Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lihtne soov.
 
uba 04. märts 2015, kl 13.44
Või said hoopis sina valusasti pihta, et käid muudkui aga nähvamas?
 
teeb kadedaks küll 04. märts 2015, kl 16.24
eks see tomi lugu teeb kadedaks küll, hall vene naine, 50- aastanem tõmbaski karvamütsi mehele pähe. Kusjuures isegi eriti sexima ei pea, kuna vanamehele ei seisa ju eriti.
Ringi tõmmeldud ju euroopa ja skandinaaviamaa avarustes ja büüd äratrööbatuna elamine Tallinnas tasuta olemas nagu naksti.

Igal juhul tubli saavutus.
 
Sid 04. märts 2015, kl 16.52
teeb kadedaks küll Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Igal juhul tubli saavutus.


Sa, kinnisvaras, oled ikka hirmus kade. :D Miks see sind kurvaks teeb, kui mõnel hästi läheb?
 
no tasuta said ja teebki kurvaks. 04. märts 2015, kl 16.55
teebki kadedaks, et jumala tasuta said, ma nimelt ei saanud.
Ikka teebki kurvaks, kuidas vara mõnele tasuta tekib.
 
ma pidasin maad ja maja silmas 04. märts 2015, kl 16.57
tom, ma kadestan maja ja maad, mille tasuta said.vanu värvitud peadega äratrööbatud vene eitesid vedeleb igalpool, need mind kadedaks ei tee.
 
Sid 04. märts 2015, kl 17.05
Miks sind ikkagi see maa huvitab, kinnisvaras? See on mitu korda välja makstud ja tasuta pole ma midagi saanud.
Kade tasub aga olla mu särasilma peale küll, head ja hoolivad inimesed on praegusel ajal palju rohkem väärt, kui mingi jupike maad.
 
rikka inimese jutt 04. märts 2015, kl 17.25
no see ongi see rikkama inimese jutt, et vaigistada neid, kes erastamise, ärastamise ja tagastamise käigus ilma jäid.
kui su särasilm on rohkem väärt kui jupuke maad, sa võiks selle jupikese maad näiteks mulle ju ära kinkida.
 
Kuhu kati kuut sai 04. märts 2015, kl 18.18
Irw. No mida teemat, suva mehe majas naist kadestamas. Kehvad naised keskeas olete siis, kui ei pääse majaperemehe voodisooja, tuppa lösutama. Vaadake peeglisse, pöhjus on ehk seal näha:-)
 
HaukuvPeni 04. märts 2015, kl 18.26
Kevad käes. Ilmad soojad. Jooksuaeg algamas, aga teie targutate siin mingi kuudi saamise ümber. Minul on oma kuut olemas ja ei kavatse selle ümber si''al käia. Homme täiskuu, ulun parem kevade ja kuu poole.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kahju jah 05. märts 2015, kl 02.24
kahju jah, et et kõigile ei jagunud neid muidusaadud varasid laiali jagades.
Siis oleks nagu tutvumine ka ausam värk, ei peaks selle toasooja pärast nii hirmsasti pingutama. vana mees on sest suhtes hea variant, sellega ei pea sexima ka..
 
Ohh 05. märts 2015, kl 07.03
Ära himusta endale kaaslast majaga....kui sa ise oled paljas kui püksinööp, hakkad seal majas nööri mööda käima...just täpselt nii, nagu su kallis kaaslane nõuab. Nagu sulane...
 
tuulepesa 05. märts 2015, kl 07.17
See on valus teema sellises eas...noorena oled valmis kõike oma kaaslasega jagama....vanana alguses arvad, et suudad seda, hiljem hakkad juba kahtlema...ja siis kahetsema.
 
katsetused 05. märts 2015, kl 15.41
ma olen kuulnud, et Eestimaa venelannad on paljud just Eestimaal elavate rikaste inglaste kõhu alt läbi käinud. Need naised, kes koduta nagu olnud. Ka mujalt saabunud usinad venelannad..

Püsima vist väga pole nad sinna saanud jääda, siis häda sunnil lõpuks on valinud mõne kohaliku lihtsameelse majaga eestlase.
Muidugi on mrhr elatustasemes ja maja suuruses ning sisustuselementides kvaliteedi vahe, aga vähemalt katus peakohal..
 
osavad naised 05. märts 2015, kl 15.48
no vene keelsed särasilmad astuvad ikka lihtsameelsele eesti mehele pähe iga kell.
ikka sajanditega kujunenud tugev karakter ju, kes läheb või läbi seina.
 
Haukuvale Penile 21. märts 2015, kl 19.18
Sa siin ootad ammu enda sõnul, et mõni hakkaja naisolevus su hoovi tõmbaks. Ma võin katsetada küll, kui kontakti annad.
 
:) 21. märts 2015, kl 19.27
märts hakkab läbi saama
 
n55 24. märts 2015, kl 11.35
pärast märtsi tuleb aprill ehk naljakuu. teeme siis nalja ja mehed teevad jälle pulli.
 
issver 24. märts 2015, kl 12.48
Peab siis kogu aeg endale igal kohtumisel või kohtamisel midagi näost sisse ajama, niigi jämedad olete, et ei jaksa 20 meetrit ka kõndida, tulge maa peale ja ärge õgige kogu aeg ja igal pool.
 
HaukuvPeni 24. märts 2015, kl 17.25
Haukuvale Penile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa siin ootad ammu enda sõnul, et mõni hakkaja nai
> solevus su hoovi tõmbaks. Ma võin katsetada küll,
> kui kontakti annad.

Minu kontakt on kõigile kättesaadav. Paar probleemi on ainult sellega. Mina ise olen üdini laisk ja võib-olla mitte nii kättesaadav igas eestimaa punktis. Pealegi siin delfis ei paista just olevat selliseid naisi kes peale jutustamise midagi muud tahavad.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
penile 24. märts 2015, kl 17.40
ega selliseid naisi palju pole, kes nii laisa peni oma kuudi eest püsti peksaks.
 
dmnsb cxzO 24. märts 2015, kl 17.47
Penile lohutuseks niipalju, et ma olin ikka suht lähedal sellele, et sind hoovi tõmmata, aga elul olid omad plaanid;) Nii et ära kaota lootust ja ära lase end delfiprintsesside sajatustest heidutada. Siin on ka päris normaalseid naisi:)
 
geeeet 24. märts 2015, kl 17.51
Blond sina vä?
 
HaukuvPeni 24. märts 2015, kl 17.55
dmnsb cxzO Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Siin on ka päris normaalseid naisi:)

Ma isegi täitsa usun sind. Ainult normaalsed loevad mida ebanormaalsed (k.a. mina) kirjutavad. Samas jälle kui ebanormaalseid ei oleks, poleks ju midagi lugeda. Ise normaalsed naised eriti siin sõna ei võta ja üles neid ei leia.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
:) 25. märts 2015, kl 16.46
Kõigile kättesaadav ja mitte nii kättesaadav igas Eestimaa nurgas, laias laastus siiski saadav kõigile?:)
Harva külalisena ei tea, millist vanuserühma endale õigeks pead, haugatad paar numbrit?:)
 
:)))) 25. märts 2015, kl 16.50
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 16.51
hmm, ma kahtlustasingi, et ma võin vabalt ebanormaalne olla.
 
bb 25. märts 2015, kl 17.09
ära tunne puudutatuna, mehed kes siin käivad on vähemalt normaalsed. Tasakaal peab olema:)
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 17.21
ei tunnegi, aga... kus need normaalsed mehed olidki? ahjaa, siin see värske kuulutus tundus üsna ok :D.
 
HaukuvPeni 25. märts 2015, kl 17.51
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõigile kättesaadav ja mitte nii kättesaadav igas
> Eestimaa nurgas, laias laastus siiski saadav kõigi
> le?:)
> Harva külalisena ei tea, millist vanuser
> ühma endale õigeks pead, haugatad paar numbrit?:)

Vanuse poolest peaksin istuma "50+ nurgakeses" aga kahjuks pritsivad sealsed printsessid kontsentreesitud õelust liialt palju välja. Muidugi võib ju neist armsatest daamidest aru saada aga ikkagi ei kipu seal enam lugema ega kirjutama. Pesitsen aga Tallinna servas ja laiskus eriti kaugele mind ei lase sealt. Muidugi võib kord aastas Võrus näiteks käia aga ma otsin ikkagi kedagi lähemalt. Leian, on tore. Ei leia, klähvin ja teritan hambaid edasi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakajupp 25. märts 2015, kl 17.56
pitsu, saan ma õigesti aru, et otsid midagi visiitsuhte-laadset?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!