Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakas tutvub
 
:))) 01. juuni 2015, kl 22.55
Ravitõhusust on kinnitatud mitmete poolt ja ka minu enda käitumine näib ravi kinnitavat.
Olen tervenemise samme teinud, näiteks olen alustanud kergelt analüüsiga, mõtestamisega jne.
Otsin ka vastuolusid nüüdselt, mis on ka progress.
Olen jõudnud analüüsiga sinnamaani, et kaebust esitada ei saa.
 
kadakajupp 01. juuni 2015, kl 22.59
ahah... no edu sulle sel raskel teel ja hoia ikka lippu kõrgel, eksole.
 
* 01. juuni 2015, kl 23.03
 
Arst 4 01. juuni 2015, kl 23.04
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahah... no edu sulle sel raskel teel ja hoia ikka
> lippu kõrgel, eksole.

Ma ei küsi kodutööde küsimusi, et saada faktiinfot, vaid ravieesmärgil. Antud juhul näitab minu vastus, et järjepidevalt üheaegselt kamandan ja olen ebapädev.
Ebapädevuse ja kamandamise üheaegne kooslus on huvitav uurimisteema edaspidiseks, saan seda uurida enda peal.
 
patsiendile 01. juuni 2015, kl 23.14
* Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Bro!
> ....

Formaalsustel, õigekirjal jpt autistlikel detailidel pole internetis kohta. See on sama põhimõte, et WC-s ei voldita äsja kasutatud pühkmepaberist ümbrikut vms. WC ja internet pole koht, kus vormindusele rõhku pöörata. Ka päris elus on oluline sisulisus, õigekiri on soovituslik kui kirjutate avaldust vms formaalset dokumenti.

Kuna sa ei põhjenda, miks peaksin keelt täiendama, ja kuna internetis ei olegi vaja õigekirja, ja kuna tervet inimesed peavad tähtsamaks sisu, siis kordan veelkord sisuliselt üle juba öeldud mõtte:

see on tutvusfoorum ja sinu kommentaar pole siia vajalik.
 
Sulatõtt räägib eelmine!! 100% 01. juuni 2015, kl 23.14
Nii ongi! irwww
 
:))) 01. juuni 2015, kl 23.20
Sulatõtt räägib eelmine!! 100% Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii ongi! irwww

Kui WC-s vahele jääd, siis looda, et karistaja on kergema käega!
Terve inimene saab ise aru, mida tohib jam ida mitte. Kui mäed põhjendust, et munapraadimine häirib kuidagi teisi inimesi, siis ei ole õigustust võlaõigusseadusest ega mujalt, ja tuleb ka see munapraadimine.
Rohkem mõtestamist.
 
:))) 01. juuni 2015, kl 23.33
:))) 01. juuni 2015, kl 21.35 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Super! :))
>
> Naersin nii, et pisarad silmas.
>


Nali ei õigusta. Eriti kui kogu foorum on minu naljasolki täis. See pole lihtne oskus ja nõuab teema valdamist, väitlusoskust, psühholoogia tundmist jpm. Aga see oskus pole ka midagi väga geniaalselt, enamasti ikkagi IQ vahemiku 100-104 ülemine ots.
Kui laskuda minu tasemele, siis võin öelda, et ma pole öelnud, et olen kogu rahvas, sellist viidet sa ei leia, ütlen, et kogu rahvas see olen mina, kaasa arvatud Kadakas, Sid, alu, Endine püsikas, Kaliifi peakokk, smart ass`rousse, Suur Ahv jne.
 
Endine püsikas, 02. juuni 2015, kl 08.52
Kas täna algab uus lahing või saab millalgi asuda ka varemete koristamise/lammutamise kallale..? inimesed tahavad tutvuda, suvi on ees..
 
punapea 02. juuni 2015, kl 09.48
see on google tõlge targutavale punapeale:D mispidi ja mis keelte abiga selleni jõudsin, kes krt seda enam mäletab:DD

terroristidega võitlemine on raske ja lõputu sõda, sama mis võidelda feministiga:D
 
kor 02. juuni 2015, kl 09.49
püüate ja pingutate elu eest, et vaimukas olla, aga välja ei kipu tulema. mõttetu lälin, mis näitab, et neil muttidel, kes siin päevi ja nädalaid mulli ajavad, puudub oma elu, mees ammugi.
 
irw 02. juuni 2015, kl 09.55
näe, räägiti ennast hoogsalt sisse - pensipäeva ootavad.:P
 
Eelmisel sulatõsi! 100% 02. juuni 2015, kl 10.42
 
Sid 02. juuni 2015, kl 10.59
Täiskuu oli vist täna öösel ära, loodame, et kahaneva kuuga nii hull see seis siin ei ole. Aga eks neid hulle ja nende takkakiitjaid/irvajaid on siin alati olnud. Ma mäletan, et täpselt sellist märatsemist oli siin ka siis, kui ma ise siia sattusin, vist 8 aastat juba tagasi. Sel ajal ei saanud ma sellele pihta ja kõik tundus kuidagi segane. Oleks ma nõrgema närvikavaga olnud, oleks siit jalga lasknud. Ilmselt on neid ärahirmutatud tutvujaid siin praegugi, kes sellest korduvate nimede virrvarrist tuhkagi ei jaga ja hirmunult jalga lasevad. Veab neil, kes täiskuu ajal siia ei saabu ja suudavad enne tutvuma hakata, kui troll oma tiivad üle foorumi laotab, kuigi viimastel aastatel on ta siin suhteliselt permanentselt pasandanud. Eks seepärast peale karastunud püsikate siia kedagi enam alles polegi jäänud.
 
Kaliifi peakokk 02. juuni 2015, kl 11.18
To Sid,

see foorum on trollile igavesest ajast igavesti kinnistatud. Kusagil 7-8 aastat tagasi olin ma (ajutiselt) üsna harv kasutaja, aga trolli käekiri oli äratuntav. Sama lollid repliigid, sama vaimuvaesed kraaksatused. Viimasel ajal on teda hakanud ärritama sõnad "popkorn", "troll", väljendid "Aga mis sul sellest" jne. Hirmsasti vihastab jutt kooselust emaga ja pensionist ;) Öösel läks katus täiesti lehvima. Sogas vaheldumisi midagi tagaluukidest, rumalatest tööandjatest, kes meiesuguseid lolle üldse tööle võtavad üldse ja mingist 1000 mehest, kes pidid laevalt kohe-kohe maha astuma ja tagauksi puurima kukkuma. Lisaks rõve serbohorvaadikeelne sõim (J. Hašeki väljend).

Vanarahvas teadis rääkida, et eks see koer kiunu, kelle pihta kepp läks.
 
???? 02. juuni 2015, kl 11.26
Miks peab trollima? teile on seda juba miljon korda öeldud ja kas ikka ei jõua kohale. miks siiani oli enamvähem kõik kontrolli all olnud, no ikka juhtub aga mitte nii ja nii pikaajaliselt, ütle Sid kas ennem on sinu silmad siin sellist hullumaja näinud? minu omad küll mitte. mõtlemisainet teile.kas te ikka ei saa aru milles on asi?
 
Endine püsikas, 02. juuni 2015, kl 11.34
Ajad muutuvad, inimesed vananevad ja enesekontroll nõrgeneb..mingil hetkel kui kohale jõuab, et aastaid on läind ja istud endiselt seal kus istud (kuivkäimlaga puumaja esimesel korrusel sireliheki taga) ja ei ole lootustki, et kuhugi edasi liiguksid, ajab ikka katusealuse kuumaks küll, a mul savi, sebin endiselt ringi, annan endale tööd, sõidan autoga ja annan signaali tänaval jalutavatele lühikeste seelikutega tütarlastele ja luban lapsevankritega emasid üle tee minna (isegi kui neil selleks õigust pole..)..
 
:)))) 02. juuni 2015, kl 11.34
Miks peab trollima? sulle on seda juba miljon korda öeldud ja kas ikka ei jõua kohale. miks siiani oli enamvähem kõik kontrolli all olnud, no ikka juhtub aga mitte nii ja nii pikaajaliselt, ütle troll kas ennem on sinu silmad siin sellist hullumaja näinud? mõtlemisainet sulle.kas sa ikka ei saa aru milles on asi?
 
????-l sulatõsi! 100% 02. juuni 2015, kl 11.39
 
Sid 02. juuni 2015, kl 11.40
???? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peab trollima? teile on seda juba miljon kord
> a öeldud ja kas ikka ei jõua kohale. miks siiani o
> li enamvähem kõik kontrolli all olnud, no ikka juh
> tub aga mitte nii ja nii pikaajaliselt, ütle Sid k
> as ennem on sinu silmad siin sellist hullumaja näi
> nud? minu omad küll mitte. mõtlemisainet teile.kas
> te ikka ei saa aru milles on asi?

Täpselt samasugune, isegi mõnevõrra hullem, trall toimus siin siis, kui ma siia sattusin. Siis mingi aeg ma hakkasin matsu jagama ja selle trolli postitused juba automaatselt tähelepanu alt välja jätma. Nagu koera sitt tänaval, näed küll, aga katsud puutumata mööda minna. Vahepeal oli periood, kus ma olin suhteliselt harv külaline, aga viimase paari aasta jooksul on sellel hullul neid hoogusid ikka üsna mitu korda olnud, just täiskuu ajal. Niisama libamist on muidygu kogu aeg, tavaliselt küll mitte sellises mastaabis. Kui sa aga ühte püsivat nime ei kasuta, siis sind libada ei saa ja sellest sa ka ise aru ei saa. Tänu sellele hullule on püsikad ikka väga raudsete närvidega inimesed, need kel närvidega endal probleeme, need muidugi siin vastu ei pea. :)
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.