Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kummitus otsib oma tuhkatriinut
 
sisselogimnata madu 02. märts 2015, kl 21.37
holmes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> milleks meiliaadress?
> tõeliselt kunmituse järe
> le kiimas tuhkatriinud palkavad detektiivi, et tem
> a asukoht kindlaks teha ja lendavad kambaga peale
> nii et vaesel vaimul voodi ragiseb selle koorma al
> l!

Klge, jätke järele... :DDDD
 
viimasele 02. märts 2015, kl 21.39
nii lõbus eks:)
 
Aus naine 02. märts 2015, kl 21.46
Kas kuulutus on aktiivne veel?
 
sisselogimnata madu 02. märts 2015, kl 21.53
Ghõust
Enne kui sa selle eksitava tutvumiskuulutuse tegid, oleksid pidanud Tuhkatriinu mj raamatukogust laenama ja meelde tuletama, et ...
Oleksin isegi sulle vb kirjutanud, kui sa oleksid tutvumiskuulutuses järginud muinasjutu reegleid:
*mu sale`ga ostetud nimetu brändiga kingad muutuksid Manolo Blahnik`uteks,
*nimetu kleit muutuks vähemalt Valentinoks,
*vana tõld muutub 2015 a väljalaskeks
* ...ja elades reaalsuses, ka mind 10 a nooremaks:)

Ei mäleta mina ühestki muinasjutust, et kuningapoja väljavalitu tööle saadeti ja kaltsudes pidi edasi käima.
 
HaukuvPeni 02. märts 2015, kl 22.01
sisselogimnata madu Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> Ei mäleta mina ühestki mui
> nasjutust, et kuningapoja väljavalitu tööle saadet
> i ja kaltsudes pidi edasi käima.


Mina pole ka viimasel ajal ühtegi muinasjuttu lugenud kui poliitikute valimisreklaam välja jätta. Seda aga mäletan küll, et kuri võõrasema ja tema õelad tütred pandi rasket tööd tegema. Õelutsemise eest :-p

Kõik läksid ballile, aga Tuhkatriinu ei saanud minna. Nuttis siis Tuhkatriinu üksinda kodus kui ilmus Haldjas. "Miks sa nutad Tuhkatriinu?" küsis Haldjas. "Kõik läksid ballile, aga mina ei saa minna- mul on päevad." "Ära nuta kallis Tuhkatriinu, siin on sulle kuldne Tampax, mine aga julgesti ballile ja lõbutse!" Järgmisel päeval astus Haldjas jällegi Tuhkatriinu juurest läbi. Tuhkatriinu nuttis, käed silmade ees. "Miks sa nutad?" küsis haldjas. "Miks sa mind ei hoiatanud, et see tampoon südaööl taas kõrvitsaks muutub?"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.01
puust ja punaseks - korra tsiteerisin, aga sõnastan ümber - pidasin silmas asjaosaliste poolt mitte avalikku eetrisse öeldud asju/fakte, mida x kasutaja hangib ebaeetilisel viisil ning siis neid võimalusel kuidagi kurjasti kasutada plaanib.

eelmainitu hulka ei kuulu midagi, mis kasutaja on enda kohta ise avalikult öelnud - olgu see siis tõde või ei. aga eelmainitu hulka kuulub kellegi reaalse identiteedi paljastamine ilma iskiku tahte ja nõusolekuta, näiteks.
ja just niisugune mulje mulle minu tsiteeritud postitusest jäi.


kui kellelgi on täiendusi või vastuväiteid, siis palun.
 
aga 02. märts 2015, kl 22.05
pole siin keegi peale Agnese midagi isikulist avalikustanud. kõik sagivad ja paiskavadki uuele ringile seda mida keegi ise nö avalikult öelnud ongi.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 22.12
jupp, ühes teemas keegi kodanik väitis, et kasutab minu luuramiseks isegi infotehnoloogilist abi.
Kui haige saab üks inimene olla?
Nende elu ongi see foorum ja teiste eraelu.

Jupp, kui tunned ennast ahistatuna, siis pöördu veebipolitseisse ja kui võimalik, siis küsi nõu ka advokaadilt.
Muide, nad võtavad kõike avaldusi väga tõsiselt.

https://www.politsei.ee/et/nouanded/veebikonstaa...
 
to kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.19
Väga skisoidne käitumine. Ära kujuta ette, et sa nii eriline inimene oled :(
 
elu on 02. märts 2015, kl 22.22
ikka täitsablondi p.sis kui peab delfist veebikonstaabli juurde jooksma.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.24
blond, said õigesti aru minust :).

mind ei saa keegi ahistada, ma ei ole midagi kompromiteerivat postitanud ja kõik postitused on minu nimega, seega vastutan ka oma sõnade eest. lihtsalt ühe postituse põhjal on alust arvata, et mõned kodanikud on kummalise hälbega (isiklik kogemus ka olemas).
 
ahhh 02. märts 2015, kl 22.33
naiste komme hakata mõttetut asja suureks mōtlema. kõige suuremad endast läkutajad te ise oletegi ju, kõikidest regatud pūsikatest võib üpris hea pildi kokku panna, alates blondist kelle sääre üm on 33cm, lõpetades gõustiga kel elukohaks læhima asula, linnani on 30 km (pole raske mõelda kus)ja sinna vahele mahuvad jupid, tuped, sidid jne.
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 22.33
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.31.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.42
ohh jah - funktsionaalne lugemisoskus.... no kui pole, siis pole. avaldasin arvamust ebaeetilisel viisil hangitud andmete kasutamisel kellegi manipuleerimiseks. ei midagi vähemat ega enamat.

muu tekst, mis avalikku ruumi postitatud vabatahtlikult, ei kuulu siinkohal arutlusele - loodetavasti on mu mõttekäik arusaadav. kui ei, siis pole ka tarvidust spekuleerida ei ülemõtlemise ega muu osas.
 
kas????? 02. märts 2015, kl 22.46
keegi peale kadakajupi ja tblondi ei oska lugeda, isegi funktsionaalselt mitte?:DDDD
 
to kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.47
Kui kunagi vabaned oma virtuaalhirmudest ja leiad kaaslase, keda võiksid ka usaldada ning hakkad taas normaalset elu elama, siis mina soovitaks kindluse mõttes ikkagi tema peal valedetektorit kasutada, sest mine tea missugune salajane hälve võib inimesel olla, reaalelus juhtub seda sama palju.Jätan igaks juhuks netist leitud kontaktid, teenus pole odav aga odavam kindlasti sinu sees olevatest hirmudest:

USA Lafayette LX5000 seade ning kõrgharidusega psühholoog on õppinud ning litsenseeritud Indiana Polygraph Institute poolt.

Jüri Pilm,
New Solutions Estonia OÜ
tel. 5646 4369
 
:-) 02. märts 2015, kl 22.48
funktsionalaselt või mitte, minge ära puhkama. tõmmake juhe seinast välja, ärge pistke oma nina Delfi naistekasse nädal aega ja te näete kui klaariks teil pildi eest lööb.:-)
mansion ghost 02. märts 2015, kl 22.49
´Aus naine´, kui Sa pole juba jõudnud mehele minna, siis kummituse postkasti aadress on siin kusagil muu lõbusa loba hulgas.
 
Kiimane Jõmm 02. märts 2015, kl 22.55
/avaldasin arvamust ebaeetilisel viisil hangitud andmete kasutamisel kellegi manipuleerimiseks. ei midagi vähemat ega enamat./

missugused on ebaeetilisel teel hangitud andmed ?
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.55
avaldasin arvamust tuginedes esmalt isiklikule kogemusele ja ühe kasutaja postitusele. kokkuvõte oli - nuhkimine on haige (selgitused eelpool olemas). kui keegi selle nüüd hirmuks või paranoiaks liigitas, siis see on tema probleem.

tänan otsitud linkide ja selleks nähtud vaeva eest, kaaslast hetkel ei soovi ning sel pole antud teemaga mingit seost. reaalelus nuhkimine on tegelikult minu jaoks samaväärne, seega mitteaktsepteeritav. kaaslase otsimine või mitteotsimine ega üldse isiklikud huvid ei puutu asjasse.
 
kadakatupp 02. märts 2015, kl 22.57
ilmselt tõesti pakub eraeluta isikutele rahuldust võhivõõrastest piltide kokkupanek- nagu mingi skisofreeniline virtuaalne puzzle!
kohe hirmus erutav ju kellegi sääre ümbermõõdu teadmine või välja arvutamine, millisest kolkast on mansionil lähima linnani 30 km.
loomulikult pole hälvikutel keelatud detektiivitööga oma piiramatut vaba aega sisustada, aga meeleheite hõngu õhkub taolistest "teadjatest".
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 22.57
jõmmile - ok, parandan - andmete ebaeetiline kasutamine, aga eetika on vist subjektiivne kriteerium anyway.
 
Kiimane Jõmm 02. märts 2015, kl 23.05
Ma tegelen voodoo ja muude riitustega, noh näiteks kirjutan kanaverega Äripäevale "kadakajupp" ja siis kasutades 10-t erinevat droogi, nahkhiire pealuud, kastreeritud musta kassi kellakoti pulbrit ja veel palju nippe proovin kadakajupile sisendada, et ta mulle ilmutaks enda telefoni numbri ja koduse aadressi. Ma sooviks teada, kas see on ka ebaeetiline viis andmete hankimiseks?
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 23.09
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.32.
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 23.10
see pole tõenduspõhine meetod, seega ei ole.
aga kasuta oma tuntavalt lennukat fantaasiat ja mõtle, mismoodi saaks keegi isiklikke andmeid hankida? kui see sul üle jõu käib, jõmm, siis jää oma liistude ehk kanavere jms juurde, eksole.

vabandan, kui sa juhtumisi nii naiivne oled, kui tundud.
 
nii 02. märts 2015, kl 23.15
moorid, kas keegi on kusagil ebaeetiliselt saadud andmeid avaldanud? paluks tõesti viidet. keegi ei talleta sihilikult ja ei tegele hobi ega töö korras teie elu ja olu piltide kokkupanekuga, asjad jäävad tahes tahtmatult meelde, ise plärate oma elust ette ja taha, kes kii palju, kui tihti ja kellega. jupp ka mõistlik inimene, sul on aeg natuke sellest siin puhata, ise alles ütlesid, et kulm ka ei tõuse Shrecki öeldu peale aga vaat, läheb ikka korda kùll eks:)
 
Kiimane Jõmm 02. märts 2015, kl 23.16
Ma olengi juhtumisi nii naiivne kui tundun. Aga tead hoopis rahulikum on elada naiivsemal inimesel .
 
Täitsa Blond 02. märts 2015, kl 23.19
Jah, minu privaatselt saadud andmeid on avaldatud ja sellega tegeletakse.
 
to TB 02. märts 2015, kl 23.22
Mis mõttes? Et andsid ise need kellelegi ja see keegi andis need edasi,nii v ?
 
kadakajupp 02. märts 2015, kl 23.25
blaahhh... kas sõnapaar "isiklikud kogemused" oli kuidagi nähtamatu või loetamatu? ja viimast korda - ma ei PEA silmas kellegi enesetutvustamist ega muud avalikus eetris kirjutatut. viite osas peate rahulduma minu öelduga, ma ei hakka tegema seda, mida ise eelnevalt olen tauninud.

kõik, mida ma siin olen kirjutanud, on minu poolest avalikus kasutuses, olge lahked - aga sellest ma EI rääkinud. ja ka endast mitte, kogemuse saamiseks ei pea selles alati ise osalema pearollis.

jõmm - ma olengi rahulik, sest mind õnneks isiklikult antud teema ei puuduta, st ma ei ole kannataja rollis. arvamuse avaldamine vast pole märk rahutusest. (ja no vaielda meeldib mulle nagunii :))
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!