Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Avatarist (miks mitte ka reisimisest ja reisikaaslastest)
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 15.10
mul selle vastu? absoluutselt mitte midagi, käin isegi teiste teemades sooja auru ajamas :D. see just ongi lahe, kui teema hakkab oma elu elama ning mitte roppuste ega ärapanemiste arvelt.

kagu-aasia on mu lemmik, ära õrrita :). aga sinna peaks just enne märtsi minema, mulle see troopiline vihmaperiood väga ei meki - niiöelda tavaline vihmasabin tähendab seda, et palmid on vastu maad ja suvalised esemed lendavad õhus... ma ei hakka kirjeldama seda heli, kui müristab..prr.. ehk siis väldiks kevad-suvist sajuperioodi pigem :).

teisalt - jätaks kevade plaanid ära ja läheks järgmisel talvel, jõulude paiku valgetele liivadele jalajälgi tegema...
 
Täitsa Blond 05. jaanuar 2015, kl 15.12
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 21.59.
 
märtsijänes 05. jaanuar 2015, kl 15.41
Kagu-aasia on jõulu ja aastavahetuse ajaks päris hea valik.
Kaaslane on niikuinii keerulisem probleem, kui sihtkoht.
 
kaaslane 05. jaanuar 2015, kl 15.44
aga mitte väga.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 15.48
kaaslane on problemaatiline tõesti, aga seepärast reisimisest loobuda ka ei tahaks. samuti ei ole paljud inimesed sellised segasumma-tüübid, kes suvalise seltskonnaga mitmeks nädalaks kuskile põrutavad.
 
küsimus reisi kohta 05. jaanuar 2015, kl 16.14
mida arvate indiaani laagri reisidest, hõimud ise võtavad turiste vastu, söödavad neile narkootikume ja panevad lõkke ümber tantsima?
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 16.19
mida sa mõtled - mescalinat või ayahuascat? kellele sobib, see reisib niisugusel viisil.
 
vastus 05. jaanuar 2015, kl 16.23
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sel pildikesel on mingid suurusepiirangud? pro
> ovisin enda oma vahetada, aga edutult. ei osanud m
> uud põhjust oletada, kui mahupiirang MB-des.

võimalik, et ongi mahupiirangud. kas olematu mahuga pilt ei sobinud? Katse eksituse meetodiga saaks välja uurida, milline maht kõlbab.
Kuna pildi mõõtmed on siin niivõrd väiksed, siis arusaamatu, miks peaks pildifail olema kuigi suur, paarsada KB peaks sobima enamikule.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 16.37
ma arvan, et jpg ongi selline formaat, praegune pilt on alla 3 mb, aga uus oli rohkem. kontrollisin just arvutis olevatest piltidest kümmet suvalist, kõik olid 3 mb ja rohkem.
 
5 KB 05. jaanuar 2015, kl 16.40
Sinu pildi maht on 5 KB:

http://www.upload.ee/files/4447370/657588.jpg.png.html
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 16.42
siin pisikesena jah, aga arvutis on sama pilt 2,97 mb, laadisin siia probleemideta. proovisin vahetada pildi vastu 3.41 mb, faili üleslaadimine ebaõnnestus kahel järjestikusel päeval katsetades kümme korda kindlasti. ma ei oska muud arvata, kui et asi mahus on.
 
5 KB 05. jaanuar 2015, kl 16.45
Kui mingit veateadet ei saanud, siis ei jää tõesti muud üle kui arvata ja oletada.
Aga mõttetu on suuri pilte siia laadida anyway.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 16.48
hmm, tegin huvi pärast katseid, leidsin ühe alla 3 mb, seda ka ei saanud üles laadida. imelikul kombel praegune pilt on ju siia üles laetud. ja mõttetutest suurtest piltidest mul paraku väiksemaid polegi, küll aga leian veel suuremaid :). suva, olgu siis see loojang edasi.
 
5 KB 05. jaanuar 2015, kl 16.56
alusprobleemi lahendus oleks õppida koostama väiksemaid pilte.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 16.58
tõenäoliselt jah, aga sellised nad fotokast tõmmatuna jäävad ning siiani ei ole olnud ühtegi probleemi nende suuruse tõttu ning mul ei ole olnud seega ka põhjust neid väiksemaks teha.
 
reisi ideid 05. jaanuar 2015, kl 17.01
hobireisidena saab minna ronima mägedesse, arheoloogilisi kaevamisi tegema jms.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 17.20
no see pisikeseks tehtud käkk pole üldsegi kena vaadata.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 17.41
mul pole puhkust sedaviisi laristada ja kaks korda aastas reisimine tekitaks eelarvelise defitsiidi samuti. seega tuleb valikud teha vastavalt võimalustele. või siis võimalusi juurde tekitada, aga see on esialgu hüpoteetiline veel.
 
Viska retsepti 05. jaanuar 2015, kl 18.01
Kudamoodi sa neid ahjulöögivilju teed? Selgusetuks jäi see mee asi, palju ja kuidas. Tänu.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 18.08
mul on enamus asju tunde järgi lisatud - ok, umbes kilo köögiviljade kohta 2 spl mett, segatuna vähemalt 6 spl oliiviõli ja meresoolaga (1-2 tl vast), kui tomatipoolikuid ei pane sekka, siis lisan sellele segule veel sidrunimahla (1 spl). võib panna purustatud küüslauku või viilutatuna köögiviljade sekka, aga ei pea. köömnete kasutamine pole ka obligatoorne, aga mulle meeldib - pool pihutäit :D. (vast spl, aga ma jahvatan need pisut peenemaks, aga mitte pulbriks).
 
mees 05. jaanuar 2015, kl 18.10
õhtust jupats, kuidas aju töötab?
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 18.16
üsna laisalt, tänan küsimast. mõtlesid mõte ruutvõrrandipõhise tekstülesande välja või? muus vihjebutafoorias ma pole kunagi tugevaim olnud :).
 
mina 05. jaanuar 2015, kl 18.18
oehh mina vihkasin tekstülesandeid koolis. arvan et enamik siinseid polnud matemaatikas eriti osavad? :D
 
mees 05. jaanuar 2015, kl 18.18
mõtlesin jah.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 18.21
mhmh - pole eriline lemmik, aga tule siis lagedale oma üllitisega.
 
Agnes! 05. jaanuar 2015, kl 18.30
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 09.01.2015 23.05.
 
kadakajupp 05. jaanuar 2015, kl 18.36
ma seni olen internetita hakkama saanud, aga igaühega ei taha minna ja need, kellega tahaks on kas tööga hõivatud, ei soovi valitud sihtkohta reisida või mõni muu põhjus.tutvusringkond pole ka ulmeliselt suur.
mis järelduse preili agnes nüüd teeb, mis mul siis viga on?
 
to Agnes 05. jaanuar 2015, kl 18.38
räägi oma reisimuljetest näiteks Mauritiusele või kus sa viimati oma perverdiga käisid?;)
 
Agnes! 05. jaanuar 2015, kl 18.43
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Agnes! 09.01.2015 23.01.
 
to agnes 05. jaanuar 2015, kl 18.47
Agnes! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa Blond,
>
sind kiusata siin
> on lihtsalt mõnus ja vahest lahe katsetada sinu kä
> ima tõmbamist..enamasti lähed orki :)
>
>
arusaadav, miks kõik mehed selle eluka maha jätavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!