Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
naistepäev
 
Mees 06. märts 2015, kl 17.44
Head naistepäeva, kallid naised!
Häid mehi ja lilli.
Mees ;))
 
mehele 06. märts 2015, kl 18.45
Ootan sind!
 
naine 06. märts 2015, kl 19.20
veitsa vara pole või? aga me kõik täname.
 
naine x 06. märts 2015, kl 20.59
Saan aru, et reede õhtu, kuid ära enam peale võta, lähed veel homme esmaspäeva pähe tööle kah ;D Aga tänud sellegi poolest! :)
 
irw 06. märts 2015, kl 21.35
teema autor alustab juba tähistamist ja kardab et ärkab esmaspäeva hommikul alles :D
 
mies metsast 06. märts 2015, kl 23.17
Ei saa ma aru mis meil eestlastel viga on. Teema autor ütles oma heatahtliku mõtte välja ja 4st vastusest 3 on sellised eestlastlikult kiuslik-teravad. Milleks?
Oleks see, kurat võtaks, mõne teise rahvuse foorumis (ka meie idanaabri foorumis), siis oleksid teised reageeringud. Aga eestlaste reageering pretensioonitule õnnesoovile on ikka stiilis " ah juba hakkasid võtma, kas pole veel kaineks saanud" jne jne.
Saage ükskord eurooplasteks! Euroopalikku palka tahate küll, aga eurooplasena käituda ei oska...
 
lill 07. märts 2015, kl 10.27
Tänud soovide eest!
Tõesti tore, et on selliseid mehi kes hoolivad!
 
till 07. märts 2015, kl 10.55
Mis hoolivus see netis? Teie üle irvitatakse sõna otseses mõttes ja teie, naised, nii lihtsameelsed!
 
mahvalda 07. märts 2015, kl 11.59
ära too mul lilli parem kingi pikka tilli

kui pikk on su ihuliige , mulle sa sobid kui sul al 25sm aga pead arvestama mul on püsitupeseen ja ma laigin keelekat väga
 
johhaidii 07. märts 2015, kl 12.58
mies metsast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei saa ma aru mis meil eestlastel viga on. Teema a
> utor ütles oma heatahtliku mõtte välja ja 4st vast
> usest 3 on sellised eestlastlikult kiuslik-teravad
> . Milleks?
> Oleks see, kurat võtaks, mõne teise
> rahvuse foorumis (ka meie idanaabri foorumis), sii
> s oleksid teised reageeringud. Aga eestlaste reage
> ering pretensioonitule õnnesoovile on ikka stiilis
> " ah juba hakkasid võtma, kas pole veel kaineks s
> aanud" jne jne.
> Saage ükskord eurooplasteks! Eu
> roopalikku palka tahate küll, aga eurooplasena käi
> tuda ei oska...

mis kurdi heathatliku mõtte?? mida sina seal kiunud, totakas? kui teema autor oleks heatahtlik siis ei ruigaks oma soove suvaliselt.
see soov oli täpselt sama hea mis augustis soovida head uut aastat või siis sünnnipäevaõnnitlust lasta kaks päeva ette!!
magagu kaineks ja tulgu siis õnnitlema ÕIGEL PÄEVAL! aga kuuendal märtsil pistku oma naistepäevaõnnitlus sinnasamusesse.
 
viimasele 07. märts 2015, kl 13.02
Meil töö juures tõid meile ka reedel lilli ja saime kohvi ja kooki. See ole väga meeldiv, mis siis, et 2 päeva varem.
Ehk teemaalgataja ka ei saa tulla homme siia õnne soovima, on näiteks kuskil oma kallima juures.
Minu poolt igatahes suurimad tänud!
 
naine 07. märts 2015, kl 13.04
Aitäh,väga meeldiv ja ei ole kõik mehed sead.Ilusat saabuvat kevadet!
 
vahemärkus 07. märts 2015, kl 13.19
Tööl jah, mehed ei näe õigel päeval.. aga mina arvan ka et virtuaalis saab õigel päeval soovida küll.
 
targutav punapea 07. märts 2015, kl 13.34
clara zetkini ja rosa luxemburgi päev on tõepoolest alles homme. võibolla Mees mõtles Naisi /neid võiks Mehed iga päev meeles pidada lilledega:D/ õnnitleda:D
siis ju täitsa asjakohane - tänan:) /:DD/
 
idanaabri 07. märts 2015, kl 16.18
lõuapoolikutel..den interdevotski..!
 
Naistepäeva kõne 11. märts 2022, kl 13.25
Naine on inimese sõber aga kui ta vaenlaseks muutub ja persega näkku hakkab hüppama siis peab talle sariaadiseadused kehdestama Niikui venes Vasja toimetab Masaga algul peks ja siis seks
 
Veenus karusnahas 18. märts 2022, kl 12.44
Eelmine neandertaallane ilmselt tunneb end mehena ainult rusikatega vehkides.
Aga tõelistele Meestele aitäh ilusate soovide, lillede ja kingituste eest :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!