Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Küsimus kohalikele põliselanikele
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 00.48
"Tõesti arvad, et meeste maitse, pohhui, kõik ühed mehed eksole, ongi sellised torntissid või??"

No kirjutasin uuesti, sry, üks söna jäi välja, ehk nüüd saate sotti..
 
viimasele katist mehele 08. märts 2015, kl 00.57
Rahu . Sina ei ole siin see kõige säravam küünal, tegelt neid mehi siin ei käigi, mine magama. Küll leidis nüüd koha,kus elada, vana känd.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 00.58
Ja üleüldse-see pilt ütleks midagi ehk mõnele kannupubi meeskülastajale, kes läheks härga täis. Enamus mehi vaataks enne nägu, naise silmi, huuli, ninajoont, kulmusid, tema kaela, lõuajoont, naise nägu tervikuna, mille ilmed on pilku köitvad. Mitte ei roniks naise selja taha. Seega mittemidagi ei tähendaks naise keha, kui sel on otsas mingi hobusenägu vms. Mingi kannuka vennale muidugi käiks küll, lükkaks selle robinal pikali ja kujutaks vist saagimi näo omale silme ette, et asja saaks.
Tea, kas paljukiidetud proua oma tupe juurest näoni ka kunagi jõuab? Või hakkab blondile omaselt mingit põrnitsevat oksakohta näitama?
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 01.03
viimasele katist mehele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rahu . Sina ei ole siin see kõige säravam küünal,
> tegelt neid mehi siin ei käigi, mine magama. Küll
> leidis nüüd koha,kus elada, vana känd.

Mulje on jah jäänud, et need säravad küünlad käivad rohkem kannu pubis või kusagil nimeta või nimega baaris. Et pärast üksteisele tappa anda selliste mõrdade jagamisel. Kõrgem klass, äriklass, eliit, mis muud..
 
särav küünal 08. märts 2015, kl 01.11
Mjaa, siis pole ime, kui prouade kirjeldatud, omatud ja kasutatud "mehed" viiekümneselt ongi sellised, nagu siin jutt käib. Kortsus, krimpsus ja hing vaevu sees:DD

Ääd naistepäeva!
 
Täitsa Blond 08. märts 2015, kl 01.18
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.17.
 
mõmmibeebi 08. märts 2015, kl 01.29
karu on kadakasse ära armunud?
muudkui heietab ja unistab. milleks see lõuajoon ja silmad kui torntissid juba sellist paanikat tekitavad?

karukati võiks oma pildi ka nüüd üles riputada, peale gigabaidist sõimulaviini tupe pildi aadressil. või poleks enam mõnusat anonüümsuse tunnet kui oma sihverplaat ka endasuguste ilkujate märklauaks?
 
eelmisele 08. märts 2015, kl 01.32
küsiti, vastati, pane parem enda pilt kuhugi. õigemini ära pane, kui see tupe omast veel hullem on..
 
Täitsa Blond 08. märts 2015, kl 01.35
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 18.03.2015 10.04.
 
pole kati 08. märts 2015, kl 01.39
aga selline silm vastu jõllitamas oleks kõike muud, kui ilus..
 
Täitsa Blond 08. märts 2015, kl 01.49
...ja ma tean, et ma pole täiuslik.
 
alu kati , pihud teevad maailma ilusaks 08. märts 2015, kl 03.51
no alukati pihud teevad ta väsinud viinerile ju mõnu.. ikka etem ja odavam.
 
alu 08. märts 2015, kl 09.49
Väsinuna viiner, erksana suur banaan!
 
kadakatupp 08. märts 2015, kl 12.21
püha püss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kati karu paneb ehk oma värske foto üles, kus pose
> erib oma 4 veolise täku kõrval, taustaks valge vil
> la ja valge liivaga beach.
> Kui kõikidele ei raa
> tsi näidata, siis saada puhapuss@hot.ee

seda fotot võid aegade lõpuni ootama jäädagi. paremal juhul jõllitaks pildilt vastu kuskil metroos trügiv äbarik kiilakas või lasnamäe üürika ees roostes fiati taustal poosetav vanaldane pihkur.
*igatahes naudingurohket naistepäeva kõigile! ka armunud quasimododele ja neile, kel roosibuketid ja kuumad karad naistepäeval saamata jäävad.......
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 13.34
"äbarik kiilakas või lasnamäe üürika ees roostes fiati taustal poosetav vanaldane pihkur"

Täitsa mõistetav, et sellised ongi vanade prostide kuuma kara lootused:-)
 
kati karule 08. märts 2015, kl 13.38
sellise mulje sa oled ikka endast jätnud foorumi naistele, karuke ;) ei usu, et keegi endale sellist loodaks, ka sajaaastane nunn mitte :D
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 13.46
Aga palun, kujutage ette omale midaiganes. Pole vaja ette kujutada samas, et sellistest meestest foorumi naiste elu koosnebki. Kinnituseks sellele nende meeste kirjeldused kohtingutelt. Rämpsud kohtusid saastaga:-)
 
katile 08. märts 2015, kl 14.07
Ilusat naistepäeva Katile!:)
 
targutav punapea 08. märts 2015, kl 14.07
kati karule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sellise mulje sa oled ikka endast jätnud foorumi n
> aistele, karuke ;) ei usu, et keegi endale sellist
> loodaks, ka sajaaastane nunn mitte :D
-----------------------------------------------------

hehh, mulle küll heidetakse ette (ilmselt seesama vana p.. kes sel punasel pildil poosetab pesis, mis rinnust ilmselgelt talle suurevõitu:D ja kuri nagu feminist täna, kellele lilli ei tooda või primitiivne feminist, kes oma kõige vanemale ametile truuks jäänud ja pole viitsinud areneda näiteks mõnele lobitööle riigiametnikuna, et karu teda ei taha:DD) et ma karu nillin.., teagi nüüd kelleks end pidada... ehk mõni ruigav feminist teab:D
 
loen 08. märts 2015, kl 14.14
küll mahub ühe naise sisse palju õelust, nagu on see punapea. paras paar kati karuga. raske uskuda, et sihuke õelusekott reaalses elus õrnaks ingliks muutub.
 
targutav punapea 08. märts 2015, kl 14.24
tuli ära... õeluskott olen:D /iseenesest pole paha - mulle meeldib/:D
tänan, ruigav inglike:DD ise polekski muidu teadnud... vaesed õrnad ja malbed feministid, kuidas te ikka kannatate:D lilli teile sinna tupevaasi!:D
 
holmes 08. märts 2015, kl 15.05
targutav punapea,

kes keelab sinul pildil pesus poosetada kui nii ideaalne oled, kadestamse asemel? kurjust ja ruigamist paistab sinu enda seest kõige rohkem tulevat.

ei tea, mis selle põhjuseks võiks olla? kas äkki see, et nii tupp kui vaas lilledest tühi?
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 15.30
Nii südamlik lugemine. Musi punapeale:-)
 
mulle tundub 08. märts 2015, kl 15.47
Ehk on kati ja punapea kaksikud...ühtviisi sõjakad teised!
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 15.49
Mis sellesse veic suurde rinnahoidjasse puutub, siis ju see on targu selliseks poseerimiseks valitud-et selja pealt sisse ei sooniks:-)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 15.54
mulle tundub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk on kati ja punapea kaksikud...ühtviisi sõjakad
> teised!

Sõjakad? Võrreldes anonüümsete ilulejate/leeburmalburitega? Irw. Punapea millalgi siin oli hullult pöördes ja sõimles kuidas vähegi oskas, aga seda feministide teemal. Ju siis mingi urood suutis talt tooli alt tõmmata.
 
kõss 08. märts 2015, kl 15.57
Ja kes sul siis tooli alt ära tõmbas?
 
katile 08. märts 2015, kl 15.59
Kas sina ei ole siin anonüümselt? Minu arvates küll oled sama anonüümne kui mina.
 
kadakajupp 08. märts 2015, kl 16.04
minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt pole punapeal tooli all enamus aega - jumal teab, kes ja miks selle pidevalt ära tõmbab.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 16.07
katile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sina ei ole siin anonüümselt? Minu arvates kül
> l oled sama anonüümne kui mina.

Pakun, et nii minu, kui punapea alias ütleb kirjutaja kohta enam, kui su oma?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!