Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kevade saabumine kui märk.
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 15.49
ei, selliseid lootusi mul pole kunagi olnud - ma isegi ei tuleks selle peale, et end "kehana" identifitseerida ja armutud on minusse küll, hoolimata sellest, et mulle jooksmine ei meeldi.

noh, viimase lause oleksid võinud ka kirjutamata jätta shreku :D.
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 15.59
Ohoo. Kadakas täna nõnda leebe:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.04
sarkasmi ja tatipritsimise ametikohad on topelt täidetud ju, mis mul siis muud üle jääb :D.
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 16.06
No, ei usu, et selt sarkasmi toolilt juppi nii kergelt minema saab. Tõsi küll, tatipritsimisega pole ta vähemalt oma nime alt tegelenud;)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.09
ei ole jah, samuti mitte kellegi teise nime alt. sellesosas olen ma põhimõttekindel - postitan, siis logituna, alati.

humoorikas sarkasm on asjakohane vürts, sellest ma ei tahaks tõesti loobuda. sest siis ma ei oleks mina ise.
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 16.13
Põhimõttekindlus on hea asi. Ka siin. On see nii, siis võib kindel olla, et mingid viinerid ei kummita. Kõigil nii hästi ei lähe, isegi kadakaseks hakates:-)
 
n55 01. märts 2015, kl 16.17
mansion ghost 01. märts 2015, kl 01.22
"
´kaheööliblikas´
"jumal ei loonud onaneerimiseks seda riistapuud."

Kui nüüd täpsemalt asjale läheneda, siis mida muud see tühikargamine ongi kui puhas onanism :D)
Tehniliselt peaks ju ükskõik olema kuhu lahti hõõruda.
"
Ohsamumeie, kui keegi seksi masturbatsiooniga samastab, siis on ainuõige teist inimest tühjaga mitte tülitada. Ise tehtud, hästi tehtud. Pealegi, naised kipuvad solvuma mehe peale, kes kasutab neid vaid onanismi abivahendina.
Näib, et kummitus on leidnud tõepoolest optimaalse variandi, kuni ta ei tea ega taipa orgasmist enamat tahta.
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.20
mind tõesti kinnisideed ei vaeva, puudutagu need vinkusid või midagi muud :). samuti arvan, et tutvuda võib igas vanuses ja kõikvõimalike parameetritega. selles mu sõnavõtu algne mõte oligi...
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 16.27
Nõus, et tutvuda võib igas vanuses. Aga ei pea. Siin see erinevus ongi. Sest arvatakse, et peab ja tutvutav (mees) jällegi peab kellegi ajudes, kintsudes, silmades või tupes nägema seda, mis pilt talle kunagi koolipoisina avanes. Midagi sellist, mille eest annaks oma elust 10a ära. Ega enam ikka ei anna küll. Pigem küsiks 20 juurde, kui tahaks hakata armastama kellegi keskealise kintse:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.30
ei arva keegi, et tutvumine või meeldimine kuidagi kohustuslik oleks, su hirmul on suured silmad vist. ja kui tõepoolest keegi nii arvabki, siis ühe inimese subjektiivne arvamus küll kuidagi kohustav ei ole.
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 16.41
Jajah. Siin nii mõnigi teema "päästetud" kui mina või mansion julgeme iitsatada, et no pole põnev enam see prouadele meeldimine. Meenub mõnele veel tomi särasilm ja katus lendabki pealt:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.48
sa pead silmas neid paari skisoidset valvekommentaatorit? no kuule, need pole mingid tõekuulutajad, keda tõsiselt võtta. ja milleks te kummitusega üldse peaksite deklareerima huvitatust või mittehuvitatust?
kui ei meeldi, siis ei meeldi - pole vaja sellepärast kümneid loosungeid treida, lihtne ju.

aga see särasilma fetišiga tegelinski on ikka tõsiselt klass omaette, küll on karvad hallid ja vinku lödi - ma ei suuda aru saada, mis krt teda ometigi vaevab.
 
piripiiiga 01. märts 2015, kl 16.54
aga ometigi just see pidev loosungite treimine ja huvipuuduse deklareerimine on nii pikka aega selle foorumi "elus" hoidnud. miks siis toimivat taktikat muuta?
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 16.56
ah et puhtast altruismist foorumit elus hoida peaks loosungeid treima? mis selle asja mõte/motivatsioon oleks? elushoidmiseks sobivad vabalt ka sada ja üks muud teemat.
 
piripiiiga 01. märts 2015, kl 16.58
altruismiga pole siin suurt miskit tegemist. pure fun :D
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 17.06
kui foobiku etendamine on pure fun, siis tõesti... aga let me guess - see polegi etendus.
 
seda et 01. märts 2015, kl 17.37
Loen siin neid postitusi ja imestan, et kust tuleb see kurjus? Inimene tegi teema, aga kui midagi ilusat voi vahemalt normaalset oelda ei ole, milleks yldse kirjutada ja teemat solkida. Kurb kuidagi...Teemaalgatajale ytleks lohutuseks, et ara vota isiklikult nende "arvamusliidrite" kirjutisi.
 
tean, kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 17.40
Etendus? Siinne etendust on ju ka arvamuse kujundaja. Ja see pole ilmselt uudis, et igasugune tutvumishuvi internetitegelastega on küll kuhugi kadunud:-)
 
põhjus armuda alusse 01. märts 2015, kl 17.45
no alu arvab, et tema vanadusest habras pesulaud lapsmehe keha on see, mis Stocholmi metroos naisi peaks ju jalust niitma.
miskipärast ei näe aga huvilisi. Järsku on kondisele vanale kerele liigne panus tehtud? et ei huvitagi, peetagi atrkatiivseks?

aga alu lapsmehe mõistus seda kinni ju ei võta?

nagu tom, oma värvitud pruuni muidu hallikarvalise vana venelasega.

nagu naturaalselt hall täista blond, kes oleks veel blond ja kohe palju, kui vaid uskujaid oleks..

Gõust, kes naistehirmust naised hoopis ära põlgab, samas salaja ihaledes kättesaamatut..
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 18.05
shreku, anonüümne subjektiivne arvamus võikski olla "pure fun", nagu piiga kirjutas.

paraku, nii harva, kui ma ka sinuga milleski ühel meelel olen, siis sedapuhku pean nõustuma netipõhise tutvumise osas. ma ei hakka oma arvamuse põhjendamiseks siia esseed kirjutama, aga taipan, mida sa silmas pead.
 
ajab naerma küll 01. märts 2015, kl 18.07
Tom kirjutab: Mis aga naeratamisse puutub, siis mu särasilm just eile õhtul just leidis, et suurim teene, mis ta mulle on saanud teha, on see, et ta on mu naeratama pannud. Ilmselt on see ka tõsi, sest temaga on raske tõsiseks jääda. :)
------------
mind on ka kõik tutvuda üritanud vanad vene naised naerma ajanud. Kuidas nad kinnisvararaamatus enne hoolega järge veavad, missuguse mehel missuguse varad olemas on.
ja silmad hakkavadki särama!

Emotikonid iga lause lõpus meeste tekstides, viitavad ka teatud lihtsameelsusele.
 
igavesti ilma karuta kati 01. märts 2015, kl 18.10
ilmuski välja:DD
 
tom ilmus välja? 01. märts 2015, kl 18.17
tom kohe ise kirjutab, et ilmuski välja?
mis uudis see nagu siis oleks?
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 18.19
Jupike, pure natural fun on vähemalt minu elus küll mujal, kui siin foorumis enda "koolitamine".
Ja see ühel meelel olemine siin foorumis..no, et asi ikka vähegi huvitav oleks, kirjutab meist siia ilmselt igaüks midagi, millega ta muidu iseendas vastuollu läheb:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 18.30
ahah, seda esimest ma teadsingi, vat nii.
hmm, teise osas... miks ma peaksin siia või kuskile mujale kirjutama midagi, mida ma tegelikult ei arva?
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 18.47
Et miks või. Esiteks midagi ei pea. Võib ka tõesti ainult ja ainult seda kirjutada, mis on selgeks mõeldud ja klaar. Ja samas, miks peaks ainult sellest kirjutama, kui teada tahaks saada ehk enamtki:-)
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 18.51
shreku, sa oled vilets demagoog. aga mis kirjutiste sisu puudutab, siis mul pole uneski pähe tulnud siia kirjutada midagi, mida ma ei arva tegelikult.
olen küll jätnud sageli arvamuse avaldamata, aga see, mis kirjas, on ka tõene.
offkoors keegi ei keela praktiseerida vastupidist, mina ei peagi sellest aru saama :).
 
piripiiiga 01. märts 2015, kl 18.56
see on ju hea lohutus kõigile, kes schreki rünnakute pärast kurvastavad. ta ei arva ju tegelikult nii ;)
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 19.00
Hakkab juba looma:-) ilma provotseerimata oleks siin "ilusam" olnud? Kõik need teemad lapsnaistest rongides ja kusiganes...mõelge, kui hästi te olete end tunda saanud. Kui õigete ja ausatena. Milline otsustusjõud ja paika panemine, terav taip valest ja õigest. Ja mida kõike samas välja rääkinud. Endast:-)
 
kuhu kati karu sai 01. märts 2015, kl 21.10
Vastutasuks avaldan, kuhu kati karu sai:-) Vanadusest kuivetute roheliste kollikintsude vahele, otse kuldriista otsa...delfimutid pühkigu sellest rõõmust nüüd suu puhtaks:-)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!