Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
43+mehele
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 07.58
Olen elanud üle 43 eluaasta Tallinnas. Pikkust on 173 cm, kaal püsivalt normaalkaalus. Lugeda-kirjutada oskan omamata kõrgharidust. Oma lõbuks sõidan rattaga või rulluiskudega, meeldib ka kiirkõnd. Tunnen ennast hästi looduses viibides, kuigi olen linnainimene.
Otsin meest, kes oleks üle 43 aasta vana, minust pikem ja kes on suhtest vaba. Meest otsin esialgu toredaks kaaslaseks, kellega koos tegeleda tervisespordiga, rääkida maast ja ilmast, juua vahel tassike kohvi...
 
Siin ma olen 21. aprill 2013, kl 08.29
ja just kohvi joon.
 
:) 21. aprill 2013, kl 08.29
ega hommikul midagi etemat pähe ei tulegi. Jood kohvi ära, ehk siis...
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 08.35
Hommik algab tavaliselt kohviga:) Millist kohvi armastad?
 
Cosmost ja Kroonikast lugesin 21. aprill 2013, kl 08.35
Kui saatus pole määranud, siis sedasi ahastuses siin otsides ei leia.
See, kes tundub enda jaoks normaalne, ei pruugi seda olla normaalse mehe jaoks.
 
Kohvi suhkru ja koorega 21. aprill 2013, kl 08.37
armastan ma.
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 08.45
Eksid, ma ei ole ahastuses:) Oskan vabalt ka üksi olla ja toimetada ning elust rõõmu tunda. Toreda kaaslasega koos olemisest ei ütleks ära, aga kindlasti ei ole see eesmärk omaette. Täpselt, kui saatus tahab, küll ma siis ka kohtan meest, kellele tundun normaalne:)
Kohvi suhkru ja koorega- klassika:) Lihtsuses peitub võlu...
 
Peitub jah 21. aprill 2013, kl 08.47
aga niiviisi pole tammuma harjunud.
kena päeva!
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 08.53
Vahel on tore ka harjumatuid asju teha:)
Ilusat päeva!
 
nii on 21. aprill 2013, kl 08.55
Kõik tunduvad enda meelest normaalsetena, aga kui kokku saada, siis on alati midagi ebanormaalset.
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 09.02
Kummaline olekski, kui kõik kõigest ühtemoodi aru saaksid. Millist ebanormaalsust oled kohanud kohtumisel?
 
... 21. aprill 2013, kl 09.06
poe mõtet siin jahuda, minge kohtama, siis näete ;)
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 09.17
Keegi võiks oma muljeid jagada küll, hakkab nagu kõhe...
Esialgu lähen päikse kätte, et mitte lasta päeval raisku minna:)
 
Lais Liss 21. aprill 2013, kl 09.41
Normaalne naine ja klatšijutud kohtumistest:)
 
tark lihtsalt 21. aprill 2013, kl 09.43
päike on nii vanale inimesele pigem kahjulik kui kasulik.
 
Toomas 21. aprill 2013, kl 10.08
See kuulutus ei rebi mind maast lahti.Kuidas karvadega näos on?Kas turritavad nina aukudest välja?Kas vuntsid on?Kas vett meeldib kasutada?
 
Hehee 21. aprill 2013, kl 12.37
edu otsimisel ;)
 
nii on 21. aprill 2013, kl 15.38
Veendusid, naine43+, millised "tutvujad" siin käivad?
Ennem leiad tänavalt kui siit :D
 
mood on muutunud 21. aprill 2013, kl 16.00
Vanasti oli kõiges ebaõnnes süüdi " neli aastaaega ja imperialism" tänapäeval "vastassugupool" :)
 
:) 21. aprill 2013, kl 17.00
Meenub "Neli tankisti ja koer". Ma väga kahtlen, et kommijad ühest sugupoolest pärineksid...õelus pärinevat naiste tagahoovist:)))
 
yxikmees 21. aprill 2013, kl 21.10
43+naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen elanud üle 43 eluaasta Tallinnas. Pikkust on
> 173 cm, kaal püsivalt normaalkaalus. Lugeda-kirjut
> ada oskan omamata kõrgharidust. Oma lõbuks sõidan
> rattaga või rulluiskudega, meeldib ka kiirkõnd. Tu
> nnen ennast hästi looduses viibides, kuigi olen li
> nnainimene.
> Otsin meest, kes oleks üle 43 aasta
> vana, minust pikem ja kes on suhtest vaba. Meest
> otsin esialgu toredaks kaaslaseks, kellega koos te
> geleda tervisespordiga, rääkida maast ja ilmast, j
> uua vahel tassike kohvi...
Kui kohvijoomise ja jutuajamise mees leitud,ning soov meest seksimiseks leida,ning oled nõus ka kilulinnast väljapoole tulema,siis kirjuta ardi.s@neti.ee
Kohvijoomise ja tervisespordi meheks ma kandideerima ei hakka.
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 22.07
nii on, veendusin, millised "tutvujad" käivad:)
Ardi, kas sa ülehindad ennast või alahindad teisi meessoost isikuid? Mees, kes tegeleb tervisespordiga juues natuke kohvi saab ise hakkama ka lähisuhtes mõlemapoolse soovi ilmnemisel.
 
yxikmees 21. aprill 2013, kl 22.16
Ma ei ülehinda ennast ja tegelikult ma ei lootnudki sekssuhet leida,vaid tahtsin öelda,et rääkida tuleb asjast ja meeste vaatevinklist siis olulisimast.
Tervisesesporti teha ja maailmaasjadest rääkida saab ka sõpradega,aga vaat seksi ju sõpradega ei tee.
 
43+naine 21. aprill 2013, kl 22.26
Aga vaat seksi ei tehta...nauditakse hoopis. Igal asjal on oma aeg ja koht.
 
yxikmees 21. aprill 2013, kl 22.40
Nautida muidugi,aga mitte sõpradega.
Näiteks minul ei pane küll selline kuulutus,a-la,et otsitakse tervisespordiks kaaslast,kulmugi liigutama.
Kui aga otsitaks sekspartneriks meest,kellega ka tervisesporti teha,siis oleks asjal hoopis teine jume.
 
haldjaprintsess 21. aprill 2013, kl 23.17
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nautida muidugi,aga mitte sõpradega.
> Näiteks mi
> nul ei pane küll selline kuulutus,a-la,et otsitaks
> e tervisespordiks kaaslast,kulmugi liigutama.
> K
> ui aga otsitaks sekspartneriks meest,kellega ka te
> rvisesporti teha,siis oleks asjal hoopis teine jum
> e.

Ha-ha, vaat mina sain tervisespordi rajal kokku ühe toreda inimsega, kellega sai koos vaba aega veeta, maast ja ilmast rääkida. Olin minagi kindel, et seltsis lihtsam ja ka julgem liikuda. Lisaks mingil ajal ´hakkas see toimima, et kui üks ei viitsinud ennast välja ajada, siis koosminemisega tekkis juba kohusetunne, et tuleb minna ja kõik!
Mingil aja jooksul (nii aastat 3 olime koos juba trenninud ja isegi rahvaspordi võistlustel käinud)hakkas midagi enamat susisema ja tänaseks on asi nii, et korra kaks teeme nädalas enne trenni ka väga meeldivat ja mõnusat "tubast soojendust" :)

Nii, et kõik ei mõtle Yxiku moodi kohe seksist vaid see vastastikune tunne ja teineteise tahtmine tekib ajapikku. Ja usu Yxik, siis ei loe ei vanus ega kaugus ega miski muu!
 
romantiline mees 22. aprill 2013, kl 02.14
Tore kuulutus ja üle keskmise vastukajad.
Loen, et Sulle meeldib maast ja ilmast rääkida. Aga kuidas oleks hoopis Kuu ja tähtedega:) Kas valdad teemat?
43-aastasel naisel vist on laps(ed) juba kasvamas? Kas tohib küsida kui mitu ja kui vanad?
 
43+naine 22. aprill 2013, kl 14.59
Ma eelistaks kuulata kuust ja tähtedest;), aga üht-teist oskan ise ka pajatada:)
Enamustel 43stel on laps(ed), täiesti normaalne. Küsida tohib,aga täpsemalt vastaks meili teel tunnen.huvi@hot.ee
 
sherlok 22. aprill 2013, kl 23.05
Veame kihla, et mees on halva iseloomuga naise koos lastekarjaga maha jätnud. Nüüd otsitakse siin looduse ja tervisespordi udujutuga uut lolli.
Elementaarne, Watson!
Noh naine43, on mul õigus?
 
Dr.Watson 22. aprill 2013, kl 23.21
sherlok, sinu peamine probleem hetkel on jänes sinu püksis. teda sa, kob niikuinii kätte ei saaq, aga katsu kuidagi oma munad ära päästa
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!