Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kas siin kusagil tutvusfoorumit näete?
 
viimasele 06. jaanuar 2015, kl 17.04
mine õpi õigekirja natuke ja siis tule tagasi tarka panema, troll.
 
püss 06. jaanuar 2015, kl 17.14
Kui need vagad tutvujad ei suuda üle kolme kommentaari kirjutada, siis surevadki nende teemad välja. Sageli ei panda isegi oma kontake, vaid vinguvad niisama, et neil ei lasta tutvuda. Tutvumiseks on teised kohad.
 
kadakajupp 06. jaanuar 2015, kl 17.28
lihtsam sõnakasutus versus esteetilisem sisaldab juba eos vastuolu. ja ei, ma ei oska ega taha teisiti kirjutada, sest see poleks minu moodi, samuti ei hakka ma melega kirjavigu tegema.

aga sa muidu mõtlesid midagi sellist - "jou mis teede ä ma muidu ise kaa äke"?
 
jupile 06. jaanuar 2015, kl 17.34
kindlasti mitte nii aga loe nüüd kasvõi esimest lauset, mis eelnevalt kirja panid.
 
kadakajupp 06. jaanuar 2015, kl 17.40
see, kui sinu verbaalne võimekus seda mõista ei luba, pole kirjutaja probleem. aga miks mu kirjalik väljund üldse kedagi segama peaks? ma ei ropenda, reeglina ei sõima samuti. kas kommentaar peab kindlasti olema nagu kolmanda klassi kahelise õpilase kirjatükk?
 
jupile 06. jaanuar 2015, kl 17.46
jajaa oled tubli, tark ja osav, ilma irooniata.Aga proovi nii nagu teised, no lihtsamalt natukenegi.
 
kadakajupp 06. jaanuar 2015, kl 17.48
ma ju ütlesin, et ma kirjutangi sedasi, olen väga ammu kirjutanud ning kirjutan edaspidi ka. kiri ehk sõna on mõtte väljendus, ma ei saa ega soovigi seda muuta ja mis kasu sellest üldse olla võikski?
 
kadakale 06. jaanuar 2015, kl 17.56
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ju ütlesin, et ma kirjutangi sedasi, olen väga
> ammu kirjutanud ning kirjutan edaspidi ka. kiri eh
> k sõna on mõtte väljendus, ma ei saa ega soovigi s
> eda muuta ja mis kasu sellest üldse olla võikski?


millise reisi valid endale sel suvel?
 
kõrvaltvaataja 06. jaanuar 2015, kl 18.35
Kui see õnn peakski kunagi naeratama, et leiad kellegi enda kõrvale, siis kasu võiks olla selline, et see kooselu püsiks kauem kui eelmine. Sinu mõtte väljendused on kuidagi pinges ja närvilised. Kui sa pead delfit enda virtuaalkoduks, siis tunne ennast kodusemalt või oledki selline? Väike heatahtlik soovitus.
 
HaukuvPeni 06. jaanuar 2015, kl 18.39
Tutvumiseks pane hea pealkiri teemale, oma andmed ja veidike soove. Ära unusta meiliaadressi!! Mis siin edasi toimub ja kes keda närima hakkab pole enam oluline. Niikaua kui teema esilehel püsib on sul võimalus, et keegi kirjutab privaatselt. Muidugi sellisel juhul kui oled ISE ENNAST hästi reklaaminud. Mida rohkem möla teema sisaldab, seda kauem topis püsib.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
wouwow 06. jaanuar 2015, kl 18.41
kas võõras (virtuaal)kodus on võimalik tutvuda?
 
nii on 06. jaanuar 2015, kl 18.43
wouwow Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas võõras (virtuaal)kodus on võimalik tutvuda?

kõik on võimalik, tunne ennast nagu kodus...sinu koht on uksemati juures :D
 
kadakajupp 06. jaanuar 2015, kl 19.01
puhkuse sisustamine on lahtine esialgu. ja kooselu või suhte püsimine pole siiani olnud minu isikuomadustest sõltuv, aga tänan nõuande eest :).
 
india 06. jaanuar 2015, kl 22.02
indiat ei soovitaks. Tegelikkuses on see väga mustuseline ja pettuserohke koht. Spirituaalsusest kaugel.
 
krabin 07. jaanuar 2015, kl 15.25
Võin kinnitada, et siin alamtasemetel käib aktiivne sahistamine. Ma isegi olin üsna pessimistlik ja tundus, et siit nooremat sorti kleenukese naise leidmine on sama tõenäoline, kui kondiitriärist akude otsimine, aga võta luuast! leidsin! Seksisin ja jäin rahule. Kuigi siin nilpsamisest, kuni päris asjani läks ikka aega.
 
Iroona 07. jaanuar 2015, kl 15.38
krabin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võin kinnitada, et siin alamtasemetel käib aktiivn
> e sahistamine. Ma isegi olin üsna pessimistlik ja
> tundus, et siit nooremat sorti kleenukese naise le
> idmine on sama tõenäoline, kui kondiitriärist akud
> e otsimine, aga võta luuast! leidsin! Seksisin ja
> jäin rahule. Kuigi siin nilpsamisest, kuni päris a
> sjani läks ikka aega.

alu sa oled tõesti debiil. Agnes ju ainult näeb noorem välja.
 
krabin 07. jaanuar 2015, kl 15.43
Ise oled Alu! Mina olen krabin. Passi ma muidugi ei küsinud, aga Agnes see polnud.
 
krabin 07. jaanuar 2015, kl 15.43
Moraal on selles, et pauk tuleb alati sellest luuast, millest sa seda oodata ei osanud.
 
to krabin 07. jaanuar 2015, kl 16.10
Jälle uut otsimas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!