Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Head naistepäeva!
 
piripiiiga 08. märts 2015, kl 14.40
ma tänan, kati karu!
 
Aadu Kadakas, psihhiaater 08. märts 2015, kl 14.49
Soovin ilusat naistepäeva kõigile oma endistele ja tulevastele naistele ja pruutidele.
 
babe 08. märts 2015, kl 14.52
Kati Karu on muide Armini noorem tütar :) Ilusat naistepäeva kõigile!
 
mõistmatu 08. märts 2015, kl 14.56
head pühapäeva!
 
karu-mati 08. märts 2015, kl 15.01
head naistepäeva ka munadeta karu-katidele! olge jätkuvalt sama emased edasi, et oleks, kelle üle naerda.
 
head pühi 08. märts 2015, kl 15.20
1848a USAs võeti vastu seadused, mis andsid naistele palju õigusi. Enne seda oli naine nagu neegrid alamrass nö. Järgnevatel aastatel hakati aina rohkem neegreid, naisi jt võtma kui omasuguseid võrdseid olendeid, neile anti õigusi. Ja siis lausa mõisteti, et oleks pidanud kogu aeg võrdselt kohtlema nõrgemaid ja tehti oma süüteo heastamiseks pidupäev nõrkadele. Selline poliitpüha on naistepääv siis.

Noh, head püha siis :)
 
õunte pealt 08. märts 2015, kl 15.33
karu-mati Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> head naistepäeva ka munadeta karu-katidele! olge j
> ätkuvalt sama emased edasi, et oleks, kelle üle na
> erda.

paistab siin kibestumus rammusa naise käest:-)
 
teise kõlje pealt vaadates 08. märts 2015, kl 15.43
Vähemalt om katikesel naistepäeval rõõmus tuju tänu nendele emastele...ehk on nüüd natukenegi leebem.
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 16.58
Aitäh! Õrn kallistus Juurikale.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 17.10
Õrn musi ka sulaveele:-) polegi sust sotti saanud, et kes või kuipalju siis oled.
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 17.27
Kallistus karulegi. Ühelt poolt olen liiga vähe ja teise poolt liiga palju. ;)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 17.33
Vanuse poolest liiga vähe ja kehakaalu poolest liiga palju? :-)
Või vastupidi?
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 17.43
On sel vahet? :)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 17.47
Kui kott pähe sulle tõmmata ja enne seda kaks liitrit viina juua, pole erilist vahet:-)

Ratsaasendit igaks juhuks väldiks. Üks rammusam tädi oleks mu äärepealt ära lömastanud nagu konna:-)
 
kuhu karu kati sai 08. märts 2015, kl 17.48
Kuidas siis pole vahet? Oluline vahe on, kas oled 25a ja 50kg või 50a ja 75kg:-)
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 17.51
Pigem see viimane variant, aga tõelisele mehele ei tohiks see takistuseks olla. ;)
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 17.56
Minu lauses oli, et liiga vähe ja liiga palju on koos. Variandid oleks 25a ja 75kg või 50a ja 50kg. Kumbki pole õige.
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 18.01
Aitäh, nobenäpp. Arvan minagi, et tõelisele armastusele ei saa piire seda.

sulavesi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pigem see viimane variant, aga tõelisele mehele ei
> tohiks see takistuseks olla. ;)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 18.21
Armastada üle 50 kg kaaluvat tädi oleks juba masohhism, mitte armastus:-)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 18.22
Noh jah. Esmalt peab see tõeline armastus muidugi tekkima. Millegi peale. Või kellegi peale, kes näiteks pole veel nelikümmendki. Kahju muidugi, et sulavesi möne päevaga on 25 aastat vanemaks jäänud. Sellise tempoga ei suuda keegi sammu pidada:-)
 
kadakajupp 08. märts 2015, kl 18.32
et sii armastad 35-aastast ja 40. sünnipäeval saab armastus minutipealt otsa?
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 18.57
Jupike,

Kokku kasvanuna ei saa minul midagi otsa. Naistel saab, ka sul vist sai? Oli see söbrapäeva teema ja Valentin..:-)
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 19.01
Kuidas vanemaks jäänud? Alles mõni päev tagasi oli too sulavesi 69. Tundub, et ta tegeleb kiire noorenemisega hoopis.
Kui nüüd hüpoteetiliselt oletada, et mu vanus jääb viisaastaku jagu alla neljakümne, mis siis saaks? ;)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 19.04
Sulavesi,

Pönev on muidugi keerutada selle numbri ümber aga see muutub pikapeale igavaks ja tekitab igasugu eelarvamusi. Paar päeva tagasi võis nagu välja lugeda, et oled 25. Ok, nüüd oled 35. Ikka maru kiire küpsemine sul käsil:-)
 
kadakajupp 08. märts 2015, kl 19.09
shrek - vanusega ei ole mul sinu mainitud teemas midagi pistmist olnud. lihtsalt tekkisid ületamatud erimeelsused põhimõttelistes küsimustes. vanusevahet ei olnud, mina olin aastajagu noorem.
 
sulavesi 08. märts 2015, kl 19.16
Just, teema lõpetatud. ;)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 19.20
Nagu oleks keegi mingi ligi neljakümpise mutiga midagi alustada tahtnudki:-)
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 19.23
Sulavesi,

Olgu nii, sain oma hundipassi ka kätte:-)

Jupike, kurb lugeda muidugi. Pidi siis alles põhimõte olema, et tekkinud pere laiali lasta. Aga eks eestlase jonn ja kangus ajab nii mõnegi lõhki ka edaspidi. Veel hullem-ei lase kokku tagasi ka minna.
 
kadakajupp 08. märts 2015, kl 19.30
mõned asjad on jah sellised, mille osas järeleandmisi ei tehta - usaldus on üks nendest. ja mu otsus ei sündinud impulsiivselt, lihtsalt kuskilt maalt jookseb mu piir ning see sai ületatud.

miks kurb? igast asjast õpib midagi, kasvõi iseennast tundma. mul oleks kurb, kui ma oleksin otsustanud vastupidi, sest ma ei saaks endast lugu pidada, kui ma oma põhimõtteid müüksin.
 
kuhu kati karu sai 08. märts 2015, kl 19.42
Taoliste lugude juures ei jäägi muuga end lohutada, kui õppetundide ja muuga, mis jäävad kogu asja n.ö. praktilisele küljele. Ja et edaspidi ollakse targem. Aga siis tuleb see va armastus...ja tagajärgi on ikka aetajalt lugeda saanud:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!