Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tarka meest
 
punapea 24. november 2015, kl 10.48
to, ma saan aru, et sulle ka meeldivad nunnud loomakesed, aga sarnasus orava sabaga ei tähenda veel et ma päriselt orav olen ja ka tema moodi karva vahetan:D nii nunnu tglt, et sa oravatest nii palju tead... :D
 
punapea 24. november 2015, kl 11.05
ma arvan, et targad mehed naisi loomadega ei võrdlegi. nii et tarku mehi tunned ära mille järdi?
õige - selle järgi, et nad jumaldavad naisi ja näevad neis ainult ilu, aga loll mees loomi ja muid koledusi:D
 
to 24. november 2015, kl 11.07
Punapea, luba meenutada, et mitte mina ei võrrelnud sind oravaga, vaid sina ise. Mina kõigest meenutasin selle liigi omapära.
Aga silme ette tuli pildike sellest fetišist:
http://www.domestika.org/en/projects/74802-plastic-series-pink-amazon
 
punapea 24. november 2015, kl 11.08
kuigi loomad on niii nunnud ju:D vaalad muuseas mulle väga meeldivad - suured võimsad lodusimed. linnud kõik imearmsad (kormoranid siiski jätaks välja). ma jubedalt armastan loodust ja loomi - on häiriv kui mõnda haledat meest või naist nendega võrreldakse...
 
to 24. november 2015, kl 11.16
Tänud tarkuse jagamise eest, Punapea. Vanemate suguõgede tarkusest võib tulevikus kasu olla, kui läheb uue mehe valimiseks, aga hetkel vanast veel piisab.
 
punapea 24. november 2015, kl 11.24
to, orava karva juuksed, mitte orava moodi. muidu tekib jälle küsimus, kas porgand oli karvane või oli ta jälle mullast võetud üpane:D
aga palun, tark mees on haruldus ja mullegi meeldib teadmine, kui neid aegsasti ära tuntakse... iseasi, kas nad ise ennast ära tunnevad, enne kui hilja... :D
 
punapea 24. november 2015, kl 11.26
* muidu tekib jälle küsimus, kas porgand oli karvane või oli ta jälle mullast võetud räpane:D
...vabandan, hommikused rohud mõjuvad silmanägemisele kehvasti... :D
 
Vello 24. november 2015, kl 11.31
Käisin kah ühe punase "oravaga" siit kohtingul. Mammil käis pesematuse hais jalge vahelt välja ja muidu meenutas ka meigitud prükkarit. Ei hakanud kohvi tellimagi, esimese ettekäändega andsin taldadele tuld. Imelik, et isegi esimeseks kohtumiseks ei raatsita vett ja seepi kasutada. Punane juuksetoon mõjub siiani hirmutavalt.
 
punapea 24. november 2015, kl 11.34
:D ei viitsi teie tupenaljadega kaasa minna. proovi midagi muud:D mul on täna hirmus lobisemistuju - vana inimene tahab ikka ju teiste omasugustega kohvitassi taga juttu keerutada. Vello, ma juba nii vana et kohtingutel ei käi ja mingitest tupekogemustest ega "räpastest porganditest" ei tea ma midagi:D
targad mehed peaksid tsuti vaimukamad olema mu meelest... :D
 
Babydoll 24. november 2015, kl 11.35
kuskohas see kvaliteet siisn teemas asub? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kes siin nagu kvaliteetset meest endast kujutab? l
> astega kurjam? kel oma järelkärud ära tuleb vedada
> . gõust, kel emotikate loopimisest nähtub sügav eb
> astabiilsus..
> sid,kel lapsed kooramaks, kes on
> vana ja muidu tohlakas, nurgatagant killutab alu..
> sel ka laps edasi elust vedada.
> ses mõttes kõ
> ik on majanduslike järelmaksudega mehed.
> mina k
> üll selliseid oma elu RIKASTAMA nagu ei taha.
>
>
> kogu seltskond,aga kus MEHED on? no kellel olek
> s ka mingi väärtus, kui ajaraiskamiseks läheb.
>
> -
> no siinsete järgi pole ka mingit nõudlust.ei
> pea ju elu hullemaks ise vabatahtlikult elama.


ei tea, mis ajast järglaste saamise võime mehe ebakvaliteetseks muudab? ega sinu lastetus sinust veel kvaliteetnaist tee ;))
 
shadow 24. november 2015, kl 11.42
Kurjam Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> shadow Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > ghost üritad end lo
> hutada selle mõttega?
> >
> > o
> > n Kurjam
> ja siis tükk tühja maad....ja kusagil taa
> > mal
> hall mõttetute mehenässakate mass, you know ;)
>
>
> Aaam ma ei usu, et asi nüüd nii traagiline on
> ... kõigile jagub... :)))
>
> ja minu arust ole
> te, te kõik vinged tegelased, kas siis heas või ha
> lvas ... aga siiski... delfi loomaaed on väga kirj
> u ja loodus mitmekesine... :))) Lihtsalt ma võtaks
> parimad palad...:)))


sind jagub kõigile? ei usu, et sa kõiki tahaksid, gurmaan nagu sa oled ;))
 
AK47 24. november 2015, kl 11.46
Kui ma olin 14-aastane tatikas ja sovhoosis heinatööl käsin, oli meie brigadiri nimeks Vello Kõva. Ai kus see pakkus meile alles nalja! See on veel väike asi. Soome Telia-Soneras töötas kunagi mees, kelle nimi oli Kari M.u.n.n.e. See mees olla isegi Eestis käinud ning mu semu on ta dokumentigi näinud. Pieteeditundest ei hakanud pikalt selgitama, mitä tämä tarkoittaa Viroksi.
 
Mis need lapsed 24. november 2015, kl 13.32
mehel nagu mõnda vanatüdrukut siin kotivad? Hirm nahas, et mehel kulub raha ka lastele ja kõike ei saagi nõuda enda pimpimiseks?
Igal normaalsel mehel on laps või lapsed ja kas nad temaga koos elavad on iseasi, tavaliselt ei ela ja neid kasvatab üks kibestunud naine. Laste tegemise võime näitab mehe viljakust ja on indikaatoriks, et naised on temaga soovinud järeltulijaid. Vastupidiselt mõnele viljatule või siin ärakasutatuna niisama paukuvale ja kiitlevale tupele, kellele on elu mõistatus, mitmel mehel ta on lahti imenud.
 
Küll on hea 24. november 2015, kl 13.44
et mõni kümmekond aastat foorumis ägisenud tont teab täpselt läbi ekraani öelda kui mitu last kellegi tupest ilmale toodud. Vähemalt seegi erakordne anne lohutamas vana meest, kellel viimati naabri Pontu lahti imes ja sedagi 20 aastakest tagasi.
 
Kiunatav koer 24. november 2015, kl 13.59
Küll on hea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et mõni kümmekond aastat foorumis ägisenud tont te
> ab täpselt läbi ekraani öelda kui mitu last kelleg
> i tupest ilmale toodud. Vähemalt seegi erakordne a
> nne lohutamas vana meest, kellel viimati naabri Po
> ntu lahti imes ja sedagi 20 aastakest tagasi.

Eks sa se pontu olid. Aeg on edasi läinud, nüüd ei kõlba enam lahti imemagi. Rääkimata lapse sünnitamisest:D
 
Kloun Karandašš, karistatud püsikas 24. november 2015, kl 14.10
Kiunatav koer Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eks sa se pontu olid. Aeg on edasi lä
> inud, nüüd ei kõlba enam lahti imemagi. Rääkimata
> lapse sünnitamisest:D

Ühes N. linnas otsustas linnavõim kõik prostituudid üles tähendada. Oli talvine aeg ja saba pikk ja prostituudid üsna vihased. Mööda läks vanamutt, kes küsis - Mis saba siin on? Vihane prost kähvas, et babuulja, suhkrusabas seisame. Mutt haakis end samuti sappa. Teised prostid imestama - Emake, mis sa siin sabas teed, sul pole enam hambaidki suus? Mutt vastu - Ei sest ole midagi, ma IMEN :D
 
no 24. november 2015, kl 14.10
eks alutohlaka sperma on sama viljakas kui vana eesli piss. ajab inisema küll, et kurjamitel ja tuppedel järelkasv sigitatud, endast asja nagu pole enam. vana mehe tragöödia.
 
Tuppede järelkasv 24. november 2015, kl 14.15
on mis, menstruatsioon vä? tal pole ju sedagi enam..
 
Kle, maavillane 24. november 2015, kl 14.17
no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eks alutohlaka sperma on sama viljakas kui vana ee
> sli piss. ajab inisema küll, et kurjamitel ja tupp
> edel järelkasv sigitatud, endast asja nagu pole en
> am. vana mehe tragöödia.

saaks sa vaid tilga seda, oleksid kohe rase ka. kui oled veel fertiilne muidugi, ilmselt aga pole, vaadatuna tänitaja häälekusele.
 
Serx 24. november 2015, kl 14.22
mõni mees ei suuda ära otsustada, kas kiruda viljatuid naisi või neid, kes abielus ja emaks saanud või igaks juhuks mõlemaid korraga :D

kõlab nagu närtsinud vanapoiste viimane sõjahüüd enne lõplikku lontivajumist ehk üsna haledalt.
 
Serjooga 43 24. november 2015, kl 14.36
mõni naine ei suuda ära otsustada, kas kiruda viljatuid mehi või neid, kes abielus ja isaks saanud või igaks juhuks mõlemaid korraga :D

kõlab nagu närtsinud vanatüdrukute viimane sõjahüüd enne lõplikku menopausi vajumist ehk üsna haledalt.

naisena mehe nime alt kirjutamiseks peab vist harvardi ülikooli doktorikraad olema. vähemaga ei mängi välja :D
 
Malviine 24. november 2015, kl 14.50
Kolhoosi ajal koolitati küll naistes mehelikkust, et agronoomide viisaastaku tulemusi võltsida. Mehed olid liiga ausad, et moskvale valetada, naistel see rohkem loomupärane teha mesimagusat nägu seal, kust preemiat oodata.
 
kurjam on ebastabiilne 24. november 2015, kl 17.21
arvestades emotikate loopimise sagedust, sellise ebastabiilse mehega küll ei tutvuks.
 
sidile mitme lapse isale 24. november 2015, kl 17.23
kas sinu laste arv nagu teeb su mehena apetiitsemaks. Arvates, et naise ainuke väärtus on pudru keeta ja lapsi saada tohlakatega?

et kas tundamatute naiste laste arv tõstab delfikas sidi noku kõrgemale?
 
Sid. 24. november 2015, kl 18.15
sidile mitme lapse isale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas sinu laste arv nagu teeb su mehena apetiitsema
> ks. Arvates, et naise ainuke väärtus on pudru keet
> a ja lapsi saada tohlakatega?
> et kas tunda
> matute naiste laste arv tõstab delfikas sidi noku
> kõrgemale?

No küll sa ikka oskad meelevaldseid seoseid luua. :D
Mis aga tähelepanuväärne, siis alati on nende keskmes suguelundid. Kas sa ise ei leia, et sa peaksid tekialusesse rubriiki üle kolima. Sellise sundmõtlemise juures ei ole mõtet tutvuda. Iga viimne kui papi põgeneb varjamatult seksipõua käes vaevleva mammi eest kui tuul. Sa peaksid ikka oma karvad kõik ära värvima, korraliku vibraatori ostma ja siis uuesti proovima, ehk õnnestub lõpuks mõni ontlik papi õnge võtta. :)
 
Rentslimiljonär 24. november 2015, kl 18.48
Sid, eks näljane mõtleb ikka leivast. Ma arvan, et paljast meest nägi ta viimati siis kui Ljona Brežnev taktikepi Nikita Kukuruznikult üle võttis elik 1964. aastal. Üldiselt kipuvad suguelundite teemal rääkima väikelapsed, sellised 10-11-aastased piigad juba on arukamad. Eks vanapapi Freudi rääkis lapse arengu oraalsest ja anaalsest faasist. See anaalne faas oli kusagil 2,5-3. eluaasta paiku vist. Tehkem järeldused:D

PS! Teistele küsimustele vastasin algsesse teemasse :)
 
jah aga 24. november 2015, kl 19.20
ega kadakatupp räägigi meeste suguelunditest. ta täägib armastuse väest ja sügavusest nooremate meestega. hingele ja südamele. jumal küll, taevalikud teemad ja naised.
 
Rentslimiljonär 24. november 2015, kl 19.45
Just-just... ta täägib, sheerib ja laigib :D Sul` omal kah need taevalikud teemad hingelähedased, irw. Öösel vähemalt teki all olid.
 
Alasti valmis 24. november 2015, kl 19.55
jah aga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega kadakatupp räägigi meeste suguelunditest. ta t
> äägib armastuse väest ja sügavusest nooremate mees
> tega. hingele ja südamele. jumal küll, taevalikud
> teemad ja naised.

Mis sinul kadakatupest ja tema noortest meestest? Katsu kasvõi üks vanem härragi enda vanu konte soojendama saada, muidu jääb kõigile mulje, et su hõbedane tutt ammu kinni kasvanud. ;)
 
Kurjam 24. november 2015, kl 22.30
kurjam on ebastabiilne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> arvestades emotikate loopimise sagedust, sellise e
> bastabiilse mehega küll ei tutvuks.

See, et sa ahvi moodi haised, ei tähenda veel, et sa oled Tarzan.... seega ole hea ja seisa allatuult...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!