Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mehele
 
armunud naine 31. detsember 2014, kl 13.19
See teadaanne on Sulle kallis mees, kes sa omad naist ja mitut armukest - ka mina armastan sind.
Kogun julgust ja uuel aastal kirjutan Sulle armas.
 
n55 31. detsember 2014, kl 13.33
üht sellist kallist meest tervitaks isegi, aga... hale hakkab massiliselt taganõutud inimesest, kel jooksmist rohkem kui Jõuluvanal. Nii ta on, tarvis ikkagi talle asendust otsida, kuid paraku... oleme kõik asendamatud. Tema, mina, Sina... Seepärast kõigile elu, tervist, õnne ja armastust peagi algavaks aastaks!
 
poogen 31. detsember 2014, kl 15.38
milleks sihukese mehega tegemist teha, kui too on heast energiast täiesti tühi, sellisel pole ju naisele mitte midagi pakkuda.
 
mees 31. detsember 2014, kl 15.47
Miks ma neid naisi ei näe?
 
tölpale 31. detsember 2014, kl 16.09
kuna sul on armukese tutt karvamütsina silmini pähe tõmmatud.
 
uskumatu 31. detsember 2014, kl 16.13
kas siin mõni mees saab päriselt ka keppi?
 
mees 31. detsember 2014, kl 16.16
Kas enne tuleb naine võtta ja siis armuke või vastupidi.
 
uskumatu 31. detsember 2014, kl 16.19
tola, sa siis ei tea? naine on see kes hoiab mees kuival. armuke on see kes meest paneb.
nüüd saad välja mõelda mis kes ja kuidas.
 
mees 31. detsember 2014, kl 16.30
Aga miks naine hoiab meest kuival? Karistab meest, sest see sai ostis poest piima mis oli tänase müügikuupäevaga.
 
n55 eelmisele: 31. detsember 2014, kl 17.20
Millal viitsib mees olla naise vastu kenam? Kas enne, kui on oma k* kätte saanud, või pärast?
Ehk saad siit mingit mõtteainet...
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 17.39
Mees on kena siis kui teab, et naine teda tahab.

1. Tark noor abielunaine nõustub iga nädal kõige rohkem kahe sugulise läbikäimisega. Aja möödudes tuleks tal teha kõik, mis tema võimuses, et sääraste läbikäimiste tihedust vähendada. Tema parimad abimehed on seejuures haiguse, une või peavalu teesklemine.
2. Enamik mehi on loomult üsnagi perverssed ning kui neile vähimgi võimalus anda, asuvad nad jälkide toimingute kallale, mille hulka kuuluvad normaalse akti toimepanek ebanormaalsetes asendites, naise keha limpsimine ning oma sündsusetu keha pakkumine naisele lipsimiseks.
3. Targa abielunaise eesmärk on, et mees ei näeks iialgi tema alasti keha ning et mees ei ilmuks alasti tema ette.
4. Paljud naised on avastanud, et on kasulik selga panna paks öösärk ja lasta mehel selga panna pidžaama. Nii et pruugi suguakti ajal riidest lahti võtta ning mehele andub võimalikult vähe ihu.
5. Voodisse heites tuleb naisel kõik tuled kustutada. Ta ei tohi voodis kuuldavale tuua ainsatki häälitsust, mis võiks meest tema suunas juhatada, et mees seda julgustavaks märgiks ei peaks.
6. Kui mees naise voodist leiab, peab too võimalikult liikumatult lamama. Optimistlik abielumees võib kehaliigutusi sugulise erutuse märgiks pidada. Kui seksi pole võimalik ära hoida, tuleb seda toimetada täielikus pimeduses.
7. Kui mees üritab naist suu peale suudelda, peab too oma pead nõnda pöörama, et suudlus kahjutult põsele maanduks. Kui mees kergitab naise öösärki ja üritab teda selle alt suudelda, peab naine öösärgi kiiresti alla tagasi tõmbama, voodist välja jooksma ning seletama, et loodus kutsub teda tualettruumi.
8. Kui mees üritab naist meelelise jutuga võrgutada, meenub targale abielunaisele äkki mingi tühine asi, mida mehe käest küsida tuleb.
9. Kui mees ähib ja puhib, peab naine täiesti hiirvaikselt lamama ega tohi akti ajal mingil tingimusel hingeldada.
10. Kohe, kui mees on lõpetanud, hakkab tark naine tema kallal näägutama väikeste ülesannete pärast, mida too peab järgmisel päeval korda ajama.
Proua Smythersi kinnitusel on seksi ärahoidmisel äärmised tõhusad vahendid just nimelt tülitsemine, näägutamine ja noomimine - nende kallale tuleb asuda õhtul umbes tund aega enne seda, kui mees tavaliselt lähenemiskatseid alustab.
Seksiõpiku autor lohutab, et umbes kümnendaks abielu-aastaks peaks naisel olema oma peamine eesmärk, seksuaalsest kontaktist lahtisaamine, saavutatud. Selleks ajaks on ta sünnitanud rea lapsi ning on lootust, et armastus laste vastu ja sotsiaalne surve ei luba mehel ula peale minna.
 
huvi 31. detsember 2014, kl 17.51
härra koer, kas oled tõesti juba 68 aastane?
 
hääl penile 31. detsember 2014, kl 18.54
järjest rohkem tundub mulle, et prostitutsioon peaks Eestis olema legaalne ja naise saamine kõigile meestele kättesaadav, isegi kuni selleni, et viimase 6 kuu palgatõeni esitamisel sotsametile saaks keppi soodustingimustel ehk riigi kulul, raskematel juhtudel isegi tasuta kui mees ikka tõesti töötu. jääks ära hulga vägivaldsust naiste suhtes, mis tegelikult paljuski põhjustatud tänu naistele endale, tänu nende isekale käitumisele. naised muidugi ei mõista sellist vajadust nagu seksvajadus päris niimoodi nagu mehed seda mõistavad ja vajavad!!!
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 20.47
Peni ikka veits noorem. Siin foorumis korduvalt mainitud.
häälele:
Nii tore ju. Kirjutad avalduse, tood sots. ametist tõendi ja saad savipätsu "vihmavarjutüdruku" pooleks tunniks kasutusse.
Tasuta transport meil ju on. Miks ei võiks tasuta "olmeneiusi" olla.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
hääl penile 31. detsember 2014, kl 21.05
eks ma nii kaua ka ootan valima minekuga kuni mõni erakond selle enda valimislubadustesse pikib :D

"Tõstame meeste vaimset ja füüsilist väärikust ja kaitseme samas naistevastast vägivalda rahuldades iga mehe vajaduse 2015 aastal 100%-liselt"
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 21.13
häälele:
Peab vist mõned pakid paberit juurde ostma... avalduste jaoks. :-p Neil vihmavarjutüdrukutel pole väga vigagi. Etsil hea maitse.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
reta 31. detsember 2014, kl 21.23
Targad noored abielumehed ei peaks voodisse tooma oma pingeid igapäevaelust, mille maandamise aseaineks siis seksuaalakt kujuneb. Ja valikute puhul on ikka nii - sarnane tõmbab ... aga seda tead isegi.
 
hääl penile 31. detsember 2014, kl 21.28
to reta: kõik on õige aga vahel on vastik mõelda seksuaalakti ajal sellele, et kas naine sellest saab midagi või mitte, vahel tahaks lihtsalt seksi-kohustustevaba-aga see pole sama mis vägivaldne seks, lihtsalt tahaks ollagi egoist ja enda tööpingeid seksides maandada, mis sellest halba on kui seks on pingetemaandaja, ega see parem pole kui kuskile tänavale prügikaste peksma minnakse.
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 21.30
Kui oma naine mehel pingeid maandada ei taha, siis on kaks võimalust. Kas võtab mehe koduseks ja hoiab teda pingevabalt. Või mees otsib ise armukese kuhu maandub.
Normaalselt naine naudib seda "pingemaandust" aga on ka teistsuguseid naisi.
 
reta 31. detsember 2014, kl 21.49
Kõik, kes on sündinud sõnni või kaalude tähtkujus, on ühtlasi sündinud ka Veenus pea kohal. Aga sul, haukuv,on õigus, on ka teistsuguseid naisi
 
n55 31. detsember 2014, kl 21.52
penile...
kunagi u 19.saj kirjutas üks pastoriproua jah sellised sõnad nagu tsiteerisid, aga sinu-minu-sinunaise-vanused lugesid seeasemel ikka Avameelselt-Abielust, st kuidas teineteist manipuleerida vastastikuse üheaegse orgasmi nimel.
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 21.58
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 01.45.
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 22.10
Mul sügavalt savi milleks miski mõeldud. Tähtis, et mõlemale meeldiks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.16
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 01.46.
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 22.25
Blond
Lõpuni ausaks jääda on tõesti raske. Nüüd saan poliitikutest aru miks nad ainult valetavad. ;-)
Sa võiksid siiski õpetada, äkki saan veel mõnesse parteisse broileriks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
hääl penile 31. detsember 2014, kl 22.32
siin tulebki välja tõsiasi, et naised armastavad ja ilmselt ka seksivad kõrvadega, pidev tähelepanu vajadus ja pühendumuse vajadus vaid talle aga see frustreerib vahel meest, mees soovib olla lihtsalt üks isane, kes võtab karjast emaste seast selle õige. loomariigis võrdub see järglaste saamise vajadusega aga isane olgu ta siis loom või inimene ei mõtle alati sellele, et midagi sellest aktist sünniks, ta lihtsalt teeb seda instinktide ajendil!
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.37
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 01.46.
 
HaukuvPeni 31. detsember 2014, kl 22.45
Ohh Blondike. Elu on ikka julm. Eks ma pean siis sinu juurde trollibussiga tulema. Kas see on piisavalt suur?
Pead sai ka hiljuti pügada, pole eriti võimalust puhevile neid karvakesi ajada.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Täitsa Blond 31. detsember 2014, kl 22.50
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 01.47.
 
hääl penile 31. detsember 2014, kl 22.50
to Täitsa Blond: loomariigis on millegipärast emased alati tagasihoidlikuma välimusega, jah ma mõistan, et see on vajalik, et peita pesitsuspaika ja järeltulijaid. ok. kas see valetamine on siis ilus, mina kui aus inimene ei tahaks midagi valega saavutada. a`la, mul on just tung sinu peale, sest sina oled ainus kellega ma saavutan maailmas erektsiooni. teeme keppi ja läheme lahku on ka ju võimalik?
tead kuidas mu tuttav leidis endale elukaaslase?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!