Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
piripiiiga 02. märts 2015, kl 18.02
ma iseenesest ei leia, et see peaks olema haiglane. see võib ju olla ka lihtsalt hobi? inimene on selline "sherlock" ja ei saa midagi parata, kui talle pakub sportlikku huvi, palju ntx kadakajupp suudab enda isikut kõikide postituste kokkuvõttes paljastada. või siis vasturääkivusi toota. ä võta isiklikult! tõin su lihtsalt näiteks.
 
moor 02. märts 2015, kl 18.07
Kati/Koll kirjutas #Kindlasti ei tea kõike, aga mõndagi, mida keegi oma mittekitsaskoha pealt ise suures äratõestamise elevuses on avaldanud, olen meelde jätnud:-)
Kui teaks kõike, poleks siin ka enam midagi teha. Või siis saaks kogu seltskonna laiali ajada infoga, mida nad enda kohta anonüümselt lugeda ei sooviks:-)
Siin teemas olen suht värske, aga naisteka lugeja vahelduva eduga aastaid. Just Kati/Koll/alu, sina oled see, kes oma eraelu ja hingehaavasid siin aastate jooksul suht vabalt laiali oled laotanud. Ei tea küll kedagi, kes sulle selles konkurentsi suudaks pakkuda. (Ei pea silmas postitusi stiilis, kuidas naised sinu juures rindu üle õla viskavad ja lapsed rongis põlvega sul mune sügavad).
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 18.12
dziisas, mida see jupsik siis enda kohta nii kompromiteerivat "paljastanud", et shreku ühelt jalalt teisele võiks suurest õnnest kalpsata?? sh.it näide, piriseja.
minu arust teiste eludes surkimine ON haiglane. eriti kui enda elu jaoks aega ei jäägi nagu shrekul...........
 
kajakatupp 02. märts 2015, kl 18.19
Nii omavahel semutsedes, tupp-enda elust oled pajatanud ka mõndagi. Et elad maal, vaatad, kellega elus veel edasi lähed, kunagi vägistas sind vanem mees, jne. Istud siin statsionaarse pläralõuana edevusest kantuna ja kleebid silte.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 18.21
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> dziisas, mida see jupsik siis enda kohta nii kompr
> omiteerivat "paljastanud", et shreku ühelt jalalt
> teisele võiks suurest õnnest kalpsata?? sh.it näid
> e, piriseja.
> minu arust teiste eludes surkimine
> ON haiglane. eriti kui enda elu jaoks aega ei jää
> gi nagu shrekul...........

.....miniviineritelt vaatasid või?
 
hehhr 02. märts 2015, kl 18.24
isegi mina tean, et see mille kirja panid käib ikka n46 kohta kajakas.
 
Tibu 02. märts 2015, kl 18.38
isegi mina tean, et kajakatupp, kati karu ja shreck on sama isik, kes käib siin teistele silte külge kleepimas.

haiglane vend nagu pole vääääää?
 
piripiiiga 02. märts 2015, kl 18.53
no sry tupp. ei arvanud, et sa nii kitsaste rindadega oled :D

ps: surkimise alla ei liigitu asjaosalise enda poolt väljaöeldud faktide mäletamine.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati piripiiiga 02.03.2015 18.54.
 
ponkspoiss 02. märts 2015, kl 18.57
kuidas piripiigal lood rindadega on? unustasid koju?
 
piripiiiga 02. märts 2015, kl 19.00
ei kuulu sinu haldusalasse see teema - ponkspoiss
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 19.00
Huvitav, kuidas kummitusel tuhkatriinu leidmisega läind on? Selmet nende rindadega-elion võimaldab köigile midaiganes.
 
kati karu sai shrecki pisinoku otsa 02. märts 2015, kl 19.02
missa shreckk võõraste tuhkatriinude pärast niheled?

vaata kuidas oma mõmmibeebile saad süütuse tagasi õmmeldud.
mansion ghost 02. märts 2015, kl 19.08
Njah, tuhkatriinudega on täpselt nii nagu arvata oligi, on aga ilmselt mitte siin. Uskuda võib ka nende nutikust ühest kummitusest mitte peibutatud saada ;)

Kõik juhtub omal õigel ajal, või siis veidi hiljem.
 
kle mees 02. märts 2015, kl 19.13
Sa pole suutnud oma meili aadressigi korrektselt kirja panna:)
 
holmes 02. märts 2015, kl 19.18
milleks meiliaadress?
tõeliselt kunmituse järele kiimas tuhkatriinud palkavad detektiivi, et tema asukoht kindlaks teha ja lendavad kambaga peale nii et vaesel vaimul voodi ragiseb selle koorma all!
mansion ghost 02. märts 2015, kl 19.22
Pean märkima, et piisava intelligentsiga huvilisele on see aadress täiesti arusaadav. Mis on ka praktikas kinnitust leidnud.
Eriti juhmide pärast muretsema ei peaks. Või siiski?
mansion.ghost&hot aka mansion.ghost@hot.ee
 
muidu 02. märts 2015, kl 19.25
oli siingi teemas neid tahtjaid, tundub, et keegi lihtsalt ei sobinud härrale;)
 
on ikka tase 02. märts 2015, kl 19.27
kohalikud tuped ja triinud ei suuda ei detektiivi palgata ega aadressigi välja lugeda..
 
usutoimkond 02. märts 2015, kl 19.29
"Uskuda võib ka nende nutikust ühest kummitusest mitte peibutatud saada ;)"

Nii ongi. See on muide sinu suust üks mõistlikumaid arvamusavaldusi ever. Ausalt.
mansion ghost 02. märts 2015, kl 19.42
Ega kummitus naistele halba soovi, ikka parimat.
Paraku on rumal naine nuhtluseks omale ja teistele.
 
kuhu kati karu sai 02. märts 2015, kl 19.52
Paraku siin aga rumalaid pole. Ega ka meeste poolt mahajäetuid:-)
 
sutimmuk 02. märts 2015, kl 19.52
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega kummitus naistele halba soovi, ikka parimat.

> > Paraku on rumal naine nuhtluseks omale ja teiste
> le.

Rumal naine võtab naiivselt sinuga ühendust?

Naistele parimat soovides oleksid juba ammu kloostrisse või gayfoorumise üle kolinud.
 
ei näinud 02. märts 2015, kl 19.54
tarkusest polnud Sul juttugi:D Muideks tead, edasiseks, ära hinda naist tema ärapanemisoskuse järgi. Lihtsalt kõrvalt vaataja soovitus.
 
HaukuvPeni 02. märts 2015, kl 19.57
sutimmuk Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> Naistele parimat soovides oleksid j
> uba ammu kloostrisse üle kolinud.

Ei tea kus lähim nunnaklooster ka on. Mul see va süütuse mõõdupulk olemas. Läheks kontrolliks ja mõõdaks nad üle, kas ikka on süütud. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kuhu karu kati sai 02. märts 2015, kl 19.58
ei näinud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tarkusest polnud Sul juttugi:D Muideks tead, edasi
> seks, ära hinda naist tema ärapanemisoskuse järgi.
> Lihtsalt kõrvalt vaataja soovitus.


Meeldiks rohkem väljend, et ära alahinda naist tema ärapanemise oskuse järele:-)
mansion ghost 02. märts 2015, kl 20.05
´HaukuvPeni´, pole neil nunnadel äda kedagist, mõni päris kenake. Kannikast pole küll krabanud aga vigurjutu peale punastava armsaste.
 
ei näinud 02. märts 2015, kl 20.08
vōib ka nii:) näed oleksid Shreckist õppust võtnud, ilusa teksti valmis meisterdanud, saanuksid ka hõisata, et postkast umbes, onju SHreck?
 
HaukuvPeni 02. märts 2015, kl 20.09
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´HaukuvPeni´, pole neil nunnadel äda kedagist, mõn
> i päris kenake. Kannikast pole küll krabanud aga v
> igurjutu peale punastava armsaste.


Mina ka arvan, et kloostrist on rohkem lootust kedagi leida kui delfi naisteka foorumist. :-(

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
to kadakajupp 02. märts 2015, kl 20.13
Väga huvitav lähenemine sinul, ma ütleks isegi väga halvustav. Seda ma ei ole varem täheldanud sinu juures, mis viitab ilmselgelt sinu mingile tervise probleemile või pingele, mis koguneb tahtmatult igasse pikalt üksikuna elava inimese sisse? Kui mulle jäävad meelde inimeste maneerid, ütlemised, käitumised, faktid inimeste kohta, siis olen kohe hälbega?
 
sisselogimata madu 02. märts 2015, kl 21.35
kati karu sai shrecki pisinoku otsa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> missa shreckk võõraste tuhkatriinude pärast nihele
> d?
>
> vaata kuidas oma mõmmibeebile saad süüt
> use tagasi õmmeldud.

Issssand kui hea:DDD
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!