Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
appi, kuhu ma sattunud olen?
 
Sid 07. mai 2015, kl 19.11
põnev küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ag
> a sid, kumb sina enda arvates oled?;)


:D Loomulikult ei ole ma sarisittuja, püsiva nimega seda tehes jääks ju endalegi paha maitse suhu.
Seega - ma loen end inimeste, mitte trollide hulka kuuluvaks. Trollid on need, kes foorumist kunagi välja ei tule ja elavadki siin, mina olen erinevalt trollist kohtunud siit enam, kui kümne inimesega.
 
:) 07. mai 2015, kl 19.13
Sina pole ju sid ka? Või oled? Irw. Kõik on tõlgendamise küsimus. Ja töö teinepool olgu tänulik reklaami eest.
 
Sid 07. mai 2015, kl 19.15
sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> miks otsustasid tagasi tull
> a?
> kas mujal ei leidnud muusika linkide foorumi
> t?

Millal ma lubasin ära minna? Ma ju kirjutasin, et mul ei ole aega siin iga päev käia, käin siis kui aega on. Täna oli tunnike ja nüüd ma jälle kaon, kas homme jõuan foorumisse - ei tea. Mul lihtsalt tegemised suht kaootilised ja seepärast see arvuti ja foorum ei ole primaarsed mu jaoks (erinevalt paljudest siin). :)
 
igatsusega, kaido! 07. mai 2015, kl 19.17
tom sul jäi eelmise teksti lõppu kirjutamata:
igatsusega: kaido
armastusega.
igavesti teie.
 
näpud valusad kaidol 07. mai 2015, kl 19.27
eks sest venelase tupe kraapimisest ole näpud haiged ka, nüüd kuulab muusikat ja puhkab sõrmi.
igavsesti teie kaido.
 
viimasele 07. mai 2015, kl 19.30
külli võta omad rohud ära, kaidol on hea armukene, mtte mingi närvihaige käitumishäirega tüsenev vanur,õnneks sai ta sest klammerduvast moorist lahti.
 
?? 07. mai 2015, kl 19.41
kes on kaido?kes külli? äkki keegi seletaks??
 
venelase nimi 07. mai 2015, kl 19.42
kas venelase nimi on siis külli? pole ju vene nimi..
igatsusega: kaido
 
tom- sid- kaido 07. mai 2015, kl 19.42
tomi pärisnimi on kaido. ülejäänutest ei tea midagi.
 
Tomi nimi on toomas 07. mai 2015, kl 19.44
Mõni moor on tabletid võtmata jätnud.
 
külli on vana mutt 07. mai 2015, kl 19.44
ja nii ongi.otsib mööda netti poissi taga kes ta pikalt saatis
 
võtame julgust 07. mai 2015, kl 19.47
kas keegi veel imestab, miks ma selle teema tegin?
 
aga sobis kaidole küll 07. mai 2015, kl 19.47
aga omal ajal sobis kaidole küll.
nüüd järsku jäi vanaks? kas samala ajal kaido sai nagu nooremaks?

hästi huvitav.
 
kes see poiss siin on? 07. mai 2015, kl 19.48
missugune vanadusest nõretav mehetohlakas siisn veel POISS on?
irw, te püstikusejad, või laste juba üle serva.. potiserva..
 
arvan 07. mai 2015, kl 21.32
võtame julgust Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas keegi veel imestab, miks ma selle teema tegin?

kes normaalne siia eksib,ei imesta. mina ka mitte.
 
alu 07. mai 2015, kl 21.48
Põhiprobleem paistab viimasel ajal olema, et püsinimedega kirjutajad segavad tutvumast kellelgi, võimalikult igasugu huupi nimede alt tatipritse. Või siis on need omakorda saanud tellimuse kellegi kaitsmiseks, kes ise ei saa hakkama.
Tekib küsimus sel juhul, et kuidas tutvuks sarisitturitest tatipritsid omavahel või keegid, kes üldse mingit püsinime võtta ei taha.
Huvi pärast peaks katkestama enda kommenteerimise ja jääma jälgima, et mismoodi see koerapulm ja paarilise leidmine sellistel siis ka käib:-)
 
põhiprobleem on raha 07. mai 2015, kl 21.50
alu, palju sa täna selle plõksimisega siin teenisid?
 
sust läheb ju mööda 07. mai 2015, kl 21.51
alu, kuna sa oled vana, sul lapse toettusrahad maksta, sul sittt iseloom jne jne, siis sind ju tutvumine ei puuduta .juba ammu enam mitte. kes tahaks tutvuda 60-ndates vana mehega?
 
kevad ja kaka 07. mai 2015, kl 21.54
alukesekene sarikakaja oled sa ju ise kõige suurem ja lõpeta ära see jura, et kõik peavad teie moodi eputrillad olema ja püsinime võtma. tahan, võtan iga postitusega uue nime ja mingi alu ei koti. ega see "alu" sind tuttavamaks ei tee ja jumal tänatud. sina sarikakad püsinime alt, kas see on nagu kuidagi "õigem" või?
 
alu meheks olemise protsent 07. mai 2015, kl 21.59
39 protsenti meestest on ülekaalulised.. 2014 aasta andmed eesti meestest.
nii, see teeb siis päriselus 10-st siis 3,9 meest.

st 3 meest ma tean, alule jääb olla 0, 9 meest.. võtku või jätku ja ma ju räägin, et ega ta ikka mehe eest enam ei ole.. no et pole 100 protsenti mees...
 
alu 07. mai 2015, kl 22.06
Olge optimistlikumad, vanamoorid, teie jaoks olen mina vaid sel ekraanil, kuhu te klahve taote nagu aurutriikrauad. See võib kehtida ka ülejäänud meeste kohta, vaadates tulemusi.
 
lõbusad moorid 07. mai 2015, kl 22.16
olemegi optimistid, sina aga oled igavene pessimist ja sured oma pessimismi ja musta sapi sisse ükskord, üksi ja üksikuna muide.
 
kes huvitub 0,9-st mehest 07. mai 2015, kl 22.19
pole mina siin ühtegi naist näinud, keda alu 0, 9 meest nagu huvitaks.
sa vana totakas vaevled luulude käes.
aga teenida on ju tore, teiste inimlike instinktide pealt, on ju,vana ja poolevinna mees.
 
alu 07. mai 2015, kl 22.24
Jah, teenistuse üle kurta ei saa. Vaat milleks nõmedad vanamoorid head on:D
 
alule 07. mai 2015, kl 22.35
sa ei saa ju päeva ega tundigi ilma nendeta, sest midagi paremat elul sulle enam ei ole, lepi sellega.
 
alu 07. mai 2015, kl 22.38
Jah, nõus. Olengi leppinud, ajan eurod kokku ja võtan löpuks noore eesti naise. 183 pika vähemalt. Väärt investeering ju!
 
Sid 08. mai 2015, kl 10.39
tom- sid- kaido Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tomi pärisnimi on kaido. ülejäänutest ei tea midag
> i.


Jälle üks troll arvab midagi. :D Ei tea Kaidodest ja Küllidest kohe mitte midagi. :D

*Kui sul tõepoolest on huvi midagi teada saada, siis tule siit foorumist välja ja tutvu inimestega päriselt. Pelgalt siin redutamisega sa targemaks ei saa. Kui su info pelgalt foorumipostituste ja halvemal juhul võõraste postkastide sisuga piirdub, siis minu kaastunne sulle.
 
just lugesin 08. mai 2015, kl 10.50
sa ise redutad ka liiga sageli siin, mida sina siis kardad?
kas ainult selle põhjal, et ma ei ole huvitatud reaalis sinuga kohtuma, teed järelduse, et kardan inimesi?
sel juhul MINU kaastunne SULLE.
 
Sid 08. mai 2015, kl 10.59
Ei pea minuga kohtuma, aga neid kes minuga kohtunud on, on siin palju ja kui neile mainida, et ma olen tegelikult Kaido, siis peale rõõmsa elevuse ei saa see muud reaktsiooni esile kutsuda. :D

*Kohtun ma siit aga vaid endale sümpaatsete ja juba tuttavate inimestega pelgalt suhtlemise eesmärgil. Ei ole vaja kaasa tunda, sest isiklik elu on mul korras. Siin käin vaid igavusest omi madalamaid instinkte välja elamas kohalike trollide peal. Mõni teeb metsajooksu, mõni rabeleb jõusaalis, mina lasen oma halvad emotsioonid siinsete trollide peal välja. :D
 
püsihaige 08. mai 2015, kl 11.15
õigustuse leian alati.

näiteks leian kirjavea vms detaili ja see annab mulle õiguse.
kui detaili ei leia, siis laskun isiklikule tasandile. näiteks nimetan trolliks või vaalaks ja saan taas õiguse.

mõtlemiseks:
To defend a wrong, is to wrong do anew.
Õigustada tehtud viga, on uus viga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!