Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
:) 02. märts 2015, kl 13.36
püsikad tambivad end ise mutte, neile meeldib poris püherdada.
 
Sid 02. märts 2015, kl 13.38
Kuidas mõttetu, mul küll on siin lõbus olla. Viimasel ajal on küll järjest vähem aega siinsele elule tähelepanu pöörata, aga tähtsamad teemad loen ikka läbi. Praegugi sain teada natuke uut, et härra remark on meie salapärane :)). Ilmselt on siis Agnes see ainuke, kui vaid tema pihta tuld ja tõrva jagub. :D
 
kuulge teie 02. märts 2015, kl 13.42
kolige mujale klaarima, gõust lõpuks sai ka millegi enneolematuga hakkama, natukenegi austust pliis.
 
Sid 02. märts 2015, kl 13.45
MG on vana olija, tal ilmselt endalgi siin lõbus, aga küll ta jälle välja ilmub ja tutvub, kui hetk selleks sobiv. Ma usun, et ta ei pahanda, et me seni siin lustime. :)
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 13.46
kui mõttekas on üldse netis veedetud aeg? kui oluline vahel anonüümselt lobada, kellegi olematut huumorimeelt proovile panna, end välja elada, niisama lõõgastuda?
ikka vist on sellel asjal mingi mõte. ega muidu siin kümme aastat järjest tiksutaks, regamata või mitte.
 
kuhu karu kati sai 02. märts 2015, kl 13.54
Remargiga seoses meenus üks laul vuntsidega mehest, kes ka teadis kõigist kõike. Salsalleri esituses vist oli.
Anonüümses foorumis oleks jube kahtlane hakata väitma, et tead midagi. Meditsiiniline juhtum, mille ees perearst nõutuks jääb:-)
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 14.07
need "teadjad" kuuluvad jah meditsiiniliste juhtumite valdkonda.
pigem on tegemist oletajatega, kes oma fantaasiad tegelikkuseks mõtlevad. aga kes iial ei julgeks näost näkku siinkribajatega kohtuda, sest sini-roosast maailmast väljatulek hirmutab.
 
f 02. märts 2015, kl 15.06
sa ka shreck tead ju siin olijatest kõike, nii välised parameetreid kui hingeelu:)
 
Sid 02. märts 2015, kl 15.40
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> need "teadjad" kuuluvad jah meditsiiniliste juhtum
> ite valdkonda.

Ma olen täheldanud, et kõige absurdsemaid teooriaid pakuvad välja just "teadja" nime alt esinevad isikud. Vähemalt mis neid asju puutub, mida ma ka tegelikult tean.
 
kuhu karu kati sai 02. märts 2015, kl 15.47
f Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa ka shreck tead ju siin olijatest kõike, nii väl
> ised parameetreid kui hingeelu:)

Kindlasti ei tea kõike, aga mõndagi, mida keegi oma mittekitsaskoha pealt ise suures äratõestamise elevuses on avaldanud, olen meelde jätnud:-)
Kui teaks kõike, poleks siin ka enam midagi teha. Või siis saaks kogu seltskonna laiali ajada infoga, mida nad enda kohta anonüümselt lugeda ei sooviks:-)
 
Küsimuss 02. märts 2015, kl 15.48
to targutav punapea

Mul on oma konto aga ma ei kasuta seda alati,sest mis mulje jääks teistel minust kui soovin vahel enda shi.tta meeleolu lyhtsalt siin mahalaadimas käia ? Konto loomine on kaval käik neile kes tõesti soovivad tutvuda ja endast mingi mulje jätta. Kui siin saaks kommida vaid konto loonud inimesed,siis sureks see koht kiirelt välja ja ka konto loonud inimesed ei viitsiks varsti enam siin olla.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 15.51
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> need "teadjad" kuuluvad jah meditsiiniliste juhtum
> ite valdkonda.
> pigem on tegemist oletajatega,
> kes oma fantaasiad tegelikkuseks mõtlevad. aga kes
> iial ei julgeks näost näkku siinkribajatega kohtu
> da, sest sini-roosast maailmast väljatulek hirmuta
> b.

Vaadates su kirevale regamise ja nimevalikule, siis oled jah üks siinsetest teadjatest, kes paljusid asju mini ja viinerite pealt vaatab. Nikulgas skiso.
 
No kuule 02. märts 2015, kl 15.52
Ma isegi ei mäleta, mis nimega ma siin eelmine kord käisin.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 16.55
ma olen aru saanud, et selle foorumi pikem ja sagedasem kasutamine on juba hälve, aga koguda kasutajate kohta infot, kasutades ilmselt ka ebaausaid võtteid - vabandage väga, see on tõesti hälve.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 16.59
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma olen aru saanud, et selle foorumi pikem ja sage
> dasem kasutamine on juba hälve, aga koguda kasutaj
> ate kohta infot, kasutades ilmselt ka ebaausaid võ
> tteid - vabandage väga, see on tõesti hälve.

Ole optimistlikum, alles eile kahtlustasid, et pure fun on:-)
 
meditsiinitoimkond 02. märts 2015, kl 17.00
Hälbimine on uus normaalsus. Tere tulemast 21. sajandisse, armas jupike.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.05
ma ei pidanud pure fun-i all silmas mingit haiget ankeetide kogumist, et neid siis võimalusel survestamiseks vms ära kasutada - see on haige. ja kui sedasorti hälbimine on uus normaalsus, siis olen rõõmuga ebanormaalne.
aga edu nii kogujatele kui nende andmesubjektidele info tekitamises - olgu siis igal lollil oma lõbu.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 17.13
Hm. ankeetide kogumine. Kui mulle on nt meelde jäänud, et jupike tegeleb põhiliselt söögi tegemise ja tütre söötmisega, on see siis ankeet ja hälve või?
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.17
ilmselgelt ei kirjuta ma siia oma päevakava ja andmete all tundus kirjeldaja silmas pidavat pigem kompromiteerivat materjali, tsiteerin "Kui teaks kõike, poleks siin ka enam midagi teha. Või siis saaks kogu seltskonna laiali ajada infoga, mida nad enda kohta anonüümselt lugeda ei sooviks:-)"

põhiosa päevast olen tööl tegelikult, kas peaksin tööle minemise ja tulemise kellaajad siia kirja panema?

ahjaa, kuskil tunni jooksul astun korra naabrinaise poolt läbi :).
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 17.22
Võiksid küll jah, jupike. Varem oli lihtne-kui olid tööl, siis olid siin. Kui sõitsid koju, siis polnud (väga lühike aeg). Kui jõudsid koju ja kööki olid ka siin.
Nüüd on midagi vist viltu läinud, enam ei tea ega saa andmeid koguda:-)
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.30
noh, eks iga uus asi ole alguses huvitavam. pealegi pole mu töökäimise kellaaegade ülestähendamine mingi kompromiteeriv materjal.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 17.35
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.35.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.40
ei olegi kuri, lihtsalt ei näe põhjust smailisid toppida teksti. ma olen ka alati ausalt ära rääkinud - kõike tõesti ei jaksa :D.

aga tegelikult... oli õõvastav lugeda kellegi eelmainitud andmekogumise hobist. jäkk...

mis shreki postitustesse puutub, siis nende peale ei viitsi ma ammu isegi kulmu kergitada - küürakat parandab ainult haud.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 17.41
Jah, sellisel kõledal ajal pole kellelgi ilmselt midagi selle vastu, kui on ahi, kellel on siiber:-)
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 17.45
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei olegi kuri, lihtsalt ei näe põhjust smailisid t
> oppida teksti. ma olen ka alati ausalt ära rääkin
> ud - kõike tõesti ei jaksa :D.
>
> aga tegelik
> ult... oli õõvastav lugeda kellegi eelmainitud and
> mekogumise hobist. jäkk...
>
> mis shreki posti
> tustesse puutub, siis nende peale ei viitsi ma amm
> u isegi kulmu kergitada - küürakat parandab ainult
> haud.

Hauas pole kindlasti näha, kui küürakas keegi internetis oli. Jalaluude asetuse järgi aga võib võhivööraski mõndagi järeldada:-)
 
metrooga ahi 02. märts 2015, kl 17.46
alul nüüd juba metroos ahjud köevad? Viskab halge alla nagu Lenin.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 17.52
shrek on hakanud antropoloogiks? aga sinu rõõmuks peaks keskmine skelettide kaaluerinevus olema poole kg kanti, kui mu mälu mind ei peta. tühja sellest, kuidas luud asetsevad, peaasi, et grammigi üleliigset neil poleks.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 17.57
Oot, et mida? Et jämedatel kintsudel käivad jalaluud sama tihkelt kõrvuti nagu mannekeenidel?? Midakõike elion ei paku..
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 17.58
jupsik,
shrekki parandab tõesti ainult haud, mitte pidev skisofreeniline nimevahetus, mida ta teistele süüks paneb. olgu karu kati või pihu pille.
naljakas, et shreku usub, et keegi avaldaks endast siin kompromiteerivat infot, mida hoolega kogudes saab ta siis TEADJA rollis esineda või lausa foorumi laiali peksta.
lausa ülima võimu tunnetust kõlab seltsimees metroo piletikontrolöri väljaütlemistest.

*see kuulub ilmselgelt skisofreenia valdkonda.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 18.01
kui seal kudet rohkem ümber ei ole, siis on kõik skeletid lausa mannekeenid, shreku. ja tegelikult arvestades reieluude kinnitust ning vaagnaluud, siis näeb skelett välja üsna inetu ja laia nn jalavahega nagunii.

selline - http://www.dreamstime.com/royalty-free-stock-pho...
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!