Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
mõtteid elust küpses eas
 
oraakel 23. jaanuar 2015, kl 02.32
paganama kahju, et sa naine oled (:)
 
n46 23. jaanuar 2015, kl 02.36
oraakel,
ära nori pisiasjade kallal. no mis siis, et ta naine on? ehk olekski sul aeg mõned tabud üle parda heita.
 
oraakel 23. jaanuar 2015, kl 02.44
nojah, eks ma mõtle siis selle üle järele. võibolla täna öösel kui ta juhtub mu unenäos seilama, aaaga nojah, järgmisel laevareisil kindlasti /tabusid ongi liigselt kogunend elu jooksul, õigust räägid/
 
asendusmees 23. jaanuar 2015, kl 03.15
no igal korralikul 46 sel on ju ometi varumees ka olemas.
 
Sid 23. jaanuar 2015, kl 07.50
Nonii, kohalikud memmed viskavad taadid üle parda ja asuvad isekeskis paarituma. :(
Aga ehk jääb siis seda üksteise kallal vingumist vähemaks ja kõik rõõmsamad. :D
 
nu jah 23. jaanuar 2015, kl 16.50
nu jah, eks taadu-sid- tom peab igapäevaselt naisi vältima, nii võib ju infarkti lisaks mõistuse puudulikkusele saada.
siis ei viitsi venamaa prost ka enam vaatamas käia... varandust ma mõtlen.
 
n46 25. jaanuar 2015, kl 19.45
ju ma siis pole korralik. või pole siiani väärilist varumeest kohanud...

asendusmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no igal korralikul 46 sel on ju ometi varumees ka
> olemas.
 
paarituvad memmed 27. jaanuar 2015, kl 00.24
no paarituvad memmed loobivad sid- tomi hambaproteese koogitaignasse, millest piskese tissiga venemaa avarustest pärist norras resideeruvale prostile kooke küpsetada, odavas norrast pärist armani ülikond lõtva peenist varjamas.
 
Sid 27. jaanuar 2015, kl 08.00
Mina ei kanna Armanit, mu meelest on selle firma meestemood natuke pedelik. Samas nad teevad väga ilusaid naiste kostüüme ja hetkel on stockmanis müügil korraliku alega (900 asemel 300€) must peenvillasest riidest kostüüm. Kahjuks on särasilm natuke liiga peenike ja pikk selle jaoks, muidu oleks vast loosi küll läinud. :)
 
kadakatupp 27. jaanuar 2015, kl 09.36
pole kunagi aru saanud inimestest, kes mingite tonniste hilpude peale onavad, et maksta hunnik raha kuldsete tähtedega firmamärgi eest. ise samas rabelevad oma võlgade ja pankrotistuvate firmadega. mingis vanuses võiks ju pubekalikest prioriteetidest välja kasvada?
 
Sid 27. jaanuar 2015, kl 10.31
Pole kunagi aru saanud inimestest, kes ostavad riideid täishinnaga. Nad ei ole seda lihtsalt väärt, aga kui on juba vähemalt 50% allahindlus, siis tasub mõelda. Konkreetselt see kostüüm oli ka oma 300€ hinda väärt. Pealegi, ei olnud sel väljaspool ühtegi firmamärki ja särasilma see raha ka vaesemaks poleks teinud, lihtsalt ei sobinud ja kõik. Onamisest on asi kaugel.
 
priscilla 27. jaanuar 2015, kl 10.47
riideese ja 300 €??? no milleks? isegi nn eesti kuulsused ostlevad kaltsukates, sest sealt leiab omanäolisi riideesemeid, mida on eestis arvatavasti üks eksemplar. muidugi kui tahetakse sarnaneda halli massiga, siis võib jah ehk masstoodangut kanda.
 
kadakatupp 27. jaanuar 2015, kl 13.35
isegi kui Sidi särasilm on miljonär, milles ma kahtlen, tunbud tobeduse tipp mingite armanide ja versacede peale klotsi köhida. egas inimene ise sellest paremaks või ilusamaks muutu kui firmamärk kannivahel kõlkumas.
stockis shoppamine tundub üldse väga 90ndad. tänapäeval kannavad isegi kuulsad ja rikkad second hand hilpe, ka vintage kuulub sisuliselt sinna alla.
Sid on raudpolt kindel, et see kostüüminiru oli terve kuu söögiraha väärt. tegelikult asi ainult firmasildis. oleks silt ära vahetatud mingi odava poola firma vastu, poleks Sid selle peale ejakuleerinud ega mainimisväärsekski pidanud.
 
Sid 27. jaanuar 2015, kl 14.46
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isegi kui Sidi särasilm on miljonär, milles ma kah
> tlen, tunbud tobeduse tipp mingite armanide ja ver
> sacede peale klotsi köhida. egas inimene ise selle
> st paremaks või ilusamaks muutu kui firmamärk kann
> ivahel kõlkumas.
> stockis shoppamine tundub ülds
> e väga 90ndad. tänapäeval kannavad isegi kuulsad j
> a rikkad second hand hilpe, ka vintage kuulub sisu
> liselt sinna alla.
> Sid on raudpolt kindel, et s
> ee kostüüminiru oli terve kuu söögiraha väärt. teg
> elikult asi ainult firmasildis. oleks silt ära vah
> etatud mingi odava poola firma vastu, poleks Sid s
> elle peale ejakuleerinud ega mainimisväärsekski pi
> danud.

No kus nüüd hakkas vahutama. :)
Ära muretse, mu särasilm on vägagi kokkuhoidlik inimene, aga ühe meeste ülikonna hind ongi kuskil 300 kandis ja samaväärse naiste kostüümi eest see summa välja käia pole priiskamine. Lihtsalt, kas seda nii väga vaja on? Seekord siis ei olnud. :)
Stock on muide mu särasilma kodupood, ta elab seal lähedal ja pole ju mõtet kaugemale jalutada. Pealegi on seal allahindluste ajal ka need allahindlused tuntavad, mitte nagu mujal, et lihtsalt kleebitakse hinnasildid punaste lapakatega üle.
 
kadakatupp 27. jaanuar 2015, kl 14.53
kokkuhoidlikud inimesed ei osta stocki naeruväärselt ülehinnatud kaltse, mis allahindluse ajal on alati jabura ülehindlusega. kogu tants käib ikka ümber selle, et firmamärk kanni vahel loob mõnele illusiooni nagu ta enda väärtus sellest kuidagi tõuseks.
prioriteetide küsimus, m.o.t.t.
Sidil pritsis pauku ikka ja ainult firmasildi peale, mitte et ta naisteriiete kvaliteedist ja tegumoest midagi jagaks. väidad äkki, et sama kostüüm marati sildiga oleks samamoodi kõvaks ajanud??
 
Sid 27. jaanuar 2015, kl 15.05
Rahune nüüd maha, seda firmasilti (koos hinnaga muide) nägin ma alles takkajärgi.

*Kui sa aga arvad, et ma riietest midagi ei jaga, siis võid korra veel arvata. Minu haridustee hulka käib ka rätsepakoolitus. Tõsi, vene kroonu katkestas selle jõhkralt ja hiljem otsustasin juba ülikooli kasuks, aga see ei tähenda, et ma riietest ja nende õmblemisest midagi ei jaga. Pigem jagan isegi rohkem, kui sina. ;)
 
Peletis 27. jaanuar 2015, kl 15.14
Tagasi algusesse.

Väidan, et tutvujad ei tea ise ka väga täpselt, mida otsivad-tahavad. Igaksjuhuks hoitakse mitut "rauda" tules vastates mitmetele kuulutajatele/vastajatele, otsitakse parimat ja lõpuks ollakse alguses tagasi- üksi.
Mehed saavad tõenäoliselt kirju rohkem ja valik on suurem. Naised seevastu kompenseerimaks oma kuulutustele saabuvate vastuste vähesust vatsavad kõigile meestele. Meenub pada ja katel..
 
kadakatupp 27. jaanuar 2015, kl 15.21
olengi rahulik, iga hilbu peale pükstest välja ei karga ega tuppe ei niisuta. silti nägid takkajärgi ja onasid ka takkajärgi, no mis vahet. kuidagi võltsid tunduvad inimesed, kes oma kanni või meheau väärtust firmapükstega loodavad tõsta.
 
khm 27. jaanuar 2015, kl 15.26
Sid, sry aga kas vene sõjaväkke võeti siis ka lampjalgseid?
 
Sid 27. jaanuar 2015, kl 15.27
khm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, sry aga kas vene sõjaväkke võeti siis ka lamp
> jalgseid?


Ikka, kusjuures veel jalaväkke. :D
 
sellpärast ongi siis homo jutt 27. jaanuar 2015, kl 16.53
ja ongi selge, miks sid- tomil selline õrna naisterahva stiilile lähenev jutt. see mees ju perssse keeratud homo.
 
nuinuuu 27. jaanuar 2015, kl 17.25
sellpärast ongi siis homo jutt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ja ongi selge, miks sid- tomil selline õrna naiste
> rahva stiilile lähenev jutt. see mees ju perssse
> keeratud homo.

Ühe siinse tupe kohta sobiks see vast paremini.:) Viimane lause.
 
nuinuu- tomile 27. jaanuar 2015, kl 17.57
sa musuke, oled nii läbinähtav. see issilik kirjastiil ja kõneviis ju ka, ongi iseloomulikud homodele, kes ikka ja alati kõike teavad.. irw.
 
pisike tiss 27. jaanuar 2015, kl 17.58
no need pisikese tissi imetlejad ongi naiselik tüüp mehi.
 
hm 27. jaanuar 2015, kl 20.47
Iga kell on pisike tiss ilusam nabani rippuvast soki sarnasest ollusest.
 
irw 27. jaanuar 2015, kl 20.54
nuinuu- tomile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa musuke, oled nii läbinähtav. see issilik kirjas
> tiil ja kõneviis ju ka, ongi iseloomulikud homodel
> e, kes ikka ja alati kõike teavad.. irw.

Irw jah.
mansion ghost 27. jaanuar 2015, kl 21.00
"no need pisikese tissi imetlejad ongi naiselik tüüp mehi."

Mingi hiidtiss poriseb siin? Mida ilusat on selles üüratusuures rippuvas lähkris?
Loomulikult on TISS ikka suurem kui vistrik või "kivi sokis"
 
:) 27. jaanuar 2015, kl 21.06
AA on piisav?
mansion ghost 27. jaanuar 2015, kl 21.17
:) Sul on AA? Lahee! Ei ripu ei rapu :D)
 
:) 27. jaanuar 2015, kl 21.45
Ei sega elu ega alanda enesehinnangut. Rindade põhifunktsioon on lapse toitmine ja nende suurusest ei olene piimakogus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!