läheb kohe mati kaalule helistama ja aru pärima, ega tal kroks jooksus pole/
 
vaikne maapoiss 20. detsember 2014, kl 14.46
siin vist pole pimekohtingust keegi kuulnudki? ma arvasin, et see on ikka väga moodne viis tänapäevase kiire elutempo juures. ja kellel meist poleks ilusaid 20-ne aasta vanuseid pilte vahetamiseks kus veel kõik hambad suus ja nahk nagu beebipepu ja oh imet juuksedki peas.
 
kadakajupp 20. detsember 2014, kl 15.03
pildi tegemise aega saab kontrollida muide. ja kui hammaste eest ei hoolitse, pole neid ka kahekümnendates palju suus. mis juustesse puutub, siis meeste puhul on see pärilik ning ei sõltu sugugi vanusest. nii et krokusid kohates tuleks ikka mõelda, mis endal enne märkamata/tegemata jäi.
 
alligaator 20. detsember 2014, kl 15.05
hmm, kas maapoisi postitusest võib järeldada, et tal on pooled hambad suust, kiilaspea ja tselluliit??? ;P
 
Triin II 20. detsember 2014, kl 15.16
Mees 33, Sa ajad väga mõistlikku kõpse mehe juttu. Täielik respekt.
Isegi mina usun veel, et leidub mulle tore mees, kuigi olen palju näinud, mis ümberringi toimub. Näiteks kasvõi eilne firma Jõulupidu. Mehi on tõesti seinast seina. Väga üksikud mehed, kel teadaolevalt kaasad kodus olemas, ei lähe küünistama kolleegi.
Aga neid on. Eks sama kehtib ka naiste kohta. Mõni tiirutab paljude meeste süled läbi ja kisub kleidi ikka võimalikult üles, et ikka sukapael paistaks. Oma suguõdede käitumise üle vahest piinlik, aga midagi ei saa teha.
 
Täitsa Shrek 20. detsember 2014, kl 15.31
Selle tutvuse tõrge seisneb selles, et samal ajal, kui mees tahab naist alles tundma õppida, tahab naine meest juba omada. Sest tema hinge helina viis räägib tõsisest suhtest. See, palju, millal või mida mees naisele kirjutab ei näita midagi ja võib siingaid mingitele blondi sugustele idíootidele spekulatsioonide ja üldistamiste aluseks olla. Kindel jee, et mees ajab liini mitme naisega, seda õudusunenägu näevad iga öö vist kõik matsakad jamuidu poolearulised. Mul oleks ka vist karp kinni ja kahetsus ilusate kirjade pärast, kui need on saadetud nagu saledale naisele, kui kohtingule aga ilmub mingi tünnjas ja eputav mutt.
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 15.34
alligaator: kõik on olemas ja funktsioneerib, isegi ülemised ja alumised tarkusehambad ehk sahtli sisu on sama mis puberteetikumis. kaalu on pikkus miinus sada ja pikkus on igati arvestatav.
 
n55 20. detsember 2014, kl 15.34
oijah...
nüüd on siis vilksatanud normaalne nunnu mees (m33) ja algab hala, et ei saa olla nii, mehed mõtlevad naa, ärgu lollitagu siis naisi...
 
alligaator 20. detsember 2014, kl 15.56
ah et hambad suus ja tark kah veel? no mis sa hing veel tahad! ;) "maapoiss" on ainult kasutajatunnus või
selge vihje?
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 16.08
blondu:see annab juba selge maailmapildi inimesest kui ta annab teada, et ühe või teise portaali meestega ei tutvu:)))kas see tähendab kokkuvõtvalt, et sa ei kohtu enam ühegi mehega?

kroku: *vihjet pole, lihtsalt sobis teemasse häbelikuse pärast;)
 
alligaator 20. detsember 2014, kl 16.34
maapoiss tegelikult ei ole, aga seevastu häbelik linnamees? selliseid linnas ei ole, võin kinnitada.
linnas on kõik lõukoerad.;)
 
Täitsa Shrek 20. detsember 2014, kl 17.24
Ehk siis teemasse, et siin võiks ka naine seda diivanit siis vaatama minna ja eks siis ka mõndagi selgu. Kui ta muidugi üldse tahab või oskab tähelepanna ja ei aja nagu klappidega hobune oma tõsist suhet taga.
 
no sex 20. detsember 2014, kl 17.51
mage mees, kes kirjutab ja kaob. kuu aja pärast kerkib pinnale, kutsub mööblit jõllitama. naise lollitamine, hoolimist ei grammigi.
kui naine samaga vastab - kribab ja kaob. poole aasta pärast kutsub põrandaliiste panema. tasuks aitäh ja tule teinekordki.
mees saadab naise kiirteed kaudu potilaadale.
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 18.19
kroku: on, võin kinnitada. oskan ennast vaos hoida isegi siis kui mulle 80DD peale laotub...
 
jõllitav ja silmi punnitav kaltsnaine 20. detsember 2014, kl 18.23
Kerkin koguaeg pinnale koos mõttega lapsi teha, sünnitada ja sítal käia. Sítuks kellegi diivanile kui saaks suhtesse.
 
naerukoht :D 20. detsember 2014, kl 18.26
Kui keegi korrutab et on sitt, ning kohtudes tuleb välja, et ongi sitt, siis ei peaks ju korrutaja seepeale solvuma?
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 18.26
esimene päev ja nüüd läks mul ka delfinaiste isu üle, tnx
siin vist käibki mingi tsellutaigen koos?
 
kolmejalgne 20. detsember 2014, kl 18.30
jälle üks teadja välja ilmunud,kes teab täpselt, kes keda ei valinud? reealsus on tavaliselt selline,mille peale keegi ei tule.
 
jaa 20. detsember 2014, kl 18.30
Ja sukkades ning terava keelega. Seksi tahad, mees, mul on ägedad kintsud?
 
delfi naine 20. detsember 2014, kl 18.31
maapoiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> esimene päev ja nüüd läks mul ka delfinaiste isu ü
> le, tnx
> siin vist käibki mingi tsellutaigen koo
> s?

mitu naist sa ühe päevaga juba jõudsid üle vaadata, et neid tsellutaignaks sõimad? kiirelt oled delfimeheks muundunud.
 
missee 20. detsember 2014, kl 18.33
Reaalsus blondi puhul siis oli? Et oli liiga hea, peaaegu süütu ja veatu nende meeste jaoks?:DD
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 18.34
sain vihje blondilt-tema kui püsikas on vist juba kõiksugu rahva ära näinud
 
delfi kroonik 20. detsember 2014, kl 18.35
kolmejalgne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jälle üks teadja välja ilmunud,kes teab täpselt, k
> es keda ei valinud? reealsus on tavaliselt selline
> ,mille peale keegi ei tule.


Ja mida sina meil delfi kuldse kolmiku vahelisest valimissõjast siis tead?
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 18.36
ma leidsin midagi, mis vähemalt ei vingu;)

http://www.osta.ee/bikiinipuksid-i-n-c-international-concepts-suurus-8-58334602.html?utm_source=Delfi&utm_medium=banner&utm_campaign=DelfiNaine
 
vanasõna 20. detsember 2014, kl 18.36
maapoiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sain vihje blondilt-tema kui püsikas on vist juba
> kõiksugu rahva ära näinud

ei pea sitta alati proovima,et teada saada, et sitt on:-)
 
Sajajalgne 20. detsember 2014, kl 18.45
kolmejalgne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jälle üks teadja välja ilmunud,kes teab täpselt, k
> es keda ei valinud? reealsus on tavaliselt selline
> ,mille peale keegi ei tule.

Sul on vägagi õigus. Seepärast Täitsa Blondi sogamist tõsiselt võtta ei saagi. Tahaks hirrrmsasti tõde teada:):)
 
maapoiss 20. detsember 2014, kl 18.49
ehk abikäsi valgustab siis kes on täitsa blond? ma valguks kohe reaalellu tagasi kui olen virtuaallastelt laksu tagumikule ära saand;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!