Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kes missuguseks tutvuseks sobiks?
 
veel 1 25. jaanuar 2015, kl 18.14
ma ütlen avalikult, et ühinen 17.32 arvamusega, ma ei ole Agnes ega Pert, mis nüüd saab?
 
tulen kampa :) 25. jaanuar 2015, kl 18.20
Ka mina ühinen 17.32 arvamusega. See oli küll väga räige, aga õiglane. Ma ei ole ei Agnes ega Pert Vere.
Ja mis nüüd küll saab? Olen ka mädase sisemusega?
 
kadakajupp 25. jaanuar 2015, kl 18.21
ja mis nüüd saab - viimased kümmekond kommentaari solgivad teemat rohkem, kui blondi kirjutatud paar rida vales kohas?

ärge lugege, kui ei meeldi. mulle ka ei meeldi mõned kommentaarid, aga see on minu probleem ja ma ei hakka seepärast samasugust saasta lehekülgede kaupa produtseerima.
 
sõna sekka 25. jaanuar 2015, kl 18.26
mulle ei meeldi m44, veel1 ja tulen kampa:)
palun lahkuge viivitamatult siit foorumist ja ärge oma mõtteut teksti rohkem produtseerige.
 
tundetu 25. jaanuar 2015, kl 18.29
neid mädaseid on blondil omal vaja,saab nutta, kuidas teda taga kiusatakse, tema aga nii hea, nii tark,nii ilus, nii tahetud.

kadakajupp
paar rida vales kohas???
sul vist silmanägemine kehvavõitu?
 
to tundetu e agnes 25. jaanuar 2015, kl 18.31
sind oodatakse feministides!
 
kadakajupp 25. jaanuar 2015, kl 18.32
kui blondi kinokaaslase otsimise mõnerealine kuulutus siin välja arvata, siis ülejäänut poleks vist olnudki, kui ei oleks neid, kes arvasid heaks seda pahaks panna. mis kokkuvõttes solgib teemat oluliselt rohkem.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 25.01.2015 18.33.
 
sõnakene samuti sekka 25. jaanuar 2015, kl 18.33
sõna sekka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mulle ei meeldi m44, veel1 ja tulen kampa:)
> pal
> un lahkuge viivitamatult siit foorumist ja ärge om
> a mõtteut teksti rohkem produtseerige.

Nõus, aga teisest suunast.
Täitsa Blond ei ole mingi Püha Lehm, või siis vähemasti mitte püha, et tema kohta ei tohi midagi öelda ja kui öeldakse, siis teema lastakse Blondi poolt kustutada.
Nii et postitaja /sõna sekka/, võid ise lahkuda fooorumist ja mitte risustada oma tyhja mulinaga diskussiooni.
 
teadjamees 25. jaanuar 2015, kl 18.38
TB, ma võin su kiusajatele sellise needuse peale panna,et nad juba kolme päeva pärast kärnas on. mul on sinu nõusolekut vaja, tahad?
 
to.. 25. jaanuar 2015, kl 18.41
sõnakene samuti sekka
25. jaanuar 2015, kl 18.33

pervertide jaoks on oma muusikateema!
 
Urwe müstikast 25. jaanuar 2015, kl 18.44
teadjamees, paraku on nii, et kui neil peaks õigus olema, siis saad kahekordsed kärnad endale täpselt sinna, kuhu neid üldse vaja poleks, ja need saab ka Blond,. et mõtle enne.
 
teadjamees 25. jaanuar 2015, kl 18.45
ma näen täpselt, kellel on õigus.
 
Urwe müstikast 25. jaanuar 2015, kl 18.47
no kui nii selgelt näed, siis tegutse,. aga ka mina näen. Ära tule pärast kaebama:)
 
tundeline 25. jaanuar 2015, kl 18.48
tundetu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> neid mädaseid on blondil omal vaja,saab nutta, kui
> das teda taga kiusatakse, tema aga nii hea, nii ta
> rk,nii ilus, nii tahetud.
>

Kadedus???
 
Täitsa Blond 25. jaanuar 2015, kl 18.55
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 01.06.2015 00.53.
 
irw 25. jaanuar 2015, kl 19.09
Ja TB sai näidata kui pühalikult hea ta on. Nii ilus nii puhas hing. Oreooli pole juba pea kohal?
Kuidas neid kahepalgelisi nimetatigi?
 
n46 25. jaanuar 2015, kl 20.54
mingid düsenteerikud teema risustamisega korralikult vaeva näinud. ega polnud tegelikult suurem asi teema ka.
mingi endast üliheal arvamusel jõmm üritab meeleheitlikult mõistatada, mis värvi aluspesu keegi kannab. loomulikult rõhutab, et ei tutvu- nagu näeks vaimusilmas tilkuvate tuttidega muttide järjekorda oma koiku juures looklemas.

ja sisetunne kohe ütleb plaksti ära, kes on voodis hea, kes süüa teha ja tolmu imeda mõistab ning kes meritähena lebotab.
nii võib ikka väga põõsasse panna.
shreckile muidugi tänud suuvoodriks olemast. aga kas paarkümmend aastat noorem täkk peaks tingimata tutvumist takistama? võib-olla olen just pikast monogaamiast tüdinud ja juba hommepäev kavatsen mõne veel noorema ette võtta? ikka rääkimise ja flirtimiskunsti õpetamise eesmärgil. you know.
 
jahh 25. jaanuar 2015, kl 21.46
Tuntud delfi staarpaar on siit lahkunud ja kohe rahu majas.
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 09.40
Mis segab ja silma riivab, on tõsine demagoogia. Kui muud enam teha ei osata, minnakse isiklikuks ja keelatakse siin olemine ära. Mõlemad tegevused on terve mõistuse kohaselt natuke napakad, aga ju siis selline see seltskond siin on. ;)

Kusjuures ma lähen ka vahel isiklikuks, aga seda vaid siis, kui mõnele eriti räigele ahvile on vaja koht kätte näidata. Iseenesest mõistetavalt ma siis blufin, nii, nagu oskan, sest kedagi ma ju siit isiklikult ei tunne ja kõik iseloomustused lähevad vaid ehku peale täppi (loomulikult, ma olen paljusid siit näinud, aga tundmiseks on seda natuke palju nimetada).
 
sidile 26. jaanuar 2015, kl 10.19
see napakas on ju see naine,keda sa ise seksutasid ja tema delfi mees.
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 10.49
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see napakas on ju see naine,keda sa ise seksutasid
> ja tema delfi mees.


Ma olen millegipärast rohkem, kui 100% kindel, et see napakas oled just sina, aga seksutanud ei ole ma sinuga kohe päris kindlasti mitte. Seega võiksid oma arvamused kohe rahumeeli enda teada hoida ja rääkida võiksid siis, kui oled midagi ise näinud, igal muul juhul hoia aga oma näpud muu näputöö jaoks, klaviatuurile nad lihtsalt ei sobi. ;)
 
to Sid 26. jaanuar 2015, kl 11.17
Sinu psühh ongi see delfi naine,kes järjest kõik delfi mehed ära magatab,
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 11.23
to Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sinu psühh ongi see delfi naine,kes järjest kõik d
> elfi mehed ära magatab,


Tahad väita, et oled kõikide delfi meestega maganud?
Luba kahelda, minuga sa kindlasti pole maganud. :)

Kuna ma olen oma voodipartnerite suhtes vägagi valiv, siis usu, sinusugune delfitar künnist kohe kindlasti ei ületaks.
 
irw 26. jaanuar 2015, kl 11.42
vana tom on valiv? lubage naerda;)))
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 12.02
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vana tom on valiv? lubage naerda;)))


Ega sul peale naermise muud üle jäägi. Sina ju valituks ei osutunud. :D
 
teadmiseks 26. jaanuar 2015, kl 12.10
see hullumeelne ongi tomi eelmine voodikaaslane delfist, kes käib koguaeg Sidi järel ja mingist vene, norra moorist räägib. see naine on nüüd juba ülejärgmise delfi mehe voodis. äkki juba üleülejärgmise,
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 12.44
teadmiseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see hullumeelne ongi tomi eelmine voodikaaslane


Sa ilmselt ise oled see hullumeelne. :D Kust muidu see nii täpne info. ;)

Aga tõsisemalt, ei ole minu voodisse ükski delfihull sattunud ja see öine armunu on lihtsalt armunu, vaevalt ma teda isegi näinud olen. :D
 
delfi kroonik 26. jaanuar 2015, kl 14.39
sidi-agnessa-alu-agnessa-perverdi-agnessa-järgmise delfiehe-agenssa jne lugu teab iga delfi lugeja.
 
Sid 26. jaanuar 2015, kl 14.52
delfi kroonik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sidi-agnessa-alu-agnessa-perverdi-agnessa-järgmise
> delfiehe-agenssa jne lugu teab iga delfi lugeja.


Äkki räägid mulle ka, muidu ma elan siin teadmatuses ja lürbin vaid neid jääke, mis kroonikud mulle jätavad.
:(
 
sidile 26. jaanuar 2015, kl 15.08
kõik teavad,et see vana kuivand (L)magatab järjest kõik delfi mehed läbi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!