Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ennustan tutvujatele tulevikku
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 22.16
Ennustan ainult täna ja ainult püsikatele tulevikku, sest nemad on endast energiavälja suurema jälje jätnud. Kellegi teisena pole end mõtet esitleda, sest saate niiviisi teise inimese saatuse endale.
Kes on esimene?
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 22.27
Kas polegi julgeid püsikaid? Oma saatust ei maksa karta, sest see on igaühe enda loodud ja tuleb nagunii.
 
Kadakajupp. 29. juuli 2015, kl 22.31
Räägiksin ära oma loo...
Tegin läbi praktika, misjärel tunnen end nüüd loojana:

https://www.youtube.com/watch?v=hwoL4c3O0zY

Tunnen mis on tõde ja aitan inimesi avaneda. Armastan kurke kasvatada, meeldivad vanemad. Loojaks saanuna mõistsin ,et kõik on võimalik. Minu jaoks on ilmselge, et kõik on tutvus.

Andmisrõõmust lasen foorumi külastajatele oma siirast valgust paista.

Aga vahel tunnen, et inimesed ei soovi valgust ja on pimestatud.

Tänan.
 
:) 29. juuli 2015, kl 22.34
Ennusta, ma ootan huviga. Sisse logima ei hakka :)
 
Kolmas Silm 29. juuli 2015, kl 22.34
Vale, valskus ja oma saatusega mängmine.
Järgmine!
 
nonii 29. juuli 2015, kl 22.41
Ma ka ei logi sisse...
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 22.43
Kas olete kohanud ennustajat, kes ennustab ukse taga ootvale kliendile? Julgemini!!!
 
E. 29. juuli 2015, kl 22.45
Kolmas silm - tõesta end! Mees minevikust- miks ta nii teeb
 
Ingel, endine ingel 29. juuli 2015, kl 22.51
Mees minevikust pressib tulevikku, see ta motiiviks ongi.
 
E. 29. juuli 2015, kl 22.52
Milleks? Mida ta tahab saavutada?
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 22.53
Miks ma end sinu jaoks tõestama pean kui ise ei julge uksest sissegi tulla?
Vastan-sest sa lased seda teha. Armastus pole armuand, vaid see tuleb välja teenida. Tasuta saadud asju ei osata hinnata.
 
E. 29. juuli 2015, kl 22.57
Ma olen loetav raamat kui seda tahta lugeda. Ainult neis peatükkides on suur segadus. Killud on korjatud kokku, kuid alles leiavad oma õiget kohta
Mina olen teda armastanud läbi kõige palju aastaid. Tema valis raha tol hetkel, kuid ma tunnen, et mul hoitakse silma peale.
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.02
Ütlesin juba, tasuta andsid end ära! Sa oled nagu vanaema, kes ootab pannkookidega lapselapsi.
 
E. 29. juuli 2015, kl 23.04
Ma isegi ei solvu selle peale. Ma tean, et ta ei tule enam. Mulle jäävad killud
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.07
Saatuse peale ei ole mõtet solvuda. Nii kaua kuni teda oma ootusega toidad, ei saa uus tulla.
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.09
Miks püsikad kardina vahelt piiluvad? Julgemalt, kas te oma saatust ei tahagi teada?
 
Püsikas 29. juuli 2015, kl 23.12
Küsiksin, et miks ma ei leidnud siit foorumist 86+ aastast 210cm IQ 180 miljonärist taati omale? Kõik teised uskusid, et ehk leiame, aga ei läinud nii.
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.12
48 min on veel jäänud, siis tasuta ennustusliin sulgub!
 
E. 29. juuli 2015, kl 23.14
Ju on vist õnnelikud need, kes saavad kogeda sellis tunnet mis niidab jalust esimesest sekundist. Mis on nagu pehme tuli, mis lööb kõik meeled erksaks. Nagu tunneks teda terve elu sellest sekundist, keda loed kui raamatut, kes on nagu puuduva pusle õige kild et saaks tervik. Aga julge midagi öelda, sest see tundub liiga hea. Kuni on hilja. Ikka armastan ja tunnen väga puudust.
Rahule mind jäeta, ma tean et ta vaatab mu üle. Silm on peal. Teab rohkem kui ma arvata oskan. See hoiab kinni.
See tunne on üks kord elus. Üks inimene elus. Ainulaadne ja kordumatu.
Järel on kahetsus, killud, igatsus. Püüd saada hakkama ja minna edasi. Kui järel on suur kuristik, mille äärt ega põhja pole leidnud. Kukud ja kukud ja kukud. Samm edasi, kaks tagasi. Ja nii aastaid. Aga ikka püüad, pingutad, matad end töösse. Kuni tunned, et keegi vaatab, mõtleb... Tema... Mõttetu elu
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.17
Püsikas, ära mängi oma saatusega, vastasel korral tabab sind kõige ülemal juubeldushetkel nool. Hoia madalamat profiili, saa solvumisest üle ja sinuga ei juhtu midagi halba!
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.19
E. Ise sa sellest sõltuvusest jagu ei saa. Otsi ja sulle antakse abi.
 
did_219730 29. juuli 2015, kl 23.20
aga palun,ennusta mulle.

Ära ütle iial....iial.
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.21
Mida teada tahad? Küsi kiiresti, aeg jookseb.
 
E. 29. juuli 2015, kl 23.21
Ma olin minekul, kuid millegi pärast jäeti mind siia. Tahan ma siina olla- ei. Ma ei sobitu siia, ma ei leia kohta kus tunnen end hästi, hinges rahuga.
On üks löök teise otsa. Üks kaotus teise otsa. Midagi loob ja saabub mingigi hetk, siis see kukub kokku. Nagu praegu. Kodu kaob, vaja uut. Kodu mu kants. Enam seda pole. On töö, töö ja töö. Ja siis kusagil tema. Miks see kõik nii, ma ei tea. Millal ja kas saabub stabiilsus mingiks ajaks, kus saab teha mida naudib. Kui hing on rahul, süda rõõmus. On päike, mitte pimedus. Ma ei tea. Otsin ammu vastuseid
 
Sid 29. juuli 2015, kl 23.23
Kas püsikad saavad taas karistatud?
 
did_219730 29. juuli 2015, kl 23.23
kas leian endale hea kaaslase?3

Ära ütle iial....iial.
 
E. 29. juuli 2015, kl 23.23
Ma tahan ja soovin, et ta on õnnelik. Et tal on oma tee. Et temas on armastus. Et ta on rahul oma teel.
Ma ei jaksa
 
did_219730 29. juuli 2015, kl 23.25
kas leian endale hea kaaslase?

Ära ütle iial....iial.
 
kolmas silm 29. juuli 2015, kl 23.26
E. Miks sa nutad taga kopitanud minevikku? Vana kodu pole su kants, vaid vangla. Kui sulged selle ukse enda järel, astud päiksese kätte. Mida kaugemale lähed, seda kergem hakkab, aga sul on sinna veel pikk tee.
 
E. 29. juuli 2015, kl 23.27
Aitäh kolmas silm. Ma tean, et tee on väga pikk.
Aga tema? On tal kõik hästi?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!