Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
huumorirubriik reede õhtuks.
 
bike 24. aprill 2015, kl 22.14
politseipatrull sõidab avariipaigale. vaatab - mersu on sirgel teelõigul puusse pannud, juht istub rooli taga ja vahib tuimalt enda ette. politsei: no näete kui palju abi turvavööst on, teil pole ühtki kriimu, mitte nagu teie sõbrannal, kes vedeleb seal eemal asfaldil... riist hammaste vahel.
 
HaukuvPeni 26. aprill 2015, kl 17.22
Kolm grusiinlast uhkustavad, kelle naisel on kõige suurem perse.
Üks ütleb, et kui minu naine vanni istub, ei jää sellesse enam piiskagi vett.
Teine ütleb, et kui minu naine viib oma aluspüksid pesumajja, siis seal öeldakse, et vabandage, me tankikatteid ei pese.
Kolmas mees on tükk aega vait, siis ütleb, et minu naisel on ilusad sinised silmad.
- Mis need silmad siia puutuvad?
- Tal muud polegi. Kõik ülejäänu on perse.

'''''

Laev läheb korallsaarte vahel põhja ja on ainult kaks pääsejat: eestlane ja venelane.
Kumbki ujub siis oma korallsaarele ja jääb sinna elama. 5 aastat on mööda läinud, kui korallsaarte vahel läheb põhja veel üks laev, millest üks tibi pääseb eluga. Tibi ujub venelase saarele ja jääb sinna elama.
Ühel päeval, kui venelane kalale läks ja tibi omapead jäi, hüüdis ta naabersaarel elavale eestlasele: “Uju siia saarele ning saad midagi, mida pole 5 aastat saanud…!”
Eestlasel nägu rõõmul ja sära silmis, hüppab pea ees lainetesse ja paneb padavai tibi poole ujuma, omaette pobisedes: “Mulgikapsad, mulgikapsad…”

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mhhh 26. aprill 2015, kl 19.18
Metsaloomad joovad end igal õhtul silmini täis. Õhtust õhtusse käib pöörane pummelung ja järgmisel päeval on kõigil alati kole paha olla.

Ühel õhtul ütleb rebane "Rahvas, nii seda edasi kesta ei saa! Meie, metsloomad, oleme teistele eeskujuks ja see ei kõlba, et oleme kogu aeg lakku täis!" Niisiis otsustavad nad sellest päevast alates enam mitte juua.

Järgmisel päeval teeb rebane kontrollringi. Karu on küll veel pisut pehmevõitu, kuid orav hüpleb juba ringi. Kõigil paistab olevat märksa parem olla.

Jõuab rebane jänese juurde. Too tolgendab puu taga ja öögib endal hinge seest välja, ise näost täitsa sinine ning puhta uimane. Rebane ütlema: "Jänes! meie, metsaloomad, lubasime ju, et ei joo enam!" Jänes vastu: "Jah, kurb lugu küll, aga ma kohe ei saanud teisiti, mul oli veel üht-teist tagavaraks, ma lihtsalt pidin selle ära jooma..." Rebane kostab: "No heakene küll, täna pigistan ma selle koha pealt veel silma kinni. Aga homme söön su ära, kui jälle nina täis tõmbad!"

Järgmisel päeval läheb rebane uuesti oma ringile. Karu tuleb talle juba rõõmsalt laulu jorutades vastu. Orav korjab usinalt pähkleid.

Jõuab rebane jänese juurde. Too kügeleb puu taga, lõug ripakil, mustad rõngad silme ümber, läbi, mis läbi. Puhta lakku täis. Rebane ütlema: "Võtku sind hunt ja tont, jänes! Meie, metsaloomad, otsustasime ju, et rohkem enam ei jooda!" Jänes vabandab jälle sada korda ette-taha ning rebane sõnab: "No olgu peale, see on nüüd küll viimane kord. Aga homme panen sind tõesõna nahka kui londi jälle umbe tõmbad!"

Järgmisel hommikul on rebane taas oma ringil. Karu ja orav on suurepärases vormis. Rebane jõuab puu juurde, mille taga jänes tavaliselt alati kükitab. Jänest pole. Rebane vaatab ringi, ei midagi. Läheb edasi ja jõuab tiigi äärde. Näeb rohukõrrejuppi veest välja paistmas ja muudkui ringe tegemas. Mõtleb, et see ei saa olla õige asi ja tõmbab kõrre välja. Kõrre küljes ripub jänes, jälle nina täis tõmmanud, peaaegu teadvusetu. Rebane ütlema:" Neetud jänes, meie metsaloomad, me lubasime ju, et ei joo enam!" Jänes laliseb vastu: "See, mis teie, metsaloomad teete, ei lähe meile, kaladele, kuraditki korda..."
 
HaukuvPeni 28. aprill 2015, kl 09.15
Küsimus: "Millal teeb eesti naine seksi ajal häält?"
Vastus: "Kahel korral! Esimest korda siis kui kuivalt sisse lükkad. Teist korda siis kui pärast kardinasse kuivatad."

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Prioriteedid Paigas 28. aprill 2015, kl 09.34
Tüdruk tuleb koju ja küsib:"ema kas ma olen skisofreenik?""No kes seda sulle nüüd ütles?",küsib ema.
"Sipelgad!" vastab tütar.
 
einoo 28. aprill 2015, kl 13.12
Peni, sul väga ühemõttelised naljad...jätkuvalt!
 
nabskdgas 28. aprill 2015, kl 13.19
Tuppa siseneb väike tüdruk:
“Vanaema, kes on lits?”
“Ohh, lapsekene, see on üks hirmus inimene!”
“Hirmsam kui Frankenstein?”
“Hmm, jaa…”
“Hirmsam kui Dracula?!”
“Jaa…”
Mispeale tüdruk tõmbab end küüru, tõstab käed ja liigub silmi pööritades vanaema poole:
“Uu, üü, ma olen lits, uu, üü…”
 
HaukuvPeni 28. aprill 2015, kl 15.25
einoo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peni, sul väga ühemõttelised naljad...jätkuvalt!

See on hea, et mind ikka keegi tähele ka paneb. :-p

**************

"Doktor, mu mehel hakkab seksuaalenergia kaduma. Mida teha?"
"Kui vana ta teil on?"
"Seitsekümmend viis!"
"Kuulge, sellisel juhul oleks lihtsalt patt seda täie võimsusega nõuda. Kuna te seda esmakordselt märkasite?"
"Esimest korda? Täna öösel ja ...siis hommikul jälle!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!