Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Meeldib, mis siis!
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 03.31
vigade parandus
...seda vahtides end ohjeldamatult rahuldada, noore mehe...
 
vau 27. veebruar 2015, kl 04.15
õnneks olid vanasti sügised pikad. suve jooksul poleks tervelt neli korda jõudnud.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 04.22
Oijah, norijate lõputu rõõmu ;-), pidasin silmas seda sombust ja tatist sügspäeva, mitte tervet sügist. Kui käsikirja romaanivõistlusele esitan, siis seal parandan ära. Ausõna.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 04.37
jään seda eestipärast tuhandet halli varjundit ootama. masohhisti rollis nagu alati eesti mees - närune ilm, nätske maastik, paranoikust tšikk ja muidugi potentsiprobleemid.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 04.54
Pole lugenud ei raamatut ega käinud kinos vaatamas, ega kavatse ka. Seega puudub võrdlusmoment, mis iseenesest on hea.
Nüüd natuke faktoloogiat, see, et noortel meestel esimesed vahekorrad ebaõnnestuvad on üldlevinud nähtus ega seostu kuidagi konkreetse ugrimugri rassi iseärasustega. seda juhtub isegi muidu nii ponksidel ja kõvadel neegripoistel.
Tütarlaps polnud sugugi paranoiline, asi taandus lihtviisiliselt rasestumisvastaste vahendite kesisele valikule, kogenematusele, teadmatusele, oskamatusele jne. Nimeta ise.
Sombune ja tatine sügisilm võib isenesest päris meeldiv olla, kõik sõltub teadupärast riietusest.
Milles väljendub massohism, kui küsida tohib. Ma näen siin pigem otsatut eneseirooniat.
Ütlen juba ette ära, et mind ei ole võimalik enesest välja viia ja räuskama ega sõimama panna, isegi mitte sellise üldistusega nagu "eesti mees"
Esteks pole see kipsipoiss MINA.
Teiseks olen olnud ametites kus mind on üsna põhjalikult taguotsa põhja saadetud, niiet selles osas ei suuda mind keegi üllatada.
Jäägem viisakaks.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 05.02
ebaviisakad vist magavad alles. aga kuidas sa nii täpselt tead neid neegripoiste esimesi vahekordi?
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 05.11
;-)
Vaada, sellega on umbes sellised lood, et kuna me pidavat kõik võrdsed olema, siis järelikult juhtub ka nendel, eriti noores ja õrnas eas, et neil ei juhtu midagi, või juhtub pooletoobiselt ;-)
Seoses sellega tuleb meelde von Trieri Nümfomaan, see lõikamata versioon ja selle teine osa, et kui on midagi rassistlikku siis sealne paariminutiline jupike.
Noja loomulikult, kui on võimekusele kinnitus saadud siis uhad nii kui tuleb, eriti kui on pikem kui valgel mehel. ;-)
Ühesõnaga ega ma tea, kuid oskan järeldusi teha,kuigi loogiline järeldus ei pruugi alati tõene olla, ja ma ei arvagi, et kõigil esimesel korral poolpehme on, a ma ju tunnistasin et mul oli, mispuhul tehti järeldus- tüüpiline eesti mees - mis on kah ju loogika. Või kuidas. Kas sealjuures tõene, on iseküsimus.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 05.29
kes sulle ütles, et me olevat võrdsed? feministid, kommunistid või kirikuõpetaja? seda seltskonda ära küll usu, kõik nad on tegelikult kiiksuga ja ainult omakasu peal väljas.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 05.42
Tunnen, et need targutused lähevad liiga pikaks. A ilmselt pean endale midagi ära rääkima ,-)
"et kuna me pidavat kõik võrdsed olema" on ju puhtalt tingivas kõneviisis, Kui ma hakkan siin väga valjuhäälselt isiklikku arvamust avaldama, selgub, et olen natsionalist, rassist, foobik ja need teised parasjagu kehtivast diskursusest või paradigmast või narratiivist või agendast tulenevad arusaamad. Kunagi nimetati seda asja ideoloogiaks, maakeeli kutsutakse seda asja maailmavaateks.
Ja sellega on sedasi, et kui keegi üritab mulle selgeks, teha et üks asi on sulle ikka ERITI vajalik ja kasulik ja ilma ei saa kohe kuidagi, siis on selge, et talle enesele on see veel vajalikum ja kasulikum (mõte pole minu vaid kuskilt kuuldu ümberjutustus).
Et mulle on kuradi raske mingit ilmavaadet või diskursust maha müüa.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 05.53
selle Trieri stseenikese peab ikke ümber jutustama, see nii armas ja saab jälle oma massohismi toita. ;-)
(Nais)peategelane, veidi kiiksuga tegelane, tahab rikastajate poolt taha keeratud saada ja saadab valge mehe tänva peal seisvale rikastajaseltskonnale sõna saatma, et valge liha on saadaval. Noh lõpuks saabub hotellituppa, või kuhu iganes paganasse kaks musta poissi, ilmselt äsjasaabunud, sest nad vadistavad ainult omas koduses mustas dialektis.
poisid koorivad naise paljaks ja lähevad ilmselgelt vaidlema kes kuhu paneb (tõlget pole), kes esimesse, kes moodsalt tagumisse auku. Poiste strateegilised mõõdud annavad välja korraliku rassilise keskmise ;-)
noja siis läheb poistel jälle vaidluseks, ilmselt ei jõuta kokku leppele mispeale poisid panevad riided selga ja lahkuvad, ise sealjuures vadistades.
Minu jaoks oli see selline kena metafoor, et tulevad võõrad-õigupoolest kutsud sa nad ise, tõmbavad su läbi ja lähevad edasi.
Loomulikult olien ma rassist ja see oli rikastusakt.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 05.54
kino tasub vaatamist, vaatamata sellel, et seda on üle viie tunni
 
vau 27. veebruar 2015, kl 06.02
kui sa hakkad siin oma isiklikku arvamust avaldama, siis tähendab see kõigest seda, et sul on maailmavaade olemas, mille peale läheb siin nagu alati korralikuks karvade ja sulgede kitkumiseks, kuna vähemalt sada erinevat ilmavaadet trügib samuti letile lähemale. õudne hakkab siis kui kõik nagu üks kana sarnaselt klokutama hakkavad.
seega hoia kips kõva, või noh, mingis suvalises olekus.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.10
on loomulikult, a see ei käi kokku va käibiva ilmavaatega ja vaevalt ma seda kuskile rtaamatusse raiuma hakkan ja nõudma, et kõik seda järgiksid. Erinevalt sellest viimase instantsi tõest, mida ei tohi kahtluse alla seada, sest karistusparagrahvid on valmis treitud ja küllap ka rakendusseadused vastu võetakse.
Eee, kipsi panin viimati ca kometeiskümne aasta eest ja soomes pole ehitamas käinud ;-)
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.14
Eile oli, käisin Kristiine keskuses mingis kohvikus ja maksmisel mainis makseterminal, et kaardimakse peatatud. Noh hakkasime siis uuesti pihta ja mingil hetkel ütlesin, müüjapreilie, et "te öelge kui tohib, ma siis panen sisse" Õnneks oli sealpool letti sõbraliku suguharu esindaja ega saanud päris täpselt aru, enesele jõudis veidi hiljem üles, et mida paganat ma just suust välja ajasin.
Niipalju siis kipsi panemisest ;-), kurat jälle võimalus vähemusena eriõigusi kaubelda.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 06.22
milline siis sinu arust on käibiv ilmavaade? demokraatlik, pluralistlik, midagi veel?
 
vau 27. veebruar 2015, kl 06.30
ära sa selle kristiine intsidendi pärast nüüd küll üle muretse. kuna ise siin mainisid, et nö pandavas eas olid kunagi eelmise sajandi keskpaiku, siis müüja poleks mingit ahistamise märki isegi sel juhul leidnud kui oleksid otse öelnud, et kuule, tibi, püherdame natuke leti peal kuni terminal pin koodile kinnituse saab. usu mind, ta on seal leti taga penskarite poolt hullematki kuulnud.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.33
Tead, ütlen ausalt, et tunnen ennast selle koha pealt kuradi ebakindlalt, see tundub olema üks pagana roselje, retoorika räägib üht, praktika näib olevat miskit muud,sõnadele ja mõistetele on külge poogitud teine tähendus. Kuna mul puudub sellekohane ettevalmistus, siis ei tihka sõna võtta. Kõhutunne ütleb, et midagi on väga valesti, mis see on, ei oska eritleda ja kui üritaksin läheks see väga pikaks, keegi tunneks end solvatuna, kellegi mälestust on rüvetatud ja keegi kannatajate nimekirjast unustatud.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.35
noh, nii vana nüüd ka pole ja ega ma muretse, naersin paraja lõuatäie.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.47
Teisõnu on poliitika- ka majanduspoliitika pelgalt huvide küsimus, kus on riiklikud huvid, kelle heaks nad töötavad , kes suudab piisavalt kasumlikult lobistada, millised on vastuvõetavad seadused ja seaduseaugud, kuidas kujuneb eelarve miks võetakse seadusi vasu jus niimoodi nagu võetakse. jne jne jne.
Küsimus lihtsalt selles, et kas kõik mida minister Aktuaalses Kaameras räägib on ikka päris nii, nagu seda paista lastakse.
Lihtne näide, mingi hea protsent eelarvest on euroraha, Minupoolne küsimus, mida me selle eest vastu peame andma, lisaks sellele mis juba antud on, ega ometi seda antud ilusate silmade eest. Mis saab siis kui see rahastamine lõpeb.
kui ministes silmade kilades manab, et struktuurifondid head, struktuurifondid head, siis paratamatult tekjib küsimus, kellele see veel hea on ja kellele kohe väga hea?
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 06.51
kurat ja põrgu, poiss tahtis küpse daami sooja embust, need siin jahuvad riigieelarvest, lollakad.
Loodetavasti poisil veab täna paremini, ei viitsi järgi vaadata, kas ta meiliaadressi ikke pani, puu taha ple ju võimalik kirju saata.
Vabandan näpuvigade pärast
 
vau 27. veebruar 2015, kl 06.53
kui just end ebakindlalt tunned, eks siis pista see tunne kappi tagasi. tahad, et natuke klaarimaks lööb, riputa kõigile rappimiseks välja. purelemist tuleb nagu alati üksjagu, aga mis sul sellest. anonüümne keskkond ja anonüümsed kihvad. samas saad kinnitust, et alati on ka mõttekaaslasi.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 07.08
ebakindluse all pidasin seda silmas, et puudub vastav erialane ettevalmistus ning teoreetiline baas. Kirkad kriidid sodivad rahumeeli üle. Neid Delfi taskufilosoofe selletagi küll. ;-)
 
vau 27. veebruar 2015, kl 07.13
et kohe niimoodi naha ja karvadega poliitikasse. kui selline huvi, kuidas asjad seestpoolt käivad, siis ei jää vist küll muud üle kui ise sinna sisse ronida ja kogu krempel oma silmaga üle vaadata.
poiss pühkigu järjekordselt suu puhtaks, nagunii keegi sellist imbetsilli ei sebi.
 
vau 27. veebruar 2015, kl 07.19
ja mis sa arvad, et need kirkad kriidid seda retoorikat loomulikust intelligentsusest puristavad ja kohe saavadki maailma asjadest nii hästi aru, et teistele ka kohe kõik selgeks teha? igaüks undab sellest, mida ise siitsealt kokku lugenud-kuulnud, omad soovunelmad veel kirsiks tordil ja nii need üleelusuurused teosed delfis sünnivadki.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 07.23
"imbetsilli" sa langesid ise ka sinna hinnaguid andvasse sildistamise lõksu, seepääle on kolakas kindlustatud, kuigi, siin saad sa kaikaga niiehknaa ;-)
Tee seda asja teisiti, õpeta inimest, üks kord, kaks korda, tee talle viisakalt puust ja punaseks valmis, pane õpetussõnadele säraküünlad külge, vahest mõikab. Tegelt, ega ikka mõika küll.
Poiss on põhimõtteliselt vales kohas, pigem vaadaku kultuurimajades ringi, mingu mingitele eneseabikursustele, käigu rahvaülikooils kaemas. uurigu igasugu kuramuse töötubasi. Sealt võib enne sobiva proua leida.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 07.25
Poliitikasse ei lähe mitte.
Mul siin tekkis mõte, et kas keegi on sellest asjast ka romaani kirjutanud, et võtab,mingi foorumi, hakkab sinna teemasi tegema, juhib vestlust ja pärast monteerib need kokku romaaniks, et kas seesugune manipuleerimine oleks võimalik.
 
soliidses eas tüdruk 27. veebruar 2015, kl 07.28
Usinad mõttearendused, milles ei puudu elukogemus, ealisest laisenemisest tingitud tasakaalukus, endiselt vilgas ajutegevus ja eluteve huumor, mida säilitatud elukeeristest sõltumata. Siin peitub ka vastus, et miks valida omavanune või vanem...MOT :)
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 07.38
ealisest laisenemisest tingitud tasakaalukus ;-), tramaivõi, just nii ta ilmselt ongi

mul tuli siinjuures silme ette nihilisti noorautorite rohke rögaeritus, et õnneks või õnnetuseks, nihilisti stiil üksüheselt enam ei sobi, kuigi, kohati on tegemist ajutegevust stimuleeriva lugemismaterjaliga.

a poisile mõned korrad elukogemust demonstreerida pole ju paha, kui on poisil nutti õpib nii ühte kui teist
 
vau 27. veebruar 2015, kl 07.50
vabandust, aga kiimas napisõnaline gerontofiil jätab eemalt vaadates imbetsilli mulje küll. kas teemategija ootas mingeid muid reageeringuid? no sel juhul võinuks ju veidi viimistleda. ei viimistlenud, järelikult on sellised reageeringuid ootuspärased.
 
kipsipoiss 27. veebruar 2015, kl 08.04
ma kunagi kutsekoolis käies olin sisse võetud ca neljakümnesest õpsist -hea küll, tegelikult oli neid mitu - a see üks jäi eriti silma, mitte et ta tea mis kaunitar oleks olnud, noh nagu need ca neljakümnesed inimesed ikka juhtuvad olema, lapsed sünnitatud, ainevahetus aeglustunud, plikalik olek muutunud naiselikuks, lisaks kõigele sellele - mida ma alles takkajärele korralikult sõnastada oskan - oli selles naises midagi majesteetlikku, nende rindade vahele oleks tahtnud variseda ja sinna ka jääda ;-) oli see nüüd mingi lapsepõlvetrauma või mis, a ma vahtisin teda himuga. ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!