Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Armsad naised, mul on Teile küsimus!
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 09.54
nii et mittesoliidne=labane?
tundub, et päeva rumalaima kommentaari auhind on juba õhus rippumas. aga ütle veel midagi filosoofilist, valgusta meid.
 
to tõlge 13. veebruar 2015, kl 09.55
mina pole küll märganud, et blond siin oma seksimõnudega kiitleb. seda teeb vaid sid.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 10.04
minu meelest on Blond seksimõnude puudumise üle kurtnud, mitte meheaude rohkusega kiidelnud. mis peaks ju tutvumisfoorumis loomulik teema olema?
sid puistab igast näpuotsast ja varbavahest orgasme, et siis ilmaolijaid siin kadedusest roheliseks muuta. tavaliselt edukalt.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 10.16
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.09.
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 10.30
Vot nüüd sa küll liialdad, kadakatupp. :D Varbavahedest ma orgasme välja ei võlu, kuigi, ilmselt oleks ka see heade juhuste kokkulangevusel võimalik. Minu vastus sellele hõbetutile oli see, et naisel on palju erogeenseid tsoone, mille avastamine võib mõlemile põnev olla. Seega, ei pea ainult nühkima ja víttu lakkuma. Seks on midagi rohkemat, kui ainult nühkimine ja lakkumine/imemine.
 
:9 13. veebruar 2015, kl 10.36
Sid sa vist vahepeal lakud mummiliime, et siin segast peksad.
 
Sid 13. veebruar 2015, kl 10.38
Kaks mandariini sõin, ei olnud mummulised. Kui millestki aru ei saanud, siis küsi! ;)
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 13.21
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.09.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 13.24
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.09.
 
:) 13. veebruar 2015, kl 13.26
labase muti eneseõigustus deldis targutamisele:)
 
to :) 13. veebruar 2015, kl 13.28
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> labase muti eneseõigustus deldis targutamisele:)

sul paluti ennast identifitseerida, mitte teisi. endale aru andmata sa muidugi seda tegidki:-)
 
:) 13. veebruar 2015, kl 13.30
labased mutid ringkaitses:)
 
natuke elu näinud mees 13. veebruar 2015, kl 14.41
lükkan ümber sellised väited nagu siin labased või seksi teemadel targutavad naised oleksid voodis vabameelsed ja oskuslikud seksinautlejad. head naised on avalikus kohas vaoshoitud ja elavad emotsionaalsust välja privaatsemalt ja positiivselt. sama kehtib kindlasti ka meeste puhul.
 
Kassisõber 13. veebruar 2015, kl 15.32
Labane naine pole kunagi ilus, isegi siis kui tema näitajad võiksid seda eeldada lasta.
Blondile vastu vaieldes väidan ,et vabameelsus voodis pole minu kogemuste kohaselt küll labase kõnepruugiga kuidagi seotud, pigem oma"sisemise sea" ohjes hoidmise oskus annab muul kujul väljenduvale fantaasiale kõvasti juurde.
kadatupp mõjub oma juttudega nagu teismeline heast perest pärit plika,kes üritab roppuste ja valju mõttetu ilkumisega kambaliidriks hakata,aga issanda loomaed ongi kirju koht ja kui ta niimoodi siia sobitub,siis las olla,lihtne liigutus hiirerulliga ja läinud ta ongi :)).
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 16.04
kassilemb, võimalik, et sinu meelest labane naine pole sinu jaoks ilus. kuigi mingi valemiga ei saa sa kontrollida, mida ilusad naised tegelikult netis teevad ja millest targutavad.
kindel on, et üldistav ja rumal mees pole kunagi seksikas.
"kambaliidri" koha loovutan hea meelega sulle, kuna sulle näib see teema korda minevat.
kõige naljakam, et ühtki roppu sõna kasutamata on nii kerge sisemiselt labaste inimeste ropud mõtted päevavalgele tirida. sa ikka veel pole mõistnud, et minus näed sa omaenda roiskuva sisekosmose peegelpilti............ ajab marru, mis teha?
 
, 13. veebruar 2015, kl 16.09
tupp külasta günekoloogi, sul tuleb sealt valgevoolust.

seda kõike siis ülekantud tähenduses.
 
kadakatupp 13. veebruar 2015, kl 16.21
järjekordne olend, kes peab MIND labaseks. peegel on üks võimas ja müstiline leiutis, eksole?
 
, 13. veebruar 2015, kl 16.23
kui paljud sind labaseks peavad, siis ehk sa läheksid ise peegli ette ja analüüsid miks nii arvatakse, mitte ei lahmi siin.
 
to kassisõber 13. veebruar 2015, kl 16.33
Kas sinu meelest on blond labane? Ma arvan, et sa ei saanud tema jutust vist aru, millised naised tema meeelst voodis head on. vihjeks, see keskmine sort, kes on seltskonnas daamid ja voodis litsid.
 
mina 13. veebruar 2015, kl 16.35
mina ei näe kadakatupes labasust, aga tema kallal närijates näen õelust ja veel midagi.
 
to to 13. veebruar 2015, kl 16.37
to kassisõber Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sinu meelest on blond labane? Ma arvan, et sa
> ei saanud tema jutust vist aru, millised naised te
> ma meeelst voodis head on. vihjeks, see keskmine s
> ort, kes on seltskonnas daamid ja voodis litsid.

oled sa litsiga voodis olnud?
 
mina2 13. veebruar 2015, kl 16.38
mina näen kadakatupes labasust.
 
mina3 13. veebruar 2015, kl 16.42
mina2 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina näen kadakatupes labasust.

See on su enda labasus, mis sulle vastu vahib.
 
mina5 13. veebruar 2015, kl 16.44
labased ringkaitses.
väga huvitav loogika, et kui mulle labasused ei meeldi, siis olengi ise labane.
 
mina6 13. veebruar 2015, kl 16.49
Loogika on selles, et otsid ja näed labasust seal, kus seda pole. Järelikult sul endal sees midagi mäda.
 
Kassisõber 13. veebruar 2015, kl 16.52
@küsijale 16:33
kui sa nüüd mõttega lugesid,siis mina blondi labaseks ei nimetanud,ainult vaidlesin talle vastu oma kogemustest lähtudes.
Peeglijutt samas on nagu vikerkaarepoiste oma,et kui neid ei salli ,siis oled tegelikult ise ka, aga salajane :P
Blond -joo meega teed rohke sidruniga ja võta u 80cl
soojaks aetud brändit või konjakit enne und, külmetus kaob kohe.
Side lõpp :)
 
mina7 13. veebruar 2015, kl 16.53
siis on seda mäda väga paljudes inimestes ja paljud isegi püsinimedega, kes peavad teda/sind labaseks.
 
Täitsa Blond 13. veebruar 2015, kl 17.04
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 20.05.
 
Evald 13. veebruar 2015, kl 18.16
targutajatele tädikestele (blond, kadakad ja muud)

vanemas keskeas prouade püüd popilt ja noortepäraselt väljenduda ja aina seksist vadrata on kurb lugeda. etem oleks lapselastele või oma vanamehele sokke kududes seepe vahtida, vananeksite väärikamalt.
 
Seevald 13. veebruar 2015, kl 18.54
Evald,

kas peksame koos väärikalt pihku kondoomipäeva puhul? Oma lapselastele juba kommi oled ostnud täna?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!