Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mis teeb naise mehe jaoks huvitavaks?
 
gwhytfruhjiu 01. aprill 2015, kl 19.37
Lugesin Ingli nimekirja omadustest, mis peaksid ühel tahetud naisel olema ja jäin mõtlema, et mis teeb naise mehe silmis huvitavaks nii, et tekib mitte ainult soov tutvuda, vaid ka tema kõrvale jääda?

Oodatud on nii meeste kui naiste mõtted ja arvamus:)
 
alu 01. aprill 2015, kl 19.51
Igamehe unistus võiks olla siinsete naiste näitel kadakatupp (vähe üle vindi naine) ja kindlasti ka veel üks saja eri nime alt sensuaalne ja naiselikkust õhkuv röökur, kelle ainsaks mureks on miniviinerid ja kortsus tillid. Ülejäänud, nagu kadakajupp ja piripiiga on lihtsalt mõttetud naised, keda keegi tähelegi ei pane. Ütlevad tasa oma arvamuse, jäävad märkamatuks.
 
gwhytfruhjiu 01. aprill 2015, kl 19.56
Alul jälle paha tuju vist:) Ilusti teemasse ei oska vastata?
 
kadakajupp 01. aprill 2015, kl 20.05
alu... väga pealiskaudne lähenemine - röökur on jama, tasasem on jama - kus krt su kuldne kesktee siis on, ah?

teemasse - keskmiselt kena (vähemalt), intelligentne, aga mitte egotripil teadur (too much), avatud ning rõõmsameelne, salliv, empaatiavõimega. sobiva seksuaalsusega, hea perenaine ehk siis keedab-küpsetab-koristab, omab majanduslikku mõtlemist, aga ei pea raha ja materiaalsust põhiväärtuseks, iseseisev - lubades siiski mehel mees olla.

see on siis naise arvamus mingisugusest keskmisest paketist, kõik on subjektiivne ning ümbermõtestatav vastavalt kontekstile.

/lugesin selle kõik uuesti läbi ja tundub selline pisut šovinistlik soorollitamine, aga ju ma siis sedasi neid asju näen/
 
nsjaefyqWE 01. aprill 2015, kl 20.10
Nähh....miks sa minu nime(stiili) kopeerid....:D niimoodi hakatakse meid omavahel segi ajama:DDD

Ingli nimekiri oli fantastiline. Ja väga täpne. Aga ikkagi...see, mis teeb naise ühe mehe silmis huvitavaks, võib teise mehe jaoks olla suisa eemalepeletav.
 
Nneka 01. aprill 2015, kl 20.36
mis nimekiri? kus?
 
sama2 01. aprill 2015, kl 21.13
Võiks küsida: Mis teeb mehe naise jaoks huvitavaks? Eks ikka siis, kui liblikad lendama hakkavad. Edasi magamata ööd jne, siis läheb huvitavaks. Vahet pole, kumb enne liblikad lendu laseb!
 
noormees 01. aprill 2015, kl 21.14
Juba on kirja pandud see et mingit kuldset keskeed ei ole. Mõnele meeldid ja mõnele mitte.
Kõigil on omad kiiksud aga kõrvale jäämise soov on intelligentse naise kõrval, ka esmane huvi võib tekkida sellest et keegi tundub tark.
 
alu toetuseks 01. aprill 2015, kl 21.59
siinsed naised on läbinisti mõranenud isiksused, kes vaevalt enam raja peale kunagi saavad, ma usun millegipärast, et paljud neist on sellised tänu neile endale. mis näitaja on näiliselt huvitav inimene kes on näiteks abs. a-seksuaalne, vihkab mehi, suur ja ümmargune 0, googeldada ja huvitav paista on seesiis nii raske? olla naine suure algustähega, väga vähe tõenäoline. kes arvab, et kibestumus, arvaku mida tahes, vaba voli. ausalt öelda tundub mulle järjest enam, et siia koguneb see viimane põhjakaabe, kes enam kuskil mujal reaalselt ei suuda midagi tõestada, vaid siin veel napilt kuidagi....
 
Nainex 01. aprill 2015, kl 22.00
Huvitavalt sarnased arvamused, sama siin, mees peab olema eeskätt intelligentne, siis võib asjast midagi tulla.
 
Nneka 01. aprill 2015, kl 22.23
Ma ei üldistaks.
Ma arvan, et intelligents on ka suhteline mõiste. Pigem minu kogemuse järgi meeldib meestele see, et inimesel on sees elu ja silmades sära, kui et mitu raamatut on ta lugenud või kui hästi tunneb avantgarde'i....
Minu jaoks meeste puhul on huvitav kindlasti väga hea suhtlemisoskus, mille taga on ka mingid põhjalikumad huvid kui autod ja klubid
 
Nneka 01. aprill 2015, kl 22.28
 
NNeka 01. aprill 2015, kl 22.31
Sry, ma ei tea, miks nii allakäinud naine siia üldse postitab :D
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 22.35
´alu toetuseks´, maailm pole must-valge, juhtub siiagi enamat kui põhjakiht, kannatlik peab olema.
"Kõik pole kuld mis hiilgab ja kõik mis hästi ei lõhna pole sh.tt"

Mis teeb naise köitvaks?
Võibolla püsivus, koostöövalmidus, sisemine intelligents jne.
Kes otsib päsmri ja küünrapuu järgi, saab kah selle mida väärib.
 
?? 01. aprill 2015, kl 23.05
mis on päsrm?
 
moor 01. aprill 2015, kl 23.11
Kummitus, palun hari mind, mis asi on "päsmri"?
 
kadakajupp 01. aprill 2015, kl 23.16
margapuu ehk asjandus massi mõõtmiseks... pole küll MG, aga kummaline, et internetipakett ei võimalda enamat, kui delfit.
 
sõna sekka 01. aprill 2015, kl 23.22
alu nimetatud miniviineri röökur on ju ta enda armas ekspruut.
 
alu on P. teksti tootja 01. aprill 2015, kl 23.22
alu toodab seda P. teksti ka. sama mõttetu. kahju et merre ei jäänud seekord.
 
kargud 01. aprill 2015, kl 23.29
alu toetuseks.. kirjutajale

minu arust sobiks sa ju karguks talle ju küll. et siis nagu toetad alu eriti hästi.

võid aidata ka lõtvunud peenist hoida, kui asjaks läöheb, aga nagunii ei lähe, pole ju 10 aastat läinud.

aru ei saa, mis nad siin molutavad,ja inisevad, kas peab kümme aastat imejat ootma vä?
see on hullem kui kaks viisaastakut vanal heal ajal.

Üksksi normaalne tutvuja ei otsi ju kaaslaseks seda kolme lollakat siis: alu, tom ( sittusSID) nimest siis lühend, ja gõust.

no andke andeks,ei saa ju nii halvasti ka iseendast arvata. piinlik hakkab ju.
mansion ghost 01. aprill 2015, kl 23.31
Aga palun. Päsmer ehk margapuu.

http://miksike.ee/docs/elehed/5klass/2keemia...

ja selle edasiarendus:

http://media.okidoker.com/data01/c/1/9...


Keeletü ja meeletü, üle ilma tark? — Pässül (Rõu 1895)
Ilma meeleldä, ilma keeleldä, targõmb ku kuningas? — Pässül (Rõu 1891)
Ise ime, ise püme, ise riu moailma tark? — Päsmer (Pöi 1974)
 
to kargud 01. aprill 2015, kl 23.32
aga ise lasid neist kahel end kargutada?
 
to kargud 01. aprill 2015, kl 23.40
kull laps, ma kasutan siiki mehi.
pole neid siin foorumis veel kohanud.
 
moor 01. aprill 2015, kl 23.45
Vaata Jupp, sõltumata sellest mida mu netipakett võimaldab või mitte, on palju lõbusam saada vastust autori käest!
 
no kui kepinälga ajab tutvuma 01. aprill 2015, kl 23.48
Kas seksisõltuvus on tõeline haigus või mitte, selle üle vaidlevad psühhiaatrid ja psühholoogid siiani. Kindel on see, et kui seksist mõtlemine või seks ise hakkab teisi argitoimetusi segama, tasub mõelda, kas kõik on korras ja ehk ka asjatundjalt nõu küsida.
------------
siinsed kepinälgas tolgused vajaks kahtlemata ravi.
see inin viitab ikka sügavale sisemisele puudulikkusele.
 
mhmh 01. aprill 2015, kl 23.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> margapuu ehk asjandus massi mõõtmiseks... pole kül
> l MG, aga kummaline, et internetipakett ei võimald
> a enamat, kui delfit.

tore, said sõna sekka öelda, oli küsimus sulle? no ei suuda olla ilma targutamata.
 
noormees 02. aprill 2015, kl 00.01
Selles suhtes on õigus et tarkus on väga suhteline mõiste. Esiteks juba sellepärast et inimestel on erinevad huvid/haridus/ametid. Ja igapäeva või esmane suhtlus ei saagi/peagi tark olema. Oskus enda üle naerda ja suhelda on ka ilmselt siiski jah tähtsamad. Aga tarkus on vahest võluv siiski kui seda kohtad :)
 
no nii, nimekiri siis lontruse tüüpidest. 02. aprill 2015, kl 00.55
http://naistekas.delfi.ee/suhted/suhted/seitse-kutti-kellega-kohtama-minemist-sa-parast-valusasti-kahetsed?id=71150985.

no siinses foorumis on kahtlemata mõned tüübid rohkem esindatud, kui teised. aga MEEST siist nende igaveste kepinälgas sügavalt alaväärsete isendite suhtekerjuste hulgast leida pole.

ses mõttes küsimuse juurde tulles oleks naise meeldimiseks mehele oluline MEHE olemasolu.
 
Sid 02. aprill 2015, kl 09.29
kargud Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Üksksi normaalne tutvuja ei otsi ju kaaslaseks seda
> kolme lollakat siis: alu, tom ( sittusSID) nimest
> siis lühend, ja gõust.
>
> no andke andeks,ei saa ju nii
> halvasti ka iseendast arvata. piinlik hakkab ju.

Nende kolme lollaka jaoks oled sa täpselt sama vajalik, kui keldrisse unustatud kapsatünn, mille sisu ammu roiskuma läinud. Seega, ei maksa endale illusioone luua, et keegi ka sind tahaks. ;)

Aga teemasse ...
Ingel, endine ingel 31. märts 2015, kl 16.22

Aga teisalt, järele mõeldes ja ennast meheks mõeldes, siis mida ma tahaksin?
Tahaksin naist, kes:
* oleks huvitav ja samas stabiilne
* oleks tark, sest lollust ei peaks omas kodus aktsepteerima ja neid geene paljundama
* oleks vaatamist väärt - ei pea olema miss, peab olema meeldejääv ja muu välimik takkaotsa
* oleks huumorimeelega, kuivikud olgu olemata
* oleks üle väiklasest virinast
* oleks laia silmavaatega ja suudaks arutleda natuke laiematel teemadel kui potid-lapid
* oleks üle kadedusest
* oleks üle armukadedusest
* oleks monogaamne, kui selle kokkuleppisime
* oleks võimeline süüa tegema ja seda ka sööma
* oleks hea, rahusldustpakkuv ja nautlev partner voodis
* oleks esinduslik seltskonnas
* teaks mida, kunas, kellega, kui palju ja millal juua

Vot sellist naist ma tahaksin.
Ja omalt poolt pakun ja olen kõike sedasama...
........

Ingel on tark naine, isegi väga ja seepärast on ta ka mehe seisukohalt kõik õieti kirja pannud. Tegelikult on Ingel isegi veel targem, sest ta teab, et reeglina mees endast targemat naist kardab ja seepärast tuleb ka mehel lasta omas tarkuses särada. :)
 
kadakatupp 02. aprill 2015, kl 12.48
mees kardab reeglina ka endast tugevamat/edukamat naist. seepärast paljud ägedad naised jäävadki üksikuks.
hiljuti tekkis mulle sõbranna, kes sale, ilus, temperamentne, intelligentne, iseseisev, oma alal tegija jne. minu elu kohta oli tema arvamine, et "elu on liiga lühike, et pakutavates naudingutest keelduda." aga ometi pole tal endal ühtki naudingupakkujat, sest mehed täiega kardavad tema jõulist natuuri...läbitungivat pilku ilmselt ka.
kurb tegelikult, et ollakse üksi ainult sellepärast, et ei oska/ei viitsi vajalikult hetkel abitut nunnut kiisukest mängida. ja lihtsalt pole nii kõvasid mehi, kes selliste naiste kõrval end äpudena ei tunneks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!