Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun naisega, kes ei kiindu vaid võtab pereelu kui projekti, samas saaksin mina seda naist armastada.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 12.56
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.13.
 
teooria ja praktika 01. märts 2015, kl 12.58
Paljud inimesed ei koge 20-32 aastastena suurt armastust, kas nad peaksid siis pere loomata jätma? Kui ühise katuse all elamine on võimalik ja koos on parem olla, kui üksi, siis miks mitte mõelda mõistuseabielule.
 
hm 01. märts 2015, kl 12.59
Tead, kuhu see viib? Rahuliku kooseksisteerimiseni ilma igasuguste nääksumiste ja tülideta. Tunded ja emotsioonid on kahekümpistele, vanemas eas pole neil sellist tähtsust.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 13.02
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.12.
 
wtf 01. märts 2015, kl 13.10
Teate, ma olen teiega ju nõus ja puha. Mis minus kognitiivset dissonantsi tekitab on teemaalgataja soov, et naispool peab mingit kättesaamatut bitchi etendama...no vbl saab ka nii rahulikku pereelu elada ka...
Isiklikust kogemusest saan öelda, et isegi tunnete olemasolul on vingu- ja tülivaba kooseksisteerimine võimalik, lihtsalt pooled peavad mõlemad vaimselt küpsed ja tasakaalukad olema.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 13.18
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.11.
 
blondi 01. märts 2015, kl 16.44
ei pannud sugugi pahaks, lihtsalt asjast oli vähe teine nägemus. btw olin siin postide lugemisega ametis, et naiste "mätta otsast" vaadatuna adekvaatsemat pilti saada.Ise ju soovitasid:)Seda kooselu kunsti tuleb meil kõigil juurde õppida, paistab, et nii nagu eelmine põlvkond seda tegi, enam samaväärselt päris ei toimi kõik.Selle raskesti/kergesti kätteandmisega võib olla see teema, et meestel on u loomult see ürg jahiinstinkt säilinud ja neile meeldib seda mängu mängida, siit ka see huvi üleval hoidmise v kadumise märgid.Kui siia lisada aga vaimne mõõde, siis inimese arenguga muutuvad sellised mängud vähemtähtsaks, just samuti nagu ürgmehest kromanjoonist ei ole evolutsiooni tulemusel tänapäeval enam palju järele jäänud.
 
kahju 01. märts 2015, kl 17.00
lapsed kasvavad sellises soojuse ja helluseta projektiperekonnas emotsionaalselt sandistatutena
 
tiina 01. märts 2015, kl 17.26
kahju Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lapsed kasvavad sellises soojuse ja helluseta proj
> ektiperekonnas emotsionaalselt sandistatutena

Veel hullem variant lastele on kui peres käib pidev emotsionaalne või füüsiline vägivald. Kui vanemad omavahel läbi ei saa ja kaklevad nagu kass ja koer, või siis üks hetk kirel lõõmavad, teine hetk taldrikud lendavad, siis ei anna selline peremudel lastele ka mitte mingit elutervet eeskuju.
Kui aga on üksteise vastu lugupidamine ja probleeme suudetakse lahendada ilma kisa ja kärata, siis laste seisukohast on rahulik elukeskkond ja sõbralikud suhted palju väärtuslikumad.
 
meesTartust 01. märts 2015, kl 17.45
Siis tulebki käiku naiselik vaist, kui naine tahab, et mees teda ihaldaks, tuleb tal välja näidata ükskõiksust, kuigi tegelikult südamest naine armastab meest:) See on selline peene ja taktitundeline naise käitumine, ta ei võta ära mehelt seda rõõmu teda jahtida. Ainult väga targad naised oskavad oma armastatud mehele seda rõõmu pakkuda.
 
targutav punapea 01. märts 2015, kl 18.58
väga rumal teesklemise õpetus, tartu meee. selliseid asju ei saa varjata ega teeselda. pigem asi ikka selles, et paljud naised ei saa aru, mis armastus mis kirg (kuigi armastuses on alati ka kirg). kiirustatakse ja kleeputakse mehe külge, kes tundis mingi aeg kirge naise vastu. kirg tõepoolest möödib, kui suhe baseerub kirel ainult. pigem ikka see on mõeldav, et suhe algab mehe armastusest naise vastu, mitte vastupidi. sel juhul naine armastab niikuinii, aga tema armastus ei ole koormav mehele.
lapsik on nõuda teesklust olla ükskõikne armastavalt naiselt.
 
roos-moos 01. märts 2015, kl 19.08
Kui koos on õiged inimesed, siis pole kummalgi vaja teeselda ja mängida mänge.
 
meesTartust 02. märts 2015, kl 02.42
Küsimus, miks naised muutuvad meeste tüütavaks ja läigeks ongi seesama naiste liigne kiindumine ja sellega lämmatatakse mees. Jah, sellesama liigse hoolimise, kontrollimise, mehe eest otsutamise, mehele vaba aja mitteandmisega jne. Lisaks võtab kõik selline käitumine mehelt võimaluse naist jahtida, mis on aga ürgsetest aegadest mehe geenidesse sisse kodeeritud.
See on väga peene mänga ja kõigile ei ole seda annet antud, et ära tabada mida mees tegelikult tahab. Nüüd ma siin siis vaidlen naistega:) Muidugi oleks loogiline mõelda et mees ja naine peaks üksteisesse kiinduma jne. Sellise käitumisega aga tapetakse keemia, mis on siis keemia? Keemiat võib võrrelda mingil määral sugutungiga. Kui mees näeb ilusat naist, siis hakkavad mehes tekkima keemilised protsessid, kehas tekib särin, adrenaliin tõuseb, testosteroon tõuseb ja võib olla tõuseb ka midagi muud:) Naistel on samasugused protsessid mida võib ka nimetada keemiaks, ükski korralik seks ei ole võimalik, kui naine ei lähe niiskeks:) Kas nüüd saite aru, mis on keemia?:)
 
projektipõhised lapsed 02. märts 2015, kl 03.09
kuhu need projektipõhised lapsed siis paigutatakse? kelle kaela need siis jäävad igapäevaste tegevustega: igapäevane kasvatus, õpetus, kasimine, kokkamine, koristamine, haiguste põetamine, kooli ja kodu vahet pendeldamine jne jne.
selle projekti kohaselt kellega naine need kohustused jagada võib?
otsib teise abimehe majja vä?
 
wtf 02. märts 2015, kl 09.14
Las ma pakun, MeesTartust on kahekümndetate alguses ja ühtegi püsisuhet pole veel olnud ja tarkust kogub sealt noorte alfaisaste foorumist:) ja töötab ilmselt müügimehena, vbl isegi zinzino vms:)
See keemia ja jahimehe jutt ja muu selline muinasjutt on tedremängude faasis täiesti omal kohal, aga perekonda, isegi toimivat projektipõhist perekonda sellisele käitumisele üles ehitada ei saa.
 
Sid 02. märts 2015, kl 10.26
meesTartust Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> See on väga peene mäng ja kõigile ei ole seda
> annet antud, et ära tabada mida mees tegelikult
> tahab. Nüüd ma siin siis vaidlen naistega:)

Üsna loll jutt tegelikult. Miks peaks ühes toimivas suhtes keegi midagi mängima? Toimivas suhtes on mõlemad need, kes nad on ja ei tegele millegi või kellegi teesklemisega. Saad aru, sa ei jõua terve elu näitlemisega tegeleda, see viskab varem või hiljem üle ja siis võib sul endal juba nutt lahti olla, miks sind maha jäetakse?!
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 10.36
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.03.
 
meesTartust 02. märts 2015, kl 16.13
Ma olen vägagi elukogenud, mul on olnud naisi rohkem kui teil pudrulusikas suus käinud:) Lihtsalt meie tasemed on niivõrd erinevad. Mina olen kahe kõrgharidusega edukas mees, kes elab kesklinna eliitrajoonis uues majas, kes on edukalt investeerinud niipalju, et ka minu kaks põlve järeltulijaid ei peaks tööl käima. Teil on võib olla 2-3 meest olnud elu jooksul kellega olete jõudnud intiimsesse faasi. Kindlasti pole teil ka välimust antud, peaksite saavutuseks juba seda, kui mingisugusegi mehe saaksite ära kodustada, see oleks teie elu tipphetk.
 
wtf 02. märts 2015, kl 16.21
sellist jama on raske kommenteerida...
 
Sid 02. märts 2015, kl 16.23
wtf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellist jama on raske kommenteerida...


Seekord jääb üle vaid nõustuda. :D
 
tomi projekt 02. märts 2015, kl 16.34
no tomil ju samasugune projekt käsil, kuigi vana moor enam lapsi ei tooda, ses mõttes nagu täiesti kulu ju tasuta elamisele ja söögile. samas vana naine osutab tomile vist natuke koduteenust..
ja tom muudkui armastab ja armastab..
imetlusväärsed lihtsameelsed mehed.
 
hm 02. märts 2015, kl 16.39
pole raske mõista, kes selle jama kirjutas...
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 16.48
mees tartust oli kah ilmselge liba, aga viitsis kohe lõigupikkuselt vaeva näha.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 17.03
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.54.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.07
blond - unustasid lisada, et peale selle veel kodutud, töötud, paksud, inetud ja varitsevad hetke, mil saaks suvalise jorsi asemepoole hõivata ning kogu talvekartuli nahka panna ja taara salaja poodi viia, et saadud raha eest kreemikooki osta.
 
ise mõtles välja 02. märts 2015, kl 17.41
no see tartu mees ju kuulus tutvuja.. aastaid aga pole piisavalt tobusid..

mehel vilets fanataasia ka, miks keegi peaks ilmselgelt naisi alandava ja ahistajaga tutvuma?
 
pole ju nii hädas 02. märts 2015, kl 17.42
ega pole ju nii häda ka, et peaks iga püstikuseja ja muidu lollakaga , nagu see tartumees, tutvuma..
 
poltergeist 02. märts 2015, kl 18.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond - unustasid lisada, et peale selle veel kodu
> tud, töötud, paksud, inetud ja varitsevad hetke, m
> il saaks suvalise jorsi asemepoole hõivata ning ko
> gu talvekartuli nahka panna ja taara salaja poodi
> viia, et saadud raha eest kreemikooki osta.

Kõlab nagu Kummituse hirmuunenägu :D
mansion ghost 02. märts 2015, kl 18.56
Õeke ´poltergeist´, kummitusel on piisavalt talvekartulit, et suvel metsaloomi kostitada, taarat paraku ei teki, pole ka muret äraviimisega, ase on piisavalt lai, et olla kõrvuti või ülestikku :)
Ja terve inimene võib omale aegajalt ka kreemikooki lubada.
 
tont 03. märts 2015, kl 16.20
Tahad ma aitan kooki süüa?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!