Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
unistan
 
üks naine otsib 08. märts 2015, kl 02.15
Soovin,et mees oleks nagu kergejõustiklane ka 50 plussis, ilma habeme ja vuntsideta, silmnägu selge, et saaks sealt tema meeleolu välja lugeda nagu hommikul vara nii ka õhtul hilja. Et ta oleks sama ergas ning kärmas nagu 40 - e mees, mitte et ainult räägib vaid ka tegutseb. Et tal oleks töö,mis talle ka või leiva peale toob ja väikene oma kodukene, et ta ei peaks naistest sõltuma. Et ta oleks asjalik ja töine ning peaks meeles ka oma kallima sünnipäeva kui ma juhtun selles rollis olema, et ta teaks palju aega kulub töö tegemiseks ja vabaks ajaks, et ta hooliks enda tervisest ja armastaks kodumaad, terve ja tugeva närvisüsteemiga mees.Muusikasõber. Pkkust jaguks aga kaaluga poleks vaja eriti üle 90 e kg panna. Tagasihoidliku autoga naisevaba mees, kui ta elaks veel pealinnas või selle lähedal...
Sinust ma unistan, kena mees.
 
kõik sobib aga 08. märts 2015, kl 04.35
autoks BMW.
 
Sid 08. märts 2015, kl 08.57
Kõik oleks nagu ok, aga riist veab tihti alt.;)
 
mull 08. märts 2015, kl 09.36
Mina unistangi sellest tihti altvedavast rii stast.
 
Leo 08. märts 2015, kl 10.57
Kuidas saaks unistajaga kontakti?
 
nojahmissateed 08. märts 2015, kl 11.13
kilosid jääb puudu, vanuse venitab mõttega välja.
mis teen nüüd siis?
 
aga palun 08. märts 2015, kl 11.14
unistaja000@suhtlus.ee
 
nokrt 08. märts 2015, kl 11.25
igale paksule kortsus põhukotile ei taha küll kirjutama hakata. näri põhku.
 
kortsus põhukott 08. märts 2015, kl 11.39
Kirjuta siis saledale ja siledale neiule, kas ma keelan.
 
wtf 08. märts 2015, kl 11.55
Ja kui ilmubki just selline mees su ellu, küll siis leiad ikka mõne vea, mille kallal iriseda...
 
nvm 08. märts 2015, kl 14.25
Selle viimase pärast polegi eriti vahet, mis tulevasel partneril on või pole, sest omavahelise sobivuse määrab suhtlus.
 
kah üks naine 08. märts 2015, kl 15.05
Kõige toredam on tutvus alguses, käia väljas jalutamas ja kinos ja kohvi joomas.
Mida aeg edasi, kui oleks nagu aeg intiimsusi jagada, tekib alati üks ja sama küsimus...kus? Oma kodus nagu ei tahaks, mehe juurde ka eriti mitte, hotelli on imelik ja kallis ka.
Kuidas teie käitute?
 
nutikas näkk 08. märts 2015, kl 15.10
mis siin ikka. tuleb isu peale, mees lipsupidi nurga taha tirida, püksid maha ja valmis. hakka selle väikse asja pärast hotellidega mässama ja kodus voodilinu määrima.
 
niisama 08. märts 2015, kl 15.22
Mina ka üldiselt oma koju kedagi viia ei taha, pigem eelistan mehe juurde minna, kui juba natuke aega oleme tuttavad. Aga muidu on see ikka probleem.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 15.36
Ilusat unistamist. Kõik see ongi olemas sõltumata ainsastki naisest:-)
 
ossaa 08. märts 2015, kl 15.38
Miks küll see mulle nii ebausutavana tundub?
 
äkki 08. märts 2015, kl 15.45
ossaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks küll see mulle nii ebausutavana tundub?

saad müstika nurgast abi?
 
ossaa 08. märts 2015, kl 15.49
Ega siis minul abi vaja pole.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 15.58
ossaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks küll see mulle nii ebausutavana tundub?

Eks muidugi võib tunduda, kui su ümber liikuvad mehed on mingid luuserid. Sellised, nagu naised siin kirjeldavad oma tutvumistelt:-)
 
üks naine otsib 08. märts 2015, kl 18.41
Nii ilus, et mõni mees ennast pooleldi ära tundis aga kallis mees, kuidas sinuga kontakti saab, see on ju ainult sinu teha.

wtf, ...ei ole huvitatud unistuste mehe kallal irisemisest.Ennem hakkad sina irisema kui mina pole sinu unistuste naine.


Leo,...võiksin sulle kirjutada( kui teaksin kuhu) aga kas mina olen su unistuste naine,see teeb muret, sina 50+, mina ka 50+.
 
Leo 08. märts 2015, kl 21.06
Mina olen 50+ ja kas me teineteisele sobime, selle selgitame suhtluse käigus välja. Kas sul on siin juba oma e- meil kirjas?
 
üks naine otsib 08. märts 2015, kl 22.25
Mina ei pane siia oma e-maili,paneb mees, kes tunneb ennast ära ja on veendunud, et tema võib olla minu unistuste meheks.See on muidugi väga vähe tõenäoline, et üldse leidub ja veel siinses keskkonnas selline mees olema aga saatusel on oma sihid ja kes teab.
Leo, kas tõesti eelistaksid oma usalduslikkust naisele, kes paneb oma aadressi välja ja jääb ootama.
 
m45 08. märts 2015, kl 22.35
muidu kõik sobiks aga vahel veab riist alt,pagan teab mis on,keeldub ja kõik. kui tähtis sulle seks on üldse? kallistada mulle meeldib küll.
 
M49,5 08. märts 2015, kl 22.37
Nojah mis selles keskkonnas siis nii erilist on ? Oled mingi püsielanik siin äkki ?
 
üks naine otsib 08. märts 2015, kl 22.57
Kas on kellelgi soovi minuga vaid siin virtuaalselt vestelda,(olemata unistuste mees) tänan, pole huvitatud sedmoodi "ajaveetmisest".
 
m45 08. märts 2015, kl 23.00
miks ei võiks väiksema liibidoga mees olla unistuste mees? siin naised on ka mitmed seksuaalhuvideta üldse kui vähegi lugeda viitsid.
 
kell 08. märts 2015, kl 23.07
üks naine otsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas on kellelgi soovi minuga vaid siin virtuaalsel
> t vestelda,(olemata unistuste mees) tänan, pole hu
> vitatud sedmoodi "ajaveetmisest".

mida sa pirised, tee omale mingi suvaline meili adre ja pane kirja siia.
 
kämbla-kati ilma karuta 09. märts 2015, kl 02.39
m45 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> miks ei võiks väiksema liibidoga mees olla unistus
> te mees? siin naised on ka mitmed seksuaalhuvideta
> üldse kui vähegi lugeda viitsid.

võiks ikka, aga siis peaks su naabrimees olema suure libiidoga ja veel suurema riistaga kepivend.
 
wtf 09. märts 2015, kl 07.36
üks naine otsib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei pane siia oma e-maili,paneb mees, kes tunn
> eb ennast ära ja on veendunud, et tema võib olla m
> inu unistuste meheks.See on muidugi väga vähe tõen
> äoline, et üldse leidub ja veel siinses keskkonnas
> selline mees olema aga saatusel on oma sihid ja k
> es teab.
> Leo, kas tõesti eelistaksid oma usaldu
> slikkust naisele, kes paneb oma aadressi välja ja
> jääb ootama.

vaata, sellised unistuste mehed, nagu sa otsid...vot neile enamasti ei meeldi sellised põhjendamatute ja absurdsete tingimuste seadjad naised...või mees peab olema veendunud, et tema on sinu unistuste mees? Aga äkki peaks ta ikka olema veendunud, et sina oled tema unistuste naine?
Ja mis krdi värk selle usalduslikkusega on? Naine, kes paneb oma e-maili üles, pole usaldusväärne?
 
Leo 09. märts 2015, kl 10.42
Sorry aga mina ei taha ega viitsi selleks spets meili tegema. Veel kord, sorry.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!