Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida on meestel pakkuda
 
alu 20. aprill 2015, kl 12.33
Keegi siin arvas, et võiks ka sellest teema olla. Et siis mida on meestel delfitar prouadele pakkuda. Minul kahjuks pole midagi peale seltskonna enda poolt siin. Sidil oleks ka rohkem pakkuda arvan. Jutud särasilmast, tõelisest ja tingimusteta armastusest ning muidugi pilte, mida ta pole Agneselt saanud:-)
 
kahju 20. aprill 2015, kl 12.45
oleks lootnud peale suure mulina suurt varustust ka kogeda, aga mida pole, seda pole. vähemalt mees tunnistab ausalt ;D
Ebakvaliteetne isane troll 20. aprill 2015, kl 13.46
Mul ka ei ole midagi pakkuda.
 
Sid 20. aprill 2015, kl 14.28
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keegi siin arvas, et võiks ka sellest teema olla.
> Et siis mida on meestel delfitar prouadele pakkuda
> . Minul kahjuks pole midagi peale seltskonna enda
> poolt siin. Sidil oleks ka rohkem pakkuda arvan. J
> utud särasilmast, tõelisest ja tingimusteta armast
> usest ning muidugi pilte, mida ta pole Agneselt sa
> anud:-)

Ikka veel ei saa Agnesest üle? Ma tõesti arvasin, et su näol on tegu täiskasvanud mehega, aga ma ilmselt eksisin rängalt. Sa oled sinna kuskile lasteaia ja pubekaea vahelisele piirile kinni jäänud ja nüüd mängid siin juba viimased tosin aastat ehtsaid lasteaiamänge. Ära pole tüüdanud? Palka ikka selle eest makstakse?
Kui sinu jaoks Delfi foorum ongi kogu elu, kus ennast ja oma pettumusi välja elada, siis tunnen kaasa. Katsu ikka omale ka mõni särasilm leida, kes aitaks sellest vaalaparvest siin üle saada ja natukenegi päikest su kurba ellu tuua.
 
mägnes 20. aprill 2015, kl 14.33
Sid,

kas sina saaksid üle naisest, kes su riista väikseks ära põlgas?
 
Sid 20. aprill 2015, kl 14.35
mägnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid,
>
> kas sina saaksid üle naisest, kes su r
> iista väikseks ära põlgas?


Sinu arvates koosnebki kogu sihe vaid riista suurusest?
Ja rohkem polegi vaja? Või su mõistus riistast lihtsalt kõrgemale ei tõuse?
 
Sid 20. aprill 2015, kl 14.35
 
priscilla 20. aprill 2015, kl 14.39
vaalad on iga kell armastusväärsemad kui nt kilud:P silmale kenamad vaadata ka
 
nai-ne 20. aprill 2015, kl 15.23
ega peale väikese ja väsinud riista vist midagi polegi, sest kui teemasid lugeda, käib meeste poolt katkematu ing, et näe, naised tahavad, et neile kohvikus kohv välja tehakse, karjuv ülekohus!
 
to nai-ne 20. aprill 2015, kl 15.38
sul on väike ja väsinud riist või, tunnen kaasa?
 
ncdisf 20. aprill 2015, kl 15.52
Ebakvaliteetne isane troll Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul ka ei ole midagi pakkuda.


Oi, näe, kes talveunest üles ärganud:)
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 15.53
selle väljategemise-teema laiapõhjaline ja vastuoluline arutelu siin ja ka mujal on mul tekitanud suisa allergilise reaktsiooni - sisenen juba kohvikusse/toitlustusasutusse rahakott käes, et jumala eest mees ei arvaks, et see 2 € oleks julm ärakasutamine ja räme röövimine päise päeva ajal.
 
nai-ne 20. aprill 2015, kl 16.04
to nai-ne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sul on väike ja väsinud riist või, tunnen kaasa?

küll see koer kiunub, kes kiviga pihta sai.
 
Tohl 20. aprill 2015, kl 16.13
Aga mida selle 2 euro eest saaks?
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 16.33
kohvi või mahla reeglina, aga muus osas pöördu meeste poole, kes on seisukohal, et naistele väljategemine on ärakasutamine, meeste arvelt rikastumine jne... arvavad vist, et naine selle kokkuhoitud paari eurtsi eest autot liisima hakkab.

tegelikult polegi vahet, kas igaüks maksab ise või tasub üks osapool. lihtsalt ilus komme daamile välja teha, meenutab aegu, kus uksi avati, mantlit selga aidati ning galantselt kätt suudeldi.
 
herbert the pervert 20. aprill 2015, kl 16.36
kadakajupp


Ja milline mees viitsiks sinuga reaalselt kohvitada ja sinu lolli mula kuulata? 2 eurot või mitte! Keskeas alakepitud vaal raisk! Kogu siinne foorum on su ila täis.
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 16.42
sinu väljendusviis lubab oletada, et sinuga ei soovi ka alakepitud vaalad kohvi juua. aga kena päeva sullegi - muide, juhul kui sa ei teadnud veel, siin lugemine on vabatahtlik. nii et võid oma vaalafantaasiaid kvaliteetaega veetes kuskil mujal vabalt mõtiskleda.
 
herbert the pervert 20. aprill 2015, kl 16.50
Mis sind siia tõmbab? Et saaks alu ja teistega päevast päeva arutult kraagelda, targutada ja niisama T Ä I E S T I mõttetut ila välja ajada? Mine tee parem kimp hagu oleks sinust vähem midagigi kasu. Ära istutud paksu tagumikuga seksuaalses ikalduses olev keskealine bibliograaf selline. Keegi võiks su vibrale paar AA patareit kinkida saaks natukenegi rahu. Igas jumala teemas on see eit platsis mölisemas ja siis teeb mossis nägu kui keegi midagi lõpuks ütleb. Ise suisa paistab silma juba. OstaElu.ee.
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 16.54
ma ei saa aru, millest nii valuline reaktsioon - kas see kahe euro jutt ajas ballistiliseks või mis?

aga kus ja millal me kohtunud oleme ning minu seksuaalsust arutanud? ei meenu.... ilmselt ajad mind kellegagi sassi.
mu ajaveetmine pole sinu asi, eksole. tänan soovituse eest siiski - äkki ütled, mida krt selle haokimbuga peale hakata - kingin alule või? :D.

ja sul pole kah vist midagi paremat teha, kui siin päevast päeva vahtida, kes kellega kraakleb...
 
herbert the pervert 20. aprill 2015, kl 17.02
JAH kindlasti häiris mind see 2 eurot.


*viime jutu mujale*

Tead, ma ei viitsi sinuga vaielda sest eks igaüks näeb isegi.
Ebakvaliteetne isane troll 20. aprill 2015, kl 17.02
ncdisf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
Oi, näe, kes talveunest üles ärganud:)
-------------------------------------------------------
Tere jah. Ärkasin, aga ikkagi pole midagi pakkuda.
 
priscilla 20. aprill 2015, kl 17.05
herbert
selle põhjus, miks siin keegi hommikust õhtuni jahvatab ja targutab, on sõltuvus. tean, sest olen ise selle üle elanud; see aeg oli julm.
 
naitmeer 20. aprill 2015, kl 17.10
Aga räägi herbert perverdike, mis sind siia tõmbab?:)
 
Tohl 20. aprill 2015, kl 17.29
On ikka röövlid küll- tass kohvi 2 euro eest. Selle raha eest saab pea terve paki. Huvitav, mis selle tassi nii kalliks teeb? Ärge ostke nii kallist kohvi! Bensu aktsiisi lisandumine mõnikümmend senti ajas tagajalgadele, aga tassi pruuni vee eest käiakse lõtva kaks ja rohkemgi eurot välja. Arumaeisaa.
 
herbert the pervert 20. aprill 2015, kl 17.38
naitmeer


Ma ei ole igapäevane klient st. vahest ei satu siia nädalaidki! Aga igakord kui igavusest lugema tulen jäävad ikka ja jälle teatud isikud ja nende jutt silma. Aga igatahes see teema on ammendatud siin. Vb tõesti olin jupikese vastu liiga karm aga miski peab ta ju mõistusele tooma. Nendel nö. püsikatel on üksteisele niipalju öelda. Vb mõnel neist on suisa tekkinud salanetiarmastus mida ei osata muud moodi välja näidata kui kraageldes. Et miks need püsikad ometigi kokkutulekut vms ei korralda omavahel. Vb nii mõnigi pott leiaks omale kaane. Aga ma ei viitsi rohkem plärtsuda tehku mis tahavad.
 
P. Pihk 20. aprill 2015, kl 17.44
pervert herbertil oleks nagu kade meel, et kellelgi omavahel jutt jookseb.
üksildane pihu-herbert visat iha.ee-st välja?
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 17.46
on ikka raske elada, kui kõik häirib - kellegi foorumikasutuse sagedus, pesupulbrireklaamid, kohvi hind. mul on millegipärast ükskõik, mitu postitust keegi teeb või mitu tundi tv ees veedab. häirib kohe nii palju, et peetakse vajalikuks sekkuda - selle peale hoopis tahaks öelda, et ostaiseelu.ee.
 
Tohl 20. aprill 2015, kl 17.50
Ja kohvi hinda pead siis normaalseks?
 
kadakajupp 20. aprill 2015, kl 17.56
kohvikus sa ei maksa ju lusikatäie kohvipulbri hinda, maksadki kogu lisandväärtuse - vesi, elekter, nõudepesu, personalikulud, kaudselt ka investeeringud kohvimasinasse jne... samuti maksab ju lõunasöök rohkem kui poest ise toorainet ostes hinnakalkulatsiooni tehes. seega ei pea sugugi kalliks, aga väljas kohvi joomine ei ole ka kohustus.
 
tammetõru 20. aprill 2015, kl 17.58
lollikesed kohvihoolikud korjake sügisel tammetõrusid purustage, röstige ja jahvatage neid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!