Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Loodan leida kaaslast kellega elus edasi minna
 
Vaatavaid 16. juuli 2012, kl 02.15
Elu on teinud oma keerdkäigud ja tänaseke päevaks olen jäänud üksi.Kui leidub meesterahvas kel vanust pisut üle 50 ja kes samuti üksik ning usub veel võimalusse et ka selles vanuses pole veel hilja leida kaaslast kellega koos elus edasi minna siis võiks ju endast siin märku anda.Loodan kohata inimest kes tahab ja suudab uskuda headusse,aususesse ja armastusse.Kindlasti peaks ta eelistama kodusoojust,huumorimeelt,otsusekindlustja eneseväärikust rahakoti paksusele.Kui sa oled just sellises vanuses härrasmees ja ei sõbrusta liialt alkoholiga ning suudad leppida sellega et selles vanuses daamidel on nii mõnigi parameeter juba kategoorias ,,parim enne möödas,,siis vestlen sinuga meelsasti
 
"parim enne möödas"... 16. juuli 2012, kl 02.24
Hea, et sellist teksti pole kirjutanud meesterahvas. Sellise mehe naine ei tahaks olla.
 
tolerant 16. juuli 2012, kl 02.37
pole tekstil häda midagi, iseasi on see, et ebamugav lugeda, kui inimene ei kasuta tühikuid. jääb mulje, nagu poleks elus ühtki raamatut käes hoidnud. mis omakorda pole minu meelest kompliment küll kellelegi. ja muidugi on puudu aadress kuhu kirjutada, ilma selleta on kuulutus mõttetu, tean omast kogemusest, et enamus kirjutab ilma siin sõna võtmata kohe meilile. edu!
 
kuigi ei tunne veel hästi 16. juuli 2012, kl 02.49
Minu hosroskoop ütleb ka, et minuga tuleb olla kannatlik, sest ma väärin seda. Varsti me juba tunneme üksteist niimoodi päris hästi.
 
lennuk homme õhtul 16. juuli 2012, kl 03.03
Lähme magama ära, homme on päev. Mul tuleb meelde, et kui Hendrik Sal-Saller oma naise leidis, siis nad alguses muudkui rääkisid.
 
vaatavaid 16. juuli 2012, kl 03.19
Arvan et enne kui meiliaadressi jagan suhtleks veidi siin.Pole just väga minu rida kohe kõik lagedale tuua-paar kurba kogemiust olemas.Raamatuid elus siiski üsna märkimisväärne hulk läbi loetud nii et see küll päris vale arusaam asjast.

to kuigi ei tunne veel hästi
ma küll väga horoskoope ei usu aga kannatlik tuleb minumeelest iga inimesega olla olgu ta siis tähtkujult lövi vähk või skorpion-mingit vahet pole.ja kas sellepärast et kannatlikust vähevõitu paljud suhted just ei purunegi
 
tormituul 16. juuli 2012, kl 04.03
mnjah, ei saa sellest naisest asja, ei õpi, isegi kui soovitatakse. ei usu mina, et raamatuid lugenud, näha küll pole, tekst lausa kubiseb kirjavigadest. tühikutest ei maksa enam rääkidagi.
 
Lihtne naine 16. juuli 2012, kl 08.48
Inimesed, mis teil viga on, et kritsiseerite kirjavigu? Kui teemaalgataja oleks vajanud grammatilist abi siis ta oleks ka sellise teema püstitanud, kuid ta siiski soovib leida kaaslast. Me ei ole eesti keele eksamil ja eesti keele filoloogid ka. Olgem sõbralikumad ja tolerantsemad teiste vastu.
 
kui 16. juuli 2012, kl 09.40
Esimesel korral ei saa ju kohe kohtama ka minna. Ja mis see parem on, kui mõni inimene siit foorumist üldse ära läheb. Pole ju veel näinudki kaaslast..... :(
 
täiesti 16. juuli 2012, kl 09.47
tormituul Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mnjah, ei saa sellest naisest asja, ei õpi, isegi
> kui soovitatakse. ei usu mina, et raamatuid lugenu
> d, näha küll pole, tekst lausa kubiseb kirjavigade
> st. tühikutest ei maksa enam rääkidagi.


Kõrvaltvaatajana (lugejana) tekib küsimus, et kuidas saab kritiseerida teist inimest kui endal puudub elementaarne lausete moodustamise oskus? :). Kasutage punkte ka vahelduseks. Eraldamaks lauseid ja mõtteid. :P
 
tubli oled 16. juuli 2012, kl 10.24
ma arvan et kirjavigade pärast ei maksa küll 50 pluss naisterahvast kritiseerida, iseasi kui oleks 30 pluss naisterahvas et ei oska tühikuid panna. muidu vigu ma ei märganud, kirjutab korralikult, laused algavad suurte tähtedega. Isegi see on juba tubli et sellises eas on arvuti ära õppinud. Tol ajal olid teised ajad ja arvuteid ei olenud ning inimesed võib olla pidid rasket tööd maal tegema et linnainimestel leib laual oleks. Nooremad inimesed ei tea kui raske sõja ajal ja peale seda, minu ema sai koolis käija ainult 4 klassi kui algas sõda ja kogu pere oli sunnitud metsa minema. ta on rääkinud et teab mis on tunne kui on nälg. teie räägite siin mingitest tühikutest, kõigile ei antud võimalustki õppida. peres oli neli last ja ainult ühte jõuti koolitada.
 
ka naine 50+ 16. juuli 2012, kl 10.50
Kulla suguõde, kes ka otsib meest, sa jätsid siin ära enda isiku kirjelduse. Meestele on olulised kaks asja, see on naise noorus ja naise välimus.
 
Vaatavaid 16. juuli 2012, kl 15.58
Kahest asjast mis meestele olulised andsin ju mõlema kohta infot.Vanust ikka pisut üle 50 ja mõni parameeter on kategoorias ,,parim enne möödas,,.Pealegi ilu pidi vaataja silmades olema -nii et välimus võib ju ühele sobida teisele aga üldse mitte meeldida.Kes aru tahab saada ja tõsist suhet soovib küll see saab kõik täpsemalt teada kui selleks sobiv hetk käes on. Nii et ootan ja loodan ikka veel sobiva kaaslasega jutule saada
 
tormituul 16. juuli 2012, kl 17.12
huvitav on see, et minu postituses kirjavigu pole, lauseehitus on ka korrektne ning hinnang selle kohta subjektiivne. küll aga on neljal järgmisel kommijal, kes kõik kirjavigade poolt siin lippu lehvitavad, endal elementaarsed komavead. miks see küll alati nii on, et kirjavigade pooldajad alati ise väga vigaselt kirjutavad?

ning huvitav arusaam mõnel, nagu oleks ilus kirjakeel vaid filoloogidele ning nagu 50+ inimene ei oleks võinud ja pidanud omandama vähemalt põhihariduse. minu jaoks aga on eelkõige oluline, et inimene näitab arengut, teemaalgataja seda näidanud ei ole. ja kuigi võiksin talle sobida, ei tekkinud soovi suhelda.
 
30+ 16. juuli 2012, kl 17.24
Mõnele inimesele pole antud kirjalikku ega verbaalset väljendamisoskust. Seepärast ei maksa siin kohe hukka mõistma tormata. Võib-olla ta mõtles tükk aega, kuidas seda koostada ja kuidas end väljendada. Mõnel tuleb suhtlemine nii siin kui reaalis suisa lennult, teine on kidakeelsem, aga sellepärast mitte halvem inimene. Selge see, et igaüks otsib endale sobivat ja kõigile ei saagi meeldida. Samas paneb imestama siin see tähenärijalik suhtumine. Vist igavusest hakatakse võtma suvaliste kallal. Peaasi, et oleks suhtlus, ükskõik millisel tasemel.
 
ka naine 50+ 16. juuli 2012, kl 17.29
Ära suru enda arvamust peale, et ilu on vaataja silmades, see sulle muidugi sobib aga näe, kui sa ei õpi, mis mehele vajalik teada enne kirjutama asumist naisest, siis lihtsalt kirju ei tule.Pane aga oma kõrgus ja ümbermõõt kirja, raskus samuti,samuti kus kandis elad.
 
ka naine 50+ 16. juuli 2012, kl 17.31
50+-s on üks soliidne härrasmees õnged välja heitnud, kirjuta ise talle.
 
to 30+ 16. juuli 2012, kl 19.34
mis võtma? minu arusaamise järgi samuti peaks inimene suutma areneda. eriti nii kerges küsimuses, mis on ju vaid suhtumise küsimus. kui mehele on emakeel tähtis, siista ju ei taha naist, kes teadlikult ignoreerib üldtuntud käitumistavasid? pole ju raketiteadus? ei oodata sellelt naiselt ju midagi võimatut? või siiski?
 
30+ 16. juuli 2012, kl 19.55
Järelikult pole nad teineteisele loodud, sest kumbki ajab oma rida. Pole muutumisvõimelised. Reaalis verbaalselt suheldes ei ole näha ju, kas inimene kasutab koma järel tühikut või mitte. Härra otsib edasi endale sobivat kandidaati ja see 50+ proua samuti. Kõik selge ja lihtne.
 
-50+mees 16. juuli 2012, kl 20.00
Mina läheks parem tagasi, edasi on ju vanadus.
 
täiesti 16. juuli 2012, kl 23.04
tormituul Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav on see, et minu postituses kirjavigu pole,
> lauseehitus on ka korrektne ning hinnang selle ko
> hta subjektiivne. küll aga on neljal järgmisel kom
> mijal, kes kõik kirjavigade poolt siin lippu lehvi
> tavad, endal elementaarsed komavead. miks see küll
> alati nii on, et kirjavigade pooldajad alati ise
> väga vigaselt kirjutavad?
>
> ning huvitav aru
> saam mõnel, nagu oleks ilus kirjakeel vaid filoloo
> gidele ning nagu 50+ inimene ei oleks võinud ja pi
> danud omandama vähemalt põhihariduse. minu jaoks a
> ga on eelkõige oluline, et inimene näitab arengut,
> teemaalgataja seda näidanud ei ole. ja kuigi võik
> sin talle sobida, ei tekkinud soovi suhelda.

Niisiis- paluksin härra Tormituulel ära tähendada minu eelnevas kirjutises eksisteerivad komavead. Ootan huviga ja huvitatult. Isegi põnevusega.
 
n53 16. juuli 2012, kl 23.16
to: tubli oled.
Ise oled ka tubli, aga ega 50-aastased nii vanad ka ole, et sõjajärgset aega mäletavad. LAPSEPÕLV 60-TEL OLI SUHT NORMAALNE AEG. Samuti arvutiga tööd enamik neist olnud sunnitud tegema. Mina mh ka, nüüd aga vabandan capslocki pärast, maha võtta ei viitsi.
Ja Oktoobrirevolutsiooni ega Põhjasõda me ka ei mäleta, koos Leniniga laupäevakul pole käinud, leninlikul laupäevakul küll. See oli umbes nagu prügikoristuse talgud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!