Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
mansion ghost 02. märts 2015, kl 00.01
´triin´, küll Sul on kiire sellega ;) Konkurendid, kui neid üldse tekib, pole veel ärganudki.
mansion.ghost&hot



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 02.03.2015 00.02.
 
triin 02. märts 2015, kl 00.07
ooo:) muidugi, keegi napsab eest ära ka veel, a muidu oled kena mees ka v?
 
tead 02. märts 2015, kl 00.08
Ei otsi sa tont midagi. Ootad, passid, mölutad.. terviseks ;)
 
triin 02. märts 2015, kl 00.08
aadress on mäda.
 
triinu 02. märts 2015, kl 00.13
triin- .ee peaks lõpus olema:) Küsimus- kas ootad kellegi konkreetse kirja, tegid muuseas, et vaadata kuidas või mis? Kuidagi kahtlane.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 11.18
pähh, kummitus polegi veel naist võtnud? õhtu tundus lootusrikas igatahes...
 
piripiiiga 02. märts 2015, kl 11.30
enne läheb TB mehele kui kummitus naise võtab! no ja see TB meheleminek on juba überkahtlane sündmus...
 
päris tõsiselt 02. märts 2015, kl 11.31
ise ka usud, et on nii ja nii terveid lastetuid sellises vanuses naisi? vb isegi suhtleks, aga lapsed olemas( täisealised). Sellele läbi sõrmede suudad vaadata, anna teada-:)
 
Sid 02. märts 2015, kl 11.34
Kassanäe, MG on ka lõpuks murdunud ja end Delfi lihaletile paisanud. Vähemalt on rõõmsat elevust suutnud tekitada, ehk leiab koguni naise, kes ta siit minema lohistab. :)

Edu igatahes!
 
naine 02. märts 2015, kl 11.35
uskumatu millise eneseväärikusega naisi siin leidub ja nõus igasugu mehega. kummitus on siin nii palju mürki naiste aadressil pritsinud ja ikka leidub lollikesi, kes oleks valmis selle kibestunud nässi kaissu pugema.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 11.42
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.57.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 11.57
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.56.
 
remark 02. märts 2015, kl 12.01
Paraku pole siin portaalis normaalseid naisi kellega peale möla ajamise või 1öötutvuda, seda viimast ka kahtlen väga, sest siinne püsikaader vaevalt mäletabki mis tunne on üldse puudutada reaalset meest. See suhe saaks olema igal juhul keerulisem kui 18 aastase neiuga koosellu astuda.
 
part 02. märts 2015, kl 12.10
milline on normaalne naine? kummitus sooviski ju 2 partnerit ja lastetut, polegi vist normaalne onju?
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 12.11
...



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.04.2015 00.56.
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 12.24
mansioni ideaaliks ju ongi keskealine lastetu tädi, keda mehed ainult kaugelt jõllitanud ning kes mehelõhna ammu unustanud.
seega enamus siinseid naisi nagu ka TB ja mina k.a. ei kvalifitseeru, sest süütus pole tagasi kasvanud pikast ilmaolemisest. eilegi sai mehe puudutust nauditud, erinevates poosides. tegelikult üsna ammu jah........võiks täna korrata!
 
remark 02. märts 2015, kl 12.25
2005-ndast aastast tean siinset kaadrit, nii uusi vanu kui neid kes lihtsalt nimesid vahetanud, minul on selle aja jooksul olnud vast kolmekohaline arv aliasi ja väga erinevaid kirjapilte, seega natukene tean siiski midagi...ja kedagi. Imelik oleks aga arvata, et istun siin 24x7, keegi väitis alles hiljuti, et luges ca 5cm paksu raamatu läbi 46-minutiga, seega pole vaja siin üldse palju aega pühendada, et midagi mõista ja millestki aru saada-see on kiirtehnika mida kasutan.
 
part 02. märts 2015, kl 12.31
lase tulla, ma päris huviga loeks kui ebanor ma olen.
 
remark 02. märts 2015, kl 12.37
vaata part, see on rabe piir mida ei ole võimalik selgitada, see on vaid minu subjektiivne arvamus. hr. X; F; M; W; jne võivad ju silda visata rikkaliku valiku peale. Mul ei ole olnud põhjust siin luua püsivat aliast ja seega kellelegi mingit muljet avaldada, kuna ma ei ole märganud potentsiaalseid kandidaate kellele seda teha..jah tõsi kunagi oli 1 aga ma jäin veidi hiljaks vabandavatel asjaoludel.
 
part 02. märts 2015, kl 12.43
siis ära väida ja üldista, et siin norm naisi ei leidu.
 
Sid 02. märts 2015, kl 12.48
remark Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> kandidaate kellele seda teha..jah tõsi kunagi oli
> 1 aga ma jäin veidi hiljaks vabandavatel asjaoludel.

Kohe täitsa huvitav oleks teada selle ühe aliast, kes ainsana vääris tutvumist (kuigi 2005 on minu jaoks natuke varane aeg, ma olen siin vähe hilisemast ajast).
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 12.51
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.47.
 
remark 02. märts 2015, kl 12.53
kasutan päris korraliku statistikat ja seda enda oma, seega võin seda arvata. iga arvamus põhineb vaid mingil protsentuaalsel hulgal, seega võiksin ju väita, et siis ei saaks keegi mitte ühtegi arvamust avaldada kuna see paistaks kohe üldistamisena kui isegi 1% arvaks teisiti!
arvesta, et ma ei räägi seda vaid lugedes siinseid kommentaare. ma pean silmas ka e-mailide eravestlusi ja seda mitte väiksel hulgal. kui siin tunneb inimene ennast vabalt kommenteeris, siis e-mailides võiks ju siiski normaalsem paista..või sinu arvates mitte?
 
part 02. märts 2015, kl 13.00
nojah, ma ei ole siit kellegiga eravestlusi pidanud. nii, et ah sinu arvamus ja vaba voli edasi nii arvata. vb gõust laob ka statistika aruande letti,nii nagu koll, kuigi noh vähe usutav.
 
remark 02. märts 2015, kl 13.01
TB-sinu jaoks oleks see 1,5 a kindlasti suurem karistus kui minu jaoks 20 a-t. Kuigi minu jaoks on delfi siiski väike väljund ja ma ei pea seda üldse mitte karistuseks, ainuke koht kuhu siiski ilma regamata kribada saab. Ilmselt tänu suurele klikkide arvule püsib portaal edukalt ja ma loodan neile pikka iga. Ma mõistan täielikult sind ja sul ei ole vaja endast enam midagi rohkemat selgitada. Mõni inimene kohe on liigagi selge.
 
remark 02. märts 2015, kl 13.18
TP- erinevalt sinust ei ole ma siiski püsikas siin. mind ei saagi siduda püsivalt kellegi - millegi külge, seega olen ma kummitus regamata kujul. manipuleerinud ja kompromiteerinud olen ma palju aga kuidas muidu inimest lahti kodeerida saakski?
 
ciimasele 02. märts 2015, kl 13.22
kuule lase nüüd kummitusel tutvuda, ära solgi teemat.
 
Sid 02. märts 2015, kl 13.22
Remark, üks su aliastest on :))? Onju?:))
 
targutav punapea 02. märts 2015, kl 13.28
remark Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TP- erinevalt sinust ei ole ma siiski püsikas siin
> . mind ei saagi siduda püsivalt kellegi - millegi
> külge, seega olen ma kummitus regamata kujul. mani
> puleerinud ja kompromiteerinud olen ma palju aga k
> uidas muidu inimest lahti kodeerida saakski?
------------------------------------------------------

kuidas sa siis püsikas pole, kui kümme aastat siin stabiilselt tiksunud? või arvad end ära petvat, et kui ühe nimega ei julge olla, siis pole püsikas?:D naiivne.
kõige hullemad ongi need püsikad, kel pole ühte kindlat äratuntavat nime - kraaksuvad kurja iga uustulnuka kallal, ja arvavad, et nemad on palju kõrgemalt k.. kui need siin, kes end äratuntavalt pikemat aega näitavad. ei arva et see edevus on vaid ikka enesekindlus, julgus ja suutlikus vastutada oma sõnade eest. näinud isegi siin igasuguseid püsikatest tatipritse, kes tutvudes on magusamad kui mesi, aga s.. päevadel käivad püsinimelisi püsikaid mutta tampimas.

kummitus, maiäss... :DDD
/sry, mansion ghost, see polnud sulle/
 
kahjuks 02. märts 2015, kl 13.34
Nagu poliitikas, nii ka siin, pole muutusi - seega mõttetu koht.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!