Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kevade saabumine kui märk.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 01.41
Ole mureta, ei suitseta.
mansion ghost 01. märts 2015, kl 01.41
Kus see tigedus mujal pesitseb, kui ilmajäetuses vaevlevate daamede peas. Enamasti suhtutakse neisse küll mõõdutundetu ükskõiksusega aga mitte tigedusega.
Kes ei osanud õigel ajal kedagi privatiseerida ongi ilma. Millal saab, kui saab, on teadmata. Aga mõned doonorid pidid ju veel liikvel olema.
 
ei muuda karva 01. märts 2015, kl 02.49
:)) 28. veebruar 2015, kl 18.02
Sind ennast hallipäisus veel ei kimbutagi? Jaksad ikka oma maitsekaid poolde selga ulatuvaid juukseid blondeerida?:))
----------
ega see nüüd tomi moori halle karvu ikka pruunimaks ei muuda, olenemata, kas teised blondeerivad või on niisama blondid..
lisaks on tomil veel aju ka täitsa blond.
 
Ingel, endine ingel 01. märts 2015, kl 07.39
Samumeie.... No on ikka teemast asi saanud.. selline viha ja vihkamise ja halvastiütlemise mahapanemise koht, nagu on sildid "prügi mahapanemise koht"...

Aga vaadake siis aknast välja: ongi peaaegu kevad käes! Lõuna-Eestis pidavat juba 3 nädalat majaäärtes kellukesed kasvama.... :)

Nagunii on terved tänavad täis hapusid inimesi - kõigil näod vingus ja hinged küürus, no miks neid siia veel vaja on?

Naeratage!
 
Sid 01. märts 2015, kl 09.58
Ingel, see siin vist suhteliselt tavapärane, et niimoodi üksteisele ära pannakse, ju siis muud võimalust panemiseks pole. Naljakas on veel see, et ühed anonüümid sõimavad teisi, kahtlustades neid kellekski kolmandaks olemises. :D Aga eks igaüks ikka oma rikutuse tasemelt arva.

Mis aga naeratamisse puutub, siis mu särasilm just eile õhtul just leidis, et suurim teene, mis ta mulle on saanud teha, on see, et ta on mu naeratama pannud. Ilmselt on see ka tõsi, sest temaga on raske tõsiseks jääda. :)
 
:) 01. märts 2015, kl 10.39
Sid, ää luiska, Sa olid juba enne säravate silmadega ja naerusuine :) Inglist on kah naerunägu meelde jäänud...ok, astusin korra läbi ja kaon jälle pikaks ajaks, aga naeratge jah, elu on ilus ja kevad kohe käes :)
 
wtf 01. märts 2015, kl 11.02
Need sapipritsijad siin teemas meenutavad mulle seda trööstitut ja ehmatavat vaatepilti, mis avaneb kohe peale lume sulamist....koerajunnid ja suitsukonid pori ja mustaks tõmbunud viimaste, sulavate lumehangede vahel...õnneks kaovad need üsna varsti pealetungiva kevade ees:)
 
Sid 01. märts 2015, kl 11.22
Ka koerajunnidega on viimastel aastatel paremaks läinud. Vähemalt pealinnas on küll kombeks, et koeraomanikud koristavad oma eluka junnid ise ära. Mõnikord vaatad huviga, mida need inimesed mul seal värava taga asjatavad, aga nähes kõrval rõõmsalt saba liputavat koera, siis asi selge - koristavad sitta. :)
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 13.34
Naised siin on ikka hõisanud, et aega pereloomise ja kõige sellega küll. Tarvis elu nautida, olla ja teha, mehi tundma õppida. Aga elu on lühike. Ja peagi istuvad atsakamad selles kusagil aknal ja õhkavad armuda kevade esimeste märkide peale. Imetledes taganevat talve, ärkavat loodust ja muidugi ennast selle juures. Kevad ja suvi ees, ootused laes. Mingi aeg naisel on mehi valida, need tulevad, püüavad olla ja lähevad. Viimaks ainult lähevad, püüavad mitte olla ega tule kusagilt. Arvab proua endast mida tahes, kujutleb enda ihu ja jalgevahe väärtust ligilähedaseks kuldseks värvitud peale. Vaatab end peeglist kaugelt, kortse nagu polekski, tagumik ei paistagi häiriv.

Kati ilma karuta
On justkui ilma aruta

Teie Šhrek:-)

*kirjutage midagi viineritest nüüd!
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 13.37
millise määrusega see kaaslaseotsimise vanusepiirang sätestati?
shreku, egas kõik ei taha sigida igal võimalikul juhul, aga kaaslast võib ju otsida kasvõi seitsmekümneselt.
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 13.43
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> millise määrusega see kaaslaseotsimise vanusepiira
> ng sätestati?
> shreku, egas kõik ei taha sigida
> igal võimalikul juhul, aga kaaslast võib ju otsid
> a kasvõi seitsmekümneselt.

Jah aga palun. Ja kujutleda end kahekümneseks, esimese armastuse vääriliseks. Oleks taolistest erakond, siis ma valiks neid:-)
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 13.43
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.41.
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 13.48
Blond, ära siis üle pinguta. On asju, mida pea võtab ja mida mitte. Naljad on su jaoks ühed neist. Valikuliselt.

*Issand too talle juba see esimene armastus akna taha kandlega
mansion ghost 01. märts 2015, kl 13.48
´kadakajupp´, vanusepiiri polegi. Kellele ees sulguvad uksed kolmekümneviieselt kellele seitsmekümneselt. Inimesed on erinevad.
Ma tõsiselt mõtlen, milleks on vaja veel üht võõrast kodustama hakata. Vastuseni pole jõudnud ;)
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 13.54
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.08.
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 13.55
Selle võõra kodustamisega tegelevad peamiselt siiski naised. Mehe jaoks, kel on oma kodu, elu, raha ja autod muidugi, irw, on majja tuleva naisega teised lood. Pigem tuleb ise ennast kohandada eluks oma kodus võõra taktikepi järele. Naises on ju samaaegselt midagi äärmiselt armast ja vastikut samaaegselt. Ja millal see vastikum pool hakkabki välja lööma?:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 13.56
ma ei loe küll kuskilt välja, et keegi end kahekümneseks kujutleks ja esimene armastus ei ole ka üheski vanuses keelatud ega välistatud. või siis teine või minupoolest kasvõi kolmas.

kummitus - ega ei peagi kodustama, kui ei soovi. vastust polegi vaja, piisab enda soovide teadmisest.
mansion ghost 01. märts 2015, kl 13.59
Jaa-jah, naistel õrnakestel on õigused, õigustatud ootused, vajadused ja mis-kõik-veel. Meestel ainuüksi kohustused, katsu vaid midagi ootustest vigiseda :D)
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 14.00
Blond, see mida keegi tahab või mitte, ei koti kedagi. Saamisi võib ka adekvaatsemalt hinnata. Viskad oma argise pildi kuhugi üles küsimisega, kas oled jaantootsi väärt. Vastused tulevad ausad, kuid valusad:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 14.02
kummitus, millisest kirjareast su viimane sõnavõtt küll ajendatud on?

ja shreku paistab tundvat-teadvat ainult kodutuid, töötuid, vanu ja ilma autota lolle inetuid naisi :D.
mansion ghost 01. märts 2015, kl 14.04
"kummitus, millisest kirjareast su viimane sõnavõtt küll ajendatud on?"

? ? ? ? ?

viimatine täiendas ´kati karu´ mõttekäiku
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 14.07
kummaline arusaam sul inimestest, kummitus. shreki postitus minus küll sellist mõtet ei tekitanud, aga ju siis te kaks täiendate teineteist suurepäraselt.
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 14.15
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.07.
mansion ghost 01. märts 2015, kl 14.22
Justnimelt! "Aga imesid juhtub vahel.." Sellepärast need imed ongi, et vahel harva mõnele õnnelikule.
Aga akna peal kõõludes võib üsna kindlalt ainult nohu saada ;)
 
Täitsa Blond 01. märts 2015, kl 14.23
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 14.04.
mansion ghost 01. märts 2015, kl 14.45
Hää TäitsaBlond, müstika ja hingedemaailm on üks äraarvamata huvitav maailm aga paraku on selles vähe sisu :(
Meie maist keha juhib siiski mõists oma allhoovustega, mille hulka kuuluvad ka instinktid. Põhiküsimus on kuivõrd esiplaanil on loomalikud tungid võrreldes ratsionaalse mõtlemisega.
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 15.07
Seepsee ongi. Noorest peast loodab naine, et armutakse tema kehasse, milles on ilus hing. Vanemast peast arvab naine, et armutakse tema küpsesse hinge, keha saab pealekauba ja kes sellele, kui parimale pakkumisele naise elus pihta ei saa on vanu naisi vihkav töll.

Ahjaa, kadakajupp, mis see armumine, otsimine ja leidmne sinu ülitrimmis peffi torkima peaks?? Sa ei pidand ju ei tutvuma ega otsima vaid juba oled leidnud ja selleks on sedakorda potipõllumajandus. Kevad on kuidagi ärevaks ajanud või?:-)
 
psühhiaater 01. märts 2015, kl 15.20
Shrekil on haigushoog ägenenud?
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 15.26
shreku, mis teemas ma siis sõna võtta tohin peale aiandusfoorumi? ja tead, ma pole ei kahekümneselt ega kolmekümneselt lootnud, et keegi armuks mu kehasse. milleks üldse asju nii keeruliseks mõelda - kui armutakse, siis armutaksegi, selle ainus põhjus pole silmavärv ega kehakuju.
 
kuhu kati karu jäi 01. märts 2015, kl 15.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> shreku, mis teemas ma siis sõna võtta tohin peale
> aiandusfoorumi? ja tead, ma pole ei kahekümneselt
> ega kolmekümneselt lootnud, et keegi armuks mu keh
> asse. milleks üldse asju nii keeruliseks mõelda -
> kui armutakse, siis armutaksegi, selle ainus põhju
> s pole silmavärv ega kehakuju.

Noo, pole isegi lootnud, et metsajooksust reipasse ja tervesse kehasse keegi armuks? Vb on see pea seal otsas liiga metsik, hävitava pilgu ja läbiva sõnaga, et keegi julgeks selle peale mõtlemagi hakata?

Ikka võid sõna võtta, võtad ka siis, kui ei või ega pea ju:-)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!