Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas Eestist saabki üldse normaalset meest leida??
 
gertu22 06. aprill 2015, kl 06.56
Ainult mingite mõttetute luuseritega olengi kohtunud selle aasta jooksul. Peaaegu mitte ühtegi normaalset. Kõige suurema palgaga oli mingi selline, kes sai ainult 2000 eurot palka, mida on liiga vähe et normaalselt elada. Suht haige.

Mingis suvakas parmude kortermajas ei taha küll elada. Sõbrants kohtus Novembris ühe Iirimaa mehega, kes saab eurodesse arvestatuna umbes 9700 eurot ühes kuus palka. Ja see on peale kõikide maksude mahaarvestamist. Miks nii suur erinevus Eesti meestega?

Miks Eesti mehed nii luuserid on??? Teab keegi seda öelda mulle?

Ma ei tea kas Eestis ongi üldse normaalseid mehi?
 
paljukest sulle 06. aprill 2015, kl 07.12
palgapäeval eraldatakse! müts peab ikka pea mõõtu olema...
 
Sid 06. aprill 2015, kl 07.19
Mind täitsa huvitab, mis küll ajendab esmaspäeva varahommikul sellist teemat kirjutama?
Või miks peaks üldse meest palganumbri järgi otsima?
Oletame, siiski vaid oletame, et see gertu ongi 22, siis selles vanuses peaks naine (tüdruk siiski veel), leidma omale poisi, kellega koos kasvada ja soovi korral jõukaks saada. Kui aga vaid rahanumber tähtis, siis naistel rahamasin jalgevahel ja kui vähegi püsivust, siis see 9700 ka endal täitsa teenitav! Milleks veel mehe elu rikkuda?
 
hmh 06. aprill 2015, kl 07.31
gertu22, oskad sa nimetada töökohti kus eestis teenitakse 9700 e kuus ja 2000 on eestis juba väga kõva palk! Kui noor mees suudab eestis 1000 kätte saada on ta juba kõva tegija. Enamusel ei õnnestu seegi :(.
 
gertu22 06. aprill 2015, kl 07.39
Aga ma ei taha mingis suvakas korteris elada. Ütlesin seda juba. Millise ilusama pleissi saab mingi 2000 eurose palgaga?? Võibolla eluaegse pangalaenuga maybe. Me ei saa siis ju hästi eladagi, kui ta terve elu laenu maksma peab.

Ma ei tea mix Eestis saavad mehed nii palju vähem kui välismaa mehed.
 
Kuuno 06. aprill 2015, kl 07.43
Sellist eite kes jookseb raha peale , pole ühelgi normaalsel mehel vaja. Sellisele keeraks taha ja nime ka ei küsiks.
 
sjdhwu 06. aprill 2015, kl 07.50
meestel vist pikast nädalavahetusest veel pea haige, et kohe mingi trolli peale äksi täis lähevad:D
 
gertu22 06. aprill 2015, kl 07.53
Kle, keda sa siin eideks nimetad?? Vaata ennast.
Mõhk Metsavana 06. aprill 2015, kl 09.09
palgatööga "lollideküla losse" ei ehitata, osteta, müüda ega peeta.

2k€ paras stardikapital.

kui tahad lossis elada siis pead pangalaenuga vaestele linnajao küprok osmikuid ehitama ja vaesed maksavad sulle osmiku krundid, pangalaenu ja suure lossi kinni.
 
normaalsus 06. aprill 2015, kl 09.40
Vaata, lapseke, normaalseid mehi on Eestis küllaga.
Aga sinu jaoks peitub probleem selles, et need "normaalsed mehed" otsivad ka normaalset naist. Sellepärast sinu otsa nad ei komistagi.
 
rohheelio 06. aprill 2015, kl 10.27
vaata vähem seebikaid
 
noormees 06. aprill 2015, kl 11.25
Äge provokatsioon. Üldiselt ei pea muretsema, naised vaatavad toreda iseloomuga mehi ja meestel valik lai. Kui oletada et selline naine eksisteerib siis eriliselt terav kriit ta ise ka ei ole kui ei tea vastust miks raha ei teenita vaid peab küsima.
 
hõkk 06. aprill 2015, kl 11.44
Mis need mehed sinna puutuvad, kui sa palka ja luksuslikku elamist otsid? Pane ennast müüki ja vaata, palju sinusuguse eest pakutakse.
 
Teema autoritele 06. aprill 2015, kl 12.38
Kas Stockholmis ei olegi täna tööpäev? Või te ei olegi nii kõvad töömehed nagu te pidevalt väidate?
 
alu 06. aprill 2015, kl 13.36
Äge pleiss kirjutab tänapäeval 22aastane?:D
Pane näppu või tao klahve vana mõrd, sulle pole üldse mingit meest ette nähtud.
 
aga kes alut torkas 06. aprill 2015, kl 17.57
kes alule näpu persssse torkas, et karglema kukkus.
selline vana paks lontrus.

jutt käis ju MEESTEST Eestimaal..
 
Egon 06. aprill 2015, kl 20.30
kui naised on juba mehe raha peal nii väljas, siis on ikka rohkem tegemist sponsorlusega
normaalses suhtes olevad mehed ja naised enamus ju töötavad ja siis naine ei ole huvitatud palju mehel rahakotis raha on, tal on lihtsalt mark küsida mehe käest raha
 
naine 06. aprill 2015, kl 21.11
Muidugi on mark küsida mehe käest raha, sest õige Mees hoolitseb selle eest,et naine seda iial küsima ei peaks, sest annab ise naisele krediitkaardi.
 
Muna 06. aprill 2015, kl 21.14
Kallis Gerttu, vaata kui palju on Eestis suuri maastureid, uusi BMW.d ja Audisid jne. Ning käi vaata millised ilusad majad on Kakumäel, Rannamõisas, Viimsis jne. Kas sa tõesti arvad, et nendes elavad vaesed mehed? Ei ela, nad teenivad ikka oluliselt rohkem kui 2000 kuus. Jõukaid mehi, ka vabu on Eestis palju.
Kui sina aga nendega ei kohtu, siis järelikult ei ole sina sobilik nende klassis suhtlemiseks. Sina ei näe neid ja nemad ei näe sind.
 
gertu22 06. aprill 2015, kl 22.15
Humanas töötan ja kätte saan alla 500kuu. Normaalseid mehi on näha normaalsetes autodes küll, sõidavad mööda hommikul ja õhtul trammipeatusest.
 
naine 06. aprill 2015, kl 22.37
Minul on meestega nagu parkimisplatsigagi - kui mina kohale jõuan, on paremad kohad juba kinni.
 
m69 06. aprill 2015, kl 22.40
Kahe tonniga saab lõdvalt BMW, Porsche või Audi maasturi liisida ja esivanemate abiga Viimsi hütiga algust teha.
Kui Gertu ka võtta, kipub tõesti puudu jääma.
 
vale ringkond 06. aprill 2015, kl 23.00
sa pead matustel hakkama käima, et mõnele asjalikule leskmehele küüned taha ajada.

siis saad sellise tomivanuse või alu suguse ja kui see juba maha sureb, saad ju päranduse. aga vaata, et ikka abielluvad sinuga,muidu niisama ei solguta noore tüdruku elu ära.
 
gertu on muidu see P.vä? 06. aprill 2015, kl 23.02
arvestades kirjastiili on gertu see P. teksti tootja vä?
 
06. aprill 2015, kl 23.06
kes on P?
 
Chätryyn 07. aprill 2015, kl 08.31
Gertu räägib täiega õiget juttu! Nii ongi ju! Tahaks mingit suurt ja ilusat vanalinna korterit või Viimsisse mere äärde oma maja. 2000eurtsiga seda ei osta kui tahad veel X6, reisida, firmakaid osta jne.

Klubides ka kõik ainult lubavad...
 
naine 07. aprill 2015, kl 16.03
Teemaalgataja ja muud tupsud! Küsimuse püstitusel pole häda midagi, ka iseendale on selline küsimus pähe turgatanud. Ja ega ei tahaks teie lootust lõplikult kustutada, kuid on fakt, et häid mehi kõigile lihtsalt ei jätku. Mul on maja mere ääres, palk üle 2000 euri, aga meest ikka ei ole. Ja ilus olen ka, nii universaalse mõõdupuu järgi. Kusjuures minu ootused ei ole seotud mehe olmega.
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.22
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgataja ja muud tupsud! Küsimuse püstitusel
> pole häda midagi, ka iseendale on selline küsimus
> pähe turgatanud. Ja ega ei tahaks teie lootust lõp
> likult kustutada, kuid on fakt, et häid mehi kõigi
> le lihtsalt ei jätku. Mul on maja mere ääres, palk
> üle 2000 euri, aga meest ikka ei ole. Ja ilus ole
> n ka, nii universaalse mõõdupuu järgi. Kusjuures m
> inu ootused ei ole seotud mehe olmega.

Millega need ootused seotud siis on? Kui vana ise oled?
 
naine 07. aprill 2015, kl 16.31
ah et millega ootused seotud on? Alustuseks võiks lihtsalt tore inimene olla. Seda polekski nii vähe. :) Mina, 35.
 
alu 07. aprill 2015, kl 16.37
Ok, mina olen lihtsalt tore. Kõige muu hea hulgas. Ja luban seda ka olla peale tuttavaks saamist. Tutvme?:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!